Armada

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Existuje i poškození 9-10, ale v omezené míře a při velkých rozdílech. Většinou je k tomu třeba i útok za výrazného přispění VB :)
 

DeletedUser5384

Host
protože každý úder má určitý rozptyl poškození.Buď to prostě vyjde napoprvé,nebo ne :) Jiné omezení v tom není:)
Ale mám odzkoušeno,že těžce poškozená jednotka už nemůže útočit s takovou razancí,jako když je při plné síle .

2n8v8jn.png

[SPOIL]8a) Atmosféra a pověst jaké budovy přitahuje ty největší umělce?
8b) Odemčení jakých 2 technologií průmyslového věku stojí nejméně zboží?[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Jo, to vím. vychází to skoro vždy jen s nezraněnou jednotkou. Ale že by to bylo jen tím rozptylem se mi nechce věřit. Seš si tím jistý? Mě přijde, jako by to bylo ještě nějak uměle "ztíženo" aby to neměl útočník tak jednoduché, sejmout půl obrany jednou ranou.. Víš jak to myslím?
Moje tarasnice mají s bonusy útok 44. To by přece měli sejmout většinu obléhacích strojů jednou ranou a neděje se tak. Rozptylem by se mělo dít maximálně to, že nesejmou všechny na jednu ránu a ne, že sejmou jen některé.
Nebo ještě jinak: mám odzkoušené, u určitých jednotek, že udělí určitým jednotkám ránu o síle 3 - 5. A procentuální rozmístění zranění 3, 4 a 5 je zhruba stejné. No a když je udáno 9 - 10 tak by to mělo být 50:50. A to tak určitě není. Proto se mi to nezdá. Bude v tom nejspíš ještě něco dalšího než jen rozptyl.
 

DeletedUser5384

Host
Promiň,vyjádřil jsem se nešikovně,tím rozptylem jsem myslel interval poškození, stejně jako ty:)
K tarasnicím se mí vědci ještě nedopřemýšleli, ale mám odpozorováno, že např. střelci vezmou trebuchet někdy (50%) napoprvé,opačně
polní dělo na střelce musí vystřelit 4 - 8 x při plné síle obou. to je docela rozdíl. Problém je, že se teď počítání možností poměrně zkomplikovalo VB na obou stranách + strážními ohni,takže asi jediný řešení je zatnout zuby,natáhnout závěr a na zteč:)
 

Thesseus

Znalec
Jakmile je tam jakýkoliv obraný bonus tak je to ještě o mnoho těžší na první ránu. Tak necháme rozptyl, stejně na to tady nepřijdem. A s jistotou to tu možná neví nikdo.
 

DeletedUser7797

Host
Toto téma je dobré a k tomu bych se tedy chtěl zeptat když na mně někdo zautočí bude v budoucnu nějaká možnost se bránit sám místo toho aby obranu města ovladal automat ?
 

DeletedUser

Host
Ozzi: Tahle možnost tady zatím není. Do hry pořád přibývají nové funkce. Ale obávám se, že online souboj útočníka i obránce tu nebude.
 

DeletedUser7268

Host
no nevím, ale nějaký support tu psal o tom, že zaslechl, že by právě takové boje být měli a mělo by se dát i bourat město (budovy)
 

DeletedUser3370

Host
Jsem sám, kdo si myslí, že zlepšení protivníkovo armády reflektuje pokrok ve vývoji "lidstva"? Přeci jen už jsme na přelomu 19 / 20 století, průmyslový věk. Armáda se i v té době určité chovala jinak, než ve století 15tém, ve středověku nebo době kolonizace.

Možná za další dvě epochy (pokroková a ještě další zatím nepojmenovaní) se protivníkova armáda bude chovat ještě inteligentněji a na automat už to opravdu nepojede :)
 

DeletedUser5384

Host
Pokrok v vývoji? dobrá otázka:) Zatím mi to přijde, že pokrok se příliš nekoná, protože střelcem z doby průmyslové sestřelím pokaždé na jednu ránu POUZE práče:) takže pokud každý kopiník unese 1 ránu a skolí ho až druhá, ten pokrok není tak markantní:)
 

DeletedUser4972

Host
Dokáže mi tady někdo vysvětlit,proč jaeger v plné síle má poškození na houfnici 0-2?A navíc naopak,jak je možné,že houfnice z dálky poškodí jaegra,který je v lese a tudíž je imunní na útoky z dálky?Díky a odpověď.
 

DeletedUser4972

Host
to je fajn,ale zase jaeger má útočný bonus proti houfnicím,tak jak je možné,že v poli mám poškození na houfnici 0-2?
 

DeletedUser7772

Host
nalepšia taktika je hrať často :)
to máš potom lepšie jednotky (lebo máš mince, kladívka aj body výzkumu na postup) a útok samým delostrelectvom rozbije skoro všetko, proste si treba viesť záznam kto má akú obranu (typicky pár dní späť), vediem si to, takže keď viem, že idem proti katapultom pošlem ľahkú pechotu - rýchlo beží (2 ťahy) to spolu + 65% obrany/útok od VB spolu z UI zaistí, že bitka je ľahká a veľmi často nežničí obrana ani jedného vojačka - osobne si myslím, že to je chyba od programovanie veľmi ľahkej UI - žiadna sranda ale body na PvP to sype :)
 

DeletedUser4972

Host
Nějak tady nechápu nastavení bojů na novém kontinentu.Pokud útočím jaegrem na lancera,tak jeho poškození je 1-3,pokud je ovšem trochu zraněn,tak poškození 0-2.Když je to obráceně,tedy že mi pc jaegr útočí na mého lancera,tak poškození u mého lancera je nějakých 5-7,což mi příjde trochu nefér.Dále mně pak zaráží další věc a to ta,že po prvním posunutí jednotkou je poškození protivníka dejme tomu 3-5,ale při druhém tahu už jen 1-3.Tomu nerozumím.
 

DeletedUser

Host
Nemá náhodou počítač nějaká procenta k obraně a útoku?

Když je jednotka zraněná, tak mi přijde logické, že nemá ani takovou sílu jako když neměla ztráty na životu.
 

DeletedUser5384

Host
Přiznám se,že takhle jak to píšeš mi to taky smysl nedává.
To jak píšeš "pokud je ovšem trochu zraněn" tak myslíš toho Lancera,nebo tvého jaeggera? Pokud jaeggera,je to v pořádku a bylo tomu tak od začátku,zraněná jednotka má menší průraznost než zdravá.
Využívám toho od začátku,nejprv jednotkám snížit maximálně úroveň zdraví a teprv potom dobíjet.

Při posunu se úroveň nemění,pokud se nezmění úroveň poškození jednotek.

K tomu rozdílnému poškození stejných jednotek v útoku anebo v obraně: Vzal jsi v úvahu vylepšení vlastností Velkolepými budovami?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4972

Host
Samozřejmě,že je jasný,že zraněná jednotka má menší průraznost,ale mám pocit,jako by to neplatilo pro pc jednotky.Na likvidaci mého lancera mu stačí dvě rány jaegra,obráceně to jsou tři,čímž je samozřejmě hráč znevýhodněn.Bonus na útok nevím co má pc,ale já mám cašskou na 4lvl. a to by mělo být +20% navíc.O to poškození se taky snažím,ale jeho zraněná jednotka má na mou stejné poškození,jako kdyby byla zdravá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru