Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
pro mne už zimní event skončil -3 oblasti získávat teď zrovna nechci.kvůli stanu dál nepojedu.bude to můj první nedokončený event od května 2017 a to,že je to právě vánoční mě dost mrzí.
zatím jsem "vylosoval" 4 různé budovy a předevčírem jsem štastně zagamblil:
míchání-2*-Halmbock
...takže mě to potěšilo,neboť se mi ten oř líbí z celého setu nejvíc
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem získal i poslední budovu a set je komplet.
Svíčkaře a madam Fortunu mám 2x
Nějaký nápad na postavení by byl ale klidně si nechám inspirovat nějakým jiným návrhem o co nejlepší využití setu.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Klempířův stan bude přejmenován na Dráteníkův (tak jako jsme měli v oznámení). Stane se tak s příští aktualizací herních textů, což by mělo být až po Novém roce.
 

Kayro

Znalec
Jedno to urcite je ale me by treba zajimalo co to je celkove za "budovy" kde se ty jejich nazvy vzaly,jestli je to nejaka nemecka tradice nebo si to jen vycucali z prstu.Mozna to vysvetluje zadani ukolů ale to zasadne nectu,vyhnu se tim blabolum o okurkach jako je treba dneska.
 

Svatej

Legenda
Jak slavnost Smorgasboard tak Halmbock odkazují na švédské či lépe, severské vánoční tradice. ;)
Madame Fortuna zas na narozeninové eventy. :D
A zbytek je taková Evropská všehochuť. ;)
 

dudasek

Znalec
mě se dnes nepřičetli hvězdy-myslím těch 10 za návštěvu-zkusím reset...tak to naskočilo-
nicméně dnešní záseky:šampion a 5fp k pousmání!včera jsem 3* netrefil síň slávy,,,jsem gamler bez štěstíčka
 

Svatej

Legenda
Už mi schází jen 2 druhy budov.:rolleyes:
gx14.png
 

DeletedUser13872

Host
No tak Stan slaměné dámy budu mít taky 2x
Dnes na 6 pokus ale z toho bylo 2x14 hvězd takže mi zase něco zbylo
 

DeletedUser15216

Host
Dnes jsem mel velke stesti.Mel jsem jen 10 pokusu a hned na poprve,se me budovu povedlo najit .D
 
A nebude v lednu tak nějak jedno,jak se ta chatrč jmenuje ? :D Hlavně když bude dávat,co má ?
Mno tak hlavně, že se přejmenovávají ,,chatrče" ale aby se jednou provždy ze světa zprovodila chyba, kdy ve Chromu člověk na něco klikne a proklikne i položku pod tím, to ne. Tahle chyba mě dneska stála 10 hvězd a to si sousedi přes zdi vyslechli něco řevu. Ovšem jména budov především, že ano :mad:.
 

peepee77

Veterán
Je rozdíl mezi opravou textu a opravou chyby hry jako takové.
Text dokáže opravit CZ tým kdežto chybu s proklikem musí řešit programátoři, je to úplně jiná úroveň. Navíc pokud vím, je to hlášená chyba a to je tak všechno co s tím CZ zým dokáže udělat.
 

DeletedUser11613

Host
teda když to tady tak čtu, musím říct, že mě až překvapuje ta zdejší spokojenost se zimním eventem, pro mě osobně je to jedno obrovnské zklamání, krom sběru dalšího setu budov (kolik jich ještě bude?) dárky o ničem až na tu svatyni, nemám fakt důvod pokračovat v úkolech, neb ani ty hvězdy co padají s každým novým dnem není za co utratit .. :confused:
 

dudasek

Znalec
já už tu svou nespokojenost vypsal-nevím,mě nedonutí otevírat další území kvůli budce,co ztěží postavím...gambl mi moc nejde-vylosoval jsem zatím 2 budovy(jednu 2*),,hvězdy už jsem utratil jedu systém "skliď-utrať" a těším se na nový-tento je první,co nedokončím...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru