Diskuze k aktualizaci 1.79

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lemmy Kilmister

Komentátor
I male dite vi co je dobre a spatne

To si děláš srandu žejo? V této republice to neví ani soudci kteří by měli být špičkou morálky, policajti atd.. Ty seš tu asi jedinej kdo ví co je dobře a co je špatně :). Jak píše Crackenosch, jestliže ti hráči hrají dle pravidel, vědí co je dobře a ty si ten co to neví.
Aby si měl svojí oběť, tak já jsem ten který takhle hrozně hraje. Svázanost v cechu jsem si užíval roky a teď se po dlouhé době bavím touto hrou. No a ty můžeš třeba puknou vzteky. :)
 

DeletedUser13384

Host
No co rict k tehle aktualizaci. Nevim jak na ostatnich svetech ale napriklad na E jako by CvC prestalo uplne existovat a to nejen ze na sebe jednotlive cechy neutoci ale uz se temer nebojuje ani proti npc pac kazdy radej stavi surkovny a VB nez aby mel plne mesto armady.
Na druhou stranu pokud bych se rozhodl ze se chci vydat na krizovou vypravu v jednoclennem cechu tak se pro me temer nic nezmenilo.
Utocim tam kde mam nejvic bodu takze mapa ledovky kde mi staci 2x kasarna kopiniku. 96h je sice pekna vec ale je to cooldown od me posledni aktivity v cvc ne od zalozeni nebo vystoupeni v cechu takze pokud se nic v cvc nedeje tak zalozim cech a muzu se hned pustit do prace.
Uplne nechapu stiznosti lidi na cechy o jednom hraci nebo klidne i o vice hracich kteri na nekoho zautoci a jen pro zabavu jim sunda par oblehu. To jako nekomu vadi ze to musi znova zabrat?? Vazne si tady nekteri lide stezuji na to ze je nekdo vlastne nuti hrat vic tuhle hru??
Kdyz jdu na mapu cvc a zaberu si tam byt jen jeden jediny obleh tak musim pocitat s tim ze o nej muzu prijit a o tom to prece cele je.
Mit zabrano jedno uzemi pul roku nebo klidne i dele aniz by se cokoli delo mi uplne jako zabava neprijde kor kdyz odmeny za cechovni uroven jsou rekneme velmi symbolicke kdyz vezmeme v potaz kolik prace a casu to zabere.
Napad pustit do cvc jen cech o vice lidech je sice zajimavy ale druhou stranu si predstavme co by se stalo kdyby si jediny bojovnik pozval do cechu rekneme 30 lidi z dob pmd a vys co by meli obserky, atomka a ARCy. nevim jak moc by se pak dotycnym libilo az by se takovy clovek pustil do plazi a prilehleho okoli s temer nekonecnym prisunem surovin.
Expedice je velice pekna a povedena vec ale 48 boju tydne proste kazdemu nestaci. Kdyz se nachazim velkem aktivnim cechu ktery ma ve vsech dobach dobojovano a zadefovano tak neni kde velice brat. pokud jsem nekde v prvni 100ce tak pri utoku na sousedy si opet vyposlechu neco o chudacich a leceni si komplexu tim ze utocim na slabsi. takze aby se clovek nekoho nedotkl a nedej boze nekoho nenutil aby u hry travil o trochu vic casu tim ze si zabere zpet obleh tak jedina cinnost je asi vymena bodu do VB.
Jak uz tady bylo nekolikrat receno. Neni to poruseni pravidel a ani to neni vysada nekolika jednotlivcu. Takhle muze hrat uplne kdokoli a kdykoli. To ze pak nekdo napise ze na to nema cas nebo ze na to nema chut je jeho problem.
Ocernovat a urazet lidi za to ze venuji hre daleko vice casu a energie nez zbytek osazenstva me neprijde uplne v poradku.
 

DeletedUser12151

Host
To si děláš srandu žejo? V této republice to neví ani soudci kteří by měli být špičkou morálky, policajti atd.. Ty seš tu asi jedinej kdo ví co je dobře a co je špatně :). Jak píše Crackenosch, jestliže ti hráči hrají dle pravidel, vědí co je dobře a ty si ten co to neví.
Aby si měl svojí oběť, tak já jsem ten který takhle hrozně hraje. Svázanost v cechu jsem si užíval roky a teď se po dlouhé době bavím touto hrou. No a ty můžeš třeba puknou vzteky. :)
ahoj, popravde je mi tu u zadni casti tela :D jen jsem videl jak to dokaze znechutit hracum hru, hrajte si podle svych pravidel a utocte si podle libosti,na takove jako jste "vy" mam jednoduchy recept, drzet vas na jednom miste, do obran davat jen tulaky a vzdy vam nechat jenom velitele a nepustit pryc z mapy,takze kam das obleh mas jenom tulaky=zadne body, takze taky mam v ramci pravidel recept jak vam hru znechutit :) uz jsme to jeden cas vyzkousel a funguje to vyborne :) akorat jsem prichodem leta zjistil,ze jsou lepsi veci na zabavu nez se zabyvat najezdniky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
I male dite vi co je dobre a spatne
No jasně,že ví.Protože ho od malička krmí pohádkama. Ježibaba skončí v peci,vlk s rozpáraným břichem ve studni,drak bez hlav,hloupej Honza na hradě...Jenže potom malý dítě vyroste. S každou morální fackou,co dostane, ztrácí chuť věřit pohádkám.
Mimochodem,vysvětli mi,co je dobré nebo špatné na tom,když pár barevným pixelům svým působením udělím barvu jinou? To jsem vrah? Nebo zloděj? Srovnej si to v hlavě,nebo mi aspoň řekni,co bereš,rád bych to vyzkoušel:D

P.S. Sám věřím jiným příběhům,malá ochutnávka:

OSUD:

Nejsem, ani dobrý, ani zlý. Kdybys byl mravenec,
řekl bys že jsem dobrý. Vy sobci. Všechno vidíte
jenom z úhlu vašeho pohledu. Zapomínáte, že
tu nejste sami.

Dobrý,ne?
Autor: Daniel Landa http://www.lyricon.net/texty-pisni/daniel-landa/krysar-ii/epilog
 

Dan 77

Veterán
Ale co psal Petr 1st. poprvé, mi nepřipadalo v jádru nijak špatné: prostě limit 20 členů by byl moc a jiný a lepší příklad by mohl být třeba limit 5 členů (i to už může být soběstačný cech), protože 1členný cech prostě není opravdový cech a protože takový cech umí poněkud zaškodit (čímž to zase nehaním, takové je zkrátka aktuální nastavení hry). Jen bych snad nesouhlasil s generalizováním škodících hráčů na "zakomplexované", ale neměl jsem důvod se toho chytat. :)

Ale souhlasím, že legální to ve hře je... :) (a teď to nemyslím vůbec na Petr 1st., ale obecně -) :confused: Skoro mi to připomíná pseudomoralizování za plenění budov po vyhrané bitvě se sousedovou obranou, přitom plenění je hrou umožněno dokonce VÝSLOVNĚ (na rozdíl od škodění jednočlenným cechem v CvC, platná součást hry) a přitom je to JEN virtuální hra, která je o soupeření hráčů a o bojování, prostě o zábavě a tato hra je oproti jiným hrám ještě hodně mírná a poklidná (nelze z pracně budovaného přijít kvůli nepřátelům skoro o nic :eek:). A přitom nejlepší a jediná nutná obrana proti sousedům ve hře je sklízení 24hod výroby přibližně 1× denně, a jestli ten útočník bitvu proti mé obraně vyhrál nebo prohrál (a podle toho jiná barva v přehledu událostí), to mě už zajímat vůbec nemusí, ale i tak se to snažím útočníkům znepříjemňovat a docela se mi to daří i s obranným bonusem 0/66 % v obraně města (Klášter, Tygrovo doupě, několik strážních ohňů a 2 obranné kasárny)(i když je fakt, že jsem v Ledové budoucnosti, v tom to mám snazší a jinak by si má obrana nikdy ani neškrtla proti hráčům v budoucnostech). Prostě nebrečet a hrát, brát to ve hře tak, jak to skutečně je - když mě kdysi někdo vyraboval, taky jsem mu to nevyčítal. :cool:
 

DeletedUser3139

Host
Ježkovi voči, co to tu píšete??? Já jsem si až do teď myslel, že tohle není hra, ale reál! A to hraju už pár let!:(
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj..utekl zase nějaký čas..teď např. je na prvním místě cech Black Dogs..jenž má stále 121 dní..zatímco třeba Iceland..který není ani v TOP 10..má stále dny připočítávané..takže tady nejde vůbec o to..jestli jsme to byli my nebo ne, ale celkově jde o princip.
Tím pádem až náhodou se dostane na první místo třeba cech, který nikdy TOP neměl a usiluje o to, odměnou za snahu mu bude, že bude mít pořád 0 dní?
Tak o to v jádru původně šlo.

Dovolil jsem si drobné úpravy v diakritice a pozměnil pár slov, předtím jsem psal z mobilu, nicméně původní myšlenka zůstává stejná.
Ještě bych k tomu akorát doplnil, že je mi jasné, že ani ty cechy, kterých se to týká za tohle nemohou, spíš teda jde o to, jestli to dává smysl a bude to nějak vyřešeno.
Díky a přeji pěkný den
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Ahoj, díky za vysvetleni,tohle jsem nevedel,to by se urcite melo resit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak jsme ve shodě, možná to předtím bylo nesprávně interpretováno, díky :)
 

Zelda

Člen
Trošku mě uniká, co se tu řeší za "chybu". Ačkoliv to ještě není oficiální, tak se TOP umístění cechu nebude počítat jen z CvC, ale i z expedic a Síní. A ono se to počítá už teď - zatímco pořadí je ještě pořád jen podle CvC. Taky jsme tak na A sebrali už 4 dny, i když se pohybujeme na 12. - 16. místě podle CvC. Přijde mě to jako reprezentativnější výpočet, i když samozřejmě zvýhodňuje cechy s vyšším počtem členů - kteří ale musí být aktivní.
 

DeletedUser12887

Host
Tak to ti můžu vysvětlit velmi snadno, počítání je fajn, ale když teda se umístí cech na prvním místě a dny za TOP se přičtou cechu na 12. místě, domnívám se, že není něco v pořádku :D
 

Zelda

Člen
Jenže to je proto, že současné řazení žebříčku se počítá podle pořadí v CvC, kdežto TOP se počítá podle CvC+Exp+Síní. V plánu je zobrazení obou kategorií zvlášť.
 

DeletedUser12887

Host
tak co je v plánu, to netuším, zatím to má jet podle toho co bylo a to jsou korunky za pořadí v CvC + korunky za dosaženou úroveň cechu
jinak to chápu :)

nicméně nic to nemění na tom, že pokud je cech na 1. místě v globálním pořadí, jak je možné se dny za TOP umístění počítají cechu, který je třeba na 12. místě nebo na druhém, na tom už nesejde, takže ten první se tam dostal náhodou a ten co bude na sto padesátém, ten teda měl být první, tomu nerozumím zase já..

Jestě to upřesním, musel jsem dát restart tak mi zmizelo původní psaní, tohle je bonus prestiže z čeho počítá pořadí do globálního hodnocení cechů, zatímco korunky se počítají do úrovně cechu, to jsou dvě rozdílné věci..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru