Diskuze k aktualizaci 1.79

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
Změny v CvC jsou pro hráče kteří to hrají dlouho vítané :)
Dříve to tak fungovalo a nebyl problém, pak se to hráčům zjednodušilo a zlenivěli.
Všichni bychom chtěli vše nejlépe zadarmo a bez práce. Dávat obléhací armádu z vlastních zdrojů stejně jako jí musíme dát do obran je konečně krok správným směrem.
Dříve tomu tak bylo, ale změnili to aby to ulehčili slabším. Samosebou to byla chyba, zjednodušili to totiž úplně všem a dát sektor za pár surek aniž by mi neubyla armáda, to je přeci sen každého z nás :D
To se pak těžko brání, když mohu obléhat do nekonečna.
 

DeletedUser12151

Host
Matesov. Se divim, ze se rozcilujes az ted, ten problem uz trva rok, jen me udivuje, ze se nikdo nepozastuvuje na vykonem hry na mape vsech svetu, nebo se tu uz resilo, ze tam je to totalni katastrofa oproti ostatnim dobam jeste 2 x tak horsi?

Změny v CvC jsou pro hráče kteří to hrají dlouho vítané :)
Dříve to tak fungovalo a nebyl problém, pak se to hráčům zjednodušilo a zlenivěli.
Všichni bychom chtěli vše nejlépe zadarmo a bez práce. Dávat obléhací armádu z vlastních zdrojů stejně jako jí musíme dát do obran je konečně krok správným směrem.
Dříve tomu tak bylo, ale změnili to aby to ulehčili slabším. Samosebou to byla chyba, zjednodušili to totiž úplně všem a dát sektor za pár surek aniž by mi neubyla armáda, to je přeci sen každého z nás :D
To se pak těžko brání, když mohu obléhat do nekonečna.

Nic se nezmeni, pribydou nocni a nebo dopoledni utoku a stejne vas o sektory oberou, tohle je krok zpet na zacatek hry. Bohuzel jen krituzuji, ale napad jak to zmenit moc nemam. Myslim, ze problem uz je i to, ze hraci nechteji travit tolik casu u hry, neco vybudovali a tak jako ze zacatku hry tu nechteji travit hodiny hlidanim, takze nadavame, ze se musi neco zmenit, fakt je, ze na to recept nebude.

/Příspěvky sloučeny. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
CvC jsou zbytečný nervy, ať žijou expedice :) Už jste slyšeli o nové VB pro všechny éry, na kterou budou plány jen na expedici a po postavení zaručí objevování se relikvií v expedici? Mezi ně budou kromě klasiky patřit taky pokusy a síla nebo speciální budovy. Tak šup sem s tím :D
 

DeletedUser12151

Host
to zni zajimave,ale ja bych potreboval nejakou VB co navysuje off bonus, nebavi me to po tom 1 % kazdy druhy levl :D
 

DeletedUser6503

Host
anubis44: Protože teď už to ty "jednočlenné cechy" nemůžou udělat kdykoli. Mohou to udělat pouze v době přepočtu (už to kvůli 96h omezení nemohou udělat v jakýkoli čas rotací cechů)
A právě v době přepočtu je tu nejvyšší aktivita bojovníků, kteří se určitě budou pokoušet získat sektor zpátky (nebo by se MĚLI pokoušet...)
čímž to jednočlennému cechu značně prodraží - tady přichází ke slovu obnovené pravidlo o ztrátě obléhací army.

O naprostém zamezení téhle činnosti se mluvit nedá, nicméně nová pravidlo toto citelně omezí.

Díky za názor.Zareaguji prostě.Dnes nás napadl další jednočlenný cech. Myslel jsem že je to cech proti cechu a ne jednotlivec který má chuť si nahnat body do věží a tím pádem škodit.Nemluvíme tady o lidech co jsou někde v době průmyslu.
Cech by měl mít minimální počet členů !!!!! Nehledě na to že dnes se vylodí na východě,pak ho zaberou...zítra na západě...a tak pořád dokola.
To že je kolem přepočtu největší účast bojovníků neřeší přístup jednočlenných cechů na mapu.
Foe vymýšlí dost pravidel tak ať vymyslí přístup na mapu CvC např. cechům co mají alespoň 20 členů.
 

Svatej

Legenda
Anubis44: 20 jo? :D :D
Hele, napíšu tady to co jsem kdysi psal do speciálů. (nebo něco v tom duchu, citovat se doslova nebudu, tak dobrou paměť nemám)
Zabrat hex na mapě dokáže každej *@#x!ů!! ale dlouhodobě si ho udržet, to už chce dobře organizovanej cech s dostatkem aktivních členů, kteří, obzvláště pokud je cech ve válce, se střídají v hlídání mapy 24/7.
Když toto velký cech nezvládne, nemá na velké území na mapě nárok, respektive o něj rychle přijde.
(Nezlob se, když jsem byl na skok v sekerách, moc aktivních lidí tam nebylo...)

Budu upřímnej, taky mám s chováním hráčů jako je Dandy13, jurajda a spol problém. Ale omezit vstup cechům pod 20 členů... to už je kurňa nápad :D Ale spíš tak do muzea diskriminace. :) Kolik si myslíš že by na mapě zůstalo cechů? :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6503

Host
Půlka lidí tu nadává na aktualizace,další půlka už to vzdala a dohromady všichni jen remcáte jak je to či ono k ničemu.já těch 20 napsal jako příklad.CHÁPETE? JEN PŘÍKLAD!!!
Podívej se do žebříčku a spočítej si kolik jich tam je takových...myslím že by jsi byl překvapen.Řekni co přinesla ta poslední aktualizace ohledně CvC dobrého? Snad jen ty jednotky které musím dávat ze svého.S tím souhlas,ale zbytek je fraška míjící se bez účinku.
To je stejně jedno....někde jsem četl příspěvěk: ať žijí expedice....svatá pravda.Tam si hraji jen sám na sebe, mám klid a ještě si svým způsobem zasoutěžím o nějaké ty ceny.To že se připočte něco do úrovně cechu je mi putna...CvC at si s prominutím hrají maniaci a lidi co si potřebují léčit deprese a nedokáží to jinak než ve hře.
A jestli to je cech sekyr nebo jakýkoliv jiný cech je jedno.Pořád je tu jeden a ten samý problém s lidma co si založí jednočlenný cech a škodí kdekomu.Nezlob se na mě Lorde,ale ty jsi asi jeden z těch co prosedí hodně hodin u Foe že?
Tak to nepřekrucujte a nedělejte že se Vás to netýká.
Jestli je cech VS. cech myšleno takhle...tak klobouk dolů....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Půlka lidí tu nadává na aktualizace,další půlka už to vzdala a dohromady všichni jen remcáte jak je to či ono k ničemu.já těch 20 napsal jako příklad.CHÁPETE? JEN PŘÍKLAD!!!
Podívej se do žebříčku a spočítej si kolik jich tam je takových...myslím že by jsi byl překvapen.Řekni co přinesla ta poslední aktualizace ohledně CvC dobrého? Snad jen ty jednotky které musím dávat ze svého.S tím souhlas,ale zbytek je fraška míjící se bez účinku.
To je stejně jedno....někde jsem četl příspěvěk: ať žijí expedice....svatá pravda.Tam si hraji jen sám na sebe, mám klid a ještě si svým způsobem zasoutěžím o nějaké ty ceny.To že se připočte něco do úrovně cechu je mi putna...CvC at si s prominutím hrají maniaci a lidi co si potřebují léčit deprese a nedokáží to jinak než ve hře.
A jestli to je cech sekyr nebo jakýkoliv jiný cech je jedno.Pořád je tu jeden a ten samý problém s lidma co si založí jednočlenný cech a škodí kdekomu.Nezlob se na mě Lorde,ale ty jsi asi jeden z těch co prosedí hodně hodin u Foe že?
Tak to nepřekrucujte a nedělejte že se Vás to netýká.
Jestli je cech VS. cech myšleno takhle...tak klobouk dolů....

Hezky jsi to napsal :) přesně ten důvod proč jsem se na CvC vykašlal už před delší dobou. :)
Prosedím u FoE spoustu času? Jak se to vezme... třeba tu poslední odměnu v honbě za pokladem jsem neviděl snad věčnost. Většinou se lognu na 2 minuty a jdu. Ale je fakt že se lognu mnohokrát během celého dne... :) Přeber si to jak chceš....

BTW: VS? Co tím myslíš? tu zkratku nějak nechápu...?
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
Půlka lidí tu nadává na aktualizace,další půlka už to vzdala a dohromady všichni jen remcáte jak je to či ono k ničemu.já těch 20 napsal jako příklad.CHÁPETE? JEN PŘÍKLAD!!!
Ne nechapu.Nechci to rozebirat semanticky ale to jsi jako zavolal vedle na manželku at rekne číslo od jednicky do osumdesatky a to jsi sem potom placnul? Snad si se nad tim alespoň dve vteriny zamyslel tak si za tou dvacítkou musíš stat.Tim by si mimochodem vyradil drtivou většinu lidi z CvC.Nicmene celkove s tou myslenkou souhlasim,kdyz se rekne cech je tim mysleno spolecenstvi lidi většinou obchodniku a ne jednotlivec.Minimalni počet clenu cechu (klanu,asociace,gildy . . ) je bezny i v jinych hrach.Realnejsi číslo by ale bylo tak 3-5 .Kdyby to ale INNO chtelo zmenit uz by to udelalo davno.
 

DeletedUser12151

Host
S tim s kayrem souhlasim, cislo 20 je moc, dejme tomu muze byt silne spolecenstvi uz 5 hracu, nektere cechy ani vic aktivnich bojovniku nema. Ale jeden hrac, ktery si leci nejaky komplex z drivejsich nezdaru v jinem cechu a terorizuje, neni cech jak ma byt.
 

DeletedUser9061

Host
Já mám třeba cech, kde jsme 4. Máme území. A jak píšeš, i takový cech neustále někdo terorizuje. Já jen koukám, jak ubývají čárečky, protože to nemá cenu bránit někomu, koho to pořádně nic nestojí :D :)
 

DeletedUser3817

Host
...jeden hrac, ktery si leci nejaky komplex z drivejsich nezdaru...

Ponížit, dehonestovat, nakydat hnůj...!!!
Jsi ve svém vyjadřování silně tendenční a dost ubohý. Vůbec tě nenapadne HLAVNÍ důvod, proč se tak děje? Nebo to jen zastíráš vlastním komplexem?
Hlavním důvodem tohoto způsobu hraní je samozřejmě hrabání bodů. A, i když vím, že se opakuji, JE ZCELA LEGÁLNÍ. A bude do té doby, než INNO rozhodne jinak.
Silně ovšem pochybuji, že k tomu stačí pár křiklounů z FoE cz.
 

Svatej

Legenda
Crackenosch: Legální to zcela určitě je :) Jen to není příliš kolegiální ani přátelské... :D
Ale co... "Kdo si neudělá za život pár nepřátel, je zbabělec." :) už nevim kde jsem to četl, ale je to fajn výrok...
Faktem ale zůstává, že i když to zatím není nelegální, Innogames se oficiálně vyjádřilo že ani jim se to nelíbí a budou se snažit tuto činnost omezit/zamezit jí zcela. S tím souvisí i nedávné změny pravidel CvC.
Ale je fakt že vymyslet pravidlo, které by tomu zabránilo je složité. Když už se tu přetřásá "Omezení pro vstup cechů pod xy hráčů"
stačí aby si takový osamělý jezdec nabral do cechu pár kamarádů, nebo mrtvých duší. Nebo třeba sousedů... to je jedno. Prostě nabere pár neaktivních a zase si může dělat co chce, protože pravidla ho pak do mapy pustí...

Ale co takhle pravidlo, že pokud se útoku na sektor neúčastní (minimálně 1x boj, nebo vložení oblehu) 2 hráči, nebude možné sektor získat.
Pokud hráč bojující o samotě zničí všechny armády nepřátelského hexu, nezíská ho, ale ten přejde do držení NPC.

Tak by se vlk nažral (farming bodů jednočleným cechem by byl stále možný, jen by nezískávali území)
...a koza zůstala celá. (prakticky by se omezilo působení jednočlenných cechů pouze na pobřežní sektory)
 

DeletedUser12151

Host
Aha, dockal jsem se prvni urazky :D to vypada, ze budes jeden z tech co to delaji :)
Videl jsem dost hracu jak odesli z cechu po tom co neustali napor jineho a okamzite si zalozili cech a zacali skodit na pobrezi a na kom si asi chladili zahu?
I male dite vi co je dobre a spatne
 

DeletedUser3817

Host
...Jen to není příliš kolegiální ani přátelské...

Zajisté. Tato hra ovšem, jak jistě víš, NENÍ sluníčkový blábol o získávání milionů virtuálních přátel, anóbrž o SOUPEŘENÍ.
Jak píšeš dále, vymyslet takové pravidlo je složité, já bych dodal, že to hraničí s nemožností.

Aha, dockal jsem se prvni urazky :D to vypada, ze budes jeden z tech co to delaji :)...
I male dite vi co je dobre a spatne

Hmmmmm....., vzhledem k tomu, že sám podobnými i stejnými výrazy házíš kolem sebe coby životními moudry, není na místě se divit, když se ti jich pár vrátí. Když to bereš jako urážku, proč tím častuješ ostatní? Logika mi napovídá, že je chceš urážet.
Asi tě zklamu, ale CvC se již delší dobu neúčastním, protože mě prostě nebaví. Těžko tedy zapadnu do tvé škatulky.
A nejspíše tě trošku překvapí, že ono hrabání bodů jedincem se mi také nelíbí. Nicméně trvám na tom, že je to legální postup. A na tom nic nezmění sebevydatnější hysterický vřískot, byť ho ještě prošpikuješ "urážkami", jak to sám nazýváš.
Opravdu je takový problém vyjádřit svůj názor bez osočování soupeřů? Ti hráči, které tak neoriginálně napadáš, pouze využívají možností, jež jim dává hra. Neporušují žádné pravidlo.
A ta tvoje naposlouchaná pseudomorálka... Opravdu mi chceš vnucovat představu, že tito hráči za bezměsíčných nocí číhají v parku na stařenky, aby je zmlátili a okradli o důchod? Nebo si jenom pleteš hru s realitou?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru