Diskuze k historické okénku: Rosa Parks

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14058

Host
Jak tu už zaznělo - ono někdy by méně v konečném důsledku mohlo být více...
Pokud jsem zahlcena řadou eventů, kde se neustále opakují úkoly "postav x současných budov" (které mám samozřejmě postavené, takže je musím napřed zbourat), rekrutuj, vyrob, namotivuj atd pořád dokola (no co taky jiného vymyslet, že ?), docela si rozmyslím, zda se zúčastnit.
Obzvlášť za situace, kdy za odměnu dostanu budovu, kde na rozloze 4x5 vyrobí pár mincí.
Jsem ráda, že eventy mohu beztrestně ignorovat, v tom spatřuji jejich největší přínos :)
No a k volbě témat se ani nemá smysl vyjadřovat...
Dodatek - než mě někdo začne opravovat, že historické okénko není event - já v tom nevidím rozdíl.
 

traktorista

Odborník
Pro mě jsou tyhle eventy spíš příležitostí vyčistit si inventář od nepotřebných věcí, které padají z expedic a na plnění úkolů se hodí.
 

Svatej

Legenda
Barbucha 11: :D Nikdo by tě opravovat, že okénko není event, opravdu neměl, alespoň pokud je věci znalý protože tak to přesně je. ;)

Respektive v češtině to je hezky rozděléné zhruba následovně :Historická okénka (1) a Události (2) (zimní událost, letní událost...)
a to celé je zařazené pod převzatým, nicméně oficiálně nepoužívaným pojmem event. ;) Takže ano, okénka jsou eventy, ale rozhodně už ne události! :p
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3903

Host
Pro mě jsou tyhle eventy spíš příležitostí vyčistit si inventář od nepotřebných věcí, které padají z expedic a na plnění úkolů se hodí.
Pravda, kdybychom neměli ten neužitečný bordel z expedic, úkoly typu získej 1.000 spokojenosti nebo postav 3 obytné budovy by byly otravnější. Ono stavět pořád dokola památník a sbírat tu spokojenost po 72 bodech chvíli zabere. :D
 

DeletedUser13872

Host
Tak já nějak nemám chuť ani motivaci tento event plnit. Pošetřím zdroje na Zimní událost.
 

Svatej

Legenda
No,v eventu o R.P. je chyb nebo trapných formulací víc,než v českým manuálu k čínské pračce. Namátkou jen pár,screenovat všechny mi fakt nebralo:
Zobrazit přílohu uživatele 2569
Opravdu pro zvýhodňování barevných? To tedy o 60 let předběhla dobu :D

Zobrazit přílohu uživatele 2570
Můj návrh: .......velice mladá. Odešla žít se svou........

Zobrazit přílohu uživatele 2571
Během vedení Nixona? Kam ho vedli? ,- ..že případ Rosy...
Můj návrh: Během Nixonova vedení ,- ...že Rosin případ...

Tedy, všechna čest. ;) Já ty infookna v češtině vůbec nečtu a v angličtině jen jaksi zběžně...
Ale dobré je, že si innogames co se informačního přínosu a cz překladatel co se kvality týče dlouhodobě drží svou "úroveň". ;)
 

DeletedUser5384

Host
Přiznám se,že je taky čtu sporadicky:) Ale nadzvedl mi hned ten první popisek se zvýhodňováním barevných :D Nechci podsouvat R.P. nějaké vyšší cíle,ale Advancement lze přeložit příhodněji ke kontextu. A to jsem ještě docela diplomat:) To ostatní je strojovej neosobní překlad,působí to na mne,že překladatel si svými překlady přivydělává na studium bohemistiky někde v Pakistánu :D
 

DeletedUser13620

Host
Ta odměna zkrácení výroby o 5 minut je tiskařský šotek, je to myšleno vážně nebo je v kalendáři 1 dubna ?
 

Svatej

Legenda
Vůbec ne, je to nová chystaná funkce. Už se ví i o 30m zkrácení a dle informací mě dostupných budou minimálně ještě další 2 (účinnější) sady na zásoby.

Stejně tak budou i sady na zlato. Malá - 1h, střední - 8h, velká je zatím neznáma.
 

dudasek

Znalec
zvýhodňování jedné skupiny obyvatel=rasizmus.
kdo ví-možná se dočkáme historického okénka s Kukluxklanem(nevím,zda jsem to správně napsal),příště to bude Adolf Hitler a fašismem...přešlap je slabé slovo!
naštěstí ta budova ani nestojí za stavění,takže jí stavět nemusím-nemusím to ani začít plnit,natož dokončit!
 

DeletedUser5384

Host
Tak nějak mi připadá, že snaha o zvýhodňování jedné skupiny obyvatel není něco, co by mělo být hodno nějakého obdivu (či eventu).
Ale opět jen můj, možná pomýlený, názor...
Buďme objektivní:) Bohužel zvýhodnění z toho udělalo INNO svým překladem,resp. překopírováním překladu z wiki :D Řekl bych,že tímto počinem udělali celému hnutí docela medvědí službu,i když nutno dodat,že od původní ideje k dnešnímu stavu situace docela nabobtnala. A to nejen ve vztahu k afroam, ale k jakýmkoli minoritám. Bojím se,abychom svou příslušnost k minoritě nemuseli za chvíli vyplňovat do dotazníků podobně,jako jsme se kdysi hlásili k dělnickému původu :D
 

Svatej

Legenda
Menšinová příslušnost: Metal believer! :D
Sakra povolte ty podpisy měnit!! :D Tohle bych si tam hned dal :)
 

DeletedUser15072

Host
Popravdě jsem tu dva dny, ale když na mě vyskočil tento "úkol", nechápal jsem proč, souvislosti, co to má společného s dobou (bronzovou). Politiku jsem neřešil. Vkládat do hry z dějepisu to dobré i zlé, ano, ostatně získávání území a dobývání taky není vždy úplně "morální" a historie je plná politických rozhodnutí. Těžko říct, kde jsou hranice. Taky chápu snahu vnést do hry novinky. První, čeho bych se držel, že by úkoly měly jít s dobou a "mezihry" podobné této by měly směřovat výhradně do fóra a kategorie "soutěže". Pravidla úplně neznám, ale bránil bych se i nějakého křížení dob v podobě diamantů, budov, armád... Ale to už je mimo téma.
 

Svatej

Legenda
Worksheet: Doba, kdyb byly jen 4 velké eventy ročně a jinak nějaká zábava jen na fóru už tu byla. ;) A hráči moooc křičeli že se nudí. Proto vznikly tyhle malá historická okénka a lehkotonážní události. Jejich velká výhoda je v tom, že je můžeš prostě ignorovat.
Pravidla úplně neznám, ale bránil bych se i nějakého křížení dob v podobě diamantů, budov, armád... Ale to už je mimo téma.
V čem diamanty kříží doby? Ty jsou naopak universum - jistota něčeho co najdeš v každé době.
Budovy, no byly jen 3 příležitosti získat budovu z doby před tebou a podle toho co vím už to neudělají. ;) Vzhledem k tomu že ve všech případecch šlo jen o 1 budovu a to dekoraci, stejně to nikomu moc nepomohlo.
Co se armmád týče, ano, hráč může získat jednotky z doby nebo dvou napřed než je on. Vyžaduje to ale velké úsilí a spoustu vynaložených zdrojů ve hře. Vůbec bych tedy odměnu v podobě několika kusů budoucích jednotek neviděl jako přehnanou, ale jako odpovídající odměnu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru