Nedávný obsah od Mesmeric

  1. Diskuze o Dnu sv. Patrika

    Za mě super event. :) Bylo to něco jiného než standardně a doufám, že bude v budoucnu ještě něco podobného. Celý set na lvl 2 jsem měl získán bez větších problémů a jediného zainvestovaného diamantu,;)
  2. Diskuze ke Krčmě přátel

    Ten Štít města je dobrý úlet. Chápu ochranu proti rabování, to je pro hodně hráčů fajn....ale proč to proboha brání i útočení?? Vždyť tím seberete možnost nabrat body do věže
  3. Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2016

    A s 5% šancí jsi jako čekal co? Že ti tam bude padat každá druhá rána? Pravděpodobnost se snad učí i na základních školách, pokud se nemýlím.:rolleyes:
  4. Diskuze k Velikonocům 2016

    Já osobně si tedy nemohu stěžovat, vybírám jen zlaté truhly a pouze v dny, kdy hlavní odměna za něco stojí. Zatím si stojím takto: 3x studánka, 1x foe obchod, 2x renovačka, párkrát vejce, co jsem hnedle otočil, a pouze jednou nesmysl a sice tábor vlajkonošů, ten si nechám jako ozdobu v...
  5. Zadání kola

    1, 550 2, 2015 3, 0% 4, 150 5, Do doby, ve které je postaven 6, Ne 7, Ani jedna 8, 48 hodin 9, V 10 10, Dává stejně 11, Volání povinnosti 12, 6 13, Ne 14, 2013 15, 1039 Mesmeric, C
  6. Diskuze k aktualizaci 1.68

    Tak díky té super aktualizaci mi přestala fungovat mobilní verze. Ještě dnes ráno jsem na mobilu sklízel zboží a zlaťáky, abych se o 2 hodiny později dozvěděl, že bez nového updatu se nehnu a google play mi s úsměvem sdělil, že Zařízení není kompatibilní s touto verzí. Opravdu si nemyslím, že...
  7. UTOK vzdy ubere jeden zivot

    Plně souhlasím
  8. Kryštof Kolumbus - diskuze

    Pojedou úkoly i na mobilním zařízení? Děkuji
  9. Překlady

    "by jste..." docela zabolelo. ;) opraveno + stejná chyba na dalších 3 místech ;)
  10. Diskuze k soutěži: "Forge of Empires kvíz"

    Kolik obyvatel města potřebujete k vyzkoumání výzkumu s názvem Monarchie? Musím se přiznat, že tuhle otázku jsem tedy absolutně nepochopil, tak jsem něco tipl. Jinak hezká soutěž :)
  11. Hledání dle pořadí

    Aha, tak nebylo to úplně zřejmé. Ale protože se jedná vždy o desetinásobek, tak funkci to opravdu splňuje.:) Děkuji za navedení a prosím o zamknutí tématu. Děkuji
  12. Hledání dle pořadí

    Oblast hry: Pozice v globálním žebříčku Současný stav: Lze hledat pouze podle jména hráče Nápad: Zavést možnost hledat hráče i dle pořadí. Chci se například podívat, jak vypadá hráč na pozici 5000 a já sám jsem na pozici třeba 10000, tak musím překlikávat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na...
  13. Přátelství

    Ahojte, hledám přátelé na pravidelné M a Z. Posílejte rovnou žádosti, neselektuji, přijímám bez rozdílu.;)
  14. Dosah lukostřelce

    Ahojte, Asi 2 roky a něco jsem nehrál, takže jsem určitě nezaznamenal všechny změny. Takže mě prosím nasměrujte ke správným číslům. Dle tohoto odkazu https://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?4528-3)-V%C5%A1e-o-h%C5%99e-z%C3%A1kladn%C3%AD-informace&p=33107&viewfull=1#post33107 má...
  15. Ochrana nováčků

    Jejda to jsou ale kecy. Bohužel asi v každé hře najdu lidi, co mají problém rozlišit reálný život od herního.:confused: Na svém kontinentu jsem už x měsíců nejlepší, víš proč? Protože hraji, tzn. výrobu si plánuji tak, abych ji sklidil v době, kdy budu u počítače, pravidelně útočím-->sbírám...
Nahoru