Diskuze o cechovních bitvách

DeletedUser9906

Host
Taky nějak nechápu. V provincii je 40 bojů, nebo ve vyšši lize je to víc?
 

Dědeq

Znalec
Nějak jsem pořád nedokázal zachytit informaci, jak funguje to rozřazování do lig. Každopádně teď už vím, což dříve nebylo patrné, že pouhé umístění na vrchních příčkách v CB nevede k automatickému postupu do vyšší ligy. Na našem serveru zůstaly stále pouze dva diamantové cechy a cca 13 platinových (co vidím na prvních stranách žebříčku cechů). Vítězství na platinové mapě nepřineslo postup do diamantové ligy. Vyvozuji z toho, že je potřeba dosáhnout nějakého prahu, ovšem nevím, kde se ho mám pokusit nahmatat :)
Rozumí tomu někdo a je ochoten mě zasvětit? Díky.
 

d arvit

Odborník
umístění v lize počítá takzvaný MMR vzoreček (ted nevim přesně co všechno v jakém vztahu obsahuje) ale s trochou googlení a angličtiny to dáš dohromady včetně hranic jednotlivých lig (tuším že na diamant je potřeba kolem 900 MMR) nebo počkej až ho sem hodí někdo jiný..
 
Ahoj,mám dotaz ohledně korunek v cechovnich válkách. Kolik území, nebo bodů je potřeba na získání korunek pro cech a kdy se přičítají. Mám první místo v měděné lize a obsazené jedno území . Části památníku se připsali , ale korunky ne. Zajímá mě kde je problém . Stačí odkaz. Děkuji za odpověď
 

Dědeq

Znalec
umístění v lize počítá takzvaný MMR vzoreček
Už vím, pořád jsem bral do úvahy ty prvotní informace, kdy zpočátku se braly do výpočtu rozřazení i jiné parametry, než jen umístění v lize. Díky.
Edit večer: jestli platí, že prestiž získaná z CB je osmnáctinásobkem MMR, tak je to triviální úkol a štve mě, že mi trvalo tak dlouho na to přijít.
 
Naposledy upraveno:

Hyso

Dopisovatel
Ahoj,mám dotaz ohledně korunek v cechovnich válkách. Kolik území, nebo bodů je potřeba na získání korunek pro cech a kdy se přičítají. Mám první místo v měděné lize a obsazené jedno území . Části památníku se připsali , ale korunky ne. Zajímá mě kde je problém . Stačí odkaz. Děkuji za odpověď
V 20:00 je přepočet korunek.
 

d arvit

Odborník
nevíte co určuje cenu budov v bitevkách?, druh zboží, ne množství)
někde jsem četl že to je počet hráčů v dané době kteří jsou v cechu - čim víc hráčů je v dané době tim je pravděpodobnější že cena bude v nějaké surce té doby a že to bude ,,větší" část, je to pravda?, neni?? určuje to ještě něco jiného??
 

DeletedUser16021

Host
...ale jó. Je to celkem dobře udělaný. Je tam pár much (zobrazit jména hráčů, kteří vyvíjí akticitu v daných oblastech - vím, už jsem se vyjádřil u návrhu ;-) ).
Zkusil jsem to tu přičíst od začátku, ale je to masakr - mega slohovka :-D .
Dost si hráči stěžují.....ale podívejme se na z pohledu toho vývojového týmu....taky chtějí něco vydělat, tak doufají že hráči přihodí české koruny a Eura.
Hraji na třech světech.
Na F v bojovém cechu, zlatá liga, dobré vedení i solidní sabotéři (jako skoro všude). Pp prvních bitvách jsem vymlátil invo i kasárna a sám odešel z cechu. Jejich podpora mne za 10 dní vrátila zpět.
Na C jsem byl naopak v totálně pohodovém cechu = vše dobrovolně jen s jedním pravidlem. Stříbrná liga. Půlka CB i expe hrála, druhá ne. Ale bylo nás málo, rozdrobení v různých érách a obchod mi stál. Nerad jsem šel do světa.
Na A jsem v pohodovém cechu, ale i bojovném.Zlatá liga. Dobré velení, je nás 80, ale CB hraje tak 55 hráčů......
Je to prostě o tom najít si cech, který komu vyhovuje, a lze je najít. Asi tak no ...
 

d arvit

Odborník
nevíte co určuje cenu budov v bitevkách?, druh zboží, ne množství)
někde jsem četl že to je počet hráčů v dané době kteří jsou v cechu - čim víc hráčů je v dané době tim je pravděpodobnější že cena bude v nějaké surce té doby a že to bude ,,větší" část, je to pravda?, neni?? určuje to ještě něco jiného??
 

peepee77

Veterán
Zboží je z dob ve kterých jsou hráči daného cechu. Například pokud by byli všichni v oceánu mělo by zboží být výhradně z oceánky. A měl by být počítán stav na začátku CB.
 

Dědeq

Znalec
nevíte co určuje cenu budov v bitevkách?, druh zboží, ne množství)
žádná tvrdá data nebo pozitivní informaci nemám, ale co mohu soudit z cechu, kde jsou aktuálně 2 doby se stejným počtem hráčů na dobu, tak doba a) 1,2 počtu požadovaných plateb a 1,23 počtu požadovaných surek. počítáno na jednom území na všechny dostupné budovy. na tomto vzorku lze pozorovat, že to není půl na půl, ale je to malý vzorek.
 

DeletedUser8163

Host
CB se moc nepovedlo. Bojovat v 8 lidech proti cechu ze 60 lidma se nedá. CB je nastaveno tak aby se cechy sloučili do velkých skupin. Za mě pokud se v týdnu objeví cech s velkým počtem hrajících tak je lepší se na CB vykašlat. Už tak foe stojí neskutečně času a když si tady kde kdo musí dokazovat že zabere vše i když cechu to k ničemu není tak nemá cenu s ním soupeřit.
 

d arvit

Odborník
Zboží je z dob ve kterých jsou hráči daného cechu. Například pokud by byli všichni v oceánu mělo by zboží být výhradně z oceánky. A měl by být počítán stav na začátku CB.
tohle jsem si myslel taky, ale nějak nám v cechu podezřele rychle mizí suroviny např. z doby kde máme jednoho hráče a dnes jsem se doslechl že to prý stojí surky ze všech dob po nejvyšší dobu kde je nějaký cechovník, proto by mě zajímalo jak to funguje ve skutečnosti, někdy se stává že je rozdíl mezi tim co je psáno a tim jak to funguje..
 

Dědeq

Znalec
tohle jsem si myslel taky, ale nějak nám v cechu podezřele rychle mizí suroviny např. z doby kde máme jednoho hráče a dnes jsem se doslechl že to prý stojí surky ze všech dob po nejvyšší dobu kde je nějaký cechovník
z cechu, kde jsou aktuálně 2 doby se stejným počtem hráčů na dobu, tak doba a) 1,2 počtu požadovaných plateb a 1,23 počtu požadovaných surek.
Je to pouze z dob, které jsou v cechu.
Pokud surky rychle mizí v době, kde je jenom jeden hráč, bude to nejspíš tím, že tam máte malý příjem.
 

Dan 77

Veterán
tohle jsem si myslel taky, ale nějak nám v cechu podezřele rychle mizí suroviny např. z doby kde máme jednoho hráče a dnes jsem se doslechl že to prý stojí surky ze všech dob po nejvyšší dobu kde je nějaký cechovník, proto by mě zajímalo jak to funguje ve skutečnosti, někdy se stává že je rozdíl mezi tim co je psáno a tim jak to funguje..
Takhle to bylo jeden čas na Betě, ale po zpětné vazbě tamějších hráčů už není.
Je to pouze z dob, které jsou v cechu.
Pokud surky rychle mizí v době, kde je jenom jeden hráč, bude to nejspíš tím, že tam máte malý příjem.
Kdepak. To, že máš v jedné éře 1 hráče a v jiné 10 hráčů, nevylučuje možnost, že když to padne na tu málo zastoupenou dobu (třeba raný středověk apod.), nebude budova pak stát z 90 % suroviny z raného středověku. Ověřeno vlastní zkuseností při stavbě. Otázka je, zda když se to zprůměruje, vyjde ten poměr 1:10 nejen pravděpodobnostně, ale i cenově v součtu - nemusí.
Zboží je z dob ve kterých jsou hráči daného cechu. Například pokud by byli všichni v oceánu mělo by zboží být výhradně z oceánky. A měl by být počítán stav na začátku CB.
Mělo by, měl by... Ale jak to je? Plus viz co jsem psal výše.
 
Kdepak. To, že máš v jedné éře 1 hráče a v jiné 10 hráčů, nevylučuje možnost, že když to padne na tu málo zastoupenou dobu (třeba raný středověk apod.), nebude budova pak stát z 90 % suroviny z raného středověku. Ověřeno vlastní zkuseností při stavbě. Otázka je, zda když se to zprůměruje, vyjde ten poměr 1:10 nejen pravděpodobnostně, ale i cenově v součtu - nemusí.

Potvrzuji, že se může stát, že budova stojí 200 surovin budoucnosti, 150 koloniální doby a 2500 raného středověku, přestože většina hráčů v cechu je průmysl a výše.
 
Nahoru