Diskuze k Archeologické události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Tak spíš je to na mobilu líp vidět co se odkryje je to líp podsvícené.
Za grafiku bych dal jedničku, je to pěkně udělané.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Tak jsem našetřil pokusy/svitky, počkal na kolotoč, nakoupil 4x za 330 nadřadí, nářadí bylo tedy mraky, odkryl opravdu cca 50 váz a světe div se, nedalo mi to kolotoč ani jednou ??!!
Ve 100% mi to dalo jen tu procentuálně nejvíce postavenou odměnu !!! Sklad mám tedy plný harampádí, ale pořádná odměna žádná ! Naštvanost tedy maximální a s četností, se kterou nacházím zlaté modly ani nepočítám s tím, že bych dosáhl max úrovně hlavní ceny ??!!
Ono se není čemu diviProcentuální nastavení cen je takové, že tu speciálku vlastně ani dostat nemá ??!!!
Nic, jdu raději sekat trávu, páč tento a poslední eventy jsou pro mě naprostým zklamání a ztráta času ??!!!
Protože takzvanou speciálku jsem nedostal v několika posledních eventech !!!!
Jen škoda, že ty blbosti (dekorace, vlajkonoše,, bubeníky, jednoho tuláka, snížení výroby o 5 min a podobně) , co mám z eventů ve skladě nejdou rozdávat začínajícím hráčů, ty by z nich měl určitě radost !!!
 

DeletedUser12887

Host
Tak já to musím zaklepat, ale 7 kolotoču za svitky, které se daly zatím získat.
Uvidím jak jinde.
Jinak mi ten event trochu připomíná to pečení, když to někdo s něčím srovnával, nejblíž mi přijde to pečení a tak trochu vánoční stromeček a svíčky :)
 

Dan 77

Veterán
Já chci jenom renovační sady... a hodně renovačních sad... než přijde do hry nová éra.
A to ostatní z denních odměn mě nezajímá, protože nebýt renovaček, vlastně mi může být úplně fuk, který den budu otevírat vázy.
 
Tak jsem dneska ,,vystřílel" dva balíčky za 330 svitků, abych získal kolotoč a výsledek je v rámci přílohy. Holt pokračování předchozího eventu, kdy si z nás vývojáři patrně tropí šoufky. Abych nehaněl, tentokrát je to alespoň zábava a člověk musí trochu zapojit mozkovnu. To je jeden jediný naprosto nepodstatný detail. Ovšem dát jednu z nejlepších možných budov v rámci speciálek se zanedbatelnou možností zisku, to je vážně na politování sousedů z paneláku, kteří si musejí vyslechnout mnohé nespisovné výrazy, které náš rodný jazyk zná. Pro příště by bylo fakt dobré, kdyby právě kolotoč byl hlavní výhrou a budova na bžilion lidí alternativou. Fakt je to dokolečka a už by to asi chtělo něco nového. Nevím, jaké parametry vývojáři při konfiguraci vlastností zvažují, ale jestli mají ten pocit, že hráči v městech potřebují desítky tisíc lidí, kteří nemají do čeho píchnout, je tento pocit vrcholně nesprávný. Hráč ocení v zásadě dvojí, bonus armády a bonus na FB (ano pak i plánky a dia). Ovšem fakt dát možnost jediné smysluplné budovy v eventu, abych získal drobnosti, co mi dá každá druhá relikvie...smutné, velice smutné. Já bych fakt v této souvislosti uvítal, kdyby event. formálně běžel do určitého data, mohl bych získávat svitky z radnice, ale veškeré úkoly bych spláchl jedním vrzem a mohl si jít po svém. Protože kvůli takové bídě pozastavit rozvoj města, odkládat jeho přestavbu, stát ve výzkumu, to se prostě nevyplatí. Navíc úkol splním tak v 00:05 a pak se plácám do stehen dalších 23:55.
 

Přílohy

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    359,3 KB · Zobrazení: 25
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    364,3 KB · Zobrazení: 23

DeletedUser12887

Host
Já chtěl hlavně kolotoče a to se splnilo, renovaček mám kvanta z expedic a předchozích událostí.
Krom toho ještě budou svitky z dalších úkolů :)
Procenta do útoku se hodí vždycky a budovy s útokem narozdíl od ostatních se jen tak vyhrát nedají :)
 
Stačil by mi i jeden. Ale Štěstěna mě asi musí upřímně nenávidět. Přiznám se, že je to tak nějak po dnešku vzájemné. Jen doufám, že kolotoč bude ještě někdy k mání. Jak v rámci eventu, tak v rámci denních výzev. Protože pokud snad nějaká budova má smysl, tak právě tahle. Ostatní jsou jen obytné budovy ve více či méně líbivé podobě a fakt si nedovedu představit, kdy bych měl využít desítky tisíc lidí, které tyhle různé budovy na jeden způsob dávají.
 

Svatej

Legenda
Kolotoč se ještě jednou objeví, v rámci eventu.
BTW: Populace přeci není primem speciálních/eventových obytných budov. Tím je jejich produkce. Populace slouží naopak jako slaboučké mínus, protože musíš zajistit určité množství spokojenosti aby jsi měl i nadále nenarušenou produkci. Navíc tě nic nenutí tu populaci využívat. ;)
 

DeletedUser12887

Host
U mě hraje roli i to, že všeho ostatního mám hafo, takže tohle je aspoň příjemná změna a novinka.
Dají se poslat zastaralá náměstí vítězů do invu a postavit něco výkonnějšího :)
a ještě získat spokojenost do města pro nespokojené obyvatele :)
 
Kolotoč se ještě jednou objeví, v rámci eventu.
BTW: Populace přeci není primem speciálních/eventových obytných budov. Tím je jejich produkce. Populace slouží naopak jako slaboučké mínus, protože musíš zajistit určité množství spokojenosti aby jsi měl i nadále nenarušenou produkci. Navíc tě nic nenutí tu populaci využívat. ;)
Však já vím. Tyhle budovy mi generují tisíce lidí, které naprosto nepotřebuji. Co bych dal za takový kolotoč, který dává bonus armádě, tohle je fakt použitelná věc. Ale abych měl zbůhdarma ve městě další tisíce lidí navíc je vážně uhozené. Doufám, že bude ten kolotoč co nejpozději, aby se povedlo našetřit něco málo svitků, alespoň na jeden balík nástrojů za 330. Když se tak dívám na odměny, fakt mohli ten kolotoč dát místo upgradu výstavy, ale zase chápu, že asi není nutno, aby bylo stále veselo :cool:.
 

DeletedUser3903

Host
K tomu jak moc je třeba diamantů na maximální level, právě jsem postavil 8. úroveň veletrhu, jedno vylepšení dostanu na konci úkolové řady a od druhého chybějícího jsem přesně 13 idolů daleko.
Jelikož do konce eventu nasbírám ještě cca 1.040 svitků = 3 sady nástrojů, plyne z toho závěr, že lvl. 10 je velmi snadné dosáhnout zcela bez diamantů.
 

d arvit

Odborník
od začátku eventu kromě pár pokusných kopů jsem šetřil na kolotoče s tim že postavim 1-2 a zbytek si nechám na horší časy kdy budu nutně potřebovat % do útoku, dneska jsem všechno vystřílel, vázy jsem bral hlavně ty s vysokou šancí na kolotoč a FB, zbytek jsem víceméně ignoroval s cílem nasbírat hlavně sošky
pokud i zbytek půjde jako doted tak lvl 10 půjde postavit úplně v pohodě (když chápete jak a kdy používat nástroje a kupujete pouze velké sady)
nakonec z mého plánu postavit 1-2 kolotoče sešlo :(:rolleyes::p
P.s. jak jsem už někde řikal, chtělo by to něco co bude žrát lidi a spokojenost ve velkém...
edit: CVC je hrozná blbost v současném nastavení
kasárny mám 2 + alíka - to mi ke spokojenosti stačí :)
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
ono to ani s těmi % do útoku už neni taková bída co dřív, za poslední 3 eventy jsem získal zhruba 125% k útoku, což je docela brutální číslo když uvážim že všechny byly letos, k tomu přihodte Ygrassil, runový šutry, pár dalších eventových budov a zjistíte že během posledního roku šlo v pohodě získat 100%-200% k útoku, ještě 1-2 takové eventy, pár měsíců času na vytáhnutí VB a já, mírumilovný farmář půjdu přes 500% k útoku :D

edit: tak nejenom letos, ale prakticky během posledního 1/4 roku 3 eventy, kde si šlo nahrabat velké množství % k útoku a to byl v lednu ještě kolos a klasická zahrada, takže těch 100-200% šlo získat za posledních 6 měsíců úplně v pohodě.. asi se brzo dočkáme pekla lvl 2 v expedicio_O
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Ty procenta se hodí třeba v expedici ve virtualce to chce takových 300 + aby se dala projít celá a samozřejmě teda správnou volbu vojska.
Mars bude pochopitelně ještě náročnější, takže si myslím se ty procenta navíc hodit budou.

Jinak já ani nekoukal co v těch dzbanech přesně je, když se odkryje tak ho beru a hodně často tam bylo třeba dokončení výrob, to se hodí taky, takže za mě tentokrát event palec nahoru.

To odpustím i ty výroby v úkolech :)
 

Dan 77

Veterán
edit: CVC je hrozná blbost v současném nastavení
kasárny mám 2 + alíka - to mi ke spokojenosti stačí :)
Málem bych si tvé odpovědi nevšiml, odpověď pomocí editace předcházejícího příspěvku není ideální. :p
Nikdo tě CvC hrát nenutí, ale chtěl jsi využít obyvatele (a spokojenost). :)
za poslední 3 eventy jsem získal zhruba 125% k útoku, což je docela brutální číslo když uvážim že všechny byly letos, k tomu přihodte Ygrassil, runový šutry, pár dalších eventových budov a zjistíte že během posledního roku šlo v pohodě získat 100%-200% k útoku, ještě 1-2 takové eventy, pár měsíců času na vytáhnutí VB a já, mírumilovný farmář půjdu přes 500% k útoku :D
Škoda ale, že nepřibývají vůbec žádné budovy s obranou pro jednotky v útoku nebo s útokem na obranu města, to by byla bomba a hned bych po tom šel.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
...tentokrát je to alespoň zábava a člověk musí trochu zapojit mozkovnu. To je jeden jediný naprosto nepodstatný detail. Ovšem dát jednu z nejlepších možných budov v rámci speciálek se zanedbatelnou možností zisku, to je vážně na politování sousedů z paneláku, kteří si musejí vyslechnout mnohé nespisovné výrazy, které náš rodný jazyk zná. Pro příště by bylo fakt dobré, kdyby právě kolotoč byl hlavní výhrou a budova na bžilion lidí alternativou...

Pro mě je to naopak velmi podstatný detail. Stokrát raději si zahraji něco, co mě baví, pro slabší odměnu, než se nutit do něčeho co tě nebavi kvůli o něco lepší odměně. Navíc výstaviště není zas tak slabá odměna, pokud se nepletu tak po Yggdrasilu (což navíc není úplně eventová budova) má nejlepší výkonnost produkci FP (kvůli lidem se to opravdu nestaví), samozřejmě když neberu třeba mys na 60ce. A i ten kolotoč je hodně relativní, já třeba jedu přednostně po renovačkách - bonusy mám zatím OK a ještě hodně prostoru skrz velkolepky na zlepšení, navíc i v invu se mi válí pár budov s útočným bonusem, který pro mě v dané fázi není tak podstatný. Kdyby byl kolotoč hlavní výhra, tak se o ni vlastně ani nesnažím - pro tebe jedna z nej budov, pro mě trash do inventáře. Holt nikdy se nezavděčíš všem. Naopak nevím kdo by nepostavil výstaviště na nejvyšším levelu, když je téměř 2x výkonnější než svatyně.

Jinak štěstí k tomu prostě patří, je to hra. Já třeba v karnevalu získal 2 full sety na 2. úrovni bez použití jediného dia, kamarád z cechu měl menší štěstí a získal pouze jeden. Na druhou stranu mu teď dal hrad 2x200FP během jednoho výběru a já už body z hradu neviděl pomalu 2 týdny (200 mi padlo jen při úplně prvním výběru, pak už nikdy) a taky na hrad nenadávám...To rng je někdy frustrující, ale to se týká každé náhody, i v životě :)
 

d arvit

Odborník
Nikdo tě CvC hrát nenutí, ale chtěl jsi využít obyvatele (a spokojenost). :)

Škoda ale, že nepřibývají vůbec žádné budovy s obranou pro jednotky v útoku nebo s útokem na obranu města, to by byla bomba a hned bych po tom šel.

taky jí nehraju, ale abych to upřesnil, smysluplně žrát lidi a spokojenost ve velkém, kdybych chtěl volné lidi zaměstat v armádě tak bych musel zbořit 8 terasovek kvůli místu což by mi vyprodukovalo dalších 13-14tis. volných lidía stejně bych se nezbavil nadbytečné spokojenosti..

v tomhle ohledu to INNO moc nevychytalo když se dá jít v rozvinutém městě se spokojeností přes 120k při nadšení bez jediné klasické/premiové kulturní budovy
kde jsou doby kdy jsme měli ve městě různé stupně hřbitovů nebo stromů lásky a těšili se na další vylepšení

s obranou v útoku a útokem v obraně souhlasim to by se opravdu hodilo..
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru