Diskuze k Benátskému karnevalu

Já dnes 6 pokusů na zisk vylepšení..tři renovačky, kanál, tulák a jedna svatyně..vylepšení žádné. Celkem mám už dohromady 26 pokusů na zisk vylepšení a nedostal jsem ani jedno jediné. Řekl bych, že v tomhle eventu se něco hodně nepovedlo.
 

Joxer

Psavec
Truhla bezpečí - 680 florinů
Vylepšení mostu - 20%
Strážní oheň - 15%
Útočiště šampiona - 15%
20 FB - 25%
Hromadná mot. sada - 25%

A moje dnešní návštěva truhly dopadla takhle:
Sledujte ty procenta a tu úspěšnost položek na ty procenta.

Strážní oheň
Útočiště šampiona
Hromadná mot. sada
Strážní oheň
Strážní oheň
Útočiště šampiona
Hromadná mot. sada
Vylepšení mostu
Hromadná mot. sada
20 FB
Hromadná mot. sada
Strážní oheň
Strážní oheň
Hromadná mot. sada

14 pokusů a jen jedno vylepšení. Nejvíce mi padala položka pod hodnotou úspěchu 15%, teda ta nejnižší pravděpodobnost.
Most jde do inventáře a tam zůstane. V té nadílce dnešních pokusů je moje využití místa ohledně téhle ceny mostu zcela zazděná. V inventáři mám už lepší věci pro použití do mého města.
Jdu na kafe.
Zbylo mi do další naděje rozšíření na startu 5 florinů a dva lístky. Ale co bych chtěl že?:D
 

DeletedUser12887

Host
ty truhly se moc nevyplatí
lepší je sázka na jistotu

inu nic neztracejte nadeji přeci se to možná podaří
event konci až za několik dní 9dni 14h a 1 minutu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
tak nemyslel jsem upgrade
ty normální ceny
já taky už v životě neutratim diamanty za neurčitou výhru
možná za jistou která nebude přemrštěna
 

DeletedUser15343

Host
Joxer: Taky mě to trápí. Šetřila jsem, udělala jsem asi 10 pokusů o vylepšení mostu a nepadlo mi ani jedno :(
Vylepšení mostu 20%, ale útočiště šampiona 15% mi padlo 5x... nechápu nic.. myslela jsem, že mám prostě smůlu, ale jak si to tu čtu, tak smůlu máme asi všichni.
 

DeletedUser3139

Host
No, pokud bych chtěl nějaké pěkné odměny, třeba vylepšení mostku, tak to snad ani hrát nebudu. Protože ty INNO procenta už mám vyzkoušený a tak vím, že např. 15% vyjde tak jednou ze sta pokusů. Takže žádnej stres, co získám, to je dobrý, teď momentálně mám základ plus jedno vylepšení. Třeba se zadaří a do konce se třeba ještě jednou zadaří. Když né, tak se věšet nepůjdu! Nechce mi to INNO dát? Hm, tak to jim to asi budu muset nechat! A zas tak super ten most není, abych musel dávat úplatky v dia.
Pořád lepší, než v době nedávné, kdy se měsíc, či dva jen klikalo na sbér a jinak nic. Takže vlastně zpestření. A tím pádem i bez ,,super mostu" je to vlastně lepší!
 

DeletedUser3139

Host
Je mi jasné, že názor na odměny je různý. Ale i kdyby mi poslali kurýrem pytlík kozích bobků (na zahrádku, či do květináčů fajn), tak asi to tak má být a pokud se mi to fakt tolik nebude líbit, tak vždycky ješté to mohu zabalit, ne?
 

DeletedUser13872

Host
Mě poslední dobou nejde ani moc získávat Floriny ale co už, po dokončení úkolů budu mít most na 6 lvl tak mě to ani moc nemrzí když nezískám ještě jedno vylepšení.
 
Já myslím , že naděj už umřela:-D Mám za sebou dalších 6 pokusů na vylepšení mostu :-D
3x 20 bodů, 2x útočiště šampióna, 1x motivační sada. Celkový počet pokusů už 34 a ani jedno vylepšení mostu. Zato už 8x útočiště šampióna s pravděpodobností 15% :-D
 

Svatej

Legenda
Nejde ani tak o odmeny jako o jejich ziskavaní,prisel by ti pytlik a ty bobky by tam byli jen s urcitou pravdepodobností ktera navic dost mozna neodpovida skutecnosti.
Čili krásná ukázka Schrödingerovi kočky. :D Možná tam ty bobky jsou a možná ne, dokud pytlík neotevřeš, může tam být i oboje. :D

BTW: Čistě abych vás všechny naštval: :p
vwUi.png
 

dudasek

Znalec
v zimě mi to nepadalo-teď ten zisk florinů taky nic moc-23 pokusů na prostřední=0 výher...tak s kreditem 1k florinů klapnu bednu za 680? a hup další vylepšení doma...takže s poslední úkolovou odměnou bude 6 lvl...bez dia-spokojenost-jen jsem si přál 3*3 a to monstrum :))
 

TetraodonMBU

Nováček
Asi nejhorší event, co jsem tu zatím zažil.
Při 20% šanci na vylepšení z truhly jsem vytáhl jen jedno při cca 23 pokusech, ani na ty minihry už nikdo nesází, jak je každý frustrovaný z proher...
 
Nahoru