Diskuze ke Kvantovým invazím

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ne, nejvíc pokroku na truhly zdarma jde nasbírat právě těch 160 pro dvě truhly zdarma, potom se počítadlo zastaví a dále jen uvádí max., můžeš otevřít víc truhel, ale ty už budou stát kvantové střepy.
 
Bože...... já tomu vůbec nerozumím :oops::eek:o_O ......nemůžu bojovat, když nemám zásoby a zásoby nemám, protože na ně 10h čekám...... vůbec tomu nerozumím a anglicky neumím....ne, asi to není nic pro mě :(
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Sezóna invazí trvá daných 11 dní, tady je to v appce jen špatně zobrazené.. když ale najedeš do žebříčku a tam klikneš na ? zobrazí se ti správný odpočet. Máme už nahlášené.
 
Vzhledem ktomu že na betě ktomu byl velice negativní ohlas od lidi co to testovali takse divim že to takto vypustily na žive světy.
Začinam si řikat kčemu je dobre beta testovaní když se nebere vpotaz zpětna vazba od lidi tam.
(Osobně mam pocit že beta je jen běžny server který jede jen měsic napřed co se vyda tam vyda se i tady)
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Osobně by mi po určitém doladění kvantové invaze nevadily, zatím je hraju - má to výhodu nežere to čas, odměny jsou sice hezký ale ve hře už jedu odpočinkový režim, takže na ty TOP odměny se nedostanu (otázka co s hodnotou odměn udělá inflace za rok, mě ani nenutí se někam hnát).
Vidím 2 hlavní problémy:
1. Nové medaile všichni doufáme s předchozíma informace že budou k rozšíření hlavního města, ale nevíme cenu 1. rozšíření, jak se to navýší na další a kolik jich ve finále bude. Taky ve mě hlodá určitá nejistota zda nezruší rozšíření za staré medaile s novými dobami.
2. Tohle není náhrada CvC, kde šlo přímé souboje s cechem, který jsem si vybral já a né nějaké losování( i když se nelosovalo, známa kauza), nebo tabulka. Namítat že CvC nebylo k ničemu, k "ničemu" ho dovedlo samo INNO, kdy poslední inovace CvC bylo zakázání jednotek bronzu v medailovce (velkovýroba kopiníků).

PS: Jako moc si s Kvantovkama práce nedali, vzali dobu železa, mírně graficky upravily a hle máte novou minihru. Super překlad, žádné chyby (teď mi nejde vybrat dokonce odměna na Fku za postup - spadne mi to). Přitom nová osada (již ne kulturní) vypadá nádherně. No a až přijdou další nové doby tak nakonec dobijeme Pluto nebo jeho měsíc Charon (neví zda je to měsíc, já se učil ještě Pluto jako planetu), přijde atomová válka a začneme znovu v době Kamenné (to už je nakreslené, fungujete to - možná)
 

erza scarlet

Dopisovatel
Inno zjistilo, že si svojí politikou podřezalo větev - placení za diamanty. Znehodnotili diamanty a pak nějaký nový produkták příšel s tím, že se udělají battlepassy. A tak je narvali všude. Divím se, že ještě není battlepass v battlepassu. Zajímalo by mě, kolik lidí to reálně kupuje. CVC člo zachránit, ale inno bylo příliš líné a hloupé. Protože já měla hned několik řešení, které by to velice snadno převedli do superkondice. Vývojáři inna musí být mimořádně neschopní. Což říkám jako někdo, kdo má zkušenosti s herní branží
 

Caratic

Komentátor
Já si nemůžu pomoct.

Přijde mi to jako zbytečně složitá řekněme věc, která mě neláká a po pokusné hře nějak ani nechvátám s průzkumem, nebo nějakým načtením. A asi největší překvapení pro mě je, že mám vybudovanou armádu z doby železné v celkovém přibližném počtu třeba 8000 bez bezvěkových jednotek, která dokázala v CvC dost. Teď ji mohu použít směrem k WC a usmívat se u toho jak mě kvantová invaze dostává do extáze.
Měli jste CvC fandům nechat... my bysme byli spokojení, vedli si svoje války a Inno by o nic nepřišlo....

Já si nechám od této srandy odstup. A zatím si hodím sem tam boj, ale že bych toužil ještě po budování kvantové osady v nějakém vážnějším měřítku...ne to nemůžete myslet vážně.
 

d arvit

Odborník
troufám si říct že i KI po tomhle kole velmi rychle podlehnou inflaci a bude to další nudná minihra kde budeme dělat boje na automat a prolítneme to do konce dřív než vyprší čas..
uvidíme co přinese další mistrovství - jestli bude nová doba nebo nové úrovně (stejně jako v expedici)
 

qwertik

Komentátor
Nechápu, proč udělali hru ve hře, ale budiž. Asi jsem to nepochopil dobře, ale jak to hrát na automat, když tu vesnici pokaždé zresetují? Kdy si vybuduju potřebný bonus? Jako že bych platil dia? To snad ne.
 
tak jasne ze beta je jen server kde mesic maximalne neco poladi v potaz vemou jen chyby a na ostatni nazory z vysoka sejri:)

uz jen to, ze je tam vse normalne placene jako tady...krom 1500 diamantu na zacatku eventu

i ted u Polyneske osady, vzdyt ubehlo snad 10 dnu co to dali na betu a uz je to na zivych serverech
 
Divím se, že ještě není battlepass v battlepassu.
Jakto že není už nejakou dobu je.
Přece más střibrnou truhlu battlepasu všude a zlatou truhlu v battlepasu to je vpodstatě battlepas v battlepasu :)

Myslím že ta tzv QI (KI) bude pro lidi zajimavá do te doby než se odhali kčemu budou ty QI medaile (jestli jsou odhady o expanzich za ně pravda či ne)
Ale vubec bych se nedivil kdyby to udělali jako druhé medaile ktere bude potřeba v milionových častkach použivat s přichodem dalších er.
 
Naposledy upraveno:
Zdravím a poslušně hlásím, že na Arvahall serveru a na F to nepřičítá bonusový procenta útočných jednotek z osady (bonusy v z hlavního města to počítá na F, na Áčku na to nemám budovy). Na Béčku to šlape v klidu. Nevím, zda už to taky není někde nahlášený, tak to radši píšu rovnou.
 
QI. se vám opravdu povedly :). Tohle snad překoná i 5.expe. Možná by bylo lepší se věnovat, tomu co už je dávno ve hře a skoro k ničemu. Např. vetešník by si zasloužil více pozornosti. Odměny v expedici také stojí za to. Všichni mají zasekané sklady dílky úplně zbytečných věcí. Ve hře je toho opravdu hodně, na čem by se dalo zapracovat, ale vy pořád cpete do hry nové a nové věci, které nemají žádný přínos :-(
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Vetešníka mají údajně taky měnit (info z bety) prý už na kup teď budou jen body, zboží plánky atd., ale budovy už jen v aukci. Nevím co je na tom pravdy, ale zatím se vždy "trefil"
 

vasa.jedlicka

Komentátor
jestli jsou odhady o expanzich za ně pravda či ne
odhady? Vždyť to už se ví a mají to v oznámení, jen to zatím není implenetováno.. vím že si INNO (nevím jak to napsat slušně) s** do hu** celkem často.. ale tohle už snad ne když to mají explicitně už asi na 2 místech napsáno a je to jediná motivace kohokoli to hrát zatím :D .. možná proto to ještě nemají implementováno, když by si člověk přesně hned na začátku spočítal kolik toho potřebuje a jaký do toho musí zainvestovat čas či peníe a vykašlal se na to hned na začátku.. takhle to zatím alespoň někdo hraje.
 
Nahoru