Diskuze k Cechovním bitvám 2023

PavelKT

Komentátor
Také to rozlosování cechů do jednotlivých kol je dost zajímavé
hrajeme 4.kolo a máme už po DRUHÉ nejsilnější ( neporazitelný ) cech
takže se stane že už budeme mít minimálně dvě prohry a jsme rázem bez šance na hlavní cenu ve druhém lvl
dopadneme tedy hůř než slabší cechy které budou mít štěstí na lehčí soupeře a udělají potřebných 5 výher
myslím že v Diamantu je cechů dost na to aby na sebe narazily stejné cechy vícekrát :)
 

Termi

Komentátor
A co by sis představoval jako vhodnou odměnu když ti je Věž mistrů málo? Nás třeba zisk té věže přiměl k tomu abychom se snažili být pokaždé první :)

Pre koho je výhodná tá budova?
Koľko malých hráčov má cech, ktorý túži získať túto odmenu a bude mať šancu ju získať?
Koľko oslabenia budeš môcť urobiť naviac s hodnotami, ktoré ti poskytuje tá odmena?
O koľko bojov tým urobíš naviac?
A koľko odmien tým získaš naviac?
Koľko šuriek to bude stáť cech a koľko diamantov tých, ktorí sú ochotní ich platiť?

Inno vám podhodí odpad vs náklady a vy sa toho chytíte, ako keby sa jednalo o mega-cenu. Skús si odpovedať na všetky otázky, ktoré som vypísal. ak nájdeš odpovede na všetky, pochopíš to ;)

Možno. Pretože sledujem tvoje reakcie dlhšie a príde mi, že s čímkoľvek príde inno, žerieš to všetko. Ale je to môj názor a neber to ako kritiku. Len pravda je taká, že čo inno príde s nejakou novinkou, často je to nepreskúšané a nedomyslené a táto "nová" CB je presne takým paškvilom. Čo je samozrejme zase len môj názor. :)

Pýtala si sa, akú cenu by som si predstavoval. Neviem ti odpovedať, pretože celý tento systém je zlý, takže tu nejde dať adekvátnu odmenu. Celý šampionát je v prvom rade neférový, vzhľadom na to, že niekto dostane ľahkých súperov a niekto ťažších a pri tom sa ideme tváriť, že sa jedná o súboj najsilnejších. Férový súboj to bude len vtedy, keď sa takéto cechy stretnú na jednej mape. Kým tieto silné cechy nebudú bojovať na jednej mape o nejaké rozumné ceny vzhľadom na danú ligu, do tej doby bude celá CB k niečomu inému, než sa inno tvári, že je ;)
 
Škoda že stale je v inu nenapadlo udělat s te CB vyzvu krom farmy jak už jsem dřive několikrat psal mohli do volby spoupeřu zahrnout třeba i počet členu + -.
Nebo teď když se počitají vítězství tak mohli nasadit proti sobě nasadit cehy s stejnými počty vítezství tudíž by ty vítězství něco znamenali a vedli by alespon k snaze.
Obě tyto možnosti by spusobily větší vyvaženost a mezi teamy vyřešilo by to problemy že 2-3 cehy toči cele mapy a zbylych 5 cehu ani nedokažde vylezt ze základny. Takto by to sestavilo 8 sobě rovných cehu proti sobě a to by deprv byla zajimavá výzva. Připadě další ligu special kde se da dostat krom bodu třeba nutnosti vyhraní předchozí CB
 

Dan 77

Veterán
Celý šampionát je v prvom rade neférový, vzhľadom na to, že niekto dostane ľahkých súperov a niekto ťažších a pri tom sa ideme tváriť, že sa jedná o súboj najsilnejších. Férový súboj to bude len vtedy, keď sa takéto cechy stretnú na jednej mape. Kým tieto silné cechy nebudú bojovať na jednej mape o nejaké rozumné ceny vzhľadom na danú ligu, do tej doby bude celá CB k niečomu inému, než sa inno tvári, že je ;)
Přesně tak, a to ještě není vše.
Pokud budu porovnávat provincie, které by měly mít stejnou hodnotu/lukrativnost (tj. čím blíže ke středu, tím vyšší), stejné se stejným, tak počet slotů na budovy v porovnávaných provinciích a hlavně počet bodů do tabulky za ně nejsou rovnoměrně rozložené. Řídí to náhoda. A ten rozptyl počtu slotů a hlavně bodů za 1 provincii (ve stejné vzdálenosti od středu mapy), v rámci kterého si ta náhoda vybírá, je hodně široký.
Pokud je tedy na mapě nějaká konkurence a soutěživost (haha), tak má na celkový výkon a počet bodů v tabulce hodně vliv to, jestli se tvůj cech nachází na té straně mapy nebo zrovna na jiné straně mapy. Prostě jenom tak, že to tvému cechu určí náhoda.
Nemyslím tím žádnou konkrétní situaci, myslím to zcela obecně - je to tak už 4 roky, občas si toho lidi prostě všímají, pokud je to zrovna nějak relevantní, a je to vnímáno jako negativní jev v CB. Jen vývojáři, bůhvíproč, to považují za pozitivní jev, že základní podmínky pro soutěž jsou proměnné.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Pre koho je výhodná tá budova?
Řekla bych že pro většinu hráčů... jasně ty co maj bonus 4k/4k ty to asi nijak nevzruší, ale já mám 2k/1,5k takže za mne dobrý :)
Koľko malých hráčov má cech, ktorý túži získať túto odmenu a bude mať šancu ju získať?
Málo, ale jak už jsem zmínila předtím, jsou i větší hráči kteří nemaj bonusy 4k/4k. Nemusí to být jen pro malé hráče.
Koľko oslabenia budeš môcť urobiť naviac s hodnotami, ktoré ti poskytuje tá odmena?
Na začátku nových CB jsem dala oslabení 60.... včera jsem dojela do oslabení 100 (ale od 80 to už bolelo). Není to samozřejmě jen Věží, postavila jsem i Turnajový areál (taky z CB) a nějaká ta eventovka od té doby taky byla, ale Věžička k tomu přispěla.
O koľko bojov tým urobíš naviac?
To netuším a je mi to jedno jelikož víc jak 200 bojů za den stejně nejsem ani ochotna udělat. Nejsem klikací stroj :)
A koľko odmien tým získaš naviac?
Odměny v CB? Ty neřeším vůbec :)
Koľko šuriek to bude stáť cech a koľko diamantov tých, ktorí sú ochotní ich platiť?
Surek možná jen o něco málo víc než normální CB a diamanty, to záleží podle soupeřů. Taky to nemusí být nijak obrovské číslo.

Největším důvodem proč tu věžičku chci mít je ten, že ji nemůže získat tolik hráčů. Mám ráda věci, které nemůžou mít všichni :)

Pretože sledujem tvoje reakcie dlhšie a príde mi, že s čímkoľvek príde inno, žerieš to všetko.
Ano to je pravda. Protože mám ráda novinky. Je to zase nějaké vzrůšo ve hře. Už asi 5 let tvrdím že FoE hraju už jen ze setrvačnosti. Takže každé zpestření (nový event, nová doba, nová funkce...) je pro mne přínosem, ikdyž není dokonalé a má mouchy.
 

barabazostravy

Komentátor
Řekla bych že pro většinu hráčů... jasně ty co maj bonus 4k/4k ty to asi nijak nevzruší, ale já mám 2k/1,5k takže za mne dobrý :)

Málo, ale jak už jsem zmínila předtím, jsou i větší hráči kteří nemaj bonusy 4k/4k. Nemusí to být jen pro malé hráče.

Na začátku nových CB jsem dala oslabení 60.... včera jsem dojela do oslabení 100 (ale od 80 to už bolelo). Není to samozřejmě jen Věží, postavila jsem i Turnajový areál (taky z CB) a nějaká ta eventovka od té doby taky byla, ale Věžička k tomu přispěla.

To netuším a je mi to jedno jelikož víc jak 200 bojů za den stejně nejsem ani ochotna udělat. Nejsem klikací stroj :)

Odměny v CB? Ty neřeším vůbec :)

Surek možná jen o něco málo víc než normální CB a diamanty, to záleží podle soupeřů. Taky to nemusí být nijak obrovské číslo.

Největším důvodem proč tu věžičku chci mít je ten, že ji nemůže získat tolik hráčů. Mám ráda věci, které nemůžou mít všichni :)


Ano to je pravda. Protože mám ráda novinky. Je to zase nějaké vzrůšo ve hře. Už asi 5 let tvrdím že FoE hraju už jen ze setrvačnosti. Takže každé zpestření (nový event, nová doba, nová funkce...) je pro mne přínosem, ikdyž není dokonalé a mᡡR

Řekla bych že pro většinu hráčů... jasně ty co maj bonus 4k/4k ty to asi nijak nevzruší, ale já mám 2k/1,5k takže za mne dobrý :)

Málo, ale jak už jsem zmínila předtím, jsou i větší hráči kteří nemaj bonusy 4k/4k. Nemusí to být jen pro malé hráče.

Na začátku nových CB jsem dala oslabení 60.... včera jsem dojela do oslabení 100 (ale od 80 to už bolelo). Není to samozřejmě jen Věží, postavila jsem i Turnajový areál (taky z CB) a nějaká ta eventovka od té doby taky byla, ale Věžička k tomu přispěla.

To netuším a je mi to jedno jelikož víc jak 200 bojů za den stejně nejsem ani ochotna udělat. Nejsem klikací stroj :)

Odměny v CB? Ty neřeším vůbec :)

Surek možná jen o něco málo víc než normální CB a diamanty, to záleží podle soupeřů. Taky to nemusí být nijak obrovské číslo.

Největším důvodem proč tu věžičku chci mít je ten, že ji nemůže získat tolik hráčů. Mám ráda věci, které nemůžou mít všichni :)


Ano to je pravda. Protože mám ráda novinky. Je to zase nějaké vzrůšo ve hře. Už asi 5 let tvrdím že FoE hraju už jen ze setrvačnosti. Takže každé zpestření (nový event, nová doba, nová funkce...) je pro mne přínosem, ikdyž není dokonalé a má mouchy.
Ta věž je odměnou nikoliv pro hráče, ale pro cech. Jako taková dává bonusy všem hráčům cechu a všem hráčům cechu zvedá přospěvky do CP a proto je to velmi cenná odměna.

Sabinabety (Na začátku nových CB jsem dala oslabení 60.... včera jsem dojela do oslabení 100 (ale od 80 to už bolelo). Není to samozřejmě jen Věží, postavila jsem i Turnajový areál (taky z CB) a nějaká ta eventovka od té doby taky byla, ale Věžička k tomu přispěla.)
Na to, že jsi dala včera oslabení 100 proti začátku kdy jsi dala 60 nemají věž, turnajový areál a nějaká ta eventovka velký vliv neboť oslabení na 60 dává protiarmádě útočné bonusy 599%/ 599% kdežto oslabení 100 dává protiarmádě útočné bonusy 1999%/1999% a o tolik ti věž areál a eventovky útočné bonusy nezvedly. Oslabení 100 jsi dala protože jsi měla motivaci ho dosáhnout. Kdežto předtím jsi to dosáhnout nechtěla. Na oslabení 100 jsi musila dát kolem 500 bojů. Takže je zřejmé že jsi ochotná naklikat víc než 200 bojů za den. Vítej mezi nás klikací stroje :D

Odměny v CB možná neřešíš, ale většina hráčů kteří jsou soutěživí je řeší. Pokud by hráči soutěživí nebyli pak by celá hra byla něco neslaného namastného prostě takové nepožívatelné NIC.

Samozřejmě každá hra potřebuje inovaci, jenže většina dobrých hráčů to má jinak než to máš Ty. Neuspokojuje je jakákoliv novinka, ale chtějí funkční a přínosné novinky.
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Oslabení 100 jsi dala protože jsi měla motivaci ho dosáhnout. Kdežto předtím jsi to dosáhnout nechtěla. Na oslabení 100 jsi musila dát kolem 500 bojů. Takže je zřejmé že jsi ochotná naklikat víc než 200 bojů za den. Vítej mezi nás klikací stroje :D
Ano, motivace byla. Ale na začátku bych určitě nedala oslabení 100 ikdyby byla stejná motivace jako včera. Zkoušela jsem to a po 65 už jsem cca každej třetí boj prohrála. A to že jsem musela dát na 100 oslabení 500 bojů je pravda jen za předpokladu že bych jela na max šanci nenavýšení, což tak ale nebylo... vyhazovala jsem se večer na sektoru který neměl maximální podporu :)

Odměny v CB možná neřešíš, ale většina hráčů kteří jsou soutěživí je řeší.
Tady moc nevidím spojitost. Myslím že jsem soutěživá dost (někdy až moc) proto řeším hlavně žebříček a vlastnění budovy kterou nemůže mít každý. Nemyslím si že někdo soutěží v tom kolikrát mu za jedno kolo CB padne balíků s 10ti FB.
 

d arvit

Odborník
Pre koho je výhodná tá budova? pro každého člena každého cechu
Koľko malých hráčov má cech, ktorý túži získať túto odmenu a bude mať šancu ju získať? žádný - protože to je odměna jen pro pár nejlepších cechů
Koľko oslabenia budeš môcť urobiť naviac s hodnotami, ktoré ti poskytuje tá odmena? - na naší úrovni zanedbatelné nebo žádné
O koľko bojov tým urobíš naviac? nepoznám rozdíl v červených - ale přidává i modrý %
A koľko odmien tým získaš naviac? z CB to bude pod zaokrouhlovací čárkou - ale cech tak získá spoustu surek do pokladny
Koľko šuriek to bude stáť cech a koľko diamantov tých, ktorí sú ochotní ich platiť? - do diamantů ti je kulový - jsou hráčů co jak říkáš jsou ochotní je do toho dát, surky ostatích cechů řešit taky nemusíš, ale každopádně cech který tu budovu získá se příští Cb už vůbec nebude muset zabývat otázkou surovin protože postavení té budovy každým členem jeho příjem do pokladny navýší natolik že se o to nemusí starat = pro takový cech je potom hodnota této budovy k nezaplacení

Inno vám podhodí odpad vs náklady a vy sa toho chytíte, ako keby sa jednalo o mega-cenu. Skús si odpovedať na všetky otázky, ktoré som vypísal. ak nájdeš odpovede na všetky, pochopíš to ;) pro jednoho odpad, pro druhého poklad - co v tom kdo vidí je každého věc

Pýtala si sa, akú cenu by som si predstavoval. Neviem ti odpovedať, pretože celý tento systém je zlý, souhlasim - taky se mi nelíbí systém kde se každý dostane do nejvyšší ligy a potom díky tomu trpí všichni takže tu nejde dať adekvátnu odmenu. Celý šampionát je v prvom rade neférový, vzhľadom na to, že niekto dostane ľahkých súperov a niekto ťažších a pri tom sa ideme tváriť, že sa jedná o súboj najsilnejších. Férový súboj to bude len vtedy, keď sa takéto cechy stretnú na jednej mape. Kým tieto silné cechy nebudú bojovať na jednej mape o nejaké rozumné ceny vzhľadom na danú ligu, do tej doby bude celá CB k niečomu inému, než sa inno tvári, že je ;) pro koho to bude férový souboj??? necháš spolu bojovat cechy které do toho dávaji čas, peníze, snahu, budují cech, plánují komunikují a domlouvaji se s ostatníma, snaží se mít hráče co se snaží stejně jako cech a takové cechy se potom střetnou mezi sebou aby výherce dostal stejnou odměnu jako vyhrající cech z těch ,,neschopných,, kteří do toho dali zlomek úsilí a jsou mnohem horší než poslední cech z první skupiny.. takový systém je všechno jen ne férový k těm co se snažili a dřou na sobě. To co popisuješ by měl odstranit systém úrovní tak aby se do diamantu dostali jen ti co si to zaslouží - to že to tak nefunguje je bohužel špatně a proto to dopadá takhle..
 

barabazostravy

Komentátor
Ano, motivace byla. Ale na začátku bych určitě nedala oslabení 100 ikdyby byla stejná motivace jako včera. Zkoušela jsem to a po 65 už jsem cca každej třetí boj prohrála. A to že jsem musela dát na 100 oslabení 500 bojů je pravda jen za předpokladu že bych jela na max šanci nenavýšení, což tak ale nebylo... vyhazovala jsem se večer na sektoru který neměl maximální podporu :)


Tady moc nevidím spojitost. Myslím že jsem soutěživá dost (někdy až moc) proto řeším hlavně žebříček a vlastnění budovy kterou nemůže mít každý. Nemyslím si že někdo soutěží v tom kolikrát mu za jedno kolo CB padne balíků s 10ti FB.
Nemá smysl to komentovat.
 
Naposledy upraveno:

Termi

Komentátor
d arvit
- Pre každého hráča, ktorý má hodnoty 1500/1500+ to má minimálny význam. Takže nie, pre každého člena výhodná nie je.
- Postupne sa cechy vyselektujú a pár cechov sa naplní top hráčmi. Aby vedeli získavať top odmenu. Tým vypadnú menší hráči, ktorým by to ešte vedelo pomôcť a tak max odmeny sa zase selektujú len pre silných aktívnych hráčov a tí, pre ktorých je robená celá nová CB budú úplne v prdeli ;)
- Cech získa šurky do pokladni, super. ;) Od poslednej CB nám pribudlo do pokladni celkovo cez 850 000 šuriek. Nešetrili sme, ale ani nepreháňali so šurkami. Vieme, kedykoľvek buchnúť aj bez novej budovy. Cech, ktorý získa level 2 bude mať prísun tuším 400 šuriek na jedného člena na jeden deň. Bez mála je to + 480t za dva týždne viacej. Aký je rozdiel teda medzi 850t a 1300t, keď nárast šuriek je neustály? Žiadny, akurát má cech v pokladnici viacej. Nepatrili sme k cechom, ktoré vyhadzovali bezhlavo šurky kvôli starej hlúposti menom CVC. V drvivej väčšine máme časť šuriek cez pol milióna na každý kus danej doby a veľa dôb máme cez milióna. A rastie to tam. ;) Top cechy sa k šurkám dostali, pretože ich potrebovali kvôli CVC. A tie menšie cechy a slabšie cechy? Však šampionát nevyhrajú :)
- Máš pravdu, je mi prd do diamantov a šuriek druhých cechov. Ja sa tu bavím o systéme a pomere náklady vs zisk. Píšeš o nezaplataní takej odmeny pre taký cech. Vyššie som ti popísal zmysel. Dajme tomu, že tento prísun dajú do každej budovy nového šampionátu. Tak či tak to neskôr získa len pár cechov, a samozrejme podľa tvojho zmýšľania, že im to bude ku prospechu, sa takéto cechy dostanú mimo možnosti menších cechov, pretože im dajú trvalé odmeny, kým im tí hráči neodídu, prípadne neskončia ;) A to už je zase mimo to, čo som čítal o novej CB, prečo to tak prerobili. ;)

- posledný odsek si len nepochopil o čom som písal. Odmeny pre jednotlivé ligy budú prispôsobené podľa výšky ligy. Jasné, že odmena pre prvú ligu by nebola rovnaká ako pre 4-tú dajme tomu. Presne tam by to bolo o tej motivácii postupne rásť vyššie. Všetko sa dá doladiť, len treba chcieť a tu je ten problém, že sa nechce.
 

Termi

Komentátor
Chcete CB o boji najlepších s najlepšími a nechcete ich v jednej lige. To je divné zmýšľanie. Kým najsilnejší nebudú v jednej lige a nebudú medzi sebou priamo súperiť a nie súperiť skrz iné cechy a šťastie, či dostanem slabších alebo silnejších súperov, na diaľku, do tej doby to bude proste fraška :)

A žiadna vaša obhajoba to nezmení :)
 

barabazostravy

Komentátor
Chcete CB o boji najlepších s najlepšími a nechcete ich v jednej lige. To je divné zmýšľanie. Kým najsilnejší nebudú v jednej lige a nebudú medzi sebou priamo súperiť a nie súperiť skrz iné cechy a šťastie, či dostanem slabších alebo silnejších súperov, na diaľku, do tej doby to bude proste fraška :)

A žiadna vaša obhajoba to nezmení :)
Nemyslím si, že by to co tu my "někteří" píšeme mělo jakýkoliv vliv na to co se v této hře změní. Prostě pláčeme hezky, ale na špatném hrobě :D
 

Termi

Komentátor
sabinabetty
naschvál som nenapísal hodnoty, respektíve odpovede na moje otázky. Vyskúšaj si to. :)

Nemáš to vyskúšané, preto píšeš to čo píšeš. Vytváraš si svet, ktorý nie je. Včetne ďalších, čo to proste nemajú vyskúšané. Ak už máš budovu lv 1, získala si 50% do UaO. Je to presne tak, ako ti napísal barabazostravy. V žiadnom prípade nebudeš môcť namiesto oslabenia 60 urobiť oslabenie 100. ;) Ani keby si si čo aké ružové okuliare nasadila :D

Každý, kto má tieto veci vyskúšané a pozorované vie, že tá veža neposkytuje také hodnoty, ktoré by taký hráč pocítil. A čím vyššie tieto hodnoty máš, tým je to menšie a menšie. Pozoroval som rozdiel medzi 3700 a 4000 U. Ak sa raz dostaneš k takým hodnotám, vyskúšaj si to. Budeš sa smiať a potom keď sa pozrieš späť na túto budovu, aké "bonusy" ti poskytuje, budeš sa smiať ešte viacej ;)

barabazostravy ti napísal toto:
"Samozřejmě každá hra potřebuje inovaci, jenže většina dobrých hráčů to má jinak než to máš Ty. Neuspokojuje je jakákoliv novinka, ale chtějí funkční a přínosné novinky."

Ja sa pod to len podpisujem. Mňa tieto náslepky, ktoré inno predkladá veľmi nezaujímajú. Zaujíma ma prínos a funkčnosť. Chcem novinky, ale nech to má význam, nech to má hlavu a pätu. Rád si píšem s ľuďmi a o novej CB som si písal s viacerými veľkými hráčmi. Veľa z nich (nejdem písať čo väčšina, či menšina) uvažuje o konci v hre. Z nich už viacerí ani nejdu CB.
 
Nebojte...on vas ohromi REJDY. :)

Ale je pravda,ze oni jednaji nelogicky..viz Zimni event, kazdy na to nadava zprava zleva a NIC..ale Halloween, ktery byl zajimavy predelaji. Proste delaji opak..opak a opak.
A nejvetsi chybou je to co delaji v posledni dobe, chrli boudy, jak na bezicim pase. Clovek uz ani nevi co ktera dava a co pak dava,ta slozena.
Inflacni INNO boudovana.

A oni ty lidi fakt jednou naserou..jeste, ze budou REJDY.:)
 

d arvit

Odborník
d arvit
- Pre každého hráča, ktorý má hodnoty 1500/1500+ to má minimálny význam. Takže nie, pre každého člena výhodná nie je.

troufám si říct že momentálně neni ve hře nikdo pro koho by ta budova nebyla výhodná - její efektivnost je daleko za čímkoliv co momentálně máme ve městech a spousta lidí se snaží z města vytáhnout lepší bonusy než zrovna má, jestli jim ty bonusy k něčemu jsou je otázka jiná.. např. já ted rvu denně 5-10k surek do nových VB navzdory tomu že mi nový lvl (vlastně celá budova/všechny 3 budovy) nepřinesou znatelný rozdíl oproti tomu kdy bych je neměl..
dělám to protože chci a můžu..

- Máš pravdu, je mi prd do diamantov a šuriek druhých cechov. Ja sa tu bavím o systéme a pomere náklady vs zisk. Píšeš o nezaplataní takej odmeny pre taký cech. Vyššie som ti popísal zmysel. Dajme tomu, že tento prísun dajú do každej budovy nového šampionátu.
pokud se bavíme o poměru náklady/ výkon z hlediska diamantů je ta budova min. srovnatelná s každou eventovkou - i dneska pokud chceš další eventovku musíš zaplatit dejme tomu 20k dia (podle eventu, štěstí a šikovnosti) a aby jsi dostal budovu nesrovnatelně horší z hlediska statů. a takové množství moc hráčů za těch 6 kol do CB nevrazí (a i když to vrazí zase na oplátku dostanou diamanty zpět za boje, možná víc než kolik do toho dali, to ti event nedá)

Chcete CB o boji najlepších s najlepšími a nechcete ich v jednej lige. To je divné zmýšľanie. Kým najsilnejší nebudú v jednej lige a nebudú medzi sebou priamo súperiť a nie súperiť skrz iné cechy a šťastie, či dostanem slabších alebo silnejších súperov, na diaľku, do tej doby to bude proste fraška :)

A žiadna vaša obhajoba to nezmení :)

tady se nechápeme - tím co jsem napsal reaguji na tvůj post že férové by to bylo kdyby ti nejlepší bojovali spolu a ti další zase spolu aby měli taky šanci na zisk odměny a mohli si zahrát - a protože ta odměna jde získat jen v diamantu je to jako by jsi navrhoval aby v diamantu vznikla liga pro nejlepší a další liga pro zbytek - což je nesmysl a jsem proti tomu.

pokud by to znamenalo že by ti nejlepší spolu bojovali v diamantu a zbytek padnul do nižší ligy, tak jsem absolutně pro - to že tak systém nefunguje je špatné - s tím rozhodně souhlasim.. díky tomu máme v diamantu cechy které tam absolutně nemají co dělat a podle toho situace vypadá..
 
No jsem zvedav, zda v dalsim kole CB sampionatu bude pripadne moznost tu Vez dokoncit. Protoze na bete zacalo nove kolo,a ta vez je jinna..graficky.
No zatim jsem nenasel odpoved na foru.
 
v některém z příštích kol určitě bude možnost každou budovu dostavět
za jak dlouho nikdo neví
záleží na tom kolik staveb mají připraveno na točení

no staveb..vzdyt to ma tusim akorat cervenou strechu a jmenuje se to jinak...rozhodne Slon a Socha cti mela aspon nejaky tvurci graficky rozdil
delat pikacoviny to jo,ale trocku inovace to ne:)
 
Ahoj. Nevíte proč na mobilu zmizelo to nejlepší z nových změn a to oslabení hráčů v cechu? Zmizel i žebříček cechu dle cb.

Jinak k novým cb se nemá cenu vyjadřovat. Chápu, kam tím Inno míří, dokonce nemám problém s cap oslabením, ale ten zbytek...
Jako milovník bojových cb jsem zklamán, taktika a strategie je úplně pryč. Ty časy, kdy jsme si dali bojovou cb proti třem silným cechům nebo jen proti dvoum jsou pryč.
Dneska je to paydiatowin, a aktivní jádro už nemůže ničit více cechů naráz, hrubá síla tě udělá.
Čekal jsem aspoň nějaké 1v1 bitvy, máme je teď, ale nemá to s bojem nic společného. Za předpokladu, že stavíme všude veliký ot, jak my tak soupeř, tak urychlení udělá nejvíc. Rozdíl mezi urychlenym středem (a 3ot území kolem středu) za 4000 bodů a neurychlenym za 1600 bodů je mazec.
Naštěstí soupeř je ještě jalovějši na dia jak my.
A v 90% případech se stejně točí, a slabé cechy jsou u pláže. Takže to moc nevyšlo.
 
Nahoru