Balancování velkolepých budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6719

Host
Záviš: A co si tím chtěl říct? První konstatování se přece týká ohňů a druhé VS.

Mimochodem, kam se poděli všichni kritici nevyvážených VS?
Stalo se přece to, co jste chtěli a podle mě nedoufali, že se tak stane. Ale ouha, stalo, takže kde jsou pochvaly? :)
Nebo je to spíš tak, že někomu není nic dobré a prostě jen chce vylévat do fora negativní kritiku?

Vyváženost? co je vyváženého když se ti sníží útok, ale obrana z ohňů ne. Jsou tu hráči co mají přes 200% obrany jen z ohňů a to jim zůstane + 60% z budov. Tak mě řekni jak budeš chtít takovou armádu porazit. Žádná taktika ti nepomůže prostě na takového hráče útočit nebudeš. když se mění poměr bonusů měl by se změnit všude. Tz. vež by měla mít bonus 1% a kláštek tak 7% pak ano je to vyvážené. Toto je další hřebíček. PVP přestanou, GVG po pár měsícich také, neboť dobitá území už cechu nevemete a co zbude nic.
 

Verkos Vlkan

Komentátor
kdyz uz mluvime o vyvazenosti VB co zmenit nektere naprd budovy , posilit jim treba bonus do spokojenosti treba notre dame, colosem,i ten space needle je mizivej co ctu , (porad nevim kolik ma na lvl 10),bonus suroviny nebo mince je take smesne mali,znasobit ho aspon 5*.v podstate si lidi takovy VB postavi jen proto ze je pekny:).V moderni dobe uz budovy pridavaji opravdu hodne spokojenosti vyroby i minci na policko a to maji byt dalsi doby.
 

Kayro

Znalec
Toto je další hřebíček. PVP přestanou, GVG po pár měsícich také, neboť dobitá území už cechu nevemete a co zbude nic.

Nevim kdo sem prisel jako prvni s timhle nesmyslem ze dobyta uzemi cechu uz nikdo nevezme.Utocici armada bude mit lepsi bonus do utoku i do obrany nez branicí a navic za ni bude bojovat hrac proti pocitaci.A ne vzdy bude potreba osumdesat vitezstvi,ne kazdy cech bude mit hned suroviny na zaplaceni vsech obranych slotů.
 

DeletedUser5384

Host
Nevim kdo sem prisel jako prvni s timhle nesmyslem ze dobyta uzemi cechu uz nikdo nevezme.
taky nevím,ale máš můj obdiv a nehynoucí úctu za to,že víš, že dobytí se píše s tvrdým Y :D A to prosím se vší vážností a úctou:) Jinak souhlas, nechápu,že tady každý licituje s tím,co bude za týdny až měsíce bez toho,že by to měl jakkoli podloženo...uvidíme,třeba to bude úúúúplně jinak:)
 

DeletedUser6719

Host
psal jsem po pár měsících ne hned ;) ale jednoho dne se bojovat přestane a myslím, že to bude dřív než myslíte. 80 hráčů na cech když bude mít každý 2 výrobny to je 3200 surovin za den takže odemykání půjde docela v pohodě. Nakonec to dopadne, že až se stabilizujou boje v nejnovějších dobách půjdou top cechy do dob níže a jelikož v těch cechách má každý alcatraz nebude problém pro ně našetřit nové jednotky a díky velkým bonusům začnou čistit i mapy nižší. Což lidi v cechách ne v topce ještě víc odradí a nastane ještě větší odsun hráčů.

ještě jedna věc k vyváženosti VB a jejich bonusů. Takže nyní budu v PvP bojích jen těžké někoho bez velkých ztrát zničit přičemž jemu to vojsko neumře, ale útočníkovi ano. Takže boje v PvP pomalu skončí :(
 

DeletedUser5384

Host
věřím,protože psát dobít (město,území) s měkkým i může jen negramot:D Být u tebe v cechu,prskal bych taky :D
 

DeletedUser

Host
Nakonec to dopadne, že až se stabilizujou boje v nejnovějších dobách půjdou top cechy do dob níže a jelikož v těch cechách má každý alcatraz nebude problém pro ně našetřit nové jednotky a díky velkým bonusům začnou čistit i mapy nižší. Což lidi v cechách ne v topce ještě víc odradí a nastane ještě větší odsun hráčů.

Nechci nikoho v žádném případě strašit, ale osobně si myslím, že od CV se dá očekávat, že se vytřídí pár cechů, které budou kontrolovat většinu map a pojedou vyloženě jen boje. Už nyní začínají exody hráčů, jež chtějí bojovat z cechů, jež toho schopny nejsou a trend se bude jisto jistě ještě posilovat. Dochází k tomu prakticky u mnoho podobných her, kde se určitým způsobem mezi sebou bojuje. Dá se to shrnout Darwinem: "Silnější přežívá".
 

Kayro

Znalec
Ten pes si ale nemuze vybrat z nekolika dob,nepotrebuje tisice surovin a netusi jaky bude vysledny bonus ze vsech utocnych a obranych Vb z celeho cechu.Uzavirani spojenectvi k porazeni silnejsiho soupere taky dost pomuze.Nevidim to tak cerne.
 

DeletedUser5384

Host
To máš pravdu,ten pes to neřeší:D
Ale stejně jako ty nebo já, to nevidí tak černě:)
 

DeletedUser

Host
Koukam, ze balancovani VB se netyka pouze cechovních valek, takze z meho utocneho bonusu 80% je razem 45%, to se dobre bojuje s pocitacem, který ma na uzemi v provinciích bonus 120. Kazde "vylepseni" od Inno zacina zavanet neduhy jako v jinych jejich hrach a hracum to naopak hru znechuti nez aby byli poteseni. Vyvojari by zaslouzili povesit za koule do pruvanu.
 

DeletedUser4810

Host
Ahoj všem,
už jsem to tu někde dal, ale nové balancování útočných a obraných bonusů je tedy mazec? = jednotky z moderní doby s novým bonusem 66% (původně 100% ) měli co dělat s jednotkami z doby pokroku a průmyslové s bonusem cca 25% a dokonce i z koloniální dobou jsem měl celkem problém?!!!

A to nemluvím o obraném bonusu ze 190% na 114% neměli tanky najednou žádnou šanci se ubránit jednotkám z průmyslové doby - střelec a janger s bonusem 20% a doposud úplně v pohodě – jestli jsem se doposud ubránil zuby nehty, s novými bonusy(a to se přidal i útočný) nemám - tedy automat nemá šanci vůbec žádnou?‘!!! a logiku sil ani raději neřeším?!

Pro mě tedy nové přebalancování velkolepých budov hráčům spíše ještě více neuškodilo?!!
 

DeletedUser

Host
Tak balancování je nedotažené, proč zůstaly bonusy na územích tímto balancováním nedotčené je mi záhadou, no vlastně není jde o to aby hráč musel také nějaká území kupovat. Takže jedna dobrá věc - útočný bonus pro obrané jednotky města, je vyvážena jednou špatnou věcí - území má maximální bonus 150 zatímco hráč nedosáhne na věší bonus než 90. No tak nějak mě to už ani nepřekvapuje.
 

DeletedUser4810

Host
no, hustý to je, ale na pár medailí kašlu! = jestli doposud byly boje na hlavu, tak teď jsou na palici!!!
po novém balancování se nedá snad vyhrát = teď jsem útočil na mapě území = 8 stejných - útočník/obránce jednotek(motorizovaná pěchota), já bonus 66% obránce/automat 10% a chytrej automat mě tak zmastil, že mi zůstala pouze jedna jednotka!!!! = opravdu nepochopitelné!!!
a to nemluvím o útocích na spoluhráče-popsáno včera = jednotky z moderní doby mají co dělat, aby porazily jednotky z doby koloniální - 8x motorizovaná pěchota s bonusem 66% málem neporazí 4x střelce+4 janger? s bonusem 8%?!!!! - opět nepochopitelné?!!

jestli jsem doposud měl nějakou motivaci hru hrát, po novém balancování nemám snad žádnou!!! a to nemluvím o reakcích v cechu!!!!
 

DeletedUser9061

Host
jednotky z moderní doby mají co dělat, aby porazily jednotky z doby koloniální - 8x motorizovaná pěchota s bonusem 66% málem neporazí 4x střelce+4 janger s bonusem 8%

Tady bych upozornil, že střelci jsou z průmyslového věku. Dále bych řekl, že tyto doby jsou na porážku ještě v pořádku (a to mám jen 51% útok), problém dělají spíše pokrokové armády (POKROK → MODERNÍ armádu porazí s lepšími výsledky, než MODERNÍ → POKROKOVÁ armáda, kde mám vyšší ztráty)


Myslím, že balancování hráče zamrzelo, ale není tu tolik hráčů, kteří kvůli tomu položí boje → ikdyž to mají těžší, bojují dále.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8654

Host
Ahoj, také jsem z přebalancování zklamán. Dřív jsem měl motivaci i pomoci a koupit diamanty, abych pomohl. Ale teď??? Fakt ne, děkuji. Nejde mi o cechovní války, ani jsem o ně nestál, ale když s tankem +54% útok nemohu porazit granátníky +75% tak je prostě něco špatně... Takže buď se přebalancují i mapy, aby se opět dalo hrát, nebo se jde zas o dům dál...
 

DeletedUser3370

Host
Az dva kopinici porazi jeden tank, dejte mi vedet..dekuju

UPDATE:
Konečně jsem měl čas vyzkoušet PvP boje ... V rámci stejné doby je to vyrovnané tak jako dřív a tak to má být ! Pokud někdo zkouší útočit na slabší hráče silnějšíma zbraněma, je to špatně. IMHO, INNO, funguje to teď tak, jak by mělo - Za mě jednoznačně *THUMBS UP*

VELKÝ KROK VPŘED !
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru