Přispívání bodů do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pelonek

Turista
A jak si Dandy může být jist, že nám nic nedal? Neříkám že všem, ale konkrétně já a Hondo jsme od denuna i od Jaga dostávali za investice suroviny. A pokud to takto opravdu funguje, tak každej může nahlásit kohokoli, že mu někdo dal bod a nic zato nedostal, aniž by věděl, jestli spolu byli na něčem dohodnutí.

Jsem z toho opravdu zmaten, na jedné straně nápověda nabádá k příspěvkům, na straně druhé větší přispívání je zakázané..

Možná by nebylo špatné, kdyby hráči měli přehled kolik bodů od koho dostali a kolik bodů komu dali, taková pěkná tabulka dle mého názoru pomůže hodně lidem - nejen v tom, že uvidí, kdo jim přispěl dost bodů a zaslouží si speciální odměnu, ale i pro vzájemné výměny, kdy nebudou muset neustále dopočítávat, kolik kdo dal bodů. Nemusí se ani aktualizovat nonstop, aby to nezatěžovalo server, stačilo by i 1x denně (ono těch bodů zase tolik nepřibude, mimo jednorázovky).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4312

Host
koukám že jsme se tady sešli už chybí jen Jago petulka a další
hele lidi a co když si budu přispívat sám sobě to mě taky zabanujou?
to je jak v tý pohadce dnes nás zabanujou zejtra nám budou holit hlavy ...
sorry ale pravidla jenž si protiřečí jsou na dvě věci - nebo je to aktivita nějakého .... z FoE?
přestává mě to bavit nacpal jsem jim do chřtánu dost peněž a takhle se odvděčují
 

DeletedUser2298

Host
To jestli někdo nacpal někam jakoukoli částku peněz by mělo být při řešení prohřešků naprosto irelevantní.. to jen tak na okraj aby si někdo nemyslel " já platím tj. mohu cokoli.."
Tím samozřejmě netvrdím že došlo k nějakému porušení pravidel.. do toolu fakt nevidím a pozadí neznám..
 

DeletedUser12613

Host
máš pravdu to "kolik kdo nacpal do něčeho peněz" by mělo být naprosto irelevantní a v reálném světě to tak také je - nebo já si alespoň nepamatuji, že bych někdy přišel do firmy a měli tam oddělení pro VIP zákazníky kteří by měli výhodnější služby nebo že by snad hlavni sponzor měl lepší místa
ale znáš lidi, některý si myslej, že když zaplatí pár tisíc korun každý měsíc, že místo BANu je podpora osloví a dá jim limit 48 hodin na nápravu chybičky případně zahlazení důkazů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
Bohužel přestávám věřit, že celá věc bude nějakým způsobem normálně férově vyřešena. Je mi s prominutím na blití, když musím číst výňatky z globálu, které píše člověk, který prokazatelně spravoval podpůrný účet se vším všudy, byl supportem spravedlivě potrestán a nyní okolo sebe kope a bohužel někdo to nevidí : ( Pomalu se proto smiřuji s permanentním BANem (sakra život přece není jen o FoE a kdo myslí, že ano, tak je tupec) a pravděpodobně budu celou věc řešit jinak a jinými prostředky. Ale už jen tak ze zábavy – čas a prostředky na to mít budu : ) Takže se tady všichni mějte fajn : )
 

DeletedUser3086

Host
Denune nikdy neuvěřím že bys hrál nějak nečestně,bylo mi ctí a potěšením tě poznat a být s tebou v jednom cechu
 

DeletedUser4312

Host
ŠPATNĚ JSTE MĚ POCHOPILI nemyslel jsem to tak že když jsem do toho dal prachy můžu všechno berte to tak, že jedna odpověď - ještě nic neříkající - za 24 hodin je dost hustý pokud je problém tak ho řeším a nenechám lidi v nejistotě, aby v době elektroniky nebyli schopni něco vyřešit je průser, spíš inteligenti z podpory šlápli vedle a teď neví co a jak dál -TAK BUĎ JSEM VINEN NEBO NE A SORRY ZABANOVAT ÚČET NA ZÁKLADĚ PODEZŘENI JE PORUŠENÍ PRAVIDEL ZE STRANY DRUHÉ copak tady neexistuje presumpce neviny?
 

DeletedUser12613

Host
Bohužel přestávám věřit, že celá věc bude nějakým způsobem normálně férově vyřešena. Je mi s prominutím na blití, když musím číst výňatky z globálu, které píše člověk, který prokazatelně spravoval podpůrný účet se vším všudy, byl supportem spravedlivě potrestán a nyní okolo sebe kope a bohužel někdo to nevidí : ( Pomalu se proto smiřuji s permanentním BANem (sakra život přece není jen o FoE a kdo myslí, že ano, tak je tupec) a pravděpodobně budu celou věc řešit jinak a jinými prostředky. Ale už jen tak ze zábavy – čas a prostředky na to mít budu : ) Takže se tady všichni mějte fajn : )

je smutné když si člověk na chatu přečte, že někdo dostal od podpory trest, který přijal jen kvůli tomu, aby mohl dál hrát hru kterou miluje.
Doslova ten hráč uvedl, že touha hrát mu byla přednější než jeho čest
Pak tu máme mladé lidi s formující se morálkou kteří mají hořkost v srdci a pocit křivdy. Podle mého názoru je důležité, aby každý potrestaný věděl hned od prvního kontaktu z jakého porušení pravidel je podezírán a není možné aby vyšetřující orgán v průběhu trestu jeden paragraf měnil za druhý(protože se spletl :) ). Speciálně ve starších hráčích kteří si ještě pamatují nesvobodu vzbuzuje podobný případ dojem že "ONI" si prostě něco najdou a jakmile se dostanete do spárů nemáte šanci na spravedlivý proces, ale tak to přece není!
Po českém EoF běhá například komunikace s podporou kterou zveřejnil chybující hráč(předpokládám že se souhlasem všech stran ) a je plná výhrůžek a arogance ze strany (později nade vší pochybnost usvědčeného) podvodníka a velké míry empatie a porozumění ze strany podpory.
Podpora se snažila v klidu vysvětlit v čem spatřuje jasné porušení pravidel(to že k porušení pravidel skutečně minimálně v jednom případě došlo a nebylo to tedy pouze "ve stadiu pokusu", podpora věděla díky záznamu z globálního chatu), neudělila žádný trest a celou záležitost vyřešila pouze domluvou.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Popis co měl Marian_labuda http://prntscr.com/71662x

a byl vyřešen takto tj Marian_Labuda dostal 48 hodin na nápravu a byl varován. Na další Varování odpověděl takto Edit Váš příspěvek v tématu Přispívání bodů do VB byl upraven. Důvod: Je zakazano zveřejňovat komunikaci se supportem
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Proto nemám rád naznačování, že se z podpory stal důležitý hráč v CvC.

O Denuna se nebojím je to bojovník a Templář který si ví rady i v těžkých dobách a je zvyklí věci řešit a vyřešit. Ve hře snad už dosáhl úplně všeho a teď ho čeká další boj

Jak tento boj dopadne je těžké předpovídat třeba se skutečně dozvíme, že je hráč zodpovědný za způsob hry svých stavitelů, možná podpora najde, jiné morální selhání staršího data a třeba se z případu skutečně stane kauza s přesahem do reálného života, ale o to by asi nikdo ze zúčastněných nestál protože ve hře má INNO úplně jiné postavení než v reálném světě v reálném světě by muselo minimálně PR oddělení některé věci zdůvodňovat.

Nevím zda si pamatujete případ www.zpovednice.cz který byl dočasně odstaven po reportáži TV NOVA http://www.lupa.cz/clanky/zpovednice-cz-reaguje-na-reportaz-televize-nova/
byla to poměrně velká aféra a to tam nedošlo k žádné větší škodě protože téměř nikdo neplatil za prémiový obsah.

Zažil jsem i případ kdy došlo ke krádeži účtu díky podvodnému vylákání hesla od dítěte. Maminka si tenkrát stěžovala a podpora jí suše oznámila, že došlo k porušení pravidel hry - předání účtu bez svolení administrace a zaslání hesla jiné osobě. Za dva dny bylo vše jinak - ukázalo se, že chlapec trpí vážnou formou autismu hra neměla tyto případy ve všeobecných pravidlech dostatečně ošetřeny a dítě i rodina dítěte díky zablokování účtu trpěla nepřiměřeným stresem. Naštěstí tentokrát, už podpora zareagovala velice rychle a celá věc se uklidnila

Hráči jsou ve hře od hraní, podpora od podpory hraní a INNO od vytváření hry jejich pravidel a zisku.

Celá věc je teď hodně emotivní, má neochvějná důvěra ve schopnosti a rovný přístup podpory ke všem případům je některými hráči považována za sarkazmus a ironii. Snaha udržet pořádek na fóru smazáním vlákna, za cenzuru názorů, ale já skutečně chci říct, že vím co bych dělal na místě Denuna, ale nedokážu si představit co bych dělal na místě podpory, neměl bych totiž čas na řešení tak složitého případu (sám jsem v práci pomáhal na žádost státních orgánů dohledávat události v logu a milionech záznamu), nedokázal bych s určitostí tvrdit, že někdo dělal něco se zlým úmyslem a moje intelektuální schopnosti nejsou taková abych dokázal §8 najít v činnosti ze které je Denun obviněn.

Tak snad jen rada - ten kdo podvádí jednou podvádí stále , povahy se nemění tak jestli se tentokrát nepodaří Denuna usvědčit a přesto bude podpora přesvědčená, že je Denun křivák tak ho stačí sledovat a za nějakou dobu začne podvádět jinak. U podvodníka Mariana_labudy se podobný postup osvědčil a na světě B skutečně došlo ke smazání největšího Alcatrazu a nikdo nepochyboval o oprávněnosti tohoto kroku a naopak spousta ostatních hráčů je neustále obviňována z nekalostí a podpora je vždy omilostní protože jsou prostě jen úspěšnější oblíbenější s lepší herní strategii nebo s větším počtem diamantů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Vjpc: buď jsem to napsal kostrbatě a došlo k nepochopení myšlenky.. a nebo jen tak trochu trollíš ;-) / osobně si tipuju spíš tu druhou variantu /
Přístup k platícím by možná mohl být tak jak popisuješ - VIP oddělení a vstřícnější přístup chceš li to takhle popsat... ale pokud měl / má VIP účet např. podpůrný účet a nebo porušuje bez uzardění jakýkoli z § pravidel, tak na něj "ruka zákona" supportu dopadne naprosto stejně jako na kohokoli jiného..
 

DeletedUser12613

Host
Dnes jsem měl trochu času a ověřil jsem si že jeden z těch co teď na světě A nehrají dostal s velkou pravděpodobností (díky odměnám a bonusu z ARC ) Víc FB zpět než kolik vložil do Alcatrazu na velkém LVL (LVL 32 -55). vložil 3748 FB - dostal zpět (3135 FB + 58 plánků +26902 medaili) * bonus z ARC (aktuálně +22%)


Tak mě tak napadlo kam může bonus z ARC sahat. Největší jsem našel na testovacím světě a tam je 7 z 10 nejvetších budov ARC a ten TOP je LVL 81 s bonusem 90%
Pokud by hráč s takovým bonusem měl v sousedství Alcatraz našeho Denuna tak v naprosté většině případů by mu na první a druhé místo stačilo vložit méně FB než kolik by dostal zpět v podobě odměny.
Zkouším si představit jakou strategii by mohl hráč s 90% bonusem na odměny zvolit, aby využil svou výhodu na maximum
- Jak půjde vyhodnotit jestli podobný hráč nevkládá tisíce FB desítkám hráčů do jejich velkých VB a přitom z toho má zisk?
Jaké dohody a obchody budou vznikat? Napadá mě že budou hráči platit suroviny aby mohly bojovat o první místo a vydělat na odměně?!

No už teď lituji adminy - teď jsou pranýřováni za BAN kde plánek vyšel na 10 FB co asi schytají v době kdy bude plánek nepodstatný bonus ...
 

Dan 77

Veterán
ale pokud se rozhodnu po domluvě s hráčem o pomoci je to naše věc pokud on mě pošle za body zboží přes trh je to naše domluva a hlavně vím že tento hráč je aktivní MIMOCHODEM BAVIME SE O §8 VOP?
Pravidla hry jsou zkrácením VOP a paragrafy jsou trochu jinak očíslované.

hele lidi a co když si budu přispívat sám sobě to mě taky zabanujou?
sorry ale pravidla jenž si protiřečí jsou na dvě věci - nebo je to aktivita nějakého .... z FoE?
Souhlas. A když budeš dávat FP do svých velkolepek, mělo by to být na 200 % OK (100 % podle pravidel hry, a dokonce i 100 % podle divného výkladu pravidel supportem). Akorát že nezískáš žádné plánky atd. jako odměnu a ve tvých velkolepkách budou odměny propadávat, protože ti nikdo nepřispěje FP na plánky ze strachu, aby ho nezabanoval support. :D

Dnes jsem měl trochu času a ověřil jsem si že jeden z těch co teď na světě A nehrají dostal s velkou pravděpodobností (díky odměnám a bonusu z ARC ) Víc FB zpět než kolik vložil do Alcatrazu na velkém LVL (LVL 32 -55). vložil 3748 FB - dostal zpět (3135 FB + 58 plánků +26902 medaili) * bonus z ARC (aktuálně +22%)
Nejsem si jistý, jestli se odměna za stavbu počítá do FP, které dostal od hráče zpět, nebo jestli by mu nemusel druhý hráč dát svoje FP ve stejném počtu (jako při dohodnuté výměně FP, odměny jsou pak nad rámec, takové zpříjemnění).

Podívej se na svět A na hráče Pelonek - ten už není pár dní ve hře a já se domnívám že byl označen za podpůrný účet - je v současnosti má postaveno 18 VB - některé na LVL 10 většinu na LVL 3. Našel jsem jeho příspěvek u Denuna na LVL 72 - vložil 589 FB a dostal za druhe misto 475 FB + 10 plánku + 4069 medaili tj. za 114 FB dostal 10 planku na alika a 4069 medaili Podle toho co se psalo ve smazaném vláknu to je proti §8, protože přesto že jde evidentně o dva různé lidi a Pelonek dával FB i jiným hráčům Denun nedával nic Pelonkovi a diky tomu že se nejednalo o jediný vklad ale bylo jich mnohem víc v konečném součtu dostal Denun tisíce FB od lidí co chtěli plánky a medaile (nebo tak to aspoň tvrdil). Denun tvrdí, že to považoval za normální a předpokládal ze odměna v podobě plánku a medaili je dostačující motivace. Píšu jen to co jsem zaslechl nebo měl možnost a ČAS zkontrolovat V konečném důsledku má pravdu support a ten věc prošetřuje. Denun má v každém případě možnost přijmout trest a nechat si smazat údajně dotované VB.
edit Polonek má ARC který mu dává 22% + k odměnám tj. mohl mít 580 fb zpět za 589 fb vložených tj za 9 FB mohl mít 10 plánků + 4069 medailí
To znamená, že nezanedbává jiné části hry a že je to normální hráč - odporuje definici v § 8.
A dostal své výzkumné body SLUŠNOU ODMĚNU, ne? :) A o to přece jde. Proto mu tam asi přispěl, aby dostal většinu FP zpět a za zbytek slušnou odměnu, ne proto, že je to podpůrný účet (podpůrnému účtu je to jedno, sice by mohl návratnost FP využít znovu k podpůrným účelům, ale hlavně normální hráči vyhledávají kšefty).
Denun mu sice nevrátil žádné FP, ale proč by musel? Ani zboží by mu nemusel dávat, je to jeho věc. Holt Denun si dokázal zvednout Alcatraz takhle vysoko, tak tam jsou velmi atraktivní odměny a hráči mu tam přirozeně chodí za kšefty, a o to rychleji se mu ten Alcatraz (na vysokém lvlu nákladný na FP) rychleji staví. To je pro Denuna přiměřená odměna za vydřený lvl Alcatrazu.
Takže nesouhlasím, že support má pravdu v tom, že byl označen za podpůrný účet.

Co se týká platby za zboží, prý někdo musel napsat, že za to dostal zboží - no a snad skutečně potrestán nebyl.
A trestají se vůbec příspěvky do velkolepek, které jsou na nižším lvlu, nejen ta Denunova a JAGOva? Nebo se doktrína na to, co se nově považuje za podpůrný a podporovaný účet, vztahuje pouze na vysoké lvly, které se přirozeně už staví prakticky samy? (ale i nízké lvly můžou podléhat podpůrným účtům, každý podvod má svůj začátek :D)
A další mezera v takovém uplatňování pravidel podle nové doktríny: lidé přece nejsou roboti a může se stát, že někdo dá někomu o 1 FP míň při denní výměně FP, která je domluvená, nebo záleží na denní době, kdy kdo dává FP, nebo třeba vymění zboží za darované FP o den později. No a když se support trefí takhle nešťastně, je nějaká malá tolerance (a pokud jo, kolik FP je ta tolerance?), nebo se i kvůli 1 FP bude banovat? Jenže pravidla jsou pravidla, tolerance asi stanovená není, takže podle té zvláštní doktríny, jak si vykládat § 8, bude tolerance nulová, tzn. jako by lidé byli roboti. A boty a skripty jsou zakázané, pokud vím. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12613

Host
Nejsem si jistý, jestli se odměna za stavbu počítá do FP, které dostal od hráče zpět, nebo jestli by mu nemusel druhý hráč dát svoje FP ve stejném počtu (jako při dohodnuté výměně FP, odměny jsou pak nad rámec, takové zpříjemnění).

Pravděpodobně to je tak jak říkáš - odměna v podobě FB(FP) se podle všeho v současné době BANovaných hráčů NEPOČÍTÁ. To je z mého pohledu v rozporu se smyslem hry, a upřímně musím říct, že kdyby mi někdo nabídl obchod za 100 FB dostanu 50 plánků na Alcatraz a 40.000 medaili tak bych to asi vzal a nepokládal bych to za špatný obchod (Alíka nemám na větším LVL, ale plánky se prostě hodí. Třeba půjdou v budoucnu posílat nebo se pro ně najde využití jako pro medaile v novém CvC)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
(Alíka nemám nikde nemam na větším LVL než 6 ale plánky se prostě hodí. Třeba půjdou v budoucnu posílat nebo se pro ně najde využítí jako pro medaile v novém CvC)

Tak hlavně i kdyby se nic takového nikdy nezačlo fungovat, pořád je 50 plánků za pár bodů výborný kšeft, protože máš o něco levelů nad 10 vystaráno se sháněním. A že většina hráčů co si rádi bouchnou ho nahoru žene seč může - mít vojáčky v zásobě není naškodu ani pro postup mapou ani pro expedice. Tohle je dlouhodobá hra, že.
 

DeletedUser8847

Host
Nabízí se taky otázka, jestli support nebyl pro celou věc zneužit jedním hráčem, který byl sám z podvodu usvědčen – odst. 9 v pravidlech „Není povoleno chovat se nevhodně k herní podpoře nebo zneužívat systém herní podpory“.
 

DeletedUser12613

Host
Nabízí se taky otázka, jestli support nebyl pro celou věc zneužit jedním hráčem, který byl sám z podvodu usvědčen – odst. 9 v pravidlech „Není povoleno chovat se nevhodně k herní podpoře nebo zneužívat systém herní podpory“.

Buďme konkrétní celá ta akce začala tak, že Dandy 13 který byl původně nahlášen za ovládání podpůrného účtu (údajně měl heslo a login od již nepoužívaného účtu a údajně k tomu existuje i nějaký důkaz a měl si z tohoto účtu dávat FB do VB v době kdy původní majitel již nehrál) a měl dostat BAN za
§ 8 Podpůrné účty
Je zakázáno spravování nebo vědomé využívání podpůrného účtu. Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry. To znamená, že není povoleno ovládat účet pouze za účelem podpory jiných účtů nebo takovou podporu přijímat.
Obchody (zboží, výzkumné body atp.) přesahující hranice jednotlivých světů jsou zakázány.

ale, ten BAN byl nějaký divný nejdřív byl Dandy 13 mimo hru pak přišel o 5 VB.Všechny VB si okamžitě postavil znovu a kamarádi mu nezjištně (bez požadavku na vrácení FB ) postavili VB na cca LVL 3. Pak přišel druhý ?! trest a Dandy 13 přišel o všechny VB(včetně těch 5 VB nově postavených) ale pravděpodobně došlo k omylu ze strany podpory protože těch 5 VB mu bylo opět obnoveno.
Když jsem se nedávno na globálním chatu bavil s Dandy13 o jeho BANu tvrdil, že byl nevinný, ale že tak moc chtěl hrát že souhlasil se smazáním VB.

Nevím čemu mám věřit, nevím jak je možné smazat 5 VB, pak smazat všechny VB včetně 5 již smazaných a pak 5 VB opět obnovit. Možná šlo o nějakou technickou chybu a nebo o nějaký mě neznámý postup administrace. A možná jsem se jen přehlédl :)


Každopádně výsledek je, že Dandy 13 byl (je) přesvědčený, že si trest nezasloužil a že nedostal trest za ovládání jiného účtu, ale za to, že dostal FB aniž by je vrátil domluvenou směnou. A Dandy 13 svou frustraci vyřešil tím že nahlásil Tebe stylem - pokud je trestné tohle, tak dejte BAN i Denunovi(Jagovi) protože on je na tom stejně.

Vše co píšu mám pouze z doslechu, jak to skutečně bylo ví jen podpora, ale myslím že to dostatečně vystihuje náladu a černý humor který panuje na Tvém světě.

Nevím kde je chyba, vím že podpora určitě dělá maximum co umí maximum co je v jejích silách, ale hráčům tečou nervy. Některé cechy přišli o ty nejaktivnější hráče (podle podpory mělo jít o podpůrné účty sloužící pouze ke stavbě VB) kteří kolektivu skutečně chybí.

Když jsem včera na globálu psal, že BAN má pravděpodobně i hráč co vložil tisíce FB a na odměnách dostal maximálně o 100 FB méně (možná ani to ne protože má ARC a ten mu pravděpodobně ztrátu vyrovnal) + 58 plánku a desítky tisíc medaili tak jsem byl označen za šaška protože prostě nikdo nechtěl věřit že i tohle je §8.

Nejsem ADMIN a dle pravidel jsou pravidla taková jak je vykládá česká podpora. Doufám, že z tohoto případu vzejde alespoň jasná definice §8.
 

DeletedUser4312

Host
Myslím, že je tady dost velký problém a naše názory support nezajímá mě už smazali jako spam a že to není k tématu tak tomu se říká demokracie a svoboda slova
hodně přemýšlím o tom že zkončím

Jsem z těch co darovali přes 20 000 bodů nemám Arc a bylo moje svobodné rozhodnutí tyto body věnovat NIC jsem za to nežádal přesto mám BAN že podporuju jakýsi podpůrný ůčet
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12613

Host
Jsem z těch co darovali přes 20 000 bodů nemám Arc a bylo moje svobodné rozhodnutí tyto body věnovat NIC jsem za to nežádal přesto mám BAN že podporuju jakýsi podpůrný ůčet

To, že jsi nic nežádal je pravděpodobně ten problém :) Pravidla totiž výslovně povolují nechat se vydírat a ze strachu dávat FB, ale zakazují dávat FB dobrovolně bez nároku na odměnu.
Projel jsem alika u Jago - předpokládám že se jednalo o tuhle budovu
tak tedy do LVL 33-74 jsi dal vždy alespoň 69 fb mimo třech případů jsi vždy dosáhl na odměnu
Celkem jsi vložil 20.635 FB
z odměn jsi dostal 10.905 FB
tj. za 9730 FB jsi obdržel
101.105 medaili a
290 plánků

Když budu úplně upřímný tak jsi pravděpodobně špatný počtář a stratég - pravidelně jsi byl přeskočen jen o pár desítek FB na pozici kdybys byl úspěšnější měl bys zpět minimálně o 5000 FB navíc, ale z mého pohledu jsi měl vždy evidentní snahu dosáhnout na co nejlepší umístění. A Tvoje město rozhodně nevypadá jako podpůrný účet

Celá ta tabulka je pouze pro informaci - administrace nebere odměnu za umístění v podobě plánků a FB jako důkaz férovosti jednání
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru