Balancování velkolepých budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
O oznámeném balancování můžete diskutovat v tomto tématu.
 

DeletedUser

Host
Booomba... Si děláte srandu ne??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7638

Host
Takze pokud ma obrance v PvP turnaji nyni 200% obranu za Vasila a Deal Castle na lvl10 tak ted bude mit 260% obranu a navic 60% utok? No potes panbuh to bude masakr......

A nebo bude mit obrance 60% obranu a 60% utok?

Takze kdo ma nakoupeny veze tak bude naprosto neporazitelny....?

A maximalni utocny bonus za 3 VB na lvl10 teda bude 240%/240% nebo 90%/90% ???????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
Takze pokud ma obrance v PvP turnaji nyni 200% obranu za Vasila a Deal Castle na lvl10 tak ted bude mit 200% obranu a navic 60% utok? No potes panbuh to bude masakr......

Jestli to chápu správně, tak pokud má někdo na max úrovni Vasila a Dealský hrad, bude mít obranu +60% a navíc i obranný útok +60%. Pokud na něj půjde útočník s max úrovní všech 3 útočných VS (Diova socha, Castel a Cáchy), bude mít útok +90% a útočnou obranu +90%. Jestli má navíc klášter a strážní ohně, tak ty se obránci připočtou v nezměněné podobě k obraně. Myslím, že to finálně povede k méně bojům v PvP - ztráty v útoku budou vyšší, silní hráči se nebudou napadat navzájem a půjdou více po těch, kteří budou mít slabší obranu.
 

DeletedUser

Host
Mám taký pocit, akoby to chystali na 4. VB, ktorá dá bonus do útoku. Veď "Space Needle" ešte nemá svoju dvojičku v modernej dobe ...
 

DeletedUser

Host
jupí další utlačování slabších a posilování silněších:D Tahle hra začíná až moc vypadat jak reálnej život:). Jestli to bude tak jak píše Denun. To ti lidi nechápou, že se připravujou o peníze z nových hráčů? Ti starý, co do toho dali prachy do toho už o moc víc nedaj:). Teda mam stejnej předpoklad jako Denun - teda s jedním rozdílem - ne slabší hráče, ale hráče bez obraných VB. I když to může bejt úplně jinak.

PS: nevíte někdo (někdo = pravděpodobně vedení) kdy přijde update 1.20?
 

DeletedUser3370

Host
Za me je to jen zmena cisilek,ktera se v realu projevi minimalne.

Za to vim, ze se tady v te diskuzi (a v te vedle) budou psat stejne stesky a zalmy, ktere se tu pisi vzdy,kdyz nejaka zmena za pochodu nastane (snizeni vynosnosti medajli Dealu, spojovani sousedstvi,..) a za mesic si na to uz nikdo ani nevzpomene a hra pojede dal, jako by k zadne zmene ani nedoslo.

Mozna to chapu zle, ale jestli mi ted bude davat budova za level misto 5% za level jen 3% (at pri utoku ci obrane), tak to jako jednotlivec na PvP vezi stezi postrehnu, v mnozstvi 80 hracu pri GvG uz ano a to je ucel.

Nemam s touhle zmenou problem.
 

DeletedUser3

Host
Přesný datum vydání 1.20 není znám, ale známo je, že aktualizace chodí v 14 denních sprintech.
 

Kayro

Znalec
Za me je to jen zmena cisilek,ktera se v realu projevi minimalne.

Za to vim, ze se tady v te diskuzi (a v te vedle) budou psat stejne stesky a zalmy, ktere se tu pisi vzdy,kdyz nejaka zmena za pochodu nastane (snizeni vynosnosti medajli Dealu, spojovani sousedstvi,..) a za mesic si na to uz nikdo ani nevzpomene a hra pojede dal, jako by k zadne zmene ani nedoslo.

Mozna to chapu zle, ale jestli mi ted bude davat budova za level misto 5% za level jen 3% (at pri utoku ci obrane), tak to jako jednotlivec na PvP vezi stezi postrehnu, v mnozstvi 80 hracu pri GvG uz ano a to je ucel.

Nemam s touhle zmenou problem.

Az na to ze i obrane budovy budou davat bonus do utoku,to neni zadna minimalni zmena :) Zaroven se tim automaticky posili strazni ohne a klaster.
 

traktorista

Odborník
Jestli to chápu správně, tak pokud má někdo na max úrovni Vasila a Dealský hrad, bude mít obranu +60% a navíc i obranný útok +60%. Pokud na něj půjde útočník s max úrovní všech 3 útočných VS (Diova socha, Castel a Cáchy), bude mít útok +90% a útočnou obranu +90%. Jestli má navíc klášter a strážní ohně, tak ty se obránci připočtou v nezměněné podobě k obraně. Myslím, že to finálně povede k méně bojům v PvP - ztráty v útoku budou vyšší, silní hráči se nebudou napadat navzájem a půjdou více po těch, kteří budou mít slabší obranu.

Taky to chápu jako obránce 60/60 (plus ohně a klášter) a útočník 90/90. A očekávám novou velkolepou budovu pro útok : ).
 

DeletedUser2298

Host
Tj. stav bude pravděpodobně vypadat u většiny rozvinutých hráčů útok 90/90 a u obránců 60/60 +20 ( klášter má každý) + různorodé číslo dle strážních ohňů... takže kdo jich má třeba "jen" 10, tak to máme 90/90 vs 60/120 - a fakt by mě zajímalo jak takový boj skončí pro útočníka - resp. jak budou jeho jednotky vypadat po boji... a to jsou mezi námi hráči, co mají ohňů rozhodně více jak těch hypotetických 10 kousků..

Já osobně jich mám 9-20 kusů, záleží dle světa.. myslím že s těmi 20ks mě budou útočníci "milovat" ( a to jsem ještě žabař oproti jiným hráčům kde to bude pro útočníka ještě více "zajímavější"..)
 

DeletedUser3370

Host
Az na to ze i obrane budovy budou davat bonus do utoku,to neni zadna minimalni zmena :) Zaroven se tim automaticky posili strazni ohne a klaster.

To dělaly ale i teď. V obraně přidávaly útok i obranu obranným jednotkám, v útoku přidávaly útok i obranu útočným jednotkám. Nevidím změnu. Tak to stojí i v Oznámení.
 

traktorista

Odborník
Ne. Doteď obranné budovy měly bonus pouze na zvýšení odolnosti.

( oznámení - ... bude nyní poskytovat za každou úroveň budovy +3% bonus do obrany A +3% bonus do útoku v případě, že vaše armáda brání (je napadena).

Popis DH - Zvyšuje obranu jednotek během napadení jiným hráčem a poskytuje medaile každých 24 hodin. )
 

DeletedUser8847

Host
Když jsem si o této změně přečetl poprvé, zděsil jsem se, ale potom jsem to začal počítat a ted´ jsem s touto změnou celkem spokojený. V současnosti mám obranný bonus +268% a bonus v útoku +150%. Po změně budu mít bonus v obraně + 128% a navíc i obranný útok +60%. Bonus v útoku se mi sníží na +90% (obrana i útok).
Je jasné, že útočný bonus v obraně měl být v nějaké podobě už dávno, protože jakákoliv obrana byla jen o tom, jaké ztráty způsobí útočníkovi (o vítězství obrany nešlo moc mluvit). Díky tomu řada válčí v PvP hraje jen s automatem – prostě vezmou tanky, zapnou automat, dají výsledky a tak pořád dokola. Já automat využívám proti zhruba polovině sousedů. Je evidentní, že plošným bojům s automatem odzvonilo – při kvalitě umělé inteligence automatu by bylo sebevraždou jej využívat ve změněných podmínkách, které přijdou. Tím pádem dojde k tomu, že hráč bude muset „odmakat“ více bojů ručně, zvýší se časová náročnost PvP, díky tomu a díky ztrátám poklesnou body v PvP a tím i do celkového žebříčku.
To všechno mi vyhovuje – ukáže se totiž kvalita hráče v bojích, navíc díky sníženému bodovému přísunu z PvP do celkového žebříčku bude těžší stáhnout rozdíly v absolutním pořadí žebříčku.
Jediné s čím mám problém, je podle mne až moc výrazné snížení maximálního bonusu v útoku (ze 150% na 90%), protože to v kombinaci s tím, že je zaveden útočný bonus i v obraně de facto znamená, že kdo nemá maximální útočný bonus, je téměř bez šance – zkuste jít proti mé „nové“ obraně +128% obrana a +60% obranný útok s útočným bonusem třeba jen ze dvou VS na maximu – tzn. nově s bonusem +60% v útoku a +60% v obraně. Dosud proti mé „staré“ obraně uspěl pravidelně i hráč, který měl útočný bonus jen + 100% (tzn. právě ty 2 útočné VS na maximum).
 

Kayro

Znalec
Jestli diky GvG bude jeste nejaky prostor pro PvP.Bojovat na "dvou frontach"bude narocne na pocet vojaku.
 

DeletedUser

Host
mě zajímá jen jedna věc a to jestli se to dotkne PvP turnajů,je jasny že cechovní války kde se bdue počítat každá budova musej bejt omezený,a dle toho jak sem vyčet ze ty změny maj týkat jen těch cechovních válek ,ono by to bylo i nelogický měnit bonus i do PvP protože sem si nestavěl měsíce VB abych měl směšnejch 30%
 

DeletedUser

Host
Vasil a Dael nyní dávají jen obraný bonus (max 200%) při napadení tedy bránící jednotky mají jen zvýšenou obranu, jejich útok má +0%. Což v porovnání s útočníkem který může mít z castelu, dia a cách až 150% bonus na obranu a 150% bonus na útok vedlo jen k tomu že boje trvali déle a obrana (v podstatě jakákoliv) byla na nic pokud útočník i obránce byli ve stejné době (nový sytém sousedství toto v podstatě zajistil a to nepočítám ty chudáky co se v bronzovce dostanou mezi lidi v moderní době). Takže tato změna 60/60 pro obránce (+ bonus z kláštera a ohňů) a 90/90 pro útočníka dává opět smysl obrané armádě, bude mít šanci něco ubránit a ne se jen nechat nesmyslně zmasakrovat.

Takže po přešlapu se sousedstvím (obrovská pomoc pro silné hráče) je toto krok správným směrem pokud uvedená změna bude platit i pro boje v sousedství.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru