Balancování velkolepých budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Tím pádem další + této změny, pokud mají získat jednotky v obraně více útočné síly.
 

DeletedUser6990

Host
Ahoj
Obranny bonus, at uz jakykoliv je celkem k nicemu, pokud si vezmu tanky a mam 150% (mam jen 125%) utok, tak mi skoro zadna jednotka nic neudela (krome bazuk a proti tem staci vhodna taktika). Tato zmena naopak povede k tomu, ze bude lepsi aby obranci nemeli moznost zasahnout utocnika, ale zase budou mit horsi obranu, takze mi vychazi, ze misto tanku si vezmu radeji dela, a hura do boje, kde ke mne jednotky nedojedou. Ale i tak budou vetsi ztraty, a tim se vice projevi rozdil v taktice, minimalizace ztrat,... . A asi taky konecne budu muset stavet nejakou obranou VB.
 

DeletedUser3

Host
Změna se samozřejmě dotkne i PvP (jak je ostatně zvýrazněno v oznámení).
 

DeletedUser

Host
Aktualizace probíhají cca 1x za 14 dní, jelikož poslední proběhla 11.2., tak další proběhne zhruba po 25.2., ale je to jen spekulace pro přibližný čas!
 

DeletedUser2273

Host
Ahoj.Ten bonus V obrane bude platit len pre cechove boje? Myslim ten bonus obrana + utok v obrane .Ci to bude platit aj v bojoch medzi susedmi? Inak konecne ,ze pridali utok aj v obrane.Samotna obrana bez utoku bola slabsia aj ked si mal 400% v obrane.
 

DeletedUser2298

Host
Jelikož je očividně problém si přečíst pečlivě CELÉ oficiální oznámení... tak pro ty líné a nevšímavé zkopíruji jednu větu z tohoto oznámení..

Abychom předešli opakující se otázce: Ano, toto balancování ovlivní i běžné PvP, ne jen GvG.
 

DeletedUser

Host
Mě by ještě zajímalo jaký bude maximální bonus pro jednotky na mapách světa (teď lze vidět i 120/120, tak předpokládám že maximum je 150/150) tak jestli se to také upraví že maximum bude 90/90 nebo ne?
 

DeletedUser

Host
Ještě jedna otázka, bude tím ovlivněna i velikost dalších odměn poskytovaných dotčenými VB. Tedy množství mincí, medailí a FB?

Předem děkuji za odpovědi na mé otázky jak z tohoto příspěvku tak z předchozího.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
netopirku, zatím víme jen o tomto přebalancování. Pokud proběhne i úprava jiných bonusů z VB, určitě budeme informovat v oznámeních.
 

DeletedUser

Host
Díky za odpověď. Ještě bych prosila odpověď na otázku v příspěvku 28. Předem díky.
 

DeletedUser

Host
ok omlouvám se tý věty sem si nevšim ale to je tím že byla až pod odkazem na diskuzi kterej by měl být na konci :D tudíž pokud to chápu správně tam pokud si chci ještě trochu užít PvP tak mám necelých 14 dní a pak užse jen těšit na GvG protože to jediný bude stát za to
 

DeletedUser3

Host
Mě by ještě zajímalo jaký bude maximální bonus pro jednotky na mapách světa (teď lze vidět i 120/120, tak předpokládám že maximum je 150/150) tak jestli se to také upraví že maximum bude 90/90 nebo ne?

Záleží na tom, k jakým budovám máš přístup.
 

DeletedUser2298

Host
Skrty - myslím že jsi nepřesně pochopil otázku od Netopírka.. dotaz byl myšlen na jednotky ( ovládané počítačem) chránící jednotlivé sektory provincií.. tyto jednotky mají občas různé % bonusy k obraně i útoku - a některá ta % byla vyšší než částka 100 ( jestli se dobře pamatuju) - a proto se ptá, zda tyto docela brutální bonusová % budou taktéž rozumně redukována s ohledem na max. možná % dosažená za pomoci vlastních VB. ( tj. maximum co může mít hráč je 90/90)
 

DeletedUser9525

Host
MNO, vážení

chtěl jsem se připravit sebe a cech na cechovní boje. Vrámci příprav jsem začal hrát i beta test, kde cechovní již běží. Informace tedy pro všechny. Udělali nejen přepočty na obraných domech, ale i utočných. Takže to ted vypadá tak, že utočný dům má za LVL výhodu jen 3% místo 5%. Došlo tedy k naprostému ZHOVADILÉMU zníčení hry. Vidím jediný záměr, aby hráči začali nakupovat diamanty na oživení vojáků. ZAPOMEŇTE TEDY NA TUTO HRU
 

DeletedUser2059

Host
TAk se zase uklidníme. Z vlastní zkušenosti vím, že z bety příjdou updaty s něčím co na betě nebylo. NAposledy zadání úkolů z Valetntýnu. Až to bude nahráno sem tak si můžeme stěžovat, ale nyní na to nemáme možnost!!!
 

DeletedUser9525

Host
Thomasi, máme si stěžovat hned jakmile se dovíme informaci. Pokud to spustí, tak jim bude trvat zase měsíce než to změní ( pokud vůbec ) Proto je třeba upozornit ostatní na BLBOSTI které chystají, tak aby dostali zpětnou vazbu dřív, než to spustí aby to vůbec neudělali. Jestli se tu dost lidí vyjádří tak, že raději UKONČÍ HRU než aby to hráli takto jak to testují, tak to bude jen ve prospěch věci
 

Kayro

Znalec
Ja myslim ze stizili PvP pro to aby podporili GvG.Proste aby se lidem vyplatilo bojovat o uzemi a jejich bonusy.
 

DeletedUser9525

Host
Pokud budu počítat jak to bude vypadat, tak obraný bonus uzemí v GvG je v základu 75% k tomu přičti bonusy z obraných domů v cechu odhad hodně při zdi - 100% dohromady tedy počítám že to bude 175% obrana a utok. Snížený utok utočníka ze 150% na 75%. Takže cech cechu nic nikdy nesebere, protože potřeba porazit cechovní obranu je 80x porazit obranu. Spočti si tedy kolik bude potřeba mít utočných jednotek, kolik bude potřeba hráču k utoku, k tomu přičti, že cech se může i bránit odražením utočné armády, kterou musí porazit jen 10x. Takže výsledek je jasný. Cechu jiný cech už nikdy žádný uzemí nezabere. K tomu připočti "zníčení" bojů v PvP a máš výsledek = ZNÍČENÍ HRY
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru