Diskuze k zimní události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Teda matesov, skoro jsi mně dohnal k pláči. Jestli je pravda, co píšeš, tak máš neuvěřitelnou smůlu. Já jsem si to nepsal, co jsem vybral, ale já to měl jednodušší. Čekal jsem na skrýš tuláků (a tudíž nevybíral) a tu první jsem získal za cca 200 hvězd, druhou za cca 40. Síň slávy se mi povedla tuším někde kolem 50ti hvězd. :cool:
Jo a k té náhodě, co tu někdo psal, tak se jedná o náhodu, která je v INNO úpravě. To znamená, že např. u každé VS je jeden plánek co padá minimálně, v úkolech padaj mince a kladívka daleko častěji než dia a tady v evenu to je podobně. Takže asi máme smůlu, tohle nepředělaj!!! :(
 

DeletedUser

Host
souhlasím s tím, že je to náhoda. třeba Svatyni znalostí jsem odkryl na jednom světě na 1. pokus a na druhém na 2. pokus. Ale souhlasím s tím, že člověk může mít fakt smůlu (já třeba odkryl dvojitou šanci a dostal dva hastroše(chtěl jsem budovu PZ, protože jsem do něj právě přestoupil a mohla by dost mi pomoct)).
ještě jsem se chtěl zeptat, jak je to s trváním eventu. Má trvat do 5.1., ale někde jsem četl, že dárky jsou jen do 31.12. co teda platí?
 

DeletedUser2298

Host
Není to náhoda.. je to statistika :)
K dotazu ( bez záruky) - v minulých akcích to bylo myslím tak, že úkoly byly přidělovány každý den do 31.12. následně byl nějaký bonusový Novoroční úkol a Frosty přestal zadávat nové úkoly... ale čas na ukončení již dříve nestihnutých, třeba časově náročnějších úkolů ( průzkum provincie, obsazování, nějaký ten výzkum..) byl již do toho zmiňovaného 5.1.
Co se týče dárků - to si již tak přesně nepamatuji ( zda šlo otáčet a byl zadáván nový denní bonus i po 31.12.) a možná mě tedy někdo doplní s méně sklerotickou pamětí jak je ta moje :)
 

DeletedUser11526

Host
Zatím jednoznačně palec dolů, drtivou většinou dárků tvoří kladívka a zlaťáky, kterých vyprodukuji dost normálně každý den. Aby se neřeklo, je to vyšperkováno superbonusy stylu "ukaž dva", "zamíchej znovu" a jako zlatý hřeb "dvojnásobek", u kterého je nejlepší, když padne jako poslední nebo těsně před zamícháním. Skutečně zajímavých věcí je nepatrné množství, je vidět že team vrátný, uklízečka a spol. už to mají na háku. Zas na druhou stranu - je fajn, že se stačí lognout na pár minut denně. Nezabere to nijak moc tak drahoceného času z reálného života, takže aspoň něco pozitivního to přece jen přineslo :)
 

DeletedUser2298

Host
Akce trvá déle jak měsíc a každý den je obměna odměny.. předpokládám že NIKDO z hráčů není natolik naivní, aby si myslel, že každý denní dárek bude " upa supa nej nej nej úža.." Ale během trvání akce bylo za odměnu dáno celkem DOST zajímavých odměn využitelných od nováčků až po staré mazáky - jen namátkou diamanty, obytná budova za diamanty.. obrovské balíky medailí ( tedy laciné a rychlé rozšíření sítě města), Svatyně znalostí, Síň slávy, Skrýš tuláků.. a samozřejmě i obrovské množství ozdob, plev a tématických budov, které zase potěší jiné hráče.. Myslím si že Vánoční akce je povedená jako každý rok.. to že někdo vyplácá medaile na hlouposti, nebo bohužel otočí zásoby/mince.. to je už bohužel problém každého hráče a nebo náhoda..
 

DeletedUser11457

Host
padl tady dotaz, zatím bez odpovědi...
momentálně mám 260 hvězd, co když už nepadne nic zajímavého, nebo spíše, v ten poslední den bude nějaká nuda odměna, co pak? co s hvězdama, které mi zůstanou? prostě propadnou? nebo za to bude nějaká jiná odměna?
 

Zelda

Člen
Já jsem s eventem spokojen. Úkoly jsou relativně vyvážené a není zase takový problém je plnit. Odměny jsou také tak akorát - představa, že tam bude každý den něco cenného je zcestná. A je rozdíl kde se ve hře člověk nachází - na Arvahallu jsem mezi hráči ve špičce, takže pro mě bylo prioritou sehnat Síň (2 za 340 hvězd), Svatyni, diamanty a Studánku. Všechno se mi povedlo vybrat. Na B a D jsem jako hráč střední třídy spokojeně bral i kasárna a výrobní/kulturní budovy
 

trojan1673

Veterán
Jediné co mi vadí, je že se nedá plnit více úkolů za den.
Jsem teď po návštěvách a je to docela náročné časově.
Jinak já mám také smůlu, to znovu zamíchat je tam snad za trest:)
 

DeletedUser11457

Host
tak dneska další věc, na kterou spousta lidí čekala. renovační sada, jsem hrdým majitelem hned dvou, v tomto případě pro mně zamíchat prokletím nebylo (i když sem míchal celkem 4x, sada padla jen 2x.
měl sem skoro 300 hvězd, teď mám 50, takže pohoda. k tomu sem získal skoro 4k medailí + nějaké domky. no, vydařený event :p
 

DeletedUser9061

Host
Pěkné. Též jsem si renovační sadu vyhrál, bohužel jen 1x, ale i za ni jsme rád. PO utracení 90 hvězd jsem trefil "promíchat" ;). Pak za 70 "ukázat dvě" a ukázalo mi to renovační sadu. Štěstí nového roku :) :) :)
 

DeletedUser11526

Host
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co je na renovační sadě tak skvělého, že všichni po jejím získání touží ?
Děkuji :)
 

DeletedUser5701

Host
Pomocí renovační sady jde vylepšit eventové budovy ze starších dob. Např.: postmoderní šampión na současného atd.
 

DeletedUser2298

Host
Renovační sada... tu ocení hlavně ti hráči, co jsou aktivní v cechovních bojích.. za pomoci renovační sady + kasáren šampiona a investice 50 diamantů či vybrání Alcatrazu a dostatečného štěstí ( + samozřejmě vybrání budovy produkující zboží do cechovní pokladnice) můžeš začít bojovat v nové CvC době ihned po jejím spuštění ( a vyzkoumání prvního výzkumu a postupu do té doby). A na začátku CvC bojů bývá rychlost a obsazení nových strategických sektorů klíčové pro další válčení a rozvoj území v CvC..
 

DeletedUser11526

Host
Aha - díky za vysvětlení.
Mně nějaké cechovní války nechávají chladným, proto po nějaké renovační sadě netoužím.
Popravdě mám jednu v inventáři už poměrně dlouho, ale nenašel jsem pro ní smysluplné uplatnění, proto jsem se ptal :)
 

traktorista

Odborník
Mimochodem, pokud použiju renovačku v Postmoderně na Cukrovinky, stanou se mi z nich Velké cukrovinky a nebo budou pořád ty samé jen se přepočtou výrobní čísla?
 

DeletedUser2298

Host
Velikost budovy se nezmění.. změní se jen doba ke které je přiřazena - a tím pádem jak říkáš její čísla.. Vylepšení na "větší" budovu lze provést ( šlo provést loni a půjde asi i letos) pouze pomocí Frostyho úkolu - zakončením celé Vánoční úkolové řady.
 

DeletedUser11297

Host
Zítra nebo pozítří by měly být v nabídce. A mám dokonce pocit, že loni byly takto v nabídce oba dva dny. Takže ještě bude šance získat je.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru