Doba pokroku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Vsadim se ze prvni pokrokove jednotky budou mit nekteri jiz dnes a ze se rovnou zapoji do turnaje.

Já ti nechci brát iluze,ale podívej se na materiály potřebné k odemčení výzkumu:) Bez hromady diamantů to dnes nezvládneš, FPčkově díky balíčkům ano, ale ty materiály... Uvidíme,jestli nenaskáčou nějaký jednotky z questů:)
 

Kayro

Znalec
U nas uz nekdo tvrdi ze je v polovine vyzkumu :)Ale nema to otevreny teda to je pravda.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6719

Host
já už stavím rychlopalná děla :D stálo to asi 500 dia za suroviny zbytek jsem měl :D
 

DeletedUser

Host
add bobbyc
Jo, surky budou problém, ale zase tam není - jestli jsem se dobře díval žádná budova (či objekt) vysloveně za Diamanty !
 

DeletedUser6719

Host
venouch už máš na D nějaké území s bonusem? já zatím čistím to na válcovaný plech. Je ho dost potřeba hned na obrněná auta. Pak bude dost potřeba výbušnin to by mělo vystačit na vojenské budovy. Nějaké součástky a benzín toho je minimum. VB také něco dají každých 24 hodin a docela jsou na začátku v guestech odměnou suroviny. Nebál bych se toho tolik Jen mě tak napadá, že jsem si výběry z VB měl nechat až na nyní když by mě to solilo nové suroviny a nevybrat to ráno.
 

DeletedUser

Host
add Lord Jake
Nemám. Kliknul jsem doleva - po směru hodinových ručiček. A další území otevírat nebudu, dokud tohle nevyobchoduji....
A nějakou budovu (s vojenskými je čas do neděle ráno!) koupím za Diamanty.
No a s těmi výběry z VS máš pravdu, ale člověk holt nic nenadělá.
 

DeletedUser5384

Host
Venouchu,i kdyby tam dia byla, doposavad nebyl postup přes dia výzkum nebo budovu. Výzkum za dia ano,ale v tom místě končil a nemuselo se přes něj:)
Jinak k průzkumu: Takže to jste boostovali i dopravu parníkem,ne? Do toho nejdu,chci si užít cestu:) ale docela se už těším na břeh:)

Kdy se v přehledu zobrazí nová VB?

V jakém přehledu myslíš? Jestli na fóru,tak okamžitě,jak shromáždíme potřebné informace, v přehledu tvých plánků hned,jak získáš první část:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
:D to víš 600 medailí za PVP věž není k zahození už mám v ní 140 000 bitevních bodů :D

Jedno naleziště je ve střední Evropě a to druhé v severní Anglii
 

DeletedUser5384

Host
jsem trochu romantik,takže ten parník si hodlám užít:) asi nějak takhle: :D titan.JPG
 

DeletedUser

Host
Vyzkoušel jsem si bitvy na nové mapě světa a nyní mohu na 100% potvrdit,že veškeré zákopy,opevnění slouží k obraně vojenských jednotek typu "branec" Některé bitvy jsou opravdovou lahůdkou.Jeden příklad za všechny.

Bez%20n%C3%A1zvu.jpg
 

DeletedUser

Host
Pokud by jste měli při přestavbě města problémy se stavbou silnic a dálnic,tak Vám mohu na ukázku představit mé testovací město.Některé výrobní,vojenské,kulturní budovy potřebují ke svému provozu přístup k silnici,která je napojena na radnici. Toto je nové vylepšení hry a hráči si musí zvyknout na nový systém dopravní komunikace.

9mJ3gup.jpg
 

traktorista

Odborník
Takže jestli to dobře chápu, pokud je v požadavku budovy dvouproudová silnice musí s ní být spojena s radnicí a pokud je tam silnice platí totéž, nemůže tedy jen na dvouproudovku někde navazovat?
 

DeletedUser5384

Host
Traktoristo,jestli jsem tě pochopil dobře,pak jestliže je v požadavku silnice,musí vést z radnice,není možné mít asfaltku jen posledních pár metrů:) Mrkni na screen :)
Bezinf.jpg
 

traktorista

Odborník
Nene, myslel jsem to tak jak odpovídal Termo - bál jsem se, že bude potřeba od radnice potřeba vést extra dva druhy silnic, zvlášť 2x2 a 1x1. Ale i tak mě ta dvouproudovka štve :D.
 

DeletedUser3139

Host
Nevím, jestli to je chybka, ale zkoušel jsem udělat odbočku (Téčko) na asfaltce a nejde to.
 

DeletedUser5384

Host
JiPi,jde to, akorát pokud chceš odbočit,musíš tu odbočku dát přesně na 2x2 protikus. Jde napojit na každou druhou pozici.
Možná to píšu neobratně,prostě když budeš mít tři kusy dvouproudovky,tak to Téčko dáš POUZE přesně doprostřed, :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru