Přispívání bodů do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
Bohužel, tak to je přesný příklad podpůrného účtu.
Pokud se dvakrát za den přihlásím a jediné co udělám je, že někomu dám své výzkumné body, tak se předpokládá, že je to podpůrný účet.
Představte si, že by to udělal každý, kdo má nějakého kamaráda.
Prostě mu řeknu založ si účet a dojeď bodu bronzovou a pak mi dávej své výzkumné body, už by se na to koukala jinak, že?
Jde o to, že by si takhle mohla stavět polovina hráčů své VB a co ti ostatní, kteří nemají tak ochotné kamarády.
Vneslo by to do hry jen zmatek a nenávist.
Proto jsou tu pravidla podle kterých bychom se měli řídit.
 

RomanS24

Člen
Trojan promin ale s touhle odpovědí nesouhlasím protože vem sito tak že když kamarad hraje je už v pulce železa a začnou ho rabovat lidi z PMD nebo dob vyších tak to jednoduše omrzí během toho tejdne hrat tak. body co prostě ma rozdělí mezi přátlé co tam má to mi jako podpurný učet nepříjde. Samozřejmě jasny chapem vyvojařům to vadí protože si nekupujou lidi ty jejich diamanty. ale taky by se měli zaměřit na to co si právě hráči přejou a to buď vyváženy sousedy aby je hra bavila a měli šanci. nebo eventy a ukoly co zabavěj.
 

trojan1673

Veterán
Pokud někoho hra přestane bavit, tak pak nevidím důvod, proč by se do ní 2x za den přihlásil jen na rozdání svých výzkumných bodů :)
Logicky prostě přestane hrát a pokud se přihlašuje doopravdy jen aby rozdal své body je to problém pro hráče co je přijímá a to je bohužel realita.
Rozdíl je, pokud jen rozdá vše co má v inventáři a utratí své finance za výzkumné body, které následně rozdá a hru ukončí. V tom bych problém neviděla.
 

RomanS24

Člen
No ja na to mám svůj názor ty svůj každopadně. nikoho takovyho neznam a to co sem psal byl jen příklad
 

DeletedUser3139

Host
Hm, tak já mám VS ve městě plno a opravdu jsem se nikde v pravidlech nečetl, že jsem povinen je pravidelně kontrolovat, zapisovat si (protože si to určitě nebudu pamatovat) kdo mi přispěl, dále kontrolovat města i všech přispívatelů a ještě to vyhodnotit.
A i když bych tohle všechno udělal, tak bych měl toho hráče nahlásit, že mi sype body a já je nechci. Kdo tohle vymyslel .......
VS nekontroluji, pokud tam někdo sype jen dobře a že někdo nehraje jak má by měl asi kontrolovat někdo jiný a pokud potrestají hráče, který pravidla nedodržuje dobrá, ale proč mně? :mad::mad::mad:
 

RomanS24

Člen
Hm, tak já mám VS ve městě plno a opravdu jsem se nikde v pravidlech nečetl, že jsem povinen je pravidelně kontrolovat, zapisovat si (protože si to určitě nebudu pamatovat) kdo mi přispěl, dále kontrolovat města i všech přispívatelů a ještě to vyhodnotit.
A i když bych tohle všechno udělal, tak bych měl toho hráče nahlásit, že mi sype body a já je nechci. Kdo tohle vymyslel .......
VS nekontroluji, pokud tam někdo sype jen dobře a že někdo nehraje jak má by měl asi kontrolovat někdo jiný a pokud potrestají hráče, který pravidla nedodržuje dobrá, ale proč mně? :mad::mad::mad:
To taky plně souhlasím pokud je to vyhodné pro obě strany tak proč ne spíš než kontrolování budov by měli rozdělení sousedu aby vedle toho co ma 30tisíc bodu nebyl člověk co ma 500tisíc a víc

To asi nekontroluje nikdo, ale určitě víme koho máme v přátelích a sem tam vidíme i koho máme v sousedech.
Proto se takovému problému dá snadno vyhnout :)
Víme koho máme v sousedctví a jak máme souseda vymazat ze sousedství ? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Nevymažeš, ale pokud ti přispívá a máš podezření, že něco není v pořádku, tak bych napsala na support.
Pak by se mělo brát na zřetel, že jsi na něho upozornil.
 

RomanS24

Člen
a proč bych psal supportu když přispívá a jako soused nerabuje ?
to by byl ten kdo je obdarovanej od souseda trošku hloupej. nemyslíš ?
Pokud mi soused přispěje body do VB a nerabuje tak bych měl bejt spíš rad než když soused co ma 800tisíc bodu rabuje a ještě se rozčiluje že sem mu dal jen jeden bod do VB za den :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Možná ti to uniklo, že tato hra má jakási pravidla a každý, kdo ji hraje, se tím zavazuje k jejich dodržování. Může se ti to nelíbit, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeš dělat. Jediná další možnost je nehrát.
 

trojan1673

Veterán
Vděčný být můžeš, ale pokud se ten soused přihlásí jen aby ti dal své výzkumné body, tak to je problém i pro tebe.
Bohužel je někdy těžké to vysvětlit, ale nejlepší rada jak zabránit tomu aby jeden nedostal BAN je ''Takové body NEBRAT'' ať už se nám to zdá výhodné či ne.
Nejlepší je se opravdu obrátit na support , protože ti to vědí nejlépe.
 

RomanS24

Člen
ale to furt nevysvetluje jak ty body nebrat. když mi je tam vloží ja je těžko smažu.

Možná ti to uniklo, že tato hra má jakási pravidla a každý, kdo ji hraje, se tím zavazuje k jejich dodržování. Může se ti to nelíbit, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeš dělat. Jediná další možnost je nehrát.
no i to se možna stane že to nebudu brzo hrat ne z duvodu divnejch pravidel ale kvuli času a hlavně počasí co je venku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
§ 8 Podpůrné účty
Je zakázáno spravování nebo vědomé využívání podpůrného účtu. Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry. To znamená, že není povoleno ovládat účet pouze za účelem podpory jiných účtů nebo takovou podporu přijímat.
Obchody (zboží, výzkumné body atp.) přesahující hranice jednotlivých světů jsou zakázány.

V pravidlech je o tom zmínka. A předpokládám, že pokud hráči jdou budovy VB nahoru, ví kdo mu do nich přispívá.
ale to furt nevysvetluje jak ty body nebrat. když mi je tam vloží ja je těžko smažu.

Napíšeš na support a ten daného hráče prověří.
 

Svatej

Legenda
Henzisi, promiň.... ale to jsi myslel vážně?
Dobře, dejme tomu že se budu řídit tvou radou, napíšu na support ať prověří všechny hráče co mi kdy dali boda do VB. Odhadem je to tak 200 hráčů. Protože co kdyby tam náhodou byl jeden takovej co může bejt podpůrnej...
A teď si milý Henzisi představ když takhle na support napíše o prověření 100 hráčů z každého světu, nebo 200 z každého světu... nebo 300...

Do kdy si asi tak myslíš že by to support zvládnul? Brzy?? :rolleyes:
 

RomanS24

Člen
to je pravda ale to support neudělá protože by mohl ztratit 200 i víc hráču a pokud by z těch 200 hračů třeba 100 si jich kupovalo ty jejich balíčky tak příjdou o prachy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
V pravidlech je o tom zmínka. A předpokládám, že pokud hráči jdou budovy VB nahoru, ví kdo mu do nich přispívá.


Napíšeš na support a ten daného hráče prověří.
Tak dobře. Podle toho paragrafu 8 musím nahlásit toho, o kom se domnívám, nebo vím, že má podpůrný účet. Opravdu by mně zajímalo, kdo a konkrétně jakým způsobem, včetně časové náročnosti, toto provádí.
Já osobně proběhnu sousedy, zabojuji si, zarabuji a šupky, dupky zase dál. Jak vyhodnotit podpůrný účet u souseda tak nějak nevím a tak nedělám.
S přáteli to je ještě jednodušší. Kdosi mi napíše, že by chtěl být můj přítel, nebo rovnou pošle pozvánku. Proč nepomoci kolegovi? Tak to přijmu. Protože z toho celkem nic nemám, tak jsem dříve hráči napsal, že pokud nebude dělat MaZ, tak přátelství zruším. Teď to už jen prostě přijmu a pokud MaZ nedělá, tak ho zruším. A zase dál nic neřeším a nezkoumám. A jen tak by mně zajímala jedna drobnost. Opravdu musím zkoumat cca až 240 hráčů, jestli některý z nich čistě náhodou není podpůrný účet? Jak často a jakým způsobem? A kdy budu hrát? Nebo že bych si na to někoho najal? To taky nejde, protože nesmím vykecat heslo k mému účtu! Jak z tohohle ven???:eek:
Jediné a nejjednodušší řešení co mně napadá je, že tak třeba jednou za týden napíšu supportíkům aby prověřili sousedy a přátele. A protože jsem už poslední ze zakladatelů cechu, tak by asi bylo vhodné požádat o prověření sousedů a přátel u všech členů našeho cechu. Ale asi to neudělám, protože supportíky potřebujeme živé a ne že si kolektivně vezmou provaz a půjdou se zastřelit do rybníka. Alespoň já bych to na jejich určitě udělal, pokud by se mi to stalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7728

Host
Dovoluji si požádat support o preventivní prověření přátel (136), sousedů (77) a cechovníků (77) z důvodu možného podpůrného účtu některého z nich. V dobré vůli přijímám body od všech a nejsem si vědom porušení pravidel a nevím ani o podpůrných účtech. (Hlava 22 ?)
--------------
Odmítám pokračovat v tradici Protektorátu a následně komunistického režimu v práskání a strachu, a to dokonce ve hře. Věřím, že pro kontrolu existují i jiné metody!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Děláte z toho kovbojku.. a celkem zbytečně...
ad. zelvanatoruv způsob "likvidace" hráčů ( e) - ano založíš si účet ale je jen málo možností jak sypat konkrétnímu hráči.. v sousedství spolu na 99,9999% nebudete... do cechu ( pokud je daný cech rozvinutý) taky nikdo žádného železňáka s 1K body brát nebude... takže zbývá jen přijetí přátelství.. a přijetí přátelství je vědomý akt - to se neprovádí automaticky a je k tomu potřeba přímá aktivita daného hráče.. takže ano - pokud si někdo příjmá pozvánky přátelství bez rozmyslu a od kohokoli... pak má šanci na problém a můžeš ho tak "zlikvidovat". S analogií z reálu.. pokud mám ubytovnu a ubytuju každého kdo se mi ohlásí dole u domácího kecafonu aniž bych si zkontroloval zda je opilý, slušně vypadající či solventní.. či je to "nájemník" se sirkama a kanystrem benzínu.. tak se pak nesmím divit že mi ubytovna hoří :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru