Diskuze k Cechovním expedicím - vyjednávání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Jak už padlo výše - dokud šlo jen bojovat, projel jsem celou expedici v B (a posléze i v LB). Přidáním LB se díky nekompletní sadě jednotek dost ztížil poslední kvartál III. obtížnosti - takže 4. a 3. střetnutí od úplného konce si teď radši vyjednám, než abych si decimoval armádu a rozčiloval se nad špatně nalosovaným terénem. Pro čistého bojovníka je možnost vyjednávání určitě obohacením herních možností.
 

DeletedUser12887

Host
Jasný to já chápu, taky je to téma vyjednávání, já to bral celkově jako expedice, mě zase baví si pohrát s těma bojema, když je čas a je škoda o ně přijít i když to kolikrát nic snadného není.
 

DeletedUser11319

Host
Jsem v Oceanske budoucnosti a mam bonus tak +190 k utoku ,ale ten bonus neni skoro poznat...
Dari se nekomu probojovat za 1/2 3 kola expedice ? Jak na to jdete... ?
 

DeletedUser5384

Host
Jsem na konci IV., dva pokusy vyjednávání,vyšel blbej los na protivníka:) Jinak čistej boj,většina vznášedla něco málo želvy.Jediná smysluplná taktika je posílit % útoku (aktuálně mám 246 / 93 % ),dále využít maximálně bonusy bitevního pole.
 

Svatej

Legenda
:p
Qhtq.png
1x 200 zboží a 2x 100FB :D A pak že je krám k ničemu....
 

Svatej

Legenda
20,75% šance relikvie, 64/64 splněno =
tvář, 25 zboží, 2 plánky, obřadní oheň, 200 zboží,tvář, 25 zboží, 10 tulák, 200 zboží, 200 zboží, p. stráž nebes, 5xobojživelník, obřadní oheň, obřadní oheň,2800 medailí
Body sice žádný, ale tím zbožím se splatil. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru