Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8988

Host
A co takhle dát výměnu toho co je na kole a ono nabídne něco jinýho :)
 

DeletedUser5384

Host
Já nechtěl točit,jen jsem koukal,jestli tam není něco dobrýho:D
 

DeletedUser

Host
Nevím proč? V jednom z úkolů kasína mám vlastnit 4 rychlé jednotky. Mám dragouna a jezdce, přesto v úkolu mi svítí že vlastním jen jednu jednotku. Tak které jednotky jsou rychlé?
 

DeletedUser6769

Host
Musíš mít 4 stejné rychlé jednotky, už to tu někdo bylo.
 

DeletedUser7798

Host
Takže ,beru na vědomí ,že jsem byla několikrát upozorněna za nedodržení pravidel fora ,že za to bude následovat bann a víte co milý supporte a soudruzi co to zde vedete ? Nějak mi to je už jedno ,běžte s takovou akcí někam ,teda pro někoho možná fajn ,pro jiné jen tahání času a nic víc ,jako 5x za sebou dostat strom nebo jinou kravinu ,pěkně děkuji strčte si to tam v inno do kapsy ,určitě nejste tak chudí ,aby jste tyto ceny museli dávat .Takže mockrát děkuji za pár keřů a podobných výher ,které hned házím do koše ,mockrát děkuji za akci ,která výborně funguje ,to tak ,že při každém točení musím obnovovat stránku ,je vidět ,že jste si nedali moc práce ani s cenami ani s tím ,když už je za to skoro nic ,aby to alespon fungovalo . Opravdu děkuji
 

DeletedUser3370

Host
No vidíš a já si včera vytočil 4x 200 diamantů.. DÍKY INNO !! :d
 

DeletedUser7798

Host
No vidíš a já měla za to ,že Ti je dávají za ty řeči zde ,myslím ,že jsi si přišel na dost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Jo, zatím jsem na nějakých +4000, ale ještě máme skoro 14 dní :)
 

DeletedUser7347

Host
mstitel nechápu co tě tak vytáčí?Já mám třeba snad kompletní sadu profil.obrázků a je mi to fuk (stromy a keře můžeš alespoń použít)pač lístky se dají získat zadarmo.Samozřejmě jestli točíš za diamanty je to jiná ale za to už ti nikdo nemůže.
Takže ,beru na vědomí ,že jsem byla několikrát upozorněna za nedodržení pravidel fora ,že za to bude následovat bann a víte co milý supporte a soudruzi co to zde vedete ? Nějak mi to je už jedno ,běžte s takovou akcí někam ,teda pro někoho možná fajn ,pro jiné jen tahání času a nic víc ,jako 5x za sebou dostat strom nebo jinou kravinu ,pěkně děkuji strčte si to tam v inno do kapsy ,určitě nejste tak chudí ,aby jste tyto ceny museli dávat .Takže mockrát děkuji za pár keřů a podobných výher ,které hned házím do koše ,mockrát děkuji za akci ,která výborně funguje ,to tak ,že při každém točení musím obnovovat stránku ,je vidět ,že jste si nedali moc práce ani s cenami ani s tím ,když už je za to skoro nic ,aby to alespon fungovalo . Opravdu děkuji
 

DeletedUser5384

Host
Takže,milý mstiteli. Bohužel tě asi zklamu,protože za trapný proklamace žlutý karty dávat nemůžeme. Takže nedostaneš ani tu.
Mílí supporti a ani soudruzi,co to TADY vedou žádný ceny do tomboly nevěnovali,tato mezihra je plně v rukách provozovatele hry. Pokud nechceš dostat 5x za sebou strom,bude nejlepší,pokud celou akci budeš bojkotovat a protestně nebudeš točit,to je totiž raní ze všeho nejvíc:D.
Můžu tě ubezpečit,že jsem kolo dost sledoval i ve chvílích,kdy jsem netočil, a ať se ti to líbí či ne,je to za poslední dobu akce,při které se rozdalo nejvíc dia budov i dia samotných. Jestliže si nedovedeš se svým losem počkat na správnou chvíli,tvoje volba. Ale podle rychlosti,s jakou budovy i kameny mizely,jsi v tom asi sám. Takže neděkuj,každý je tvůrcem svého osudu.
 

DeletedUser7798

Host
no nevím co je počkat podle tebe ,ale pokud shromažduji lístky a točím ,když jich mám 7 tak asi nejsem zase takový blázen ,že bych točila každý lupen zvlášt .Z těch 7 lupenů byl 5x strom a to byl v tom kruhu jediný ,tak mi tu nekecej a nevnucuj spravedlivou hru ,nebo prímovou akci a to nejsem sama ,kdo si takto stěžuje a pokud to tobě vychází ,tak asi máš nějaký fígl ,jako ostatní co dostanou co chtějí ,už ho mám také a světe div se fígl funguje :) Raději ještě dodám že tam byl jediný strom ,pak jiné ceny ,aby zase někdo neměl nějaké pochyby .A takové keci jako ,že je někdo strujce svého osudu si také nech ,vlastně jsi řekl ,že jsem blbá a to opravdu nejsem . A pokud Ti přijde ,že tu je něco trapného ,hledej u sebe :)

mstitel nechápu co tě tak vytáčí?Já mám třeba snad kompletní sadu profil.obrázků a je mi to fuk (stromy a keře můžeš alespoń použít)pač lístky se dají získat zadarmo.Samozřejmě jestli točíš za diamanty je to jiná ale za to už ti nikdo nemůže.

odpověd máš vlastně v odpovědi bobbycovi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
:D:D škoda, že moderátorova odpověd nejde lajknout :D:D ja bych tak chtěla studanku přání a prd, ale že bych kvůli tomu nespala....zvlášť když vidim, že jich někdo má 3-4 provokativně nastrčenejch na střed města :D:D a ty hráče znam, a opravdu nejsou s INNO spolčený prostě měli kliku, a těch zaručenejch fíglů co jsme v cechu probrali.....aby se jako kolo zastavilo tam kde má.....je to jenom hra holt někomu to padá a někomu ne.....zas budou jiný soutěže (doufam že častěji než je doposud).:cool:
 

DeletedUser

Host
utratil sem 4 listky + 2 vylosovane, dostal sem 2x 200 diamantu pak nejake blbosti. skvela ruleta uz sem si vydelal 1250 diamantu
 

DeletedUser7798

Host
No,mě to stačí,už jsem si ověřil,co jsem si už pár chvil myslel:D jaký fígl máš na vytočení pěti stromů ze čtyř možných?

jo tak to mi pověz ty ,jak je to možné? prostě ze 7 lupenů padl 5x strom nebo květináč ,nebo co to bylol a klidně se tomu směj jako hnup a nedělej hnupa ze mne
 

DeletedUser7347

Host
jo tak to mi pověz ty ,jak je to možné? prostě ze 7 lupenů padl 5x strom nebo květináč ,nebo co to bylol a klidně se tomu směj jako hnup a nedělej hnupa ze mne
Bohužel máš asi smůlu a nebo je to rukama:pNechci tě nějak urazit ale doopravdy nechápu ten teátr?Jen taková otázka.Když si podáš jednu nejmenovanou loterii a nepadne ti první tak děláš taky takové divadlo:confused:
 

DeletedUser

Host
Nevim jak ostatni ,ale ja chtel studanku a tulaky.Tak jsem si pockal az jsem mel 23 listku,pak jsem cekal az budou v rulete tulaci,nebo studanka a pak zacal tocit a vysledek 2 studanky + 2 tulaci,protoze pri 23 listkach kdyz to nepadlo tak byla o to vetsi pravdepodobnost.
 

DeletedUser

Host
Podle mne osobně mi přijde tato akce, kde můžete pouze získat.

Také se mi podařilo vytočit 4x palmu, obrázek Bruce Leeho a pár stromů lásky a to byly tehdy k mání na kole daleko lepší odměny, ale alespoň pro mne je lepší něco něž nic :)
 

DeletedUser

Host
kdyz mate tulaka jsou tam odemceny vsechny sloty ? na velikonoce sem to musel odemykat s vajickama
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru