Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7293

Host
Ahoj, můžete mi prosím někdo říct co znamená koupit si akci týkající se velikonoc?
Předem vám děkuji za odpovědi a přeji pěkné Velikonoce.
 

DeletedUser

Host
add Kayro
Ta vajíčka kupuješ za diamanty.
Vyplatí se Ti to tehdy, když máš v cechu domluveno více lidí, kteří Ti darovaná vejce obratem vrátí.
 

DeletedUser3159

Host
apofis: ..:) neres diamantaky...jed si svuj styl hry...najdi cech kteremu vyhovuje tva aktivita..a verim ze ti bude dobre:) ale pokud by ses chtel srovnavat (ted nemyslim bodove) s diamantaky tak ti staci 2 veci...trosku uvazovat v teto hre a prispusobit hru ku sve aktivite:) ja treba dokazal nasbirat 10 VB do 3 mesicu myslim, ty ostatni 2 uz nechci:)...aniz bych si koupil diamanty za real kacky:)a jak sem to udal ?:)) sem vycuranej :D stacilo zauvazovat, jakou VB zacit...a od te to uz slo jak po masle:)diky te VB se planky od ostatnich VB sypaly neskutecnou rychlosti :D...takze muj nazor..je..ze diamanty..ti jen urychli postup ve hre...ale zaroven seberou to poteseni a radost z toho, kdyz si neco vydoby(i)jes sam a ,,poctive,, :)
 

DeletedUser

Host
ale já diamaňťáky neřeším,tady se jen prostě pořád k něčemu přirovnává,já se jen vyjádřil že tahle akce je nepovedená,podle mě měly být odměny jednorázové,nějaké body,diamanty atd.,mít 4 studny a aspoň jednu na každém světě je už docela zásah do hry,teď záleží jak často to bude dávat diamanty (žádný zázrak to asi taky nebude),ale s tím už nic nenaděláme,oni zas soudruzi na to příjdou a upraví generátor náhody tak,že to bude dávat hlavně mince,zásoby a občas nějakou tu surovinu a diamanty tak 2x za rok,jinak přeji všem střízlivé velikonoce :cool:
 

DeletedUser3159

Host
:)tak se pochlubte:) kolik pak jste uz vymackli diamantu ... z prokletych studanek? :)))
 

DeletedUser7268

Host
krásná 0, jede to o sto šest :D (3x zásoby, 2x mince - nic víc)
 

DeletedUser5850

Host
ahoj, chci se zeptat zda věci koupené a postavené ve velikonoční akci, lze vrátit zpět do inventáře nebo při prodeji o ně bez náhrady příjdu: Díky za info
 

DeletedUser

Host
ja muzu mit 3 studanky bez diamantu. uz nekdo rozdal tech 99 vajec ?
 

DeletedUser7268

Host
já musím ještě rozdat 60 vajec... to za 2 dny nestíhám... :/
 

Radeto

Nováček
Zdravím, jsem ve fázi, kdy jsem dokončil ukrývání 99 vajec. Ještě jsem to neodklikl, protože nevím, jestli když to odkliknu a následně splním poslední úkol, neukončí se tím přidělování vajec pro skrývání....tím bych samozřejmě dostával po zbývající dny méně vajec nebo možná už žádné, což by byla škoda. Nevíte, někdo jak to je, nikde jsem to tady rozebrané neviděl.
 

DeletedUser3370

Host
Nemusíš se ničeho bát, přidělovat a dostávat vejce pokračuje i po splnění posledního úkolu až do 3. dubna.
 

Radeto

Nováček
Super díky, jdu na to. Má našetřeno cca 1960 vajec, takže poslední úkol no problem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
napis co jsi dostal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Kucíí,
ty citace příspěvků používejte jen tehdy, pokud neodpovídáte na předchozí příspěvek, mrkněte sem na odstavec 5.

Najezdnik: Dostanes 250 vajec :)
 

DeletedUser5384

Host
Ano,přesně za ten:) A pokud si rozklikneš ten odkaz ve #158,uvidíš to názorně:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru