Přispívání bodů do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12613

Host
trojan1673 - to co píšeš je logické problém je, že pravda je to co ti napsali pánové LordFrunDor, Crackenosch, Pelonek, Jipi53

BAN se skutečně dala týden trvá za Vkládání FB přesto že FB vložených bylo méně než FB vyměněných a FB vrácených na odměně
šlo o cca 3500 FB a jako bonus hráč dostal 58 plánku + 40.000 medaili

Hráč který dělá výzkum ale zároveň dává významnou část FB do budov za účelem zisku plánků jsou označovány a BANvány jako podpůrný účet

A to, že admin odpoví , pak má moc práce a pak je na dovolené je věc kterou jsem slyšel také víckrát - smutné je že svět je malý a občas se podaří zjistit že admin na dovolené nebyl
 

DeletedUser4312

Host
no taky mě dost udivuje přístup podpory já už jsem odbanován muj syn je stále bez odpovědi takovouhle podporu a nic to je lepší to nic a pokud nemají čas ať nedělají podporu a adminy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
Doposud jsem tady nikoho nekritizoval, ale jsem zabanovaný už týden a na moje vysvětlení už týden nikdo nereaguje, ani ve smyslu „prošetříme a dáme vědět“ – prostě vůbec nic. Zároveň někteří hráči, kteří byli mým údajným podpůrným účtem, jsou už ve hře - to mi normální vůbec nepřijde.

K tomu ještě dostávám X různých vzkazů a zpráv od X různých hráčů, o tom, že je jasné, že support už jen hledá cokoliv, aby celá akce neskončila ztrátou tváře a reputace. Obětí mám být údajně já nebo JAGO nebo marty a nebo všichni.

I kdyby to nebyla pravda (což už přestávám věřit) a my se nějakou náhodou do hry vrátili, stejně to žádný význam mít nebude – kdo bude chtít dát svoje body do Alcatrazu hráče, který byl takto obviněn a zabanován? Nikdo, protože nikdo nebude chtít riskovat BAN jako podpůrný účet. V našem případě jsou škody už bohužel absolutně nevratné.
 

Svatej

Legenda
Denun: Pokud budete uznáni nevinými (v což věřím) tak si myslím že i když možná několik málo lidí nebude dál chtít přispívat na vaše VB, najde se SPOUSTA sympatizantů, které jste si touhle kauzoou získali/získáte, kteří vám naopak přispějí velice rádi O.- klidně i bez šance na odměnu, jen na truc supportu a jeho jednání.... (jak budu mít tisíc nebo dva bodů navíc.... ;) )
 

DeletedUser13384

Host
Nejhorsi na cele veci je ze support porad nikde nerekl co teda podle nich uz poruseni paragrafu 8 je a co neni. Jelikoz pokud si clovek denne vybere mince, kladivka a zbozi tak uz nezanedvava ostatni funkce hry a tudiz nemuze jit o podpurny ucet. nemuzu si prece vzit jen pulku vety a s ni davat banany jak se mi zlibi. at se udela nejaky dodatek k pravidlum a je to.
jak uz tady psal Crackenosch: Ani trochu se mi nelíbí to vynucené spojení plánky + vyplatí + neporušuješ.
Jestliže nejsem pasivní ve hře, do toho, co dělám se svými FP NIKOMU NIC NENÍ !!!
S tim se neda nez souhlasit. Nikde v pravidlech neni napsane ze se dotycnemu musi vratit jeho vklad nebo ze to pro daneho hrace musi byt vyhodne. Urcite nikdo nebude cekat az nekdo postavi 50lvl hagii abych mu tam mohl davat a jeste jsem na tom vydelal. Hold kdyz mi chybi posledni planek tak to nekomu dam i kdyz se mi to vubec nevyplati pac ze mi to padne z motivace je asi takova sance jako kdyz rano vstanu a narazim do sveho obdivovatele.
Ted jsem musel jednomu svemu darovaci vylozene vnutit nejake surky abych se alespon necim kryl a to mi prijde vice nez smutne a to nemluvim o lidech co mi dali body treba pred dvema mesici. dal jsem jim neco nedal jsem jim neco?? kdo vi. mam vsem zpetne napsat jestli neco nechteji a pokud ne tak jim stejne neco musim dat??
Nejvic na tohle doplaci aktivni hraci protoze kdyz Frantisek Prochazka na 5895 pozici ktery neni v zadnem cechu ani neutoci na jedineho souseda dotuje sve VB pomoci 5 podpurnych uctu tak se na to stejne nikdy neprijde pac takovemu cloveku ani nikdo do mesta nepoleze natoz ze by ho hlasil podpore.
Ja napriklad pri kazdem novem prerozdeleni sousedu vsechny projdu a napisu nekterym darovacum jestli nechteji shanet planky u me pac se vetsine lidi urcite vyplati nedavat uplne sam do lvl2 majaku ale davat se skupinou lidi do 9lvl majaku. takze tim ze se o sve mesto staram vic a travim ve hre vice casu nez vetsina ostatnich hracu se jen dostavam do mnohem vetsich problemu.
S Denunovych prohlasenim se taktez neda nez souhlasit pac kdyz po nekolikadennim banu za podpurne ucty napisu na chatu ze mi konci level nejake VB tak si pulka lidi rekne ze nejakemu podvodnikovi davat nic nebude i kdyby se jim to sebevic vyplatilo. navic si klidne muzeme priznat ze vetsina lidi ani nevi ze nejake forum existuje natoztak aby tady jeste neco cetla takze povest kterou nekdo buduje i nekolik let je najednou pryc(pokud ma to stesti a je ocisten).
A to ani nemluve o veskerem case stravenem u hry coz v pripade hracu na A jsou i tydny cisteho hrani a to uz hodne zamrzi.
 

DeletedUser12613

Host
Denune další dopad na Tebe je nová doba - všichni vědí že jsi hlavni stratég na CZ1 - koneckonců psalo se to i v křesle pro hosta a to snad alespoň Team čte "povinně".
A neviděl bych to tak černě, možná je všechno jinak - když si procházím ty dotace od zabanovaných hráčů (seznam je sice tajný, ale jsme v ČR - všechno se rozkecá) a dělám soukromý šetření jen za pomoci ručního počítáni vložených FB a odměn, bez možnosti hledat polehčující důkazy typu suroviny za FB a zkouším se vžít do kůže někoho kdo píše omluvný dopis (protože původně uváděná důvod §8 postrádá oporu ve smyslu zákona a odporuje právním principům) tak si tak říkám jestli admin unesl ten tlak a neudělal nějakou hloupost, to že by byl v péči záchranářů totiž vysvětluje to dlouhé mlčení a za mě můžu říct, že lidé kteří berou svou práci jako poslání dobrovolně odešli i při menším přešlapu :-(


Tak kluci vydržte třeba teď vedení řeší ještě horší problémy než je jejich práce a neřešené BANy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3086

Host
Marty už nechal svůj účet smazat....má svou hrdost a toto jednání prostě neskousl....
začínám věřit i tomu že to chtějí ututlat a zamést pod koberec...raději honem novou dobu at se lidi zabaví a přestanou se ptát....
Moc by mě a jistě nejen mě zajímalo kdo byl zabanován a kdo vrácen do hry a jaké k tomu byly důvody...ale to se asi nedozvíme,jsme přece jen pouzí spotřebitelé........
 

Svatej

Legenda
Jak jsem psal v ticketu do supportu: Celá ta kauza vypaddá jako cílená likvidace jedné skupiny hráčů ze strany teamu.
(na ten ticket zatím nikdo neodpověděl, dokonce ani "děláme na tom".... asi mají moc práce... nebo se ho snaží zamést pod koberec, jako by nikdy nebyl napsán?)

Také doufám že proběhne po prošetření kauzy nějaké oficiální vyjádření od support teamu formou oznámení přímo ve hře. (na světě A)
 

DeletedUser4312

Host
Doposud jsem tady nikoho nekritizoval, ale jsem zabanovaný už týden a na moje vysvětlení už týden nikdo nereaguje, ani ve smyslu „prošetříme a dáme vědět“ – prostě vůbec nic. Zároveň někteří hráči, kteří byli mým údajným podpůrným účtem, jsou už ve hře - to mi normální vůbec nepřijde.

K tomu ještě dostávám X různých vzkazů a zpráv od X různých hráčů, o tom, že je jasné, že support už jen hledá cokoliv, aby celá akce neskončila ztrátou tváře a reputace. Obětí mám být údajně já nebo JAGO nebo marty a nebo všichni.

I kdyby to nebyla pravda (což už přestávám věřit) a my se nějakou náhodou do hry vrátili, stejně to žádný význam mít nebude – kdo bude chtít dát svoje body do Alcatrazu hráče, který byl takto obviněn a zabanován? Nikdo, protože nikdo nebude chtít riskovat BAN jako podpůrný účet. V našem případě jsou škody už bohužel absolutně nevratné.
nemám problém posílat body dal JAGOVI neboť jsem se prý nedopustil ničeho nezákonného
dále kromě mě byl zabanován i muj syn - je divný že já hraju on ne A ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ OD PODPORY ani v tom smyslu pracujeme na tom

Marty už nechal svůj účet smazat....má svou hrdost a toto jednání prostě neskousl....
začínám věřit i tomu že to chtějí ututlat a zamést pod koberec...raději honem novou dobu at se lidi zabaví a přestanou se ptát....
Moc by mě a jistě nejen mě zajímalo kdo byl zabanován a kdo vrácen do hry a jaké k tomu byly důvody...ale to se asi nedozvíme,jsme přece jen pouzí spotřebitelé........
trini tak já byl zabanován pro §8 po šesti dnech jsem se dozvěděl že jsem se ničeho nedopustil a byl odblokován NIC VÍC ŽÁDNÁ OMLUVA
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13115

Host
Sorry, ale tohle tak smrdí. Přitom si myslím, že když Support vidí, že co udělal není úplně v pořádku, tak jediná reakce, u které by si zachoval tvář by byla, kdyby VŠECHNY odbanoval. A pak ať vyšetřuje, dotyčných hráčů se ptá po jejich vysvětlení (e-maily mají) a řeší to postupně. Zabanovat někoho mohou i později, pokud se prokáže, že se něčeho skutečně dopustil. V takovémto měřítku je nesmysl držet X dní řadu lidí zabanovaných.

Píši s osobní zkušeností administrátora jedné úspěšné hry cca 5 let.
 

DeletedUser3817

Host
Tak jo.
Uběhly téměř tři týdny od posledního postu v tomto vlákně a, kromě smazání některých příspěvků, žádná další aktivita ze strany supportu (či jiných oprávněných osob) se zde nevyskytuje.
Mám věřit, že celou tu dobu usilovně pracují na jasné definici a výkladu §8 "pravidel"? Nebo prostě jen ignorují vzniklý problém a rozhodli se pro taktiku "mrtvý brouk"?
Jsem přesvědčen, že nejen já bych rád zaznamenal nějaký konkrétní výsledek.
Co vy na to?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru