Diskuze k Benátskému karnevalu

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
proč se tu ignorují opakované prosby hráčů ??!!
proč zase není u úkolu v karnevalu zaber provincii a dokonči technologii nějaký alternativní úkol ??!!
na dvou světech stojím v plnění úkolů, protože prostě provincii zabrat nemohu = vybojovat nelze (jsem na mapě poněkud vpředu, než jaké mám jednotky) a na vyjednání 15ti sektorů nemám suroviny.
Takže tím pro mě Karneval skočil, jako většina podobných událostí, přitom stačí málo - náhradní úkol u zabrání provincie a dokončení výzkumu, ale ono by tam bylo zase - dej 300 zboží, takže stejná situace!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
No ono se to ani tak neignoruje tady jako spíš v německu. Eventy nevytváří CZ tým.

Na druhou stranu být na mapě o několik dob dopředu oproti výzkumu bylo tvoje svobodný rozhodnutí. Takže tvoje stížnost je vlastně neopodstatněná. Množství vykřičníků ani tučné písmo s tím nic nenadělá. Osobně hraju 3 světy, na jednom jsem v budoucnosti a právě jsem načal mapu ledovky, na druhým jsem v současnosti a na mapě stojím před dobou zítřka, na třetím jsem v pokroku a za mapy mám asi polovinu abych mohl vyrábět.... Nijak mě to v hraní neomezuje. Dokonce mám plné sklady surovin. :-O
 

RomanS24

Člen
Zdar všem,
proč se tu ignorují opakované prosby hráčů ??!!
proč zase není u úkolu v karnevalu zaber provincii a dokonči technologii nějaký alternativní úkol ??!!
na dvou světech stojím v plnění úkolů, protože prostě provincii zabrat nemohu = vybojovat nelze (jsem na mapě poněkud vpředu, než jaké mám jednotky) a na vyjednání 15ti sektorů nemám suroviny.
Takže tím pro mě Karneval skočil, jako většina podobných událostí, přitom stačí málo - náhradní úkol u zabrání provincie a dokončení výzkumu, ale ono by tam bylo zase - dej 300 zboží, takže stejná situace!!!!!!!!!!!!!!!!
jednoduše řečeno. v říši potřebujou peníze takžen si hezky musíš zakoupit diamanty aby v říši mohli hostit uprchlíky.
sakra až moc rasisticky. ale boužel pravdivy
 

Dědeq

Znalec
přitom stačí málo - náhradní úkol u zabrání provincie a dokončení výzkumu, ale ono by tam bylo zase - dej 300 zboží, takže stejná situace
Nevím, jestli jsem to správně pochopil, ale (odhlédnu od zcela racionálního a správného peepeeho příspěvku), vypadá to, že chceš alternativu k ovládnutí provincie (což bych osobně rovněž uvítal, aby vždy bylo možné, stejně tak u technologie), ale zároveň předpokládáš, že bude opět pro tebe nesplnitelná - např. pokud tam bude příspěvek do pokladny.
Pokud je to tak, potom bych rád podotknul:
  1. některé úkoly v eventech jsou - předpokládám záměrně - obtížnější. Když je nějaký nahrazen alternativou, je jedině rozumně očekávatelné, že ta alternativa bude také odpovídající obtížnosti. O tom snad netřeba polemizovat.
  2. Pokud nemáš 300 zboží, tak jsi s největší pravděpodobností slabý hráč. No a? Jak na to má reagovat výrobce hry? Snížit konkrétním osobám na vyžádání obtížnost? No tak to jsem proti :)

Mimochodem, nevšiml jsem si, že by seznam úkolů z bety obsahoval úkol dokonči technologii. To tam opravdu je? V tom případě jsem skončil na jednom ze svých světů s eventem taky - no co už, nebude první ani poslední; ale o tom úkolu nevím.
 

DeletedUser

Host
Zasekl jsem se na "získej jednu oblast bez boje" někde kolem desátého úkolu a protože jsem na mapě dopředu a nechci do další doby a rozdrbat si město dokud nedokončím co jsem si naplánoval, tak prostě event nehraji dál a šudlím po deseti forintech na něco malého a milého v okně eventu. A vrásky mi to nedělá, je to moje volba, nebudu se vymlouvat na počasí :) Zdar a sílu !
 

DeletedUser5384

Host
RomanS24: No nevím,jak ty,já třeba za posledních 12 kalendářních měsíců koupil jednou za 200 Kč. No,to se ti uprchlíci přežerou. Na druhou stranu dodám,že jen za poslední týden a půl mi INNO připsalo cca 800 dia za úkoly a náhodné výběry. Takže za mne: Nemáš pravdu.
Na matesova nereaguju,je pod úroveň bavit se s někým,kdo si ani neumí vypnout zvýraznění textu :D
 

Joxer

Psavec
Ahoj všem
3. 4. a 5. března budou úkoly právě na ten sektor. a pak i 11. března.
Nejdřív prozkoumání provincie, tam je alternativa zboží do pokladny, pak proniknout do 2 sektorů a pak získej 2 sektory. Tyhle úkoly mi neva, ikdyž jsem na mapě předběh několik dob. Ovšem podle doporučení a rad na denní, tyhle úkoly budu dělat pak v jeden den, nechám si je nastřádat, ikdyž jsem u nich a pak je udělám najednou. Důvod je u mně ten, aby se mi to neobjevilo v klasických denních úkolech. Jak nemám prozkoumáno, tak tam mám v denních klid od mapy. Takže budu trochu šetřit akcí, kvůli denním a pak najednou. Tohle je vlastně závěr rad, který mi byly darovaný a to fakt dík.
Jinak pro všechny co neradi navštěvujou email spojený s hernim účtem, čeká tam 7 lístků. Je to droboť, ale je to zadara. ;)
Přeji příjemnou hru.
 

Joxer

Psavec
WinJete, já měl na betě jedno a to samí. Hodil jsem to do stejné truhly (architekta) za nula rozšíření. By mně zajímalo, jak ty procenta myslí. Pokud je to % na deset pokusů, 100 nebo dokonce mega pokusů. Pokud bys to hodil na deset, tak min 1 rozšíření doma, Ty máš jen velký nic ;). Pokud to píšou jako tipaří v sázkové kanceláři, tak sice je tam % na jeden pokus, ale zase můžeš vybrat kurz a položku na kterou vsadíš. Tak si trochu myslim, že ty % u tý položky tam maj jen proto, aby tam něco měli a pak si prostě něco napíšou k tý položce a ten skript je snad globální a po tisícovce pokusů tam někomu daj šanci na x vylepšení. Ty % se mi prostě zdaj vycucaný z prstu. Já u denních to samé. Pořád se mi teda ty denní osobně vyplatí, ale ty nejzajímavější položky jsou snad jen pro vyvolené skriptem z x hráčů. Ty procenta by měli platit pro každého hráče a výsledky pokusů v záznamu, aby ti to řeklo např. Hodíš do mně 100x tak 15% máš u sebe. Tohle je jen ohlupování. Já pořád šetřim a zkusim házet do truhly za těch 680 florinů. Ikdyž nečekám úspěch, tak mi aspoň ověří tu nesmyslnost v %. Zatím nikdo z off. nedal info o tom, z čeho ty procenta vychází. Pokud je to jen slovíčkaření, tak je to jako u barokního setu. Ten anus je asi přesnej, páč ty % vychází odtamtud.
 

Svatej

Legenda
Mimochodem, nevšiml jsem si, že by seznam úkolů z bety obsahoval úkol dokonči technologii. To tam opravdu je? V tom případě jsem skončil na jednom ze svých světů s eventem taky - no co už, nebude první ani poslední; ale o tom úkolu nevím.
Je to úplně poslední úkol v eventu a je s možností náhradního plnění - darování zboží do cechu (množství dle hráčovy doby). ;)

Joxer: Běž u s těma lístkama na emailu někam! :D Nejsou! :D
 

DeletedUser13872

Host
Tak se dnes zadařilo a získal jsem 2x vylepšení, bude jich 5 určitě takže most přinejhorším na 6lvl což se už vyplatí stavět.
Benátský kanál mám už 5x
Takže až koupím pozemek tak postavím asi i to Tržiště k mostu
 

Joxer

Psavec
Lorde chápu tu neexistenci těch 7 lístků. Je jich tolik, že představují stejnou naději v úspěch na rozšíření, jako naději v jednorožce, na kterýho potřebuješ pušku a uspávadlo. Mimochodem, chyběli ti v seznamu na výrobu jednorožce sedativa a různé oblbováky pro to zvíře po tom, co bys mu proved s tou hlavou. Chudinka poník nebo zebra. :D:D
Ale ty lístky jsem jasně vybral chytře jak jinak. Jak jsem dotočil na nulu, tak jsem šel vybrat. Jj, chytrej počin. Místo toho, abych počkal, až budu mít 11 lístků a navíc úkol na další, kterej bych splnil a tím naplníl slot přes tu 11 a pak vybral 7 lístků na emailu a pak čekal na poslední stůl až tam někdo dost nahází, tak jsem to nakrásno provařil. Těch 7 lístků mohlo mít lepší využití, ale to bych musel bejt chytrej LOL :D.
 

Svatej

Legenda
že představují stejnou naději v úspěch na rozšíření, jako naději v jednorožce, na kterýho potřebuješ pušku a uspávadlo. Mimochodem, chyběli ti v seznamu na výrobu jednorožce sedativa a různé oblbováky pro to zvíře po tom, co bys mu proved s tou hlavou. Chudinka poník nebo zebra. :D:D
:D Stejně jsem dle peepee77 potřeboval jenom jednorožcovu krev. Oblbováky a tak by mohly změnit účinky. :p

Přesně jsem to věděl. 5000 florintů, 7 pokusů a ani jedno vylepšení. Do tohohle bych nenasypal diamanty ani za nic. Takovéto eventy si s prominutím strčte do anusu. I když už jsem o té "pravděpodobnosti" věděl z bety, stejně mě to dokázalo vytočit. Event o ničem.
To je pech no. :cool: Jen se zeptám, ty jsi otvíral tu 15% truhlu? Nebo jsem přehlídnul ráno tu 20%?
 

DeletedUser14298

Host
Přesně jsem to věděl. 5000 florintů, 7 pokusů a ani jedno vylepšení. Do tohohle bych nenasypal diamanty ani za nic. Takovéto eventy si s prominutím strčte do anusu. I když už jsem o té "pravděpodobnosti" věděl z bety, stejně mě to dokázalo vytočit. Event o ničem.
Buď v klidu, já to měl to samé - 5100 florinů ušetřených a padlo mi

Tulák, Tulák, Tulák, Svatyně, Tulák, Benátský kanál, Benátský kanál

Jelikož mám slušný příjem dia a jsem prostě takový, že mi to nedá a nespokojil se s nižším lvl, koupil jsem 10k florinů za 4K dia .. A NAJEDNOU, jako s čista jasna to začalo být lepší .. Takže procentuální pravděpodobnost? Ne, ta v tom roli nehraje ..

Vylepšení, Tulák, Vylepšení, Tulak, Renovačka, Svatyně, Renovačka, Vylepšení, Vylepšení, Vylepšení, Vylepšení, Tulák, Renovačka, Svatyně

Ale už od minulého roku si říkám, že neutratím DIA a budu šetřit na jarní event - v zimě se mi to podařilo, to mě opravdu neoslovilo - a najednou přijde Forge bowl a Carnival a mohu začít pomalu od začátku ..
 

DeletedUser11297

Host
U Forge bowlu se to vyplatilo, odměna za to stála. U tohoto eventu je odměna horší, rozměrově větší a ještě je u ní mizerná šance na zisk. Dia do ní opravdu nedám, stále se snažím našetřit na poslední rozšíření. A navíc, jak píšeš, chci šetřit na jarní event, tam si možná i pár dia dokoupím, protože vím, že to bude stát za to. Teda pokud budou peníze a zase nebudu utrácet 1.200 za album na ebayi. :D
 

DeletedUser13872

Host
Utrácet dia kvůli šanci získat poslední rozšíření kde jsou nepatrné rozdíly, třeba 1FB a pár medajlím se mi fakt nechtělo. Uvidím ještě je 11 dní třeba něco padne.
 

DeletedUser13750

Host
Ja som dnes otvoril 3x a padlo jedno vylepšenie. Na čo ale šťastie nemám, je tá 3. hra s 5% šancou. Zatiaľ sa mi v nej ani raz nepodarilo vyhrať, takže už klikám iba tú prvú, ostatné mi prídu ako strata lístkov.
 

DeletedUser11297

Host
Tak se mi povedlo 2x vyhrát kolem 250 florintů a chybělo mi 20 na otevření ještě jedné truhly. Tak jsem za 20 dia koupil 2 pokusy, že to ještě jednou zkusím. Výsledek? Tulák. Takže jsem z dnešní truhly dostal úplně vše, jen ne to, čeho se event týká. Paráda.
 
Nahoru