Diskuze k zimní události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9061

Host
Zdravím kingdom of the flies,

nejdříve si přečtěte na co vůbec pomocník fóra odpovídal. On odpověděl totiž zcela správně. Josikov se totiž psal na "betu".
Ahojky měl bych dotaz na lidi co to hrály na betě objevila je tam v zímní akci cena svatyně znalostí???
 

Henzisek

Znalec
A jestli sen nepletu ptal se zda byla na betě a ano na betě byla 6.12 jak sem psal.

EDIT: lawnot66 už zdůraznil :).
 

DeletedUser10110

Host
Ano omlouvám se... Přehlédl jsem slovo ""beta".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12262

Host
Chci se zeptat, bude během zimní události možnost získat renovační sadu? Nebo na ni čekám zbytečně? Díky za odpověď...
 

DeletedUser3139

Host
Podle nejnovějších info od tvůrců to neví nikdo (asi ani oni sami). Ale tuším že tu někdo psal, že na betě byla! :cool:
Ale tato info je bez záruky!
 

DeletedUser9146

Host
Já mám našetřeno přes 400 hvězd na renovovační sadu a na síň slávy a byl bych velmi zklamaný, kdyby se to v nabídce neobjevilo. Taky jsem slyšel, že na betě byly, ale už 24 dní na ně marně čekám. Zimní event má být ještě pár dní, tak budu doufat, že ještě budou v nabídce.
 

DeletedUser11297

Host
Budou stejné odměny jako na betě, akorát v jiném pořadí. Takže síň i renovačka budou, jen se neví kdy, ale času zbývá ještě dost.
 

DeletedUser11986

Host
Dobrý den. Mám ukol postavit 7 různých druhů budov. Mám výrobnu zásob, zboží, vojenskou budovu, klasický dům, kulturní budovu a zbylé dvě prostě nevím :-( mohli byste mi prosím poradit haké všechy budovy mám postavit? Děkuji moc.
 

DeletedUser6428

Host
Hmm, tak mám po zimní události....zasekla jsem se na úkolu Prozkoumej provincii....na obou světech, kde hraju, jsem si těsně před tímto úkolem otevřela (prozkoumala) tři nové provincie...a díky tomu teď nemám co prozkoumat...a nemám dost zboží, abych mohla oblasti provincie získat a otevřít si tak další možnost průzkumu...teď jsem na Brisg. jednu ze tří "otevřených " provincií získala, ale nová možnost průzkumu se mi neobjevila...a další provincii nezískám, jak jsem psala, nedostatek zboží...Škoda, že nejde některý z úkolů přeskočit....
 

DeletedUser6375

Host
Myslím, že je možné napsat na support a pokud zjistí, že bys to opravdu nestihla, tak ti úkol uznají...
 

DeletedUser11457

Host
hmm, co to je za úkol s těma surovinama? to jako musím postavit ty prehistorické výrobny, nebo to stačí vytrejdovat na trhu? :(
 

DeletedUser9628

Host
Blbnul vám někomu ten dnešní úkol? Vím o třech lidech, včetně mě, že jsme si povyměňovali suroviny a frosty byl stále nespokojen, restart hry nepomohl. A až náhodou jsem zjistil, že stačí udělat nějakou změnu v městě, např. postavení cesty a najednou se frosty rozsvítil. Bylo to hned pár minut po půlnoci.
 

DeletedUser11457

Host
tak mi stačilo vytrejdovat na trhu. ještě, že tak... :)
 

DeletedUser4810

Host
Nechci zase jen kritizovat, ale už si to beru osobně = opět neuvěřitelná náhoda - 22 dnů po sobě se mi v prvním balíčku odkryjí zásoby a v druhém mince ?!!!!!!!!!!!!!!!! a pokud mám hvězdy na třetí, opět zásoby nebo mince

že bych se náhodně 22(44x)x z 18 možností trefil do stejných odměn = naprosto nemožné!!!!!

a to jsem záměrně obětoval prachy 4x za diamanty na mákup hvězd a už to v životě nedělám = počkal jsem až tam budou super odměny(budovy, kasárna a podobně), tak se mi pořád dokola – cca 6x odkrývalo nové míchání a když to přestalo, tak opět zásoby nebo mince nebo may plánky, které mám i 9xa když mi došly hvězdy, tak to dalo vše 2x nebo odkrytí dvou odměn a samozřejmě těch nej !!!!!!!

Takže diamanty už tu v životě nekoupím !!!!! - a opravdu lituji toho, že jsem tu kdy nějaké peníze utratil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Je to o náhodě... já třeba chtěl další Skrýš tuláků na každém světě.. Už si přesně nepamatuji jak a co bylo na kterém, ale: jeden svět byla odkryta na první pokus, na dalším světě na čtvrtý pokus, na dalším na cca osmý.. a na jednom světě jsem odkryl snad všechna pole ( včetně ukazování očkem - viděl jsem míchací pole) a Skrýš byla na posledním možném dárku.. Ono obecně je lepší si našetřit desítky či stovky hvězd a pak teprve odkrývat dárky... a nákup diamantů pak není vůbec třeba.
 

DeletedUser4810

Host
není prostě možné, abych se 22x(22 dnů) po sobě z 18 polí trefil do stejné odměny,
ano - několik dnů jsem odměny vůbec nevybíral(když převažovaly, mince, zásoby a podobně), našetřil hvězdy na lepší odměny, ale nemělo to naprosto cenu, viz popsané, pořád dokola se odkrývalo nové míchání a nebo opět mince a zásoby

záměrně každý den vyberu jen zamíchání a vyberu jen jeden balíček(zbytek hvězd nechám na příště) a pokaždé jsou to zásoby – to nemá s náhodou nic společného !
ale i přesto, že našetřím, nedostanu nic jiného, než mince, zásoby nebo plánky


Je to o náhodě... já třeba chtěl další Skrýš tuláků na každém světě.. Už si přesně nepamatuji jak a co bylo na kterém, ale: jeden svět byla odkryta na první pokus, na dalším světě na čtvrtý pokus, na dalším na cca osmý.. a na jednom světě jsem odkryl snad všechna pole ( včetně ukazování očkem - viděl jsem míchací pole) a Skrýš byla na posledním možném dárku.. Ono obecně je lepší si našetřit desítky či stovky hvězd a pak teprve odkrývat dárky... a nákup diamantů pak není vůbec třeba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Nerozumim dvema vecem,proc si to nekam pises co odkrejes a hlavne proc si 22 dni zkousel neco vybirat,ceny ktere za neco staly tam byly asi tri,ctyri ve trech,ctyrech dnech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru