Diskuze k zimní události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11457

Host
super, dneska jsem za poslední hvězdy získal cirkus... :D. tak s územím to bude 20 + za los 30 hvězd. no, musím se snažit... :p
 

DeletedUser6428

Host
Tak jsem měla radost, že se mi podařilo vyřešit úkol s průzkumem provincie...trvalo to, ale zvládla jsem to....tak jsem se zasekla znovu a už jsem asi opravdu skončila....Jak mám dořešit úkol: Postav kulturní budovu z tvé éry nebo 2 dekorace z tvé éry, když jsem před pár dny přešla do moderní doby a žádná kulturní budova a ani dekorace (teda, pokud nepočítám ceduli za 200 diamantů) nenabízí a ve výzkumu jsou tyto "odměny" až po vyzkoumání několika úkolů a po 311 výzkumných bodech??? Takže opravdu výborný úkol....
 

DeletedUser6428

Host
Tak jsem zkusila napsat na podporu...a mám smůlu...nic s tím nejde udělat a prý bude zase nějaký další event....škoda, že ty úkoly jsou udělané tak, že nejsou vždy splnitelné....
 

DeletedUser6428

Host
hmmm, tak pro mě fakt zimní úkoly skončily....škoda....trest za to, že jsem postoupila do další doby....kdybych nehrála a zůstala v předchozí době, mohla jsem vesele plnit dál...
 

DeletedUser6428

Host
hmmm, za 152 bodů??? Já vidím, že musím splnit dálnici za 57, potravinářství za 85 a pak to dělostřelectvo s krytem za 67, to je celkem 209 bodů....nevím, jak rychle je můžu získat, když je jeden bod za hodinu, přijdu z práce domů večer, mám deset bodů...do půlnoci už jich moc nezískám....a nebo si je mám koupit??? to těžko....takže úkol je nesplnitelný
 

DeletedUser9906

Host
209 fb není zas tak moc, hlavně jestli máš suroviny. Body se dají koupit, v moderně máš určitě pár mil zlatých, taky koukni do inventáře, žeby tam pár bodů nebylo?:)) Jinak mě by docela zajímalo, kdy přesně ten event končí, tedy v kolik hodin.
 

DeletedUser

Host
Ahojte,
nevíte pls, když byly dnes ukončeny úkoly, bude zítra ještě možnost vybírat dárky a bude tam jiná speciálka?
 

DeletedUser9146

Host
Chtěl bych se zeptat. Bude event ještě zítra, nebo dneska o půlnoci končí? Mám ještě pár hvězd, tak nechci, aby mně propadly.
 

DeletedUser11297

Host
Nemyslím si, že by zítra mělo ještě něco být, ale jistý si nejsem. Každopádně bych ty hvězdy utratil už dnes.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru