Armada

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Bonus na útok a obranu v obraně mají jednotky obránce podle VB, jednotky na mapě na některých územích také.Tuším že od průmyslové doby a jsou viditelné při najetí myší na nepřátelskou jednotku v boji nebo i před bojem před zahájením útoku.

Nevšiml jsem si při svých bojích toho,že by byly moje jednotky nějak znevýhodněny, krom výše popsaného.
 

Thesseus

Znalec
Jsou tu i další tajemná čísla, která ovlivňují bitvu. Třeba tohle: jak je možné, že nesejmu kopiníka s obranou 7 na jednu ránu pokrokovou jednotkou s obrovským bonusem (útok třeba 120)?

Nebo tohle: mám tank s obraným bonusem 322 %. Myslím. Ten mi snadno poškodí (až o 3 dílky) rychlopalné dělo, kdežto něco, co má 2x větší útok ne. Zvláštní.
Já vím, že má na něj bonus ale ten je 25 kdežto ta jiná jednotka to nezvládne ani když má útok větší třeba o 60.
 

DeletedUser7347

Host
Musím říci že je to opravdu divné už sem si taky všiml.Je to myslím asi u většiny jednotek s výraznější obranou nebo útokem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7772

Host
Jsou tu i další tajemná čísla, která ovlivňují bitvu. Třeba tohle: jak je možné, že nesejmu kopiníka s obranou 7 na jednu ránu pokrokovou jednotkou s obrovským bonusem (útok třeba 120)?

Nebo tohle: mám tank s obraným bonusem 322 %. Myslím. Ten mi snadno poškodí (až o 3 dílky) rychlopalné dělo, kdežto něco, co má 2x větší útok ne. Zvláštní.
Já vím, že má na něj bonus ale ten je 25 kdežto ta jiná jednotka to nezvládne ani když má útok větší třeba o 60.

asi trošku chyba tých 322% nezrátal si bonus obranných aj útočných VB? alebo preklep?
inak plne súhlasím občas sa tu dejú zazraky, ešte nie som v dobe pokroku tak neviem, ale v nižších dobách tiež, obyčajný katpult nadelil granátnikovi z bonusom 100% VB na pastvine (+ ďalších 10) 3 dieliky poškodenia, občas to funguje normálne ale zabiť jednotku na jednu ranu dokážu len jdnotky na boj zblízka proti ďalekonosným, nedoke to ani strelec a to má útok vyšší ako ranger (teda mne sa to ešte nestalo) a taký tulák z útokom 100 skoro vždy nechá brániacej sa jednotke jeden dielik života - divné
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Nespletl, dokonce jsem to napsal přesně, mám 322 % pro jednotky v obraně. Tedy obranný bonus jednotek v obraně.
 

DeletedUser5384

Host
Thessee, to je šílený číslo:) Můžeš, prosím sem pověsit screen s vyjetýma jednotkama?

Ukázka:[SPOIL]2013-09-09 at 16-11-34.jpg[/SPOIL]
 

DeletedUser5384

Host
to není o důvěře,chtěl jsem to vidět na vlastní oči,až to budu povídat ve stáří pravnoučatům :D
 

DeletedUser9670

Host
Ahoj, potřebuji poradit - dobývám uzemí - průmyslový věk - proti mně 3 houfnice + 5 jaegeru. Já mám zatím jen střelce a jaegery. Já i pc máme stejné bonusy 75%, vše se jeví stejné. Nemůžu tu bitvu vyhrát at to stavím jak to stavím. PC jaeger mého zabije na dva výstřely já ani ne na 3. Mám vůbec šanci dokud nemám taky houfnice?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9670

Host
No na to už jsem koukala, několikrát - právě nechápu proč nemužu vyhrát když máme stejný podmínky - např - střelec má pohyb 12 a najednou když je přede mnou pastvina, můžu jen 6. Tím pádem ztrácím možnost zautočit a čakám na další kolo.
 

Thesseus

Znalec
Pohyb 12 neznamená 12 jakýchkoliv políček. Každé políčko má svou náročnost při jehož přejití se od těch 12 ta jeho náročnost odečte. Třeba pastvina má náročnost 2 (proto po pastvině ujdeš 6 (12/2) polí) ale skály už třeba 4 takže po skalách ujdeš už jen tři políčka.
A co se týká té bitvy, jsem si jistý, že to dáš, vždyť máš právě ideální vojáky proti houfnicím a Jaegerům. Podle mě stačí ideálně načasovat výpad a vyčkávání. Houfnice se obvykle ženou vpřed jako smyslu zbavené a J. se zas drží v lesích. Každopádně chce to nejdřív odrovnat jedny a pak se bezhlavě vrhnout se zbytkem na druhé.
 

DeletedUser9670

Host
Ahá, díky, to s těmi políčky jsem nevěděla. Bylo nám to s kolegem divný. Jinak nevím jak je to možné, tu jednu bitvu jsem ted vyhrála. Nechápu, tolikrát jsem to zkoušela))) Ted mě čeká 6 houfnicí a 2 jaegery......
 

DeletedUser9784

Host
Ahoj, můžu se zeptat, kde bych mohl sehnat tuláka?
 

DeletedUser6769

Host
Tulák je sezónní záležitost. Myslím, že se dal sehnat o Velikonocích (a o prázdninách vytočit z kola štěstí), teď to není možné.
 

DeletedUser9670

Host
Ahoj, někdo mi tu krásně vysvětloval jak je to s těmi políčky a jejími hodnotami. Tak pak potřebuji vysvětlit jak je možné že při dobývání uzemí přešlo 5 lancerů v bojovém poli moderní doby z jedné strany bojiště až na druhou stranu. Jedno políčko tam má hodnotu 3. Lancer má ujít 24. Tak když to spočítám, tanto krát to bylo víc jak 30??? boj jsme vyhrála ale přišla skoro o všechny vojáky. přijde mi že když harje pc tak to vždycky někjak udělá! Další boj - aby toho nebylo málo. Můj Lancer chtěl zabojovat na dělo a ejhle dostal se na políčko toho děla. Byly ted dva na jednom poli. Tím pádem jsem už nemohla na dělo vystřelit bo tam stál muj lancer. Takže zase jsem přišla zbytečně o vojáky!

A pak další - nevím kam mám ten dotaz vložit - taky se vám to stává a vadí jako mně? Když bojuji, chci se podívat kam až můj voják dostřelí a cedule s popisem místa - jestli je to bažina atd. zastíní protivníka a místo pomyslného dostřelu. Pak přes ni abslotně nevidím na pole kam dostřelím nebo ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
Jo tulák je nádherná ultimátní jednotka do útoku. Počítač nejdřív útočí na ně než všechny nepromění a tak máte celé kolo na to rozmístnit jednotky tak aby v dalším vašem kolem byl útok již smrtící. Mám 1 z velikonoc a 2 z kola. Jinou budovu na vojáky nemám. V PVP po sloučení sousedství nebojuji a tak mě Alcatraz dává denně 6 tuláků. Až přijde nová doba mohl bych jich mít tak 400 :D pak se vrhnu na mapu a dám jí za 1 den :DDDD
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru