Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10056

Host
Taky jsem to dojel na vyjednávání a na konci získal Fontánu mládí (lol). Chtěl jsem si ji postavit, že ji prohodím za jednu ze Studánek, ale jaké překvapení, že "Uložení budovy" se nevztahuje na Studánky a jiné budovy. To je zas nějaký bug? Tak bohužel, Fontánka mládí nebude a v inventáři se s ní časem stane Fontánka stáří... :-/
 

DeletedUser8163

Host
FoE je klikárna. Expedice masochismus. CVC nuda s kopijníky. A kde je zábava ?
Jediná zábava co zůstala je samostatnost a ničení území cechům v cvc.
Dnes už se nedivím že víc hráčů končí než přichází.
 

DeletedUser12887

Host
Jen se tu vyjádřím k dotazu

Pro malé cechy toto není problém, a protože na C v jednom takovym jsem (jsme 3), mohu říct z přímé zkušenosti. Minulý týden jsme měli 100%, a stejně tak 2. cech (taky 3 lidi) - zlatý pohár dostal skutečně ten, který dosáhl 100% dříve.
Jak to bude teď po "navýšení na 133%" říct nedokážu, ale na konci expedice budu asi vědět :)
Teď už to vím dá se jet i přes 100%

příklad a všechna čest ČSR
http://prntscr.com/eai98n

Stačí když tu úroveň dá 100% cechu a je z toho 133%
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14075

Host
podle mě obsah truhel neodpovídá čtvrté urovni, měl by být lepší a výhodnější aby ti členové rádi projeli 4. kolo a a nevyplencali suroviny na smlouvání pro nic za nic... jenom muj nazor. jinak čtvrtá uroven dobrý nápad, obsah truhel nic moc :) (tedy mluvím jenom o truhlách co jsou do prvního velkého stanoviště, dál jsme se nedostala a ani se o to nebudu snažit..)
 
Je to těžké a odměny vůbec neodpovídají vynaloženému úsilí. 2 x více jednotek a ještě mají bonus 200% do obrany i útoku. I když nemám jednotky úplně nejslabší 124% útok a 92% obrana, můžu v hospodě posílit maximálně o 30% a to jen do útoku. To prostě nestačí. Zajímalo by mě jestli to někdo dokončil jen vojenskou cestou bez vyjednávání. Před tím hluboce smekám. Podle mě jich bude opravdu minimum. Shrnutí. Nevyplatí se to ani jednotlivci ani průměrnému cechu. A určitě to není pro všechny, ale jen pro pár opravdu silných hráčů.
 

peepee77

Veterán
Vojenskou cestou jsem zvládnul 14 bojů ze 16. A už v oznámení bylo napsáno, že to není pro každého, ale jen pro odvážlivce.
A co se týče odměn jsem naprosto spokojen. :)
 

DeletedUser5384

Host
Je to těžké a odměny vůbec neodpovídají vynaloženému úsilí.
Proboha,je to hra :D Odměny odpovídají,případně neodpovídají v zaměstnání,ve hře se většinou člověk pachtí jen pro dobrý pocit:) A pokud za to i něco kápne,je to příjemný bonus.
Mimochodem,v mém poměrně skromném cechu(18 lidí) jede IV. level 6, z toho 4 mají dokončeno. Nevím,já osobně třetinu nepovažuju za zanedbatelné procento :)
 

Kayro

Znalec
To ze je to jen hra neznamena ze to musi byt jak Cimrmanova flustracni kompozice.Kazdy ocekava ve hrách za vynalozenou namahu adekvatni odmenu a je jedno jestli jde o quest,raid nebo expedici.Nicmene ja jsem treba s fontanou mladi a slusnym balikem diamantů spokojen.
 
Proboha,je to hra :D Odměny odpovídají,případně neodpovídají v zaměstnání,ve hře se většinou člověk pachtí jen pro dobrý pocit:) A pokud za to i něco kápne,je to příjemný bonus.
Mimochodem,v mém poměrně skromném cechu(18 lidí) jede IV. level 6, z toho 4 mají dokončeno. Nevím,já osobně třetinu nepovažuju za zanedbatelné procento :)
Tak teda nevím. Jestli chodíš do zaměstnání jen pro dobrý pocit, tak je něco špatně. Tady nejde o to kolik lidí to udělalo. Jde o to, že ten kdo nastavil ty pravidla ti nedal šanci porazit počítač bojem. Zeptej se těch lidí z cechu kolik to dokončilo jen bojem. Jeden, dva? Možná nikdo. Tento týden to vyzkoušelo mnoho lidí. Příští týden se na to 80 - 90% vyprdne.
 

DeletedUser5384

Host
Přečti si,prosím můj příspěvek ještě jednou,možná ti dojde,co píšu :D
 

Dan 77

Veterán
Tak to je hustý, už takhle má dost lidí problém udělat 3.kolo, tak přidáme ještě 4., který započteme, aby pár vyvolených cechů (hlavně z A a B) si mohlo pojistit to první místo. Zamyslel se už někdo v tom NDR (vlastně jak by se ti bezmozci v NDR mohli zamyslet) nad tím, že světy začínaly v časové posloupnosti za sebou a hráči z A mají co se FB týče mnohatisícový náskok oproti cechům třeba na D, tudíž mají nejspíš své VB na vyšší úrovni (hlavně ty co dávají útočný bonus) a tudíž jsou pro ně expedice "lehčí" ? Pochybuji o tom. Prostě něco vymyslíme a šoupnem jim to, hrajte si a halvně mlčte .....
Částečně pravda, ale to by pak bylo nefér slučovat různé světy do mistrovství už dříve, kdy byly jen 3 obtížnosti. Skutečně ty cechy z novějších světů měly procentuálně menší úspěšnost dostat se na bednu, ale jen o velmi málo, většinou jsou šance stejné. A jsou slučované cechy, kde se ani pořádně nebojuje, s těmi, které pravidelně vyhrávají, to by pak bylo taky nefér. No ale 4. obtížnost se asi neměla započítávat, ale vše má své + i -.


Zdar všem,
chápu, že je potřeba zpestři hru, ale proč jsou tu hráči trestáni za to, že chtějí hrát = proč se tak razantně zvedly bonusy obraným jednotkám a to konkrétně v ledu ?!, i s bonusem z krčmy mám problém udělat boje 25 a dále , já to mám útočný bonus 143/93 a obrana 100/00 a to nechci vidět boje ve třetím kole a do 4 kola se asi nikdy nepodívám !!! za současné situace se už asi nepodívám ani do toho třetího - to byl účel, takto ztresta hráče ??!!
když se přidalo další kolo expedice, proč se obranné bonusy prostě nenechali jak byly ?!, protože ani se čtyřmi pokusy ve vyjednávání to nevyjednám, tak mám asi po expedici ??!!
Taky jen nechápu, proč se zvedly bonusy v Ledovce a jinde snížily, už tak byla Ledovka těžší než Budoucnost a oni tu rozdílnost následujících epoch ještě prohlubují. Ale zbytek, co píšeš, není pravda. Mám bonus 87/60 % do útoku a v pohodě zvládnu 3 kola expedice (+6 bitev v IV. kole s obtížemi), tak ty se svým velkým bonusem proti stejně silným jednotkám to musíš mít hračku s bojováním - ručně, a ne automatem dělajícím nesmysly, a volit dobře vymyšlené kombinace jednotek a tuláků v útoku. Jak bojuješ na kontinentech, kde se nedají používat tuláci, spoléháš na to, že jsou tam slabší než máš ty bonus, i když to jde relativně snadno i bez bonusu?


Tak tedy, je to řež. Zatím jsem zakysnul u šestého boje 4 obtížnosti LB. Zatímco pátý bez problému tank (LB)+ 7 tuláků bezeztrát (pravda pomohl útočný bonus z krčmy) tak tady už mi dochází inspirace. Vojáčci teda zatím ne :D.
:) Mám na to trik:
bitva č. 2: drak+vznášedlotank+6tuláků (drak jako jediný musí zemřít v 1. vlně, na 2. vlnu jsou vznášedla ideální)
bitva č. 4: robot+plazma+6tuláků (robot jako jediný musí zemřít v 1. vlně, aby šlo porazit i 2. vlnu)
bitva č. 6: robot+vznášedlotank+6tuláků (robot jako jediný musí zemřít v 1. vlně, na 2. vlnu jsou vznášedla ideální)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
:) Mám na to trik:
bitva č. 2: drak+vznášedlotank+6tuláků (drak jako jediný musí zemřít v 1. vlně, na 2. vlnu jsou vznášedla ideální)
bitva č. 4: robot+plazma+6tuláků (robot jako jediný musí zemřít v 1. vlně, aby šlo porazit i 2. vlnu)
bitva č. 6: robot+vznášedlotank+6tuláků (robot jako jediný musí zemřít v 1. vlně, na 2. vlnu jsou vznášedla ideální)[/QUOTE]

je smutne,ze v LB je porad lepsi jednotka budoucnosti a to vznasedlo,podle me ty jednotky z LB jsou o nicem..pokud v Budoucnosti vymysleli "pani vedci" neviditelny tank,coz uz bylo od zitrku tak proc sli technologicky zpet a neni pevnost neviditelna, to same RG VS Plazma, v budoucnosti jsou schopny delem zasahnout letajici a nejakym vzlastnim zpusobem uz v ledove budousnosti zhloupli ci co? :D at se na me nezlobi,ale vyvojari ztraci dech a hra prestava mit kouzlo technologickeho postupu s jistou progresi a to hlavne u armady
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
To je pravda. Na druhou stranu pevnosti občas používám a plazmová děla často, protože jsou na něco lepší, na něco jsou zas raily a vznášedla pořád nenahraditelné (raily mám proti reaktivnímu pancíři, na všechno ostatní je lepší plazmové dělo). A pevnosti by byly určitě mnohem lepší než neviditelné tanky ze Zítřka, ale ta neviditelná vznášedla jsou ještě mnohem dál s dostřelem a s reaktivním pancířem. Naopak u jezdce to s vylepšováním přehnali, je příliš dobrý, pevnost má zas stále moc velký útok. Ani roboti a dračí drony nejsou ideální od té doby, co je změnili k lepšímu a v něčem dalším zas k horšímu.
 

DeletedUser5384

Host
Ve věži,VB,odměny za příspěvky do VB,studánky,prémiové výrobny typu bazar,fotbalové hřiště,cyklické úkoly,to je málo? Podle data tvé registrace na fóru soudím,že už máš něco nahráno. Pokud ti chybí medaile,je někde chyba :)
 

rycco27

Dopisovatel
Ještě než zavedli 4. level tak jsem koupil rozšíření. Tak jsem skoro na nule. Minule jsem aspoň ve 4. levelu vyhrál 6500 medailí. Tento týden bohužel nic. Hřiště dává závratných 29/h a koloseum taky žádná sláva proto ho skoro nikdo nemá. Odměny za příspěvky do VB taky nic moc a navíc se levely neuzavírají každý den. A když v expedici chtějí 750,900 atd. medailí tak je to fakt dost. A pokud za ten týden nenašetřím o co jsem přišel tak rychle mizí.
 

Svatej

Legenda
To s tím rozšířením... ok, jasně beru. :) ale koloseum? Vyrábět medaile ve hřišti? Levely se neuzavírají každý den??
Každý ať si hraje stylem který mu vyhovuje, proti tomu žádná... ale tím koloseem jsi mě rozsekal. :D
 

Ruda80

Dopisovatel
Ve věži,VB,odměny za příspěvky do VB,studánky,prémiové výrobny typu bazar,fotbalové hřiště,cyklické úkoly,to je málo? Podle data tvé registrace na fóru soudím,že už máš něco nahráno. Pokud ti chybí medaile,je někde chyba :)

Já ti ani nevím, teď když přidali další pole je to celkem problém nastřádat na plné rozšíření, pravda nehraju to tak dlouho teprve rok a pár měsíců, ale stejně. Budovy co mám ve městě mě dávají týdně 3000 medailí, v současnosti jsem na prvním místě v tabulce, ta VB je krásná, ale "počítá" se jenom první a druhý místo. Teď potřebuju na další rozšíření ubohých 4x4 .... vlastně ani nevím chtělo teda 105 tisíc, rozšíření jsem ještě neumístil, proto nevím. Jediná možnost je kupovat velké baličky medailí v eventech. Jinak je to suck. Nicméně věřím že ani v době ledový není sranda nastřádat "3" miliony na 4x4. Tak kolik je těch hráčů, kteří už je nepotřebujou, nebo už kašlou na rozšíření z flustrace kolik to chce?
Jinak už se tady řešilo že studánky jsou bránou na diamanty, stačí jich mít 50+, stejně jako budov na medaile....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru