Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

Souhlasím s navrženým nápadem viz. níže:


  • Celkový počet hlasujících
    48
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Host
Nemožnost hrát na všech platformách. Podle toho, co jsem tady pochytil, ani nelze vyřešit.
To je fakt, ale jak už jsem jednou psal, počítač má v dnešní době skoro každý. FoE je hra, která vyšla primárně právě pro prohlížeč a tedy pro PC. To, že hraješ přes telefon ber tedy jen jako bonus. Navíc CvC nejsou povinností a hráč sám za sebe o nic nepřichází tím, že se jich neúčastní (teda až na zábavu, možnost šikanovat cechy, které nemá rád, nahánění si žebříčkových bodů, machrování, že dokážeš udržet obrovské území...) Ještě jednou zdůrazňují, že k CvC má přístup skoro každý. To že si neumíte udělat čas, nebo nejste schopní zvednout zadek a přihlásit se přes PC je vaše mínus a nikdo Vám ho nebere. Házet za to ale zodpovědnost na někoho jiného (herní platformu) je smutné.

Zastaralé, nevzhledné, nepřehledné rozhraní ve srovnání s CB
Ne, ne, ne a ne.
Zastaralým myslíš co? Expedice je taky víceméně stejná od jejího přidaní do hry.
Nevzhledným taky myslíš co? Mně se třeba líbí. Ať už to, že používá podobný vzhled jako mapa území nebo jiné detaily. Ať už jde o počet stromů na daném hexu symbolizující nesené množství síly, nebo absence vyloďovaků tam, kde jsou na velké mapě útesy.
Nepřehledné? Tady musím znovu zmínit detaily. Jinak hexy mi přijdou dost přehledné, barvičky taky. Co by ti přidalo na přehlednosti? Aby byl každý cech jinou barvou, když už srovnáváš CvC s CB?
Srovnávání CvC s CB? Jde o odlišné části hry. To je jako srovnávání nahazování FB se stavbou obytných budov. Mohl bych zajít i do osobnějších příkladů. V každém případě jde o dvě rozdílné a běžně nesrovnatelné věci, a proto to neděláme. Teda až na tebe a pár dalších jedinců. Takže nemíchej jabka a hrušky. To by pak mohl kdokoliv míchat cokoliv a za chvilku by tady z toho byl pěkný mišmaš a pěkně nehostinné prostředí. Taky by ses mohl nepěkně spálit a to přece nechceme (jak mi už jednou bylo řečeno :D). Hlavně by se to některým prostě nemuselo líbit.

Nízká motivace, když nejsou adekvátní odměny (taky srovnávám s CB)
Nedávno tu někdo brečel, že to má velký dopad na žebříček. Tedy nějaká výhoda/odměna z CvC asi plyne. Ale jsou cechy, kterým je jejich cech a jeho umístění tak nějak někde, hlavně když z toho hráči těží jako jednotlivci a zbytek je šumák, takže asi chápu tvůj pohled. Ještě byste mohli být klasičtí farmáři, ale ti se běžně do CvC a CB neangažují.

V každém případě, je tady nezměrné množství hráčů, kteří si CvC užívají už od jejich zavedení do hry. Pro někoho jsou nejzábavnějším prvkem ve hře a pro některé jsou tím jediným, co je drží ve hře (což mimo jiné znamená, že dál budou sypat peníze za dia do hry). Přijde mi bezohledné ba dokonce sobecké chtít po Innu aby se vzdalo části zisku, nebo brát hráčům jejich oblíbený prvek hry, nebo také vůbec to, že kecáš do něčeho, čemu prd rozumíš. Někde jsem četl dobrou radu takovým hráčům a tedy zakončeme příspěvek citátem: "Vytvoř si vlastní hru, uvidíme, kdo ti ji nakonec bude hrát."*

*
Jestli má autor potřebu abych ho zmínil, tak ať se ozve do osobky. Jsem línej hledat, kdo to kde a kdy psal.

Ještě zdůrazním, že tento post je mířen na všechny, kteří se zde vyjádřili tak, že CvC chtějí zrušit. Vám nikdo taky nic nechce rušit, tak berte ohledy na jiné. (I když mít takové kecy v reálu, tak Vás zruším nahned.)

Stejně Vám to neprojde. Inno se určitě dobrovolně nepřipraví o zisky :D

! @Krylov II. Raději ještě jednou zdůrazňuju, že post není mířen jen tobě. Tak to ber s nadhledem, díky. !


Sorry za hejt, ale nic až tak špatného/urážejícího jsem tu snad nenapsal...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
@MadnessFalax
Neboj. :) I pokud někdo návrh (nebo jednotlivé varianty návrhu) pošle jako report do Německa, není to žádná záruka. Už tolik propracovanějších a mnohem prospěšnějších návrhů Inno nezavedlo, že z toho mám dlouhodobě dojem, že Inno ty reporty ani moc nečte, pokud vůbec. Na Beta fóru je vidět, že sotva stačí brát v potaz zpětnou vazbu testerů a často ani na ni neberou zvláštní ohled, dokud tam není třeba 40 stránek příspěvků s připomínkami. Vývojáři si leckteré zpětné vazby všimnou až v momentě, kdy na Betě moderátor napíše, že ji teď speciálně opravdu vyhledávají (byť možnost dát zpětnou vazbu je dána vždy). Takže nebuďme naivní. Nic se dít nebude, dokud se k nějakému kroku nerozhodnou vývojáři v Německu sami od sebe... :cool:


Mimochodem, nechybí v anketě jedna možnost? :) Já nevím, třeba něco jako "neměnit na CvC nic". Možná by pro tu možnost nikdo nehlasoval, možná jen velmi málo lidí, ale aspoň čistě pro vyváženost ankety, kdyby dal někdo hlas proti všem třem návrhům. :D Pokud teda mají být výsledky ankety v tomto vlákně co nejvíc vypovídající a objektivní. Ale asi nemají. ;)
 
Osobně bych CVC nechal... pokud je to možné, tak zavedl na mobilní telefony... Tam opravdu dnes může hrát každý a na PC jeden jen 5 lidí z 80 v cechu ://.

Jinak CVC bych navýšil bonusy pro obrany sektorů... v dnešní době obrana 50% je dost směšná ://. Navíc hra nabízí od zavedení medailovky mnoho dalších období... Mít od ledovky po planetky na jedné mapě je naprd... Navrhoval bych udělat zvlášť mapu pro ledovku, oceán a virtuálnku aspoň. Vyšší pak mohou zůstat v medailovce...
 

dudasek

Znalec
CvC mě nenadchlo,ale zakazovat to nikomu nechci...je asi pravda,že krást topce sektory půjde těžko,a zvládne to jen málokdo...

tečou tam každý den spousty bodů a chtít se na topku dotáhnout,či jen zvednout prestiž je obtížné.

sice to nejede na mobilu-a prej to INNO neplánuje..ale já bych jim tu radost nebral.spíš "ocenit" CB třeba i za množství bojů a vyjednávání...občas našviháme slušný výkon,ale v konkurenci to stačí jen na předposlední/poslední místo-ale to se dá od cechu 100+ čekat,že nebude zářit v diamantu proti top 15 :)
nebrečíme,užíváme...
 

Ohník 1.

Nováček
1. Jsem pro, ne vždy mají lidé přístup k PC
2. Proti, CvC je důležitý prvek hry
3. Pro, GbG je lépe přístupné pro hráče, řekl bych že i jednodušší a navíc na tom hodně cechů bazíruje (třeba můj, kde jsem ve vedení)
 

Pikolo

Komentátor
2 PRO. Pro mě za mě ať se to klidně zruší, protože stejně doteď nechápu o čem to vlastně je
 
Nahoru