Vyjádření ke kauze podpůrných účtů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Takže, pokud takovýto hráč v nízké době vvýzkumu za svou snahu získá třeba 90% bodů (třeba dal 10 000 a dostal 9000) zpět, je přesto brán jako podpůrný účet?

A za 2 - proč jste tedy za toto blokovali i účty hráčů na konci výzkumu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Prosím znovu o odpověď na mou otázku jestli účet který dělá výzkum alespoň rychlostí 10 FB denně (v prvním roce) a 30 FB denně v druhém roce může být považován za podpůrný účet

Pokud se hráč posouvá ve výzkumu dopředu (a kromě toho zcela jistě provádí i jiné aktivity), tak nebude klasifikován jako podpůrný.
 

DeletedUser12613

Host
v tom případě mluvíte o něčem úplně jiném než co tady řešíme poslední dva týdny
kolik hráčů co dostalo BAN za dotování DENUNA a JAGO bylo v době železné? Většina patřila k aktívním bojovníkům a hráčum co jsou v současnosti nebo s dokončeným výzkumem.
Stále chybí definice podpůrného účtu
Mohu PROSÍM dostat odpověď na svou otázku ohledně vzorového příkladu?

Děkuji

Pokud se hráč posouvá ve výzkumu dopředu (a kromě toho zcela jistě provádí i jiné aktivity), tak nebude klasifikován jako podpůrný.

Ale v minulosti byl přesně takový účet klasifikován jako podpůrný a marty295 byl podle dostupných informací obviněn dle §8 již za vašeho vedení
Jaká pravidla tedy platí pro něj?


Co takhle využít nápadu který tady už byl a zřídit možnost ptát se administrace na konkrétních případech co je 8§ a co ne a případně si nechat proklepnout vlastni účet.

Přece jen hodně hráčů to hraje několik let a pravidla a jejich výklad se mění
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
Já jsem byl dneska večer odbanován a vrátil jsem se do hry, za což supportu děkuji. Věřím, že budou vyřešeni i ostatní zatím zabanovaní hráči a myslím, že výklad paragrafu 8 ve smyslu JASNÉ DEFINICE, je NAPROSTO NEZBYTNÝ pro eliminaci příštích podobných případů. Možná by stálo za to jednotlivé případy, které mohou spadat nebo nespadat do paragrafu 8 sepsat a u každého jasně definovat, jestli se tím podpůrný účet myslí a nebo ne - např. tyto situace:
1/ hráč v nižší době sype více než X% svých bodů jednomu hráči do VS a zároveň se nevyvíjí (nutné asi definovat % hranici) a nezískává přiměřené odměny,
2/ dtto bod 1, ale hráč odměny získává
3/ diamantová farma
4/ výměny za suroviny
5/ body za vyhrožování, že třeba nebude rabován
6/ prosté závodění o odměny u vysokých levelů VS
... atd.
 

DeletedUser13384

Host
Tak to je velice pekne.
A kdo to teda ma vsechno hlidat?? Takze ja jako hrac musim mit 100 procentni prehled o vsem co kazdy z lidi co mi dava do VB dela??
Mam vzdy na konci tydne poslat vsem dotycnym formular k vyplneni o tom kolik za uplnynuly tyden dali boju na mape. Kolik dali bodu me a kolik si dali do sveho vyzkumu, jeslti se ucastni aktualniho eventu?? Napriklad hrac muze za den ziskat 24fb. tudiz kdyz mi da nekdo 10fb tak by to melo byt v poradku ale jak ja muzu vedet ze se dotycny nenaloguje jen jednou denne a neda mi body tim padem mi dava 100 procent sveho denniho prijmu ergo podpurny ucet.
Tak at nam podpora da jeste mesic abychom si dali veci do poradku, dokoncili vymenu zbozi za FB, ruzne jine vymeny a dohody a po uplynuti teto doby proste napisu vsem lidem ktere mam v pratelich, cechu a sousedech ze neprijimam zadne FB do svych VB a vsichni dotycni budou nahlaseni podpore jako mozne podpurne ucty pac jinak opravdu nevim jak mam svuj ucet ochranit od banu pac hlidat vsechny darovace je s moznostma obycejneho hrace naprosto nemozne.
Na druhou stanu ja drancuju vsechny sve sousedy dokud mi nedaji FB coz mam i uvedeno ve svem profilu. pokud mi takovy clovek bude platit rekneme vypalne tak jak pak zpetne prokazu ze slo skutecne jen o to ze dotycny nechtel byt drancovan tak mi radej daval body??
Az do ted jsem myslel ze nic neporusuju ale pri stavajicim vykladu pravidel mi prijde ze muzu dostat ban tak za pulku lidi co mi davaji do VB pac opravdu vodit kazdeho hrace za rucicku jako udelej si prosim te alespon nejaky vyzkum a ty Pepicku zkus se dostat na mape alespon do vrcholneho a Franto mel by ses do hry logovat casteji at to nevypada podezrele, opravdu nehodlam a pak zpetne prokazovat proc tam nekdo cloveku daval nebo proc davali jen me a ne treba jinemu priteli.
Opravdu uz by to chtelo jasnou definici paragrafu 8 ale pokud mozno takovou kde by se hrac nestal vylozene kontrolorskym otrokem ktery by jen od rana do vecera prochazel sve darovace a delal si poznamky kdo co zrovna udelal nebo neudelal.
JA CHCI JEN HRAT a pokud tady nekdo z podpory opravdu napise ze JEDINY ZPUSOB JAK SE VYHNOUT BANU JE NEPRIJIMAT ZADNE FB A VSE SI POVYSOVAT SAM tak je mi to opravdu jedno a udelam to. vyplatim stavajici dohody o vymene surovin a podobne a pokud budu mit zaruceno ze zpetne nebudu potrestan pac po dukladnem precteni pravidel jsem si nebyl vedom jakehokoli pochybeni z me strany tak neni co resit.
 

DeletedUser5384

Host
Pokud se hráč posouvá ve výzkumu dopředu (a kromě toho zcela jistě provádí i jiné aktivity), tak nebude klasifikován jako podpůrný.
Teda to se na mne nezlob,ale tíms to moc nenarovnal :(
Nikde v pravidlech nevidím,že by hráč měl jakoukoli povinnost "posouvat se dopředu" Dokonce si dokážu i představit,že se zasekne třeba i v tom železe a jen drtí plánky s úmyslem naplno hrát až ve chvíli,kdy mu v jeho růstu budou pomáhat jeho VB.
Chápu,že rozlišit,co je v tom případě podpůrný účet je dost složité,ale přesto není možné přece hráče zabanovat jen proto,že nehraje podle supportérových představ o jediném správném stylu hry.
Navíc banovat za použití stejného úsudku hráče s ukončeným výzkumem je už opravdu totální ofsajd.

Mimochodem, Kaseo,máš můj dík a respekt za to,že ses Ty osobně po těch letech,co hraju rozhodl rozjet tu takovouhle diskuzi o pravidlech :)
Jsi asi první,co v hráčích nevidí jen rozmazlený děti a kverulantský tatínky,ale partnery v diskuzi ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12613

Host
Nikde v pravidlech nevidím,že by hráč měl jakoukoli povinnost "posouvat se dopředu" Dokonce si dokážu i představit,že se zasekne třeba i v tom železe a jen drtí plánky s úmyslem naplno hrát až ve chvíli,kdy mu v jeho růstu budou pomáhat jeho VB.

Tady bych možná viděl oporu ve větě "Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry.",
ale podle mne je naprosto legitimní, že hráč začne hrát na všech světech současně a na každém hraje trochu jiným stylem - sám jsem vyzkoušel taktiku - nejdřív dávám většinu FB do VB abych sehnal plánky a jedu jen Eventy kvůli studánkám a speciálkám a musím říct, že to je poměrně efektivní způsob jak se během krátké doby dostat do poměrně výhodného postavení.

Problém prostě je, že možnosti hry se mění zásadním způsobem(možnost stavby VB nad LVL 10 znamenal změnu v chování hráčů kteří chtějí plánky ) a pravidla se vykládají v různých dobách jinak případně se i mění.

Nerad bych vzbudil dojem, že vše je chyba administrace, myslím že CZ podpora má alespoň snahu odhalovat podvodníky, ale velký problém je, že zatím vázla komunikace mezi hráči a podporou. Je jasné, že nelze zveřejnit přesnou hranici kdy je na hráče pohlíženo jako na podpůrný účet a kdy už je OK.
Mě stačí hrubá informace,
- pokud se hráč "posouvá dopředu" nemůže být primárně označen za podpůrný účet. Takže ho po 3 letech hraní nepotká BAN s dotazem dal jste 3.000 FB a nic nedostal zpět (může dostat trest pokud se prokáže například stejný majitel účtu atd..).

-pokud má hráč diamantovou farmu - může být označen za podpůrný účet a zablokován

Zkušený administrátor myslím dokáže rozlišit hráče co získává plánky jen "na oko" - tj. například má už desítky plánků na Alcatraz, ale nesnaží se o maják, marka, atd...


Má představa dalšího postupu je:

rychlé posouzení odvolání všech hráčů kteří mají BAN a bylo jim změněno obvinění

- vyjasníme si jisté principy a to jak chápeme jednotlivá ustanovení na modelových (nikoliv konkrétních) případech

- hráči přestanou hledat za rozhodnutím administrace jejich nekompetentnost, mstivost a nebo konspirace

- hráči přestanou švejkovat (například s §3 o komunikaci, který je napsaný tak, že vlastně kryje jakékoliv dotace "můžete hráči vyhrožovat, že napadnete a vyrabujete jeho město, pokud Vám nedá body výzkumu" )

- hráči přestanou účelově nahlašovat k prošetření hráče kteří podle nich sice hrají normálním (běžným) způsobem, ale porušují některé pravidlo které zmínil některý člen podpory jako porušení pravidel

- administrace zváží zda by nebylo dobré udělat jakousi promlčecí lhůtu (nedovedu si představit, že bych dostal BAN, neměl přístup do hry a musel odpovídat jak jsem hrál před rokem, komu jsem dával FB a proč případně kdo mi dal lepší kurz na suroviny) pro tresty. Navíc někteří hráči vnímají udělený trest v případě starších prohřešků jako neadekvátně tvrdý.Mezi hráči čas od času proběhne informace, že administrace udělala celkovou kontrolu hráčů na dodržování určitého pravidla a pak je cítit velká rozladěnost když se mají zodpovídat s porušení tohoto konkrétního pravidla rok po této akci.

- administrace zváží formu své komunikace vůči hráčům ( je skutečně dobré označovat některé hráče a kolegy za hlupáky ?). Myslím, že alespoň v tomto by měl jít team jednoznačně příkladem

- celkově se pokusme situaci uklidnit, čím déle trvá nejistota ohledně výkladu pravidel tím více přestává slušné lidi bavit s touto hrou trávit svůj čas. Podpora komunitního prostředí je přímo ustanovená v základních pravidlech


Předkládám k diskusi nápad, který tu již padl , zřídit alespoň dočasně funkci tiskového mluvčí(nebo alespoň vlákno kde by se hráči mohly ptát co je a co není proti současným pravidlům). Ve vlákně bych nechal pokládat dotazy odpovídat i samotné hráče, aby měla administrace lepší zpětnou vazbu co hráči pokládají za fér a jak hráči vnímají jednotlivá pravidla. Cílem nás všech je přece pravidla dodržovat, podpora má hráče vést a trest je to nejsložitější a časově nejnáročnější. Pokud má podpora dojem, že by toto vlákno sloužilo jako návod tak já jsem přesvědčen, že ty co chtějí podvádět návod nepotřebují.


Myslím, že vlákno vyjádření-ke-kauze-podpůrných-účtů. je jasným příkladem toho, že diskuse může být sice bouřlivá(těžko se udrží v přísných mezích § které upravují pravidla pro fórum), ale s citlivým přístupem moderátorů a komunikace směrem od podpory k hráčům přinese pozitivní výsledky


Děkuji všem kteří si našli čas a dočetli to až sem, každý kdo si mne přidá na některém ze světů do 24 hodin do přátel dostane v případě zájmu 1 FB do libovolné VB jako odměnu :)

edit:
Kayro: ne
Zelvanator: obávám se, že se mi 10x do přátel nevejdeš
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry.",
No,s tím mám právě problém. To je tak vágní formulace,že by nás na jejím základě mohli zabanovat všechny:D Zatímco zanedbává jiné části hry- můžeš mi ukázat hráče,který nezanedbává některou z jiných částí hry? Někomu holt stačí,že si sází kytičky,výzkum momentálně nechce,nebo nemůže-např. kvůli surovinám...... Mám představu,co je to podpůrný účet,mám i představu,jak s ním jako supp naložit. Ale Kaseo v příspěvku #21 uváděl příklad, a řekl bych,že nebyl jen teoretický. Pokud takový hráč se přihlašuje jen na dobu nezbytně nutnou na předání bodů a to tak,aby zásobník pokud možno nepřetekl,chápu,o čem je řeč.Jestliže se tam navíc třeba kříží IP adresy s jinými účty,pak je vymalováno. Jestliže to takhle "křišťálově čistě" probíhalo na A, mělo by logiku banování. Ale vzhledem k tomu, že nakonec byla situace vyložena / alespoň tady/ jinak, přispívali aktivní hráči z předních žebříčkových míst pak je to asi špatně pochopeno.
Navíc, při dotacích nejde jen o plánky a fp zpátky,ale také o medaile. Pro hráče v nižších dobách jsou docela k nezaplacení vzhledem k tomu,že se za ně dá pořídit rozšíření,na které např. v bojích ve věži nemají nárok dosáhnout. Přijde mi,že prostor ve městě je daleko víc limitující v raných fázích hry než později,ale třeba se pletu ;)
 

DeletedUser13538

Host
Tak abych snad ještě rovnou vysvětlil tuto větu, které se očividně nedostalo pochopení.

Vezměme účet v rané fázi hry, tedy např. z Doby železné, který jednostranně nadotoval 7000 bodů jinému hráči a kromě přispívání bodů nemá jinou aktivitu - ukázkový podpůrný účet. Za své příspěvky samozřejmě ale získal spooooustu balíčků bodů, medailí a plánků "zpět". Mají snad tyto odměny klasifikaci podpůrného účtu změnit? Samozřejmě rozhodně ne. A o tomto mluvím.

Nějak tady nechápu kauzu a nevím jestli to má zamotané/překombinované support a nebo, jak se mi tady trochu zdá, to hráči vyhánějí do extrému a straší tu vším možným, člověk aby se bál hrát. Jako hráč se nehodlám zabývat tím, abych zkoumal jestli hráč co mi přispěl do VB hraje a roste adekvátně svým logům a možnostem. Vždyť to po mě ani nemůže nikdo chtít. Nehodlám ani řešit, kde vzal hráč v pozdním středověku 100, 200 nebo třeba i 300fb které mi tam nasypal. Ano, zatím mi VB staví v podstatě jen hráči, kterým za fb měním suroviny, ale to mám hráče, který po mě suroviny nechce lustrovat, proč mi body dává? Já také někde potřebuju získat plánky na otevření dalších levelů Alcatrazu, takže když je u někoho jiného dobrý poměr v tom, kolik přeplatím fb oproti tomu co se mi vrátí a počtem plánků které dostanu, jdu do toho, ano někdy se zkusím domluvit s hráčem, že by jsme body vyměnili, ale když výměnu nechce, prostě těch několik bodů o které dám víc než je odměna beru jako investici. Jenže podle výkladu KaseA je počet bodů, které se mi vrátili irelevantní, takže jsem jako podpůrný účet??? :eek: Sorry, ale já prostě nehodlám prověřovat všechny hráče kteří dávají do mých VB, nejsem detektiv.
Když jsem pročítal pravidla, narazil jsem na podpůrný účet, jako takový ho chápu tak, že přemluvím člena rodiny, aby šel hrát, i když ho to nebude bavit bude mi aspoň dávat všechny body do VB, vždyť je to minutka ráno a minutka večer a mám 20fb denně, brácha, 5 bratranců, 8 kamarádů a mám 14x20 fb denně - to jsou podle mě podpůrné účty. Já takový nemám, tak proč bych se měl bát??? Jediný kamarád kterého jsem na FoE dotáhl, má zakázáno mi dávat fb do budov a to už od začátku!!! Pokud mi ale někdo cizí dává body, aby získal plánky, nebudu ho přeci prověřovat nebo dokonce vyhazovat. Tak nějak věřím, že BAN může dostat ten účet který je podpůrný, ale support uklidněte mě, že já tady nemusím dělat detektiva a že odhalit takový účet a zabanovat ho je Vaše práce a mě za to nic nehrozí, nebo maximálně to, že mi z VB uberete jím vložené body i kdyby to třeba mělo znamenat snížení levelu budovy. Pokud zavedete nějaký majáček který se u nicku co mi vkládá body do VB bude barvit podle toho, jak je jeho činnost "podezřelá" nebo začíná hraničit s pravidli, pak můžu část odpovědnosti převzít, do té doby na to nemám žádné nástroje a možnosti.

Jak jsem říkal neznám přesně kauzu, jen se nechci bát tuto hru hrát. Jestli je pravda co píšou hráči, a hrozí BAN v podstatě všem, potěš pánbůh, pokud ještě k tomu support nejdřív banánuje a potom zkoumá, už strach mám, ale doufám, že tomu tak není a případy ve kterých se bude banánovat budou opravdu zjevné a neoddiskutovatelné, uklidněte mě prosím.

Díky
 

DeletedUser13384

Host
Podle me support postupuje az prilis prisne. Porad je to jenom hra a hrajeme ji pro zabavu. takze ban davat opravdu jen kdyz jsem si na 1000 procent jisty. v tomto pripade by to znamenalo mit hrace co je uz ctvrt roku v dobe zelezne a ma odemknutou jen architekturu a za celou dobu neudelal nic jineho nez ze daval body jednomu hraci. tam dokazu pochopit ban podle paragrafu 8.
Ve vetsine ostatnich pripadu si proste nemuzu byt jisty jestli jde o podpurny ucet ci o hrace ktery hraje hru odlisnym (svym) zpusobem a potrestat je takhle prisne mi prijde naprosto neadekvatni.
Moc pekne by bylo kdyby mi priselo oznameni od podpory. na zaklade oznameni ci nasi iniciativy jsme proverili tvuj ucet (proverili aniz bychom ti dali preventivni ban pac stejne nemuzes ve hre nic zmenit co bychom si my nedohledali) a zjistili par skutecnosti ktere se nam uplne nelibi. Hrac ten a ten se nam jevi jako podprurny ucet. A TED PRIJDE TO NEJDULEZITEJSI, podpora mi napise jak mam vzniklou situaci resit. Udelej tohle a tohle. Paklize vse splnis jsi z obliga a nemusis se vubec niceho bat. na druhou stranu jestli se bude situace opakovat nezbude nam nic jineho nez ti dat ban.
Takhe hrac vi naprosto presne co se stalo a hlavne CO MA UDELAT pac kdyz mi nekdo napise ban podle paragrafu 8 tak si z toho vezmu co?? Ja jsem podpurny ucet nebo nekdo jiny kdo mi daruje je podpurny ucet a co mam ted delat?? a pokud se vec nejakym zpusobem vyresi tak jak se mam chovat do budoucna??
Proste kdyby mi podpora namisto banu udelila napomenuti s naslednym vysvetlenim co mam udelat a jak situaci zvladnout a napravit tak verim ze by tady nebyl temer zadny ban podle paragrafu 8. Protoze jak uz bylo psano nekolikrat hrac nema nastroje aby si ohlidal jednotlive hrace a urcite ma vetsina lidi lepsi veci na praci nez provadet pravidelne kontroly.
 

Smajl8592

Turista
Nechápu co tu pořád řešíte...
Bylo kritérium, podle kterého byli daní hráči zabanováni. Později jak už tu KaseO psal se to kritérium změnilo...
To, že pořád dokola omíláte kolik kdo dostal bodů nazpět z odměn není relevantí... a proč? Protože pokud bude účet z doby železné a bude dávat někomu body, ale dostane jich třeba všechny zpátky z odměny a ty tam vloží znova. Když navíc nemá žádnou jinou aktivitu než vkládání bodů je pak jasné, že se jedná o podpůrný účet.

Pokud hráči nemají s někým domluveno toto dotování, nemusejí se ničeho obávat...
 

Svatej

Legenda
Nechápu co tu pořád řešíte...
Bylo kritérium, podle kterého byli daní hráči zabanováni. Později jak už tu KaseO psal se to kritérium změnilo...
To, že pořád dokola omíláte kolik kdo dostal bodů nazpět z odměn není relevantí... a proč? Protože pokud bude účet z doby železné a bude dávat někomu body, ale dostane jich třeba všechny zpátky z odměny a ty tam vloží znova. Když navíc nemá žádnou jinou aktivitu než vkládání bodů je pak jasné, že se jedná o podpůrný účet.

Pokud hráči nemají s někým domluveno toto dotování, nemusejí se ničeho obávat...

Jak píšeš, nechápeš o čem tu píšeme.
Kdyby byly banovány účty doby železné a příjemce bodů, neřekl, nenapsal bych ani A ani B.
JENŽE oni jsou tu jako podpůrné účty označovány ne hráči v době železné, ale hráči v době budoucna... začínáš to cchápat?
 

DeletedUser12613

Host
Jak jsem říkal neznám přesně kauzu, jen se nechci bát tuto hru hrát. Jestli je pravda co píšou hráči, a hrozí BAN v podstatě všem, potěš pánbůh, pokud ještě k tomu support nejdřív banánuje a potom zkoumá, už strach mám, ale doufám, že tomu tak není a případy ve kterých se bude banánovat budou opravdu zjevné a neoddiskutovatelné, uklidněte mě prosím.

Díky
Podle informací z CZ1 skutečně dal support na podnět hráče Dandy 13 BAN "vlastníkum" dvou největších VB (alcatrazů) Denun a Jago.
Pokud si dobře pamatuju oba byli mimo přes dva týdny a teď OBA HRAJÍ a mají všechny VB v původní podobě. Původně jim bylo sděleno obvinění dle §8 kdy mělo docházet k dotování I z účtu které mají ukončený výzkum . BAN (za dotace) díky tomuto postupu dostal větší počet hráčů kteří byli přesvědčeni, že nedělají nic špatného když vkládají FB do VB ze kterých možná dostanou stejný počet FB zpět + plánky a medaile a nebo dostanou plánky a medaile za minimální počet FB.

Administrace se po 14ti dnech omluvila, že postupovala podle špatné doktríny a že po konzultaci s vedením zvolila jiné postupy při udílení trestů.


Tj. pokud chceš uklidnit tak aktuální situace je taková, že (alespoň podle mých informací ) nikdo nemá BAN kvůli "dotacím" z účtu které mají účet na vysokém stupni vývoje(současnost, zítřek, budoucnost, DL )

Pokud chceš zneklidnit tak někteří hráči mají stále BAN a pravděpodobně jim i zůstane. Administrace si dala tu práci aby prošla chování všech PODEZŘELÝCH účtů ( nevykládejte to tak, že šlo o všechny účty skutečně došlo ke kontrole jen těch podezřelých kterých bylo řádově desítky - pokud je tato má domněnka vyčtená mezi řádky informací od KaseO chybná tak se předem omlouvám) několik let nazpět a zkontrolovala zda jejich tehdejší chování bylo v souladu s tehdy platnými pravidly.



Nechápu co tu pořád řešíte...
Bylo kritérium, podle kterého byli daní hráči zabanováni. Později jak už tu KaseO psal se to kritérium změnilo...
To, že pořád dokola omíláte kolik kdo dostal bodů nazpět z odměn není relevantí... a proč? Protože pokud bude účet z doby železné a bude dávat někomu body, ale dostane jich třeba všechny zpátky z odměny a ty tam vloží znova. Když navíc nemá žádnou jinou aktivitu než vkládání bodů je pak jasné, že se jedná o podpůrný účet.

Pokud hráči nemají s někým domluveno toto dotování, nemusejí se ničeho obávat...

Smajl8592- právě kvůli názorům jako máš ty stále dokola UPOZORŇUJEME že hráči nemají jasno.
- žádné kritérium se nezměnilo, administrace udělala chybu(za kterou se omluvila) a vykládala si pravidla jinak než jak jsou myšlena.(rozhodčí jsou součástí hry, někomu neuznají branku a tady měl Denun dva týdny dovolenou :))

- to, že je relevantní kolik FB dostaneš zpět je přece naprosto jasné každému kdo hraje způsobem kdy se snaží dostat víc FB než kolik jich vložil.

- o účtech z doby železné se tady jednou zmínil KaseO nikdo jiný tu nikdy neřešil hráče kteří vložili do výzkumu méně jak 2.000 FB a většinou se řeší hráči kteří mají ukončený výzkum nebo vlastní 10 a více VB a kteří jsou aktivní v CvC

- pokud dostaneš BAN kvůli podezření, že jsi dotován, jsi požádán o vysvětlení - pokud Tvé vysvětlení nebude věrohodné musíš přijmout trest(tak to platilo ještě před týdnem)


Pokud tedy někoho zajímá co tu stále řešíme tak v zásadě chceme aby administrace nějakým způsobem vysvětlila co je tedy OK a co ne.

Mezi hráči koluje spoustu domněnek, které jsou nesmyslné a jediný kdo může situaci osvětlit jsou lidé z administrace, otázek na které bych rád znal odpověď bylo v tomto (i jiných vláknech napsáno hodně) nejkratší formou je popsal denun,Úterý v 23:12 ale administrace pravděpodobně stále řeší práci nahromaděnou v době této monstrózní akce, v každém případě nemám žádné informace jestli se plánuje na otázky odpovědět.
Hráči kteří akci sledují mají samozřejmě jisté indície jak moc se současné hodnocení provinění schoduje s jejich představou, ale nikdo sem nehodlá psát co je trestné a co už ne, protože by to mohl někdo zneužít při své obhajobě.

Prosím každého kdo obviňuje hráče z hysterie ať si přečte vlákno celé. Nikdo z trvale diskutujících není apriori proti administraci. Všichni jsme rádi, že se prohřešky řeší a že se udělují tresty (jsou hry kdy administrátoři věci neřeší a i naprosto zjevné případy prošetřují měsíce ), ale všechny by zajímalo co je tedy vlastně trestné a jaké povinnosti má hráč ke svému okolí. Jestli například je hráč zodpovědný za účet který je v době železné a dává mu dlouhodobě velkou porci FB do VB

PS: i dnes platí pro čtenáře ta samá odměna co byla slíbena a v několika případech i realizována včera
 

Svatej

Legenda
Tak opět zdrávím, nějakou dobu tu bylo ticho po pěšině. :D
Nemám rád přehlížení problémů :D Takže i kdybych měl vytáhnout kostlivce ze skříně a strčit cosi do včelího úlu, tak mi to nedá a musím se zeptat:
Tak už nám konečně prozradíte, jaká je ta nová definice (či vašimi slovy "nová doktrína")"podpůrného účtu" kterou jste z innogames dostali?!
Protože my to pořád ještě oficiálně nevíme! Takže hrajeme hru, jejíž pravidla nám nikdo nechce říct?...

:rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru