Diskuze k Cechovním expedicím - vyjednávání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Vždycky je nejhorší první území v poslední části třetí obtížnosti, pak už zase brnkačka : ).

Akorát mi při vyjednávání přijde divné, že se okno se surovinama neotvírá pod oknem s divochy, trochu to zbytečně znepřehledňuje. Jinak to taky kvituju jako fajn zpestření. Navíc mi to nepřijde jako něco obtížného co by zvládl pouze jedinec s nadprůměrnou inteligencí.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
tedy to vyjednávání je šaškárna, to je děs !!! = zkouším to v poslední etapě-poslední sektory tři dny v kuse, použil jsem snad 30 pokusů a ani jednou mě to prostě nespustí - vždy vyčerpám tři pokusy dia opravdu proto kupovat NEBUDU !! a tím to nikdy nevyjednám a expedici nikdy nedokončím, protože na boje prostě nemám a vyjednávání je trapné !!!

Takže si v klidu vybojuji první dvě etapy expedice a na poslední kašlu , protože vybojovat jí nemůžu a vyjednávání je na nic a jen to žere zboží, mince a zásoby a dia do toho mopravdu dávat nebudu !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Zkoušel jsem vyjednávat na D,kam chodím relaxovat z C :)
To vyjednávání je docela brutální,ale jde to,bohužel občas i s použitím dokoupení pokusu. Ale vzhledem k tomu,kolikrát jsem jako odměnu v expedicích dostal dia bych se ani neodvážil nazvat to ždímačkou na diamanty:) Spíš bych řekl,že podle počtu použitých dia se následná odměna o něco sníží.
 

Zelda

Člen
U těch vyšších obtížností vyjednávání je hodně o štěstí to, jak moc se trefíte hned v prvním pokusu. Kromě testů jsem vyjednával jen IV. a III. boj v posledním kvartále nejvyšší obtížnosti a první jsem zvládnul na 3. pokus na poprvé, u druhé měl to stálo 10 dia. Není to podle mě na to, aby člověk jel expedici jen vyjednáváním, ale jako doplnění bojové stránky.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
to je uvěřitelné, jaká je to vyjednávání šaškárna = jelikož v poslední řadě třetí úrovni to prostě neporazím, zase jsem to zkusil vyjednat, použil jsem 15 pokusů bez zakoupení dalšího za dia(tedy 15x3 pokusů), ale bez úspěchu, ale jen jsem použil DIA na čtvrtý pokus, kde jsem neměl trefenou ani jednu z pěti možnost, jsem to trefil NAJEDNOU na poprvé !!!!! = prostě trapné, nutí to prostě utrácet DIA a ty já raději použiji na jiné potřebné věci !!!

PROČ SE PROSTĚ NEUDĚLÁ VYJEDNÁVÁNÍ, JAKO TOMU JE NA MAPĚ ÚZEMÍ !!! = STANOVENÉ CENA/SURKY !!!
A NEBO SLEVIT NA NÁROČNOST POSLEDNÍ ETAPY = 105% BONUSU JE PROSTĚ MOC = SNÍŽIT BONUS TŘENA NA 90% A NEBO DÁT NÁM HRÁČŮM TAKÉ DVA ÚTOČNÉ SEKTORY JEDNOTEK !!!, JINAK NA POSLEDNÍ ČÁST TŘETÍ ETAPY PROSTĚ NEMÁM !!!
 

DeletedUser5384

Host
Matesov,máš pravdu,je to obtížné a já se připojuji k požadavku,aby to bylo lehčí:) A pokud tady uspěju,půjdu do podobnýho boje s fotbalovou federací,aby se hrálo na třetinovým hřišti,protože to velký prostě neuběhnu:D Potom přijde na řadu tenis.Proč,proboha se hraje s takovou blechou,když by měli používat normální velkej míč? No řekni. Vždyť ten malej lítá rychle a kdo ho má trefit takovou malou plácačkou:D
Prostě jakmile je něco nad mý rozumový nebo fyzický schopnosti,je to špatně a žádám nápravu. Změna na mý straně? Vyloučeno,já jsem přece ten,kdo chce hrát,viď ?
 

DeletedUser4810

Host
já jsem to vyřešil = vybojuji první a druhou část expedice a tu třetí ignoruji !!! a je mi fajn :( !!!
protože na boje s bonusem 100 a 105 % obranných jednotek prostě nemám šanci (proč prostě hráč nemá také dva sektory jednotek ??!!!, aby měl nějakou šanci ) a vyjednávání je k ničemu - jen to žere surky, teď jsem zkusil potřetí za sebou(3x6 pokusů) u druhé části třetí etapy a světe div se - NIC !!! - TEDY 18 POKUSŮ K NIČEMU !!!
a je zajímavé, že u všech 18 pokusů u posledního pokusu byla špatně jen jedna surka ??!!! = proč pak, abych použil dia, ale ty já raději použiji jinak !!!
takže, pokud se něco nezmění, aby hráč měl šanci expedici dokončit nebo se upraví vyjednávání, - aby to mělo smysl, asi odměny z třetí části nikdy nezískám ??!!
 

DeletedUser2298

Host
Počítám si na každé expedici ( za všechny moje 4 světy) poměr získaných a investovaných diamantů za doplňující vyjednávání ke konci třetího levelu.. Pokaždé jsem skončil v plusu... Je samozřejmě matesov(-e) tvoje volba vykašlat se na třetí level expedice... jak je tu zmiňováno - není nikde nařízeno že ji musí udělat každý.. Třeba až budeš mít větší bonusy z VB, či lepší taktické schopnosti a vykoumáno ideální složení útočníků na každý "bod" v postupu a kliku na optimální mapu a "vysazení" padajících jednotek.. třeba to půjde pak lépe a vybojované diamanty použiješ "jinak". Zatím je fajn že.. že je ti fajn ;-)
 

DeletedUser12887

Host
Super ☺
Jinak jde to zvládnout i bojem..samozřejmě s dostatečným bonusem aspon 99/90 se dá porazit obrana 105%...dost pak záleží i na terénu.
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj. Tady jde spis o ledovou budoucnost, to tady asi dost z nas resi, tam je totiz na 3 a 4 od konce 3 levlu zadrhel, nepritel ma bonus 105/105 a to uz fakt nekdy dost skripe a to mam 122/94 a je to prd platne :) kdyz v prvni vlne utocis na rychle jednotky co maji utocny a obrany proti delum a tezkym jednotkam a v druhe vlne na tebe ciha zase par tankovych vznasedel skryvajici se na planinach a rail guny. Takze kdyz prvni vlnu neudelas bez ztraty a to jeste neni vyhra, zalezi na terenu druhe vlny/utok sampion a tulaci/, zainteresovani vi co je to za opruz, ale da se to :) nicmene jsem od te doby co je moznost vyjednavat prosel vzdy vyjednavanim :) mam svuj system a max na 3 pokusy to davam bez dia
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj, tuhle konkrétní bitvu dávám s tankovým vznášedlem a tulákama, je potřeba jet s rozvahou a porazit to jde, když padne špatný terén, je to trochu horší, ale většinou na max. druhý pokus jsem to zatím vždycky prošel, stejně tak i tu další bitvu, ta taky není úplně snadná, útočnej bonus mám proti obraně v deficitu, ale projít to jde :)
Stejně je to v budoucnosti 4. a 3. bitva od konce je nejtěžší..
 

DeletedUser12151

Host
Pred vyjednavanim jsem to taky vzdy prosel, ale tim, ze je tu moznost toho vyjednavani je spestreni a bavi me prijit na spravnou kombinaci,pocitam, ze ve vsech dobach je tato cast expedice tezka. Snad vyjma vrcholu, kde jsem na B a utocim proti 15 % se svymi 81 :D tam to projdu vse automatem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru