Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj
Buďto jsem slepá nebo v posledním úkolu se po mě požaduje "asfalt" žádná taková položka se ale v mých surovinách nezobrazuje.
 

DeletedUser3159

Host
Hufka..nene slepa nejsi.....musis jen vyjit ven a trosku seskrabat ze silnice...
 

DeletedUser4520

Host
v prubehu valentyna jsem prelez z vrcholnyho do pozdniho strdoveku. ted mam ziskat 3 od kazdeho zbozi pozdniho stedoveku a postavit obyt. dum pozdniho stredoveku tzn 60 bodu na vyzkum obyt baraku + dalsich 24 bodu (28/52)z projektu predtim takze 84 hodin cistyho casu. zbozi snad dostanu od kolegu co jsou v kolinial ere. zacit o 2 dny pozdeji tak nemam sanci. pozdniho stredoveku jsem dosach 12.02.13 v 17:34
 

DeletedUser6273

Host
imoen,už se to samý řeší o kousek vedle,napiš na support:)
 

DeletedUser4520

Host
takze jsem presel do dalsi epochy nekolik minut pred zahajenim 24h vyrobi

aha dik ja to napsal jako perlicku ja ten vyzkum zvladnu a zbozi taky jen si na stromek pockam trochu dyl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zdravím. nikde na foru jsem to nevyčetl tak se ptám: Do kolika jsou tyhle úkoly? Vím že je to do 18.2. ale jestli je to do 18.2. 23:59 nebo je to nějak jináč? ;) A jsem opravdu zvědav co bude ta tajná odměna ;)
 

DeletedUser5450

Host
Děkuji supportu za vyřešení mého problému s posledním questem.
 

DeletedUser

Host
Zkusí mi někdo poradit s poslední částí Valentýnského úkolu? Mám postavit budovu z koloniální doby, postavil jsem kasárna mušketýrů, výrobu plachet, jen ne žádný obytný dům. Bude to taková budova?
 

DeletedUser3370

Host
Obavam se, že ano - u obytného domu bych začal. Myslím, že jsem ten úkol taky měl a stavěl jsem automaticky Obytný dům. I v originále je to "build house".
 

DeletedUser6794

Host
Mám dotaz, dodělala jsem pravděpodobně všechny úkoly, mám strom, ale vyskočil mi tu další "Milenci znovu spolu" vyžaduje to po mě "Blahopřejeme! Dokončili jste všechny úkoly pro den Sv. Valentýna!", kde to mám sehnat? Nebo to mám dostat až toho 18.2. ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
To je jen hláška která oznamuje , že máte vše splněno - oznamuje to šašek Rinbin.. 18.2. by tahle hláška měla zmizet.
 

DeletedUser4520

Host
Zkusí mi někdo poradit s poslední částí Valentýnského úkolu? Mám postavit budovu z koloniální doby, postavil jsem kasárna mušketýrů, výrobu plachet, jen ne žádný obytný dům. Bude to taková budova?
podle meho selskeho rozumu je obyt dum ten z ktereho se vybiraji zlataky takze dum ve kterem bydli lidicky kteri ty dane zlataky plati :D
 

DeletedUser

Host
já jsem překročil nedávno hranice do koloniální doby, takže mě čeká teprve zkoumání obytného domu této doby. díky za odpovědi
 

DeletedUser

Host
Fanaste, v tom případě kontaktuj herní podporu a třeba naleznete společnou řeč :)
 

DeletedUser6820

Host
Potřebuju radu pls ... mám vse splneno a tet tam stojí rinbin a říká mi --- Spl vsecky valentýnské ukoly ... a nemám to zelene ale cervene !! Jako kdyby nebyly vsecky splnene !! Ja to nechápu , ani jeden jsem neprerusil !
 

DeletedUser

Host
Je to pouze "úkol" informační rázu. Nejde nijak splnit, prostě po 18.2 zmizí :)
 

DeletedUser

Host
dotaz

mám problém...dělám Strom lásky,jako ukol mám postavit obytnou budovo,což mám htv a je ukol označen zelenou barvou jako htv.dále mám shromáždit med,měď,zlato,alabastr a žulu...vše mám a přesto mi ukol ukazuje pouze 10/15,přitom veškeré suroviny mám..co s tím mám dělat,respektive co mám špatně?díky za odpověď..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru