Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Mě by spíš zajímalo, jak funguje to započítávání Síly cechu - do včerejšího přepočtu jsme dosáhli odměny cca 8000 síly a celkem dostali 56 000 síly (Síně + CvC + Exp). Dneska jsme už na 28 000 síly z Exp a vybrali jsme 60 000 celkem. Což mi nějak nevychází, vzhledem k tomu že ze Síní+CvC stabilně získáváme 45 - 50 k Síly.
 

DeletedUser7629

Host
Hodnotim cechovni expedice pomerne kladne, vadi mi jen to, ze neni mozne si pruchod vyjednat. Nevi nekdo vcetne podpory, proc kdyz to spustili, nedali i tuhle moznost? Hlavne uroven 3 druha pulka trate by si tuhle moznost zaslouzila, ne kazdy na to na konci ma.
 
Ztratil se nám zakladatel a vedení cechu, jak vyřešit tento problém a odemknout obtížnost v expedici. Dík za odpověď.
 

DeletedUser8622

Host
Prima je to : ). Aspoň jednotky z minulé doby, sice bych bral ještě starší abych je ve skladu oprášil, ale třeba časem : ).

Akorát teda nevidím, kde by se dalo zjistit kdo z cechu se účastní expedice.
A ještě jedna otázka - vztahuje se na odměny bonus z Chateau ?

exp.3lvl-stanoviště:útok216+80-obr189+80
moje-útok-268+123-obr193+84
moje arma celá "fuč".arma stanoviště-1arma +3dílky
není to divné??????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Zpět k expedicím:D
Asi jsem špatně pochopil zadání,kde je napsáno,že lze mapu projít 3x za týden...Takže mám oddupáno,do konce zbývají cca 3 dny a teprv teď mi došlo,že jsem vlastně svým rychlým postupem cech ochudil o značný počet bodů. Jde mi o to,že body jsou i za prohru a takhle mi vlastně propadne cca 70 pokusů,které jsem mohl proměnit za body za plánovitě vzdané bitvy. Grrrrr. :mad:
 

DeletedUser13678

Host
Zpět k expedicím:D
Asi jsem špatně pochopil zadání,kde je napsáno,že lze mapu projít 3x za týden...Takže mám oddupáno,do konce zbývají cca 3 dny a teprv teď mi došlo,že jsem vlastně svým rychlým postupem cech ochudil o značný počet bodů. Jde mi o to,že body jsou i za prohru a takhle mi vlastně propadne cca 70 pokusů,které jsem mohl proměnit za body za plánovitě vzdané bitvy. Grrrrr. :mad:
Možná jsem teď špatně pochopil já tebe, ale to už jsi to 3x projel? :)
 

DeletedUser5384

Host
Ano,dá se to pochopit i jinak. Třeba tak, že ti pisatel sděluje,že nevěří tomu že zatímco na papíře/monitoru jsi silnej jak býk,v reálu jsi stejný,abych to napsal bez invektiv. To vysvětlení nevztahuj na sebe,ber to spíš jako pokus o obecný výklad:)

jo,projel a teď budu muset čekat :)

Prosím moderátory o pomoc se sloučením mých příspěvků,případně o zprávu,jak mohu příspěvky sloučit sám.Nemohu to v téhle grafice nalézt.Dík
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
jo,projel a teď budu muset čekat :)

Prosím moderátory o pomoc se sloučením mých příspěvků,případně o zprávu,jak mohu příspěvky sloučit sám.Nemohu to v téhle grafice nalézt.Dík
Ano,dá se to pochopit i jinak. Třeba tak, že ti pisatel sděluje,že nevěří tomu že zatímco na papíře/monitoru jsi silnej jak býk,v reálu jsi stejný,abych to napsal bez invektiv. To vysvětlení nevztahuj na sebe,ber to spíš jako pokus o obecný výklad:)
Jako obecný výklad jsem to pochopil, mně to sděleno nebylo :) Nicméně, já reagoval hned na první příspěvek pisatele a podle mne nepřiměřenou reakci Crackenosche. Je to můj názor, který jsem sem napsal. Hned další reakce Crackenosche na můj příspěvek byla vedena v podobně agresivním duchu, jako jeho první reakce. Plná osočení. Jen za to, že se mi ta první zdála neadekvátní :) Přitom z mé strany nepadlo ani slovo o tom, že nemá pravdu. Sám se snažím v rámci možností své doby mít armádu na nejlepší možné úrovni. Prostě mi šlo jen o to, že se dá nesouhlasit i slušně a tím bych to z mé strany uzavřel ;-)

jo,projel a teď budu muset čekat :)

Prosím moderátory o pomoc se sloučením mých příspěvků,případně o zprávu,jak mohu příspěvky sloučit sám.Nemohu to v téhle grafice nalézt.Dík
To už jsi ve strategickém myšlení hodně napřed, když tě napadne, že úmyslnou prohrou před další výhrou získáš dalších pár bodů pro cech :) To mne vážně nenapadlo, ale pravdu máš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
jo,to víš,já ti to napíšu a ty ke mě začneš jezdit brabčit bazary:p

112/93,ale popravdě mě to stálo pár dia na proléčení jednotek u dvoukolových soubojů.:)
 

DeletedUser13678

Host
Mám malý postřeh z dvoukolových bitev a chtěl bych ho potvrdit nebo vyvrátit :) V jedné dvoukolové bitvě jsem první kolo vyhrál, ale značně oslaben prohrál to druhé. Při dalším pokusu mi přišlo, že soupeřova armáda byla jiná, slabší a ta původní byla nasazena pak až v další jednokolové bitvě. Všiml si toho také někdo nebo se mýlím a přehlédl jsem se? Napovídá tomu i to, že napodruhé jsem se skoro stejnou svojí armádou neměl v prvním kole dvoukolové bitvy problém.
 

traktorista

Odborník
Jasně, už si tě hledám :D

Mám 132/93 a chybí mi 3 políčka do konce, zatím bez dia, ztráty přijatelné. Dál už teda nad tím těžce dumám, přece jen, jsou tam nepříjemně složené vlny a s vysokým bonusem. Tak jestli to někdo dal do konce bez dia v Budoucnosti, nechť se hlásí, zajímalo by mě, jestli to lze : ).
 

DeletedUser5384

Host
Já na to šel po Kutuzovsku,prostě šavle věrch a urááá:) Moc jsem to neřešil,právě proto,že jsem žil v omylu,že po té trojkolové expedici bude další a ještě jedna:) Napodruhé, když vím,že mám tak v průměru 20 možných pokusů na jeden checkpoint budu asi rozvážnější ;) Jinak pár dní jsem spal bez bojů,takže nemusím dík Alca příliš řešit ztráty.
 

DeletedUser13690

Host
Kolik mám vložit zbožího do cechovní pokladnice,aby mě byl zvednut level?A hlavně kdo mě ho zvedne?Zboží jsem tam nějaké dal a napsal do cechovní pošty vedení,že bych byl rád za odemčení levelu.Postupuji správně?Chci dál bojovat,ale nemůžu:(
 

DeletedUser

Host
Zdravím bobbyci, tebe už jsem dlouho neviděl :)

Z vlastní zkušenosti mohu tvrdit, že vše jde projít bez ztráty diamantů. Jen škoda obětovaných medailí, které padly zbytečně, abych si ukrátil chvíli, když nyní musím čekat do úterý. Občas byla obrazovka doslova rudá, ale opravdu to jde.

Bonus 106/93

Kolik mám vložit zbožího do cechovní pokladnice,aby mě byl zvednut level?A hlavně kdo mě ho zvedne?Zboží jsem tam nějaké dal a napsal do cechovní pošty vedení,že bych byl rád za odemčení levelu.Postupuji správně?Chci dál bojovat,ale nemůžu:(

Ano, postupuješ. Není nutné zásobovat pokladnici, pokud je v ní dost zboží na odemknutí další obtížnosti. Jediné co schází je odemknutí obtížnosti někým s odpovídajícími pravomocemi (vedení cechu).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13690

Host
Ano, postupuješ. Není nutné zásobovat pokladnici, pokud je v ní dost zboží na odemknutí další obtížnosti. Jediné co schází je odemknutí obtížnosti někým s odpovídajícími pravomocemi (vedení cechu).
Takže pokud je tam nějaké zboží zobrazeno červeně a já ho nemám a ostatní nedají jsem nahranej?
 

traktorista

Odborník
Tak už jsem taky dorazil na konec bez dia. Takže ano, jde to.
A konečně jednou můžu po delší době prohlásit, že tohle se INNO opravdu povedlo, funguje to jak má a správně rozvířilo poněkud zatuchlý rybníček. Těším se na pokračování.
 

Zelda

Člen
traktorista: dokončil jsem už včera, taky bez dia, s bonusem 114/93
Druhá polovina III. obtížnosti je opravdu tuhá a často nejde taktikou jednotka+7 tuláků a o automatu už nemluvě....
Jinak jsme do dnešního dne s cechem o 80 členech (61/80 aktivní účast) nasbírali 37 400 síly (3 014 000 expedičních bodů), takže se nejspíš vykašleme na CvC, kde se po nás akorát vozí lovci bodů (zdravíme bohiho :confused:) a z utopených surovin vlastně nic nemáme (narozdíl od expedice).
Takže za mě k expedicím - velké plus a krok správným směrem.
 

DeletedUser7629

Host
Hodnotim cechovni expedice pomerne kladne, vadi mi jen to, ze neni mozne si pruchod vyjednat. Nevi nekdo vcetne podpory, proc kdyz to spustili, nedali i tuhle moznost? Hlavne uroven 3 druha pulka trate by si tuhle moznost zaslouzila, ne kazdy na to na konci ma. Ky to bude mozne vyjednat za medaile???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru