Budovy zpět do inventáře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Solimak

Turista
  • Oblast hry: Město
  • Současný stav: Nemožnost uskladnění budov do Inventáře
  • Nápad:Mám nápad, jestli by nešlo pouvažovat o možnosti, aby se budovy, které se koupily a jsou ve městě mohly přesunout do inventáře, jako do skladu a nemusely se prodávat a znova kupovat. Je to nevýhoda hlavně u prémiových budov nebo budov získaných ze soutěží, které když se postaví do města, tak tam musí být celou dobu nebo je prodat a už se nezískají.
    Hraji několik her a v každé jsem zatím měl možnost přesunout věci zpět do skladu (inventáře) a použít je pak znova. Pomohlo by to třeba při přestavbě města nebo když chci útočiště šampiona uklidit z nižší doby.
    Myslím, že by toto uvítalo více hráčů zde.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Už to tu bylo řešeno nespočetněkrát a výsledek byl vždy stejný. Nezájem. Osobně bych nic takového nechtěl, už takhle je hra dosti jednoduchá. Dříve se ani nedali přehazovat budovy, takže buďte rádi aspoň za to.
 

Svatej

Legenda
Upřímě, to že se ,obzvlášť se speciálníma a prémiovýma budovama, nejde přehazovat z a do skladu sem a tam mě na téhle hře právě baví. Nutí to hráče uvažovat dost dopředu, plánovat si pečlivě město i jeho budoucí vývoj.
Za mě tedy ne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru