Diskuze k zimní události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11457

Host
nějaké tipy jak nejlépe naložit s body?
nechat jich co nejvíce a vybrat pak vše najednou?
je to styl jak v kasinu, akorát že po splněném prvním úkolu frosty zmizel a další úkol nemám :(
 

DeletedUser11438

Host
Každý den, dostaneš jeden úkol ;) Nevím, já si hvězdy budu šetřit, a počkám si na odměnu, kterou moc chci :D Např tuláci, diamanty, svatyně znalostí, studánka přání atd.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11022

Host
Takže jestli jsem to správně pochopil, tak dostanu každý den 10b + body za úkol?
 

DeletedUser11317

Host
Přesně tak. Každý den si můžeš v okně události vybrat 10 hvězd, aniž bys následně musel dárek vybrat. A + hvězdy z plnění úkolů :)
 

DeletedUser12137

Host
Co mám dělat,když jsem dnešní úkol splnil a odměnu jsem nedostal?? :eek:(

2ajzw9v.png

[SPOIL]7a) Jak se nazývá hotel, který je dominantou města Quebec?
7b) Kolik rozšíření lze získat ve výzkumu koloniální doby?[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Zkusit napsat na support.. ale obávám se, že tvé tvrzení je značně nepravděpodobné..
 

DeletedUser9146

Host
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli bude zveřejněn seznam úkolů.
 

DeletedUser5701

Host
Úkoly jsou vždy plus mínus stejný. Něco zušlechti nebo namotivovat pak něco smazat nebo postavit a samozřejmě výroba. A pro mě osobně nejzákeřnější úkol získat území na mapě nebo vývoj nový technologie. :) Však to znáte.
 

DeletedUser12139

Host
Zdravím chtěl bych se zeptat zda-li bude portrét sněhuláka Frostyho k získání v úkolech ( Jako v předchozím eventu byl na konci k získání portrét upíra) nebo si ho budu muset vytáhnout v té nové hře :) popravdě je to věc co by mi udělala největší radost a mívám docela smůlu :D dneska jsem otevřel pět políček a nezískal nic co by se mi líbilo :D
 

DeletedUser

Host
Jestli se nic nezmeni, tak je v ukolech jen portret charlese a astrida
 

DeletedUser11317

Host
Zdravím chtěl bych se zeptat zda-li bude portrét sněhuláka Frostyho k získání v úkolech...

Já myslím, že tady není potřeba nic tajit :) V oznámení o Zimní události přímo stojí:

Připravili jsme pro vás také dva nové portréty. Navíc, pokud ho ještě nemáte, můžete získat i portrét Frostyho.

Zkuste si to pročíst a dozvíte se spoustu odpovědí na vaše otázky.
 

DeletedUser12139

Host
Já to četl, ale myslel jsem, že když ho spousta lidí má tak je blbost, aby byl v té hře... :) Díky za odpovědi ;)
 

DeletedUser2059

Host
Jinak v podstatě každý evnt se přidá nějaký nový portrét do nabídky profilových obrázků. :)
 

DeletedUser11288

Host
Ahojky měl bych dotaz na lidi co to hrály na betě objevila je tam v zímní akci cena svatyně znalostí???
 

DeletedUser

Host
Prosím vás... poradíte?? zasekl jsem se u 10. úkolu "Pronikni do 2 oblastí"... Nevíte co mám udělat??? Dobyl jsem už 6 provincií a 1 oblast dobyl komplet a furt se to nechce ani hnout... Poradíte??
 

DeletedUser

Host
Rozklikneš oblast a vpravo dole pod obranou armádou je tlačítko proniknout. To musíš zmáčknout a je to. :)
 

DeletedUser10110

Host
Jeeee takze svatyne uz byla? Jsem ji uplne propasl :(((

Edit: Jestli se nepletu tak 6.12. byla Studánka přání a nikoliv Svatyně znalostí. Prosím pomocníky aby se nesnažili přivodit infarkt hráčům foe, kteří náhodně brouzdají fórem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru