Armada

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Vice rozvest, prosim
dekuji

Mam s rychlymi jednotkami sanci kdyz lupic co mne neustale loupi (jiz ceka odmena) ma voojenske VB jiz postavene? loupi mne 8 dely z konce kolonialni :((((((((((((((((((((((
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Pokud do obrany nasadíte rychlé jednotky a útočník na vás zaútočí s dělostřeleckými jednotkami,tak máte nejvyšší šanci na vítězství.Otázkou zůstává jestli má nepřítel útočné velkolepé budovy,které přidávají bonus útoku i obrany a na jakém lvl jsou vystavěné.Takže buď se úspěšně ubráníte a nebo nepříteli způsobíte značné ztráty.Také samozřejmě záleží na epoše ve které se nachází obránce.
 

DeletedUser2298

Host
Proti 8 dělům je několik možností ale asi nejlepší se mi jeví 8 dragounů.. 8 těžkých rytířů by možná taky stačilo ( ti modří) - útočník pravděpodobně zvítězí (záleží na terénu aktuální bojové mapy) ale je velká šance že mu rozbijete pár hraček.. následně si třeba útoky na Vás rozmyslí.. Nebo změní strategii a přijde s jinou útočnou sestavou.. :p
 

DeletedUser

Host
stačí klidně 4 dragouny a něco k tomu,já bych si to určitě s těmi děly rozmyslel,lepší je jít jinam s minimální ztrátou než čekat na obnovu děl a jsem stále toho názoru,že vložení VB do hry nebyl zrovna dobrý nápad,mezi hráči co je mají a nemají jsou už značné rozdíly,no což,ale hra se musela nějak oživit :confused:
 

DeletedUser

Host
Pokud do obrany nasadíte rychlé jednotky a útočník na vás zaútočí s dělostřeleckými jednotkami,tak máte nejvyšší šanci na vítězství.Otázkou zůstává jestli má nepřítel útočné velkolepé budovy,které přidávají bonus útoku i obrany a na jakém lvl jsou vystavěné.Takže buď se úspěšně ubráníte a nebo nepříteli způsobíte značné ztráty.Také samozřejmě záleží na epoše ve které se nachází obránce.
ja jsem na uplnem zacatku koloniallniho zadne voj jednotky kolonialniho veku nemam mam obrnence na koni tusim vrcholneho - co musketyri? Ti ne ?
diky

Proti 8 dělům je několik možností ale asi nejlepší se mi jeví 8 dragounů.. 8 těžkých rytířů by možná taky stačilo ( ti modří) - útočník pravděpodobně zvítězí (záleží na terénu aktuální bojové mapy) ale je velká šance že mu rozbijete pár hraček.. následně si třeba útoky na Vás rozmyslí.. Nebo změní strategii a přijde s jinou útočnou sestavou.. :p
Nikdo mi nebrani koupit dealsky hrad ktery protivnik jeste nema a vasila blazeneho on ma castel a sochu dia
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Pokud má útočník budovy pro podporu % při útoku - tak od jistých % jde mušketýr dělem sestřelit na dvě rány.. Takže to není moc řešením... řešením je jednotka která vydrží víc jak dvě rány z děla + má dostatečnou rychlost aby zvládla za 2 kola ( až 3 ), dobelhat se do útoku... Takže je to nakonec hlavně o terénu - ten umí pohřbít i nejúžasnější obranu pokud ji umístí do bažin , skal či lesů a je potřeba se dohrabat na opačnou stranu..

Edit: a nebo pak nestárnoucí klasika - lučištník na koni.. ve vhodném terénu si vystřelí skoro vždy :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ledaže proti dělostřeleckým jednotkám koloniální doby nasadit "Těžké rytíře" z doby pozdního středověku.Je to sice o jednu epochu,ale to by neměl být problém.Jde jen o to,že tyto rychlé jednotky dorazí k dělům za dva tahy přičemž druhým tahem již budou ničit útočníkova děla.

Jinak nasadit do obrany mušketýry proti dělostřelcům je sebevražda :)
 

DeletedUser4941

Host
nestačí, protože děla střílí první a všechny po sobě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7402

Host
Ahoj rád bych se na něco zeptal ohledně PvP turnajů. Nevím kde jinde se zeptat. Jedná se o to když bojuji v turnaji doby železné s jednotkami doby železné,tak se mi stává že narazím na hráče který má jednotky raného středověku a nemám šanci je porazit.Jaké jednotky v útoku i v obraně mohou být.Myslím si že je fér bojovat s jednotkami pouze té doby ve které hraji PvP turnaj.díky za odpověď a za názor
 

DeletedUser2298

Host
Hráči se podle stylu , času a i peněz investovaných do hry nacházejí v různých dobách... Takže na jednom kontinentě - sousedství , nachází třeba hráči v době Průmyslové.. a hráči v době Železné.. Je logické že rozvinutější hráči používají technologicky pokročilejší jednotky - když je mají k dispozici.. Takže do obran dávají to nejlepší co mají , pokud nehodlají být proráženi a rabováni.. Představa, že kvůli tomu že jsou napadáni méně rozvinutými hráči, tak dají do obrany slabé jednotky " aby to bylo fair" je velmi , velmi úsměvná ;-)
 

DeletedUser7402

Host
no jo ale jde přece o to jakou já zvolím taktiku když budu hrát v turnaji PvP pro dobu železnou tak tam nemůžu hrát přeci s jednotkami z doby středověkými to ten hráč nemá prostě šanci.
 

DeletedUser2298

Host
Logicky - hráč mající středověké jednotky patrně nemá jednotky z doby železné - tj. se neúčastní bojů v PvP věži doby železné ale ve veži či věžích vyšších.. Tj. hráči co používají jen železné jednotky mají vyrovnané podmínky při získávání bodů - ať už v PvP boji či při dobývání provincií.. Nepopírám ale že někteří hráči, ač technologicky rozvinutější hrají ve všech věžích, mají li na to jednotky... Ale opravdu v tom nevidím žádný problém - a hlavně je to neřešitelné, jak slabým hráčům zajisti "důstojné protivníky" co se od nich nechají zmlátit...
 

DeletedUser6273

Host
Řešení to jedno má- Prostě zamakat a vylepšit svou vlastní výzbroj, z vlastní zkušenosti vím,že doba železná je otázka několika dní,takže je to jen na tobě:)
 

DeletedUser3370

Host
Milé děti. Tohle sami nikdy nedělejte :)

bububu.jpg
 

DeletedUser2059

Host
Děti myslí tím, aby jste nikdy neměli takovouto obranu :eek:
 

DeletedUser1845

Host
A když tam budu mít 4 Tuláky, bude to lepší ;)

Standartně se to potkává :p
4výstřeli.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Zase je to 800 bodů do PvP věže (+20% za smajl) na 4 rány... to na ulici nenajdeš :) A pořád lepší jak 2 kopiníci.. teda bodově pro útočníka :p On to bude asi takový skrytý bodový sponzoring všech útočníků :)
 

DeletedUser6991

Host
Taky bych měl jednu otázku....proč je maximální zranění 9-9 a ne více. Příjde mi docela hloupé, že jednotka 5x silnější nezabije na jednu ránu jednotku 5x slabší.

Např: práčník (doba bronzová) vs. kušník (vrcholný středověk)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru