Diskuze k Benátskému karnevalu

DeletedUser

Host
Možná se pletu, ale pravděpodobnost výhry u tohoto eventu je spíše kolektivní. Řekl bych, že se do toho počítá i počet jevů dalších hráčů z okolí.Viděl bych to na metodu "díra po bombě", možná stačí sledovat bublinky s výhrami ostatních a když dlouho nic nepadne, tak je šance větší ;)
 
Mě by zajímalo, jak tenhle problém (získej provincii, získej X sektorů) řeší lidi, kteří mají obsazenou celou mapu. Předpokládám, že takových je většina z top hráčů. Nebo si schválně nechávají neobjevené sektory jen kvůli eventu? Nebo mi něco uniká? Pokud ano, sorry za blbé otázky. :)
 

Svatej

Legenda
Mě by zajímalo, jak tenhle problém (získej provincii, získej X sektorů) řeší lidi, kteří mají obsazenou celou mapu. Předpokládám, že takových je většina z top hráčů. Nebo si schválně nechávají neobjevené sektory jen kvůli eventu? Nebo mi něco uniká? Pokud ano, sorry za blbé otázky. :)
Jakmile máš všechny mapy kontinentů zelené (kromě cvc samozřejmě) tak se ti tyhle úkoly na provincie/sektory/průzkumy/proniknutí objevují už jako automaticky splněné. V případě denních úkolů se neobjevují vůbec.
 

DeletedUser13872

Host
Tak po dlouhém a namáhavém šetření a včerejším zisku masky jsem dnes konečně získal poslední potřebné rozšíření. Sice bych se bez něho obešel ale Most na 7 lvl potěší přeci jen o trochu víc.
A bylo to dokonce na třetí pokus, předtím další kanál a Tulák do mé tlupy.
 
Celkem 39 pokusů získat vylepšení a nemám ani jedno. Zato mám už 9x útočiště šampióna s pravděpodobností získání 15% .
Nepatřím mezi stěžovatele a ani si nestěžuju, ale tenhle systém získávání hlavní odměny eventu, se mi nezdá jako šťastný. Odměny by měly být podle mě aspoň z větší části závislé na aktivitě hráče, ne pouze na náhodě. Pokud ani aktivním hraním a splněním všech úkolů eventu nedocílím toho, aby mi ta hlavní odměna šla vylepšit aspoň na tolik aby dávala jeden bod, tak je něco špatně. Nejde o to, že bych ten most potřeboval, dokážu si zajistit slušný denní bodový přísun i bez něj. Ale jde o princip.
 

DeletedUser11297

Host
Pro mě by ani ten 1 FB nebyl dostačující. Most jsem postavil místo kmenového náměstí, které mi dává potřebnou populaci a zboží. Aby se mi tedy most vyplatil, tak bych ho musel mít aspoň na 6. levelu. Čemuž se ani nepřiblížím. Už loni jsem tento event vnímal jako asi nejhorší, který do hry přidali, letos se to jen potvrzuje. Když jsem si dnes navíc četl popis jarního eventu, tak mi přijde, že na něm pracoval úplně jiný tým.
 

DeletedUser13872

Host
Já bych rozhodně most nestavěl kdyby byl jen na 3lvl.
Zmínkami o jarním eventu jste vzbudili moji zvědavost. Nic o něm nevím jen o příštím historickém okenku.
Nechám se překvapit.
 

DeletedUser15886

Host
Stránky forge of empires udávají, že Benátský karneval trvá do 12. března. Ve hře je nastaveno odpočítávání hry na 13. března v 10:30. Chci se zeptat, zda bude zítra ještě jedna truhla nebo zda je dnešní (do 22:00) poslední. Aby mi zbytečně nepropadly našetřené floriny.
Díky
 

DeletedUser13041

Host
Já obvykle taky nepatřím mezi stěžovatele. Doposud byly eventy dle mýho názoru ve směs vyvážený a hlavní odměna se dala vždy získat aktivitou v něm. Do tohohle eventu jsem vhodil i všechny naspořený drahokamy a nebylo jich málo. Za to jsem odměnou dostal několikrát šampióny a nejčastěji bedýnku s 20ti FB... což by mi za diamanty nebylo uspokojivou odměnou ani, kdybych denní produkci města neměl kolem 400. Po splnění všech questů, hazardování u sousedů, utracení všech drahokamů jsem skončil na úrovni 5... Budova má smysl až od úrovně šest, kdy dává i suroviny, jinak dle mne zabírá jen místo. Chápu politiku INNA, prostě kup si drahokamy, máš větší šanci... Zaplať a vyhraj. Nevadí mi dát nějaký peníze do hry, když mi za to stojí. Nesnáším, když jsem k tomu tlačen. A vzhledem k tomu, že jsem ze hry cítíl poslední dobou spíš flustraci, než zábavu, byl tohle poslední hřebíček a vydařenost eventu dokončila to, že po asi možná pěti letech hraní na to už kácím.
 

DeletedUser13384

Host
Musim se přiznat že tento event se mi moc nedařilo. Téměř 20k utracených florintu na truhlu s 20 procenty a mám 2 vylepšení :). Šance na kompletně vylepšený most je tady asi taková jako když rano vstanu a narazím do svého obdivovatele :). Na druhou stranu portréty se jim letos hodně povedly takže to nebylo úplně k ničemu :).
 

DeletedUser3139

Host
Musim se přiznat že tento event se mi moc nedařilo. Téměř 20k utracených florintu na truhlu s 20 procenty a mám 2 vylepšení :). Šance na kompletně vylepšený most je tady asi taková jako když rano vstanu a narazím do svého obdivovatele :). Na druhou stranu portréty se jim letos hodně povedly takže to nebylo úplně k ničemu :).

Nic nepřiznávej, protože to potěší ty dva, co mají most kompletní! Tedy bez diamantů. A pokud někdo má stejné štěstí jako my dva, tak do dia dal šestimístnou cifru!
Jen by mně zajímalo, jestli mi v Komerčce vymění zbývajících cca 6000,- ,,forintů" na Kč a v jakém kursu.
Vyzkoušel jsem všechny varianty (ty první dvě asi jen jednou), jinak vše na třetí truhlu, zase většinou s bonusem 20% taky dvě vylepšení. Jsem nad míru spokojen, mohlo být hůř. A jestli si v INNO myslí, že do takovéhoto ,,skvělého" evenu nasypu jediný dia, tak mi jich je líto.
Když začínaly VS, tak jsem klidně dia koupil, aby se postavila v cechu potřebná VS co nejdříve. Ne že bych zlakoměl, ale při dnešní úrovni už nemá cenu sypat dia nikam. Ty které získám, dám do vyjednávání, maximálně do rozšíření a šmytec.
Mně osobně to připadá, že by to chtělo vyměnit tvůrce, protože těm současným docházejí nápady a postupně to tu jde do kopru.
Jinak nové portréty jsou sice fajn, ale vystačil bych si i se starými, pokud by hra byla na podstatně vyšším levelu.
 

DeletedUser11297

Host
Tak dnes na poslední pokus konečně první vylepšení mostu. Dost pozdě, škoda. Každopádně nechám ho v inventáři a třeba, až jednou aktualizujou odměny v denních výzvách, ho i vylepším naplno. :)
 

DeletedUser13872

Host
Souběžně s tímto eventem jsem měl event ještě na jedné hře kde to vše ovšem bylo obtížnější. Také tam byla loterie ve formě lístků a získalo se spoustu blbostí ale hlavní odměna nepadla ( což mě ani nemrzí ). Ale narozdíl od karnevalu byl tento event o hodně složitější. Aby člověk uspěl musel se hře věnovat vskutku nepřetržitě. Udělal jsem to jen díky tomu že jsem měl dlouhou dovolenou a staral se o rodinu po návratu z porodnice.

Tedy jsem chtěl říci že náš event byl vlastně lážo plážo kde stačilo přijít několikrát za den, odklikat úkol a bylo hotovo.
Jen je škoda že kdo získá hlavní odměnu určuje hlavně štěstí.
 

Pohanská mrcha

Nováček
Milí hráči,

karneval se blíží! A ne ledajaký. Benátský karneval už 22. února roztančí vaše města hudbou, hrami i zábavou. Nenechte si ujít tuhle barevnou událost a plňte úkoly, za které vás čekají parádní odměny. Vaše město může zdobit třeba Velký most, který budete moci vylepšit až na sedmou úroveň! Podívejte se, co všechno na vás čeká a napište nám, jak se těšíte!

Zdravim budou odmeny posledni pulhodinu na karneval? Dik
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15886

Host
Zdravim budou odmeny posledni pulhodinu na karneval? Dik
Taky jsem zvědavý, doufám že ano, jinak bude 6000 florinů fuč.
Předpokládám, že bude i poslední půlhodinu nová truhla a přímá věc ke koupi. Na stránkách je napsáno, že karneval končí 12.3., ale i dnes jsou odměny a odpočítávání končí o půl jedenácté....
Jinak bude o_O:(:eek::mad::mad:
 
Nahoru