Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
No, a o čem bychom měli cvrlikat? :D Každopádně to přijde až po 2hé části virtuálky. Nová doba...? Nemyslím si, virtuálka ani s druhou části ještě zdaleka nebude kompletní. Co třeba druhá/třetí VB téhle doby? Kam ty zmizeli?
Nové úspěchy... nic nového "fialový" pětihvězdičkový lvl úspěchu s korunkou je znám od zavedení úspěchů samotných, jen ještě nebyl implementován do hry. Možná nikdy nebude. Ani mezi odznaky úspěchů nevidím nic nového, jen ty co prostě nebyly do hry zavedeny a ví se o nich dlouho. Viz třeba wiki stránka o úspěších. http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Achievements

Ke zbytku si dovolím osobní odhad... "třetí část virtuálky bude mít nový vzhled":rolleyes::D

BTW: Ale jo, jeden obrázek z bety mě přeci jen zaujal. :):)
giphy.gif
 
Naposledy upraveno:
Hele kdybych chtěl tak zjistím co to bude. Ale jsem línej se v tom hrabat.
Plus z toho co jsem zjistil už celkem dobře vím co to bude. Ale jen hádejte dál. Na betě je to docela zábava. Až se divím jaké typy lidí FoE hrají. Je to tam mezinárodní no, takže koncentrace oněch lidí je tam větší no.
Jinak dovolím si nesouhlasit. Úspěch tam jeden přibyl.
 

DeletedUser11297

Host
Tak CvC se to týkat nebude, to už zmínil jeden z vývojářů na betě. A ještě, že tak. CvC je stejně mrtvé, proč by vydávali tolik úsilí na něco, co už od Budoucnosti není vyvíjené? :) Navíc už dlouhou dobu zpátky zmínili, že CvC na mobily nebude, takže to ani nedává smysl, pokud toto bude.

Bude to asi nějaké druhé město, vzhledem k radnici, cestě, apod. Otázka je, kde se bude nacházet a jaký bude mít význam. Každopádně se na to moc těším, vypadá to, že zase po delší době, dostane hra novinku, která nebude eventem. :):D
 

DeletedUser5384

Host
Teda že občas blbne Rinbin,na to jsem si zvykl,ale že se přidá i Miciena,to mne dostalo :) Nebo je to trest za to,že jsem pozadu s výzkumem proti dobývání a úkoly, a v budoucnosti si prostě Promethium nezasloužím?


materiál.jpg matroš.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
To je Terry Hunt, Micienka nám začátkem ledovky zmizela. :oops:
Asi z kancléřství přišel příkaz udělat FoE zadavatele více multi-kulti.:rolleyes::D
 
Bude to asi nějaké druhé město, vzhledem k radnici, cestě, apod. Otázka je, kde se bude nacházet a jaký bude mít význam. Každopádně se na to moc těším, vypadá to, že zase po delší době, dostane hra novinku, která nebude eventem. :):D

Město, ve kterém dostaneš za úkol získat určité množství surovin nebo porazit nějakou armádu, ke kterým se nedostaneš z běžného města. Případně tyto nové suroviny půjdou použít na výrobu něčeho speciálního v hlavním městě. (Líbil by se mi diamantový důl :)

Nebo pouze v tomto novém paralelním světě půjde získávat plánky na novou VB, která také půjde postavit jen tam.

Nejspíš to nebude příliš rozsáhlé, protože by mělo jít jej zrušit a otevřít zase jiné (časem, až je přidají)
 

DeletedUser12887

Host
Tak to že by CvC byly mrtvé s tím úplně nesouhlasím.
Záleží na tom jestli je hráči hrají a znám teda hráče, kteří je hrají.
To pak už by mohlo být mrtvé i to ostatní, třeba výzvy které jsou úplně otravne.
CvC jako takové spíš nedostaly další impulz a nikdo nevytvořil nic nového co by upoutalo i původní hráče, kterých malo není.
Tak až se nad tím někdo zamysli třeba zjistí, že je to trochu jinak.
Ale pro mě osobně po několika letech hry je stejně nepodstatné plnit nesmyslné úkoly 5ti minutovych výrob jako pro někoho hrát třeba CvC.

Dnešní CvC víceméně vychází z toho co si rozebrali různé původní cechy a nikdo nemá odvahu jít proti nim a ty původní cechy což jsou spíš zkostnateli dinosauri a vyhovuje jim jejich území už nic nového nevymysli a nejspíš ani nad ničím jiným než si zachovat území až do smrti nepřemýšleli, proto jsou ty mapy tak jak jsou a nic nového už v tomhle směru několik let nepřišlo a nejspíš ani nepřijde.

Nicméně díky tomu zazdeni CvC na úkor ostatního se z cechovni hry stala spíš individuelni hra a to co spoustu hráču bavilo se omezilo na hru jednotlivců.
Takže jedna velká nuda.
Ten náboj jako měly CvC dříve už se těžko zase získá.
Je to podobné asi jako v reálu a reprezentaci třeba fotbalu ať už naší nebo Německa, všude panuje nálada na dvě věci a Japonec nebo Číňan zase radši hraje něco jiného.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak ono záleží jaký svět a jaký cech někde se hrajou CvC dost aktivně jinde zase naopak ne.
Hraju 5 světů všude to hrát na 100% nejde když přepočet je v jednu chvíli a většina bojů se odehrává na přepočet.
Tím pádem nesouhlasím s tím ze jsou CvC mrtvé, když bojujeme a hrajeme CvC denně, ale jinde třeba se neděje skoro nic.
Nicméně CvC nejsou pouze o bojích, ale o cechovni pokladně, obraně a tak.
Což asi není potřeba rozepisovat.
Nejde bojovat, tak se doplňuje třeba obrana, kdo nemůže ani to třeba tím ze hraje na MT vyrábí suroviny nebo to aspoň tak bývalo a to se celkem vytratilo.
Další věc, že některé cechy už maximum mají takže není co nabídnout a že se tolik neřeší síla cechu a z toho plynoucí výhody, což byl dříve základ.
S čím souhlasím s dalsima, že se neudělala třeba nová mapa, aby bylo o co hrát.
Takže z toho samozřejmě vyjde, že s něčím souhlasím a s něčím nesouhlasím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak nevím kde je psáno že je to budovatelska strategie.
Správně je to strategická bojová hra.

Kdybych tu měl jenom stavět městečka asi bych nehrál už od začátku.

A jestli fungujou nebo ne to je otázka, ale podle mě momentálně fungujou dobře.

Nejlíp to vyzkoušet na mapě v praxi a pokud něco nefunguje sdělit to někomu, kdo to opraví takže asi vývojářům a podpoře, nic lepšího mě nenapadá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
CVC nikdy nefungovaly a nikdy fungovat nebudou. ZRUŠIT! V budovatelské strategii to nemá co dělat.
Fungovali, teď nefungují proto, že drtivá většina hráčů fňukala, že se v bojové funkci hry musí bojovat a že bojovně zaměření hráči mají přirozenou výhodu.

Co se zrušení týče, jsem v podstatě pro. :) Lepší než současný zmrzačený stav této funkce.
 

DeletedUser12887

Host
Tak je to věc názoru spíš nechápu proč by se to mělo rušit.
Buď je hraju nebo ne.
Když je nehraju je to úplně fuk jestli jsou zmrzacene nebo nejsou a když je hraju jde mi v první řadě o to, aby fungovaly správně.
 

Svatej

Legenda
Spíš si polož otázku proč je nehraju. ;) Nehraju je proto, že tu funkci zmrzačili. Tedy tuto funkci považuju za naprosto špatnou et cetera nemá ve hře co dělat.:rolleyes:
 

DeletedUser12887

Host
Tak každýho baví něco jiného.
Mělo se to třeba ještě vylepšit, nicméně co nebaví nás co hrajeme dlouho, neznamená že nebaví zase někoho novejsiho.
Me to víceméně baví pořád, akorát už tomu nevěnuju tolik času.
Ale co se funkčnosti jako takové tyče, nevidím v tom problém, byly časy kdy se to pomalu nedalo hrát, teď to funguje v pohodě.
Jinak zkrátka a dobře dneska jsou jiné trháky výzvy, incidenty, expedice, eventy to všechno jde i přes telefon, CvC jsou hlavně pro hráče na PC. Nicméně jsou hráči kratší dobu hrajici a CvC taky hrajou, takže to úplně mrtvé není a ve finále to je pro ne snadnější než bojovat s těma silnýma:)

Co se týče CvC vezmu li v potaz to vlákno obrana útok města.

Tak tam je to jinak co se týče obrany a útok se prakticky akorát zvyšuje, nicméně nejde zase dát silnější obranu co se tyce procent,
protože by tam nemohli hrát slabší hráči, což je asi princip ledový mapy, kde se dají dát kopinici a hrajou sice občas všichni, ale jakmile se tam dá silnější obrana z vyšší doby jsou ti slabší hráči out a to je podle mě od začátku nedomyslené.
Kdyby byla nová mapa pro nejvyšší éry spíš by se možná dala možnost i těm slabším hráčům, takhle to nakonec je spíš patová situace, kdy si to rozebrali různé cechy, slabsi prakticky šanci nemají a ti silní si to území vždycky obhaji.

Jinak všechny možné součásti hry prakticky jsou i včetně expedic zejména ku prospěchu hráče, CvC jediné tvořily cech jako tým hráčů, kteří spolupracovali na tom získat něco pro všechny a podíleli se nějakým způsobem na růstu cechovni úrovně bez toho, aby z toho měli prospěch pouze pro sebe.
Všechny ostatní funkce ve hře jsou spíš odměnou pro samotné hráče a není potřeba se bavit o tom, jestli je to mapa taková nebo makova, stejně jako to, že když by vznikl nový cech úplně od nuly a měl tam hráče pouze z doby železné na světech A-D velmi těžko dozene ty, kteří hrají už několik let.
Nicméně co se týče toho ostatního to ti hráči kromě levelovani budov stejně už taky nedozenou nebo zkrátka a dobře budou mít vždycky lepší možnosti, než byly dříve, což je taky úhel pohledu, pro mě skladat puzzle budov, kterých už tak mám dost je asi podobné jako pro někoho hrát CvC.

Dneska je trhák být nejlepším pekarem, dříve byl trhák být nejlepší v CvC.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Nevíte někdo kdy se spustí další část virtuální doby ?
Klidně bych to ještě nechal tak 2 nebo 3 měsíce stát ať mají čas ostatní tam dojít.
 
Nahoru