Diskuze o zimní události

DeletedUser17617

Host
Nevěšte hlavy
přece psali ... máme pro vás všechny v letošní události překvapení ...
třeba nás na Štědrý den opravdu všechny překvapí a ten plný zásobník sobů uvolní a my si z toho něco zdarma vybereme :)
 

Dan 77

Veterán
V oznámení psali o sběru odměn ze sbírky sobů za diamanty. Ale dost opatrně, aby hned každý nevěděl, že je to pouze za ty diamanty a za fixní cenu nehledě na počet nasbíraných sobů a odměn, je to jen implicitně naznačeno.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3903

Host
Tak 10x lůžkový vagón. Komplet tím nahradím svatyně, které jsou u mě pravidelně napůl mrtvé.
Jinak soby mám komplet, ale nenašel jsem tam nic, co by mi stálo byť jen za 100 dimantů, natož pak za třicetinásobek...
 

DeletedUser15961

Host
Aloha lidi, chtěl jsem se jen zeptat jak je to s rabováním vlaku po připojení i s vagóny, je možné ho rabovat a získat bonusy?
Mohu potvrdit,že vlak vyrabovat jde a to i s vagonky. Vyraboval jsem vlak úrovně 7,který sám o sobě dává 4 body a měl připojeno 6 vagonků,z nichž 3 byly lůžkové. Nestihl jsem postřehnout,co vše jsem z něj získal,ale bodů mi to dalo celkem 10. 4+3x2.
 

jaromires

Dopisovatel
Tak to nechápu proč si to nenechají namotivovat kvůli rabování :) vždyt na wiki píší že po namotivování rabovat nejde:)
 

De Giorgi

Komentátor
Zajímalo by mne, kolik lidí si sbírku se soby. koupí a jak moc na tom management hry vydělá- podle mne to spíš lidi otráví a hře se už tolik věnovat nebudou :mad:
 

DeletedUser15961

Host
Já si tu sbírku také koupil a to mám diamanty jen ze studánek a expedic. Prostě se mi většina těch budov,co jsem tam měl líbila a zbytek holt jsem prodal. Nějaký důvod k otrávení bych tam neviděl. Prostě kdo chce si jí koupí,kdo ne,nechá ji být. Ostatní premiové budovy ve hře si také hráč koupí jen,když mu za to stojí. Toto je jen další možnost navíc.
 
Ehm... No možná to sem nepatří ale nevím kam by to patřilo líp.
Moc se mi líbí obrázek při načítání hry, je na něm parní lokomotiva na nádraží a na nástupišti stojí tři postavy. Vlevo jsou ozdobené stromy a na vše se tiše snáší sníh. Je to milá vánoční atmosféra, rád bych ten obrázek použil jako spořič nebo základní plochu na svém PC.
Můžete mne prosím nasměrovat či poradit jak se k němu dostat?
Zde na foru jsem jen vyjímečně a tak je možné že se to v nějakém tématu řešilo, já na něj nenatrefil.
Díky všem co chtějí pomoci.

Solverus
 
Děkuju Antiope, přesně to jsem potřeboval, už to mám na ploše. :cool:

Ještě bych rád okomentoval "výhru" za devět sobů... To je teda fakt síla. Možná že jsou vánoce svátky spíše židovské nežli křesťanské. Tolik diamantů nemám, tak se alespoň nemusím vůbec snažit získávat soby.

Ale bylo by pěkné, kdyby na olympiádě výtězný běžec protrhl cílovou pásku a za ní by byl kiosek s medailemi. Ano, jste první, chcete zlatou medaili? Kupte si ji! :)
 
Kolega má 9 sobů a stále to chce 2995 diamantu? To se nezmeni? To je pěkné dráhy? Nemělo by to byt na konci jenom k otevření bez diamantu? Predem diky za odpověď Mňukíno
 
jeste jednou. Kolega má všech 9 sobů a porad to chce 2995 diamantu! To když se jich nasbira všech 9 tak se za to bude platit stále diamanty? Diky za odpověď Mňukíno
 

Dan 77

Veterán
Už dlouho jsem nenašel ve městě tak málo příhod jako včera, když byl úkol najdi tři příhody...
Třetí jsme našel až při pátém přihlášení do hry. A pak jich najednou zase bylo dost :)

P.S. Zatím mám 6 sobů a v nabídce jedinou slušnější věc - vagón. Mít možnost jej koupit za 300, možná bych do toho šel. ale dávat 3000 za strážní oheň, zmenšovadlo, pár starších budov, fb a surovin... ne, díky.
 
Nahoru