Diskuze k Cechovním expedicím - vyjednávání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
20 surovin z jedné výrobny..? Není to málo..? Já jsem sice spíš válečník ale z jedné výrobny mám surovin 25.. přes noc 8hod. výroba.. přes prac. proces další 8 hod. výroba.. do večera - noci 4 hod výroba.. 3x za den lognutí.. piece of cake..
A zase - je každého volba, zda to projede s vojákama - já třeba nepoužívám žádné z Alcatrazu a jen tuláky z úkrytů + jednotky z kasáren.. a nebo zda to někdo projede s loterijní možností vyjednávání.. Každý má stejnou volbu.. Pokud se někdo rozhodnul - dobrovolně a sám - že pojede na surky.. tak proč by to mělo být nefér?? Že je to dražší.. no A?! vybral si tu volbu sám.. tak ať to páchá podle svých preferencí.. i když jsou nevýhodné
 

DeletedUser3817

Host
Tak ještě jednou, alespoň pro nás, lháře (jak jsme byli nazváni), protože ostatní zjevně neumějí číst:
Jestliže se jakýkoli vrabčák rozhodne ignorovat podstatnou část hry, je to čistě jeho problém. Ale on se snaží nám, normálním hráčům, vnutit svou pokřivenou vizi jakési sluníčkové pseudomorálky.
Lhaní, překrucování, vnucování a demagogie jsou zjevně podle této "takymorálky" v pořádku. Tedy pokud to dělá on.
A ještě jednou, pro ty b_bý vzadu:
VYJEDNÁVÁNÍ JE MOŽNOST, NIKOLI POVINNOST.
 

DeletedUser12609

Host
Je vidět že jsi nikdy nehrál v cechu, kterej jede cechovní války a potřebuje hráče bez vojáků co dodávají suroviny. A tito hráči podle tebe nemají mít žádnou možnost - teda vlastně tu strašně drahou protože ti jsou pro hru nepodstatní. PROBUĎ se a začni plně hrát hru.
 

DeletedUser2298

Host
Pro cechovní expedice stačí tuláci - ty se myslím snaží mít každý soudný hráč protože je to TOP jednotka ve hře, Alcatraz - opět nezbytná podmínka pro obecné hraní ve vyšších dobách a následně DVĚ výrobny na jednotky ( Railguny, tanková vznášedla) - následně může být hráčovo město zapráskáno jak průmyslová zona na předměstí Pekingu..
 

DeletedUser3817

Host
Je vidět že jsi nikdy nehrál v cechu, kterej jede cechovní války a potřebuje hráče bez vojáků co dodávají suroviny. A tito hráči podle tebe nemají mít žádnou možnost - teda vlastně tu strašně drahou protože ti jsou pro hru nepodstatní. PROBUĎ se a začni plně hrát hru.

Je vidět, že vůbec netušíš, o čem píšeš.
 

DeletedUser5384

Host
Ale i tak zřejmě jsem z jiné planety kde používáme jinou matematiku protože vůbec nechápu jak jsi došel k tomu číslu hehe. Jo připomínam že denní produkce je to co je normální člověk vybrat za den tedy 20 surovin z jedné výrobny.
hehe? Kolik ti je? 11? To asi není problém,jen to dost vysvětluje. Ale na věci to nic nemění,alespoň máš ty expedice ještě levnější,než jsem myslel.

Tvoje stesky o tom,jak tě cech potřebuje mě dojímá.Chápu,každej by chtěl mít takovou ovečku,která by za něj financovala jeho záliby,já osobně bych někoho takovýho bral klidně i v reálu :) Ale pořád je to tvoje volba,a proto neseš důsledky ty sám.
Vyjednávání je- stejně jako v reálu otázka nabídky a poptávky. Oni něco mají,ty to chceš, a proto je to drahý. Kdyby nabízeli něco,co nikdo nechce,museli by jít s cenou dolů. Je to fér? Život není fér,zvykej si.Čím dřív si zvykneš,tím víc nervů ti zbyde:)
Další možnost,kdy oni něco mají a ty to chceš BEZ PLACENÍ získat je jim to vzít. Boj.Nemusí se ti to líbit,ale tohle funguje od počátku života na zemi a zdaleka ne jen u lidí.
Pokud ti připadá první možnost moc drahá a druhá příliš brutální nezbývá ti než jít třetí cestou k cíli. Ale vykládat tady,jak jsi znevýhodněnej a volat po sankcích pro bojovníky je fakt mimo mísu
 

DeletedUser3817

Host
bobbyc: Ač s tebou většinou souhlasím, musím v jedné věci oponovat. Tohle jednání není o věku. Tohle nese jasné známky rozmazlenosti, kdy dotyčný jedinec je zvyklý, že si dupne - a ostatní se ztrhnou, aby mu vyhověli. A když ne, zaujme pózu "ublížená chudinka" a začne hystericky vřískat.
Asi má dost smutnej život.
 

DeletedUser5384

Host
Máš pravdu, ale reagoval jsem jen na to citoslovce hehe... asi už jsem dlouho ze školky nebo se stýkám s jinou skupinou lidí,ale tohle jsem v dialogu od svých vrstevníků neslyšel minimálně 40 let :D
 

Zelda

Člen
Trošku vám tu naruším diskusi, ale narazil jsem dneska na jednu vcelku nepříjemnou věc:

Všichni známe, že když nám uprostřed boje spadne spojení, zamrzne prohlížeč nebo dokonce umře PC, po novém nalogování lze v boji pokračovat. Když se to ale stane uprostřed vyjednávání, tak se lognete bez možnosti pokračovat a přijdete nejen o vložené zdroje, tak i o pokus (jestli jsou započítány aspoň body za porážku netuším).
 

DeletedUser5384

Host
Tohle si asi zaslouží napsat příspěvek do Chyb.

Mám podobnou chybku,ale o dost příjemnější: Pokud vlítnete na soupeře se špatným vojskem a vzdáte,tak pokud je soupeř na tahu přijdete o některé,případně o všechny jednotky. Pokud ale před jeho tahem obnovíte okno,dostanete se do tabulky o probíhajícím boji,pokud vzdáte z ní,zůstanou vám. přes veškerou výhodu si myslím,že je to chyba rovněž.
 

DeletedUser12225

Host
a 5 výroben zboží.
utratil jsem 9 surovin tudíž polovinu denní produkce.
20 surovin z jedné výrobny.
Maličko to nechápu, Dzorden

Mě se tohle vyjednávání líbí, člověk se u toho nenudí, je to konečně něco nového, a je to rozhodně levnější než vyjednávání na normální mapě, a jestliže jsi surkař, spíš by sis měl stěžovat na to, ne??
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
takže = v expedici bojuji tam jsem schopen to udělat, ale ten úplně poslední úsek ve třetí etapě prostě neporazím, tak jsem se těšil na vyjednávání, že konečně expedici dokončím, ale jak jsem to dnes několikrát vyzkoušel, expedici asi nikdy celou nedokončím:

protože systém vyjednávání v expedici je na nic/směšný a ani jednou se to nepovedlo, stojí to akorát čas, surky atd a nic ?!! od rána jsem zkusil 11x vyjednat druhý sektor ve třetí fázi, ale bez úspěchu !!! = stojí to akorát, čas, surky a k tomu nervy, na tohle nemám čas ani náladu !!! - proč to není jako v bojíc na mapě ?, kde jsou surky předem dané ??!!!

takže dobojuji tam, kam to porazím bojem a na vyjednávání kašlu, protože to stejně nemá cenu, jen mě štve, že expedici asi nikdy nedokončím !!!!! = ať jsem ledu, mám dozkoumáno, útok mám 111/93% bonus, nejsem schopen poslední fázi expedice obranné jednotky s bonusem 105/105% porazit, proto jsem se těšil na vyjednávání, ale bohužel je to k ničemu !!! = škoda
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12609

Host
add. matesov To že se ti to nedaří je zcela logické když tvá šance na úspěch je 3 : 7776 a řekněme si narovinu je to spíš tipovačka než deklarované přemýšlení
 

DeletedUser5384

Host
Ty myslíš že tipovačka? Je to jen oprášená hra z 80tých let, kdy si děcka ještě hrála bez elektroniky:) vygůůůůůůgli si Mastermind. Jiná grafika,princip stejný. Ten tvůj výpočet jsem nekontroloval,ale pokud to práskáš bez mozku jak tiket na Sportku,asi to není jednoduchý. ;) Ale je fakt,že na konci je to docela záhul.
 

DeletedUser12609

Host
Máš pravdu počítal jsem s tím že těch surovin tam je jen 6 ale ono je jich tam 7 takže ta šance že to uděláš je 3:84035
 

DeletedUser5384

Host
Crackenosh: Kopej se s koněm :D
Dzorden: Pokud na to chceš nahlížet čistě matematicky,prosím.Ale v tom případě jsi velkoryse přehlédl pár proměnných,které celý tvůj výpočet posílají úplně do kytek :) Víc se snaž sám,dál nenapovím,nehodlám ztrácet čas vysvětlováním něčeho,co tě měl naučit někdo jiný:)
 

DeletedUser12151

Host
Co furt resite, je to hra, dam vyjednavat a trochu si u toho popremyslim a je to, zatim jsem mel cca 80% uspesnost. Proste mi to tam nekdy nesepne jak ma :D jinak to beru jako zajimavou alternativu u 2 boju, ktere jsou tezsi udelat a nemusim to zkouset treba 3x a neztratim jednotky :) za me super moznost si to ozivit i pro bojovniky, hm?
 

DeletedUser2298

Host
Vyjednávání jsem použil celkem jednou na každém světě.. 1x jsem to zvládnul se štěstím na první pokus.. 3x jsem doplatil 10, 10 a 20 diamantů.. Jakpo poslední odměnu jsem 1x dostal 100 diamantů takže jsem pořád v plusu - a to nepočítám ty 15 a 25 diamantové odměny z nižších levelů.. Myslím že pro spoustu hráčů to prostě ulehčilo "neudělatelný" poslední kvartál expedicí.. a za to velký dík autorům ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru