Přispívání bodů do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3817

Host
Pravidla... ...zakazují dávat FB dobrovolně bez nároku na odměnu.

Mám pocit, že se mýlíš. Podle pravidel totiž nejsi podpůrným účtem, pokud vyvíjíš ostatní herní aktivity. Darování FP (dar = dobrovolný příspěvek BEZ nároku na protihodnotu) nikde zakázáno není.
Otázkou tedy zůstává, proč support jednal tak, jak jednal, a proč tato situace trvá?!!!
 

DeletedUser3086

Host
Mám pocit, že se mýlíš. Podle pravidel totiž nejsi podpůrným účtem, pokud vyvíjíš ostatní herní aktivity. Darování FP (dar = dobrovolný příspěvek BEZ nároku na protihodnotu) nikde zakázáno není.
Otázkou tedy zůstává, proč support jednal tak, jak jednal, a proč tato situace trvá?!!!

Já uz toho mám silný pocit že ted už vědí že udělali chybu a nějaký support si špatně vyložil pravidla,ale zřejmě není dost chlap aby přiznal chybu a uvedl věci na správnou míru.....Na to holt je třeba mít ty "koule"
 

DeletedUser3817

Host
Řekl bych, že pravdu má spíše Trina. Support je pravidly stavěn do role neomylného božstva - a najednou to tak není. Kudy ven?
Slovy klasika: Vyhrát nelze. Uhrát remízu nelze. A navíc nelze přestat hrát.
Tak tomu říkám dilema...
 

DeletedUser8847

Host
Jen pár poznámek:

1/ nemá smysl se rozčilovat nad rychlostí/pomalostí práce supportu – prostě support prověřuje hodně hráčů a chvilku to trvá. Nicméně VOP jsou podle německého práva a to definuje pro podobné situace „přiměřenou dobu“, která je jistě daná nějakou judikaturou (situace pokud je odpíráno užívat produkt nebo službu, za kterou – nebo její část - bylo zaplaceno – tedy pokud bylo),

2/ nemá smysl na support nadávat, protože se tím absolutně ničeho nedosáhne,

3/ nedokážu si představit situaci, co bude dělat support, až se na něj obrátí X hráčů s udáním na X dalších, kteří někam nasypali body, aby získali odměny – support bude asi nejen beznadějně přetížen, ale může se stát i nástrojem vyřizování účtu mezi hráči (což se možná stalo). Prevencí proti tomu je jasná definice toho, co přesně znamená podpůrný účet, a potrestání hráčů, kteří zneužijí support k vyřizování vlastních záležitostí ze hry,

4/ výklad pravidel hry je podle pravidel na lokálním týmu FoE, ale pokud by byl výklad nějaké části hry v jedné zemi EU diametrálně odlišný od dalších zemí v diskriminujícím smyslu, je to trochu problematické a dává to jiné možnosti.

Takže nezbývá než doufat, že se to brzy vyřeší a v klidu čekat.
 

DeletedUser4312

Host
dik za info rád bych dával víc bodů i kvuli lepšímu pořadí a odměnám jenže nas vetšinou přeskočil jeden hráč
jinak hraju proto abych si odpočinul a ne abych musel počítat kolik a kde dát
 

DeletedUser13384

Host
Takze pokud mam v profilu ze vsichni hraci jsou mi povinni davat FB do mych VB jinak ze je budu drancovat, terorizovat a jinak jim zneprijemnovat hru tak je vsechno v poradku a kazdy FB ktery mi tam nekdo vlozi je chranen podle § 3 Komunikace (Výhružky jsou povoleny pouze, pokud se vztahují ke hře a ne k reálnému životu. Například můžete hráči vyhrožovat, že napadnete a vyrabujete jeho město, pokud Vám nedá body výzkumu)???
Protoze je hezke ze se tady dava priklad z VB 50lvl a vyssi ale kdyz ma nekdo napriklad Royal Albert Hall lvl5 tak pokud si do nej nedam 325fb sam (odmeny citaji pouze 85fb 1.-5. misto) tak by to znamenalo ze ho nemuzu povysit. v realu by to vypadalo asi tak ze nikdo nebude mit VB vyssi nez 3lvl pokud si ji nebude dotovat z vetsiny sam.
takze pokud mi nedej boze nekdo da body do VB at uz z duvodu ziskani planku ci medaili tak ho musim neprodlene kontaktovat a pozadat ho jakou ze formu odmeny (fb, suroviny) pozaduje na oplatku???
A veci jako: dotycny vubec nejede mapu nebo ma v pratelich jen 3 lidi a z tech lidi dava prevazne tobe. to se sice muze jevit podezrele ale jak ma normalni hrac ktery nema pristup k temto informacim jednat???
A hlavne co ted ma clovek delat se vsemi temi hraci a body ktere uz ve VB ma??? ma si jit kazdy den kleknout ke krizku a proprosit pana boha aby ho nikdo nenahlasil pac jinak dostane banana??
Do tehle doby si vetsina hracu myslela ze prijmout FB od kohokoli je v pohode pokud je ten clovek do jiste miry aktivni a nezanedbava jine casti hry.
Chtel bych jen vedet co ted?? mam poprosit vsechny hrace kteri mi kdy dali body aby udelali nejake nabidky na trhu a ja jim dam suroviny abych se kryl?? a co hraci co jsou uz napriklad smazani ale stejne mi dali body???
At PODPORA rekne: ted to bude tak a tak a za tohle proste bude nekompromisni ban. mozna se nam to nebude libit ale alespon budeme vedet na cem jsme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
tak si dej rovnou popisek do mesta,ze pokud nebudou davat body sousedi tak je budes rabovat a terorizovat a pratele ktere mas necht si jsou jisty,ze kdyz nebudou davat body tak je smazes na mape CV,tedy jejich cech a co se tyce v tvem cechu,tak veliteli budete platit dane ve forme bodu,jinak vas z cechu vyhodim :-D tedy v pripade,ze jsi ve vedeni cechu,jinak radeji body od hracu v cechu neprijimej,mozna by bylo lepsi,kdyby vsichni hraci ve vsech klanech byli cleny vedeni cechu..tim padem tedy budou vsichni tvy pripsipavaji ve VB potecionalne spadat pod paragraf 3
 

DeletedUser13384

Host
Tak ja uz ho tam mam od te doby co zacala tahle afera :).
takze jestli mi nekdy prijde ban za paragraf 8 tak reknu ale pozor to je vsechno paragraf 3 protoze dotycny mozna chtel davat body do vyzkumu nebo nekomu jinemu ci sam sobe ale nemohl pac jsem mu vyhrozoval.
a to jsem velice zvedavy jak se tohle bude resit.
 

DeletedUser4312

Host
oni jsou ti mocní my jsme ...
nevinní vždy dostanou přes prsty
spravedlnost je slepá
zítra je to týden co mám ban od úterka se mnou z podpory nikdo nekomunikuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12613

Host
Takze pokud mam v profilu ze vsichni hraci jsou mi povinni davat FB do mych VB jinak ze je budu drancovat, terorizovat a jinak jim zneprijemnovat hru tak je vsechno v poradku a kazdy FB ktery mi tam nekdo vlozi je chranen podle § 3 Komunikace .....

Rabovat můžeš pouze sousedy které nemáš za přítele. Tj argument o vydírání přes rabování lze použít pouze u sousedů které máš omezenou dobou. Neustále se mění.

Spíš bych doporučoval něco v tom smyslu. " Zničím území v CvC každému cechu který mi prostřednictvím některého hráče(který nemusí být členem cechu) nebude posílat větší množství FB. Žádost o přátelství zasílejte obratem!

no a pak budeš předpokládat že ten co ti dává FB je nějak placenej za svou dobrotu nějakým mistrem cechu co se bojí o své území v CvC :)

Lidi mějte rozum - pravidla jsou návod - výklad pravidel nechme selskému rozumu.

Samozřejmě, že je aktuálně máme problém že máj BAN i lidi kteří jsou dle mého názoru naopak velice zdatní hráči, a na "dotacích mají zisk"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9834

Host
Aloha ! Při vstupu do fora je moto : " poděl se o své myšlenky " Chtělo by to úpravu,k čemu se mám podělit ,když nehodící myšlenka je promtně smazána odkazem na vcelku nicříkající §.
A mám dotaz : V naší justici platí ,že pokud má někdo neoprávněnou vazbu či dokonce se prokáže ,že byl neoprávněně odsouzen,dostane tento člověk tučné odškodné za každý den vazby či trestu či BANU. Počítá se i zde s takovou možností,pokud se support pochlapí a zvítězí selský rozum nad ........ ? :eek:) Jago
 

DeletedUser4312

Host
ahoj Jago vítej mezi psanci
no víš to by se s tebou musel někdo z podpory bavit od so jsem zaban od úterý nemám žádnou odezvu

Tak tohle je fakt Kocourkov já jsem odbanován můj syn ne
takovouhle šaškárnu jsem nezažil

Jen pár poznámek:

1/ nemá smysl se rozčilovat nad rychlostí/pomalostí práce supportu – prostě support prověřuje hodně hráčů a chvilku to trvá. Nicméně VOP jsou podle německého práva a to definuje pro podobné situace „přiměřenou dobu“, která je jistě daná nějakou judikaturou (situace pokud je odpíráno užívat produkt nebo službu, za kterou – nebo její část - bylo zaplaceno – tedy pokud bylo),

2/ nemá smysl na support nadávat, protože se tím absolutně ničeho nedosáhne,
mohl by ses se mnou prosím spojit přes zprávu ? dik
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
Honziku já se s Tebou klidně přes zprávu spojím, ale nechápu, jak bych Ti mohl pomoct, protože sám jsem zabanovaný, i když někteří zabanovaní hráči už hrají. Přestávám to celé chápat :(
 

Pelonek

Turista
Co se týče toho přispívání bodů do VB, jak to tedy je? Mohu si u hráčů zabírat první místa (protože se mi vyplatí odměna), nebo zato musím od hráče něco dostat( FB/suroviny) ?
 

DeletedUser4312

Host
Honziku já se s Tebou klidně přes zprávu spojím, ale nechápu, jak bych Ti mohl pomoct, protože sám jsem zabanovaný, i když někteří zabanovaní hráči už hrají. Přestávám to celé chápat :(
potřeboval bych s něčím poradit a pomoct
já už hraju ale můj syn ne ale jde mi o jinou věc dík
 

Svatej

Legenda
Určitě za své výzkumné body od hráče nic dostat nemusíš (pokud neměníte mezi sebou).
Pokud přispíváš někde kde potřebuješ plánky, dokonce se ti to vyplatí a neporušuješ tím žádná pravidla hry tak proč ne :)
Promiň, na tohle se nedá nereagovat:
Protože pokud takhle u někoho vybíráš první místa pravidelně, tak body které dostaneš na odměnách zdá se podporu vůbec nezajímají a vyhodnotí tě jako podpůrný účet.
A neříkej mi že to není možné, protože to se tu stalo. O.-
 

DeletedUser3817

Host
Pokud přispíváš někde kde potřebuješ plánky, dokonce se ti to vyplatí a neporušuješ tím žádná pravidla hry tak proč ne :)

Ani trochu se mi nelíbí to vynucené spojení plánky + vyplatí + neporušuješ.
Jestliže nejsem pasivní ve hře, do toho, co dělám se svými FP NIKOMU NIC NENÍ !!!
V tomto smyslu hovoří onen tolik módní §8 "pravidel".
Nemohu si pomoci, ale termín VÝKLAD pravidel by v této kauze měl být nahrazen slovem PŘEKROUCENÍ.
Opravdu je tak jednoduché zneužít a zmanipulovat supportíky, jako to udělal Dandy 13?
 

Pelonek

Turista
Určitě za své výzkumné body od hráče nic dostat nemusíš (pokud neměníte mezi sebou).
Pokud přispíváš někde kde potřebuješ plánky, dokonce se ti to vyplatí a neporušuješ tím žádná pravidla hry tak proč ne :)

Tu je ale ten problém, já plánky nyní nepotřebuju, ale jednou třeba budu a vyplatí se mi to obsadit už jen kvůli zisku z odměny. Ono třeba na Alcatraz mám otevřeno ještě 13 levelů a minimálně 17 kompletních mám ještě na skladu.. ale i tak pokud uvidím někde plánky téměř zdarma, chci je získat..

To je to, co mě zajímá, chápu že pokud někdo bere místa jen protože potřebuje plánky, tak se není o čem bavit :)
 

DeletedUser3139

Host
Zjevně je jednodušší počkat, až problém sám vyšumí, než dávat jakoukoli odpověď, kterou by si dotyčný mohl naběhnout. Dokonce se nedočkáme ani obvyklého: "Víme o tom, pracuje se na tom..."
Svatá slova...... Jak to funguje jsme už nedávno viděli při rozhovoru s Bartkem. Nejdřív že se na otázky odpoví, pak byl na dovolené a skončilo to obřím pracovním vytížením. Výsledek tudíž nula! :(
A tady se to zřejmě pohybuje ve stejných kolejích. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru