Doba pokroku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Ach tak, už je mi to jasné! A mně to vycházelo vždy tam, kde to nejde! No, nic, tak to testnu, jak říkáš a díky!:D
 

DeletedUser

Host
JiPi,jde to, akorát pokud chceš odbočit,musíš tu odbočku dát přesně na 2x2 protikus. Jde napojit na každou druhou pozici.
Možná to píšu neobratně,prostě když budeš mít tři kusy dvouproudovky,tak to Téčko dáš POUZE přesně doprostřed, :)

Ajajaj, tak to si užiju, až začnu přestavovat město.
P.S.: A
připomeň mi, ať s Tebou nikdy nejedu lodí!
 

DeletedUser3520

Host
nahrál jsem video z bitvy na pokrokové mapě ... třeba Vás to bude zajímat

PS: starší jednotky mají na nové mapě kratší dosah a pohybují se hrozně pomalu
PS2: nové jednotky mají bonusy proti jiným typům jednotek než bylo doposud zvykem

video: http://www.youtube.com/watch?v=y5y8cLGZOZY

a ještě jeden - 8 houfnic proti pokrokové armádě ... nechal jsem to odehrát automat
video: http://www.youtube.com/watch?v=yFzHK4MPNUA
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
ma uz nekdo zkusenost i s bitvama se sousedy, jestli jsou tam taky ty nove tereny nebo tam zustalo vsechno pri starem?
 

DeletedUser6719

Host
bitva se sousedy je podle toho jaké jednotky se v bitvě nachází. Pokud je tam aspoň 1 jednotka je jedno jestli v útoku nebo v obraně, z doby pokroku tak jsi v novém včetně zákopů a jiné rychlosti. To znamená, že ani dalekonosné jednotky nepřestřelí přes celou mapu, je tam nějakým koeficientem upraven dosah i dojezd na mapě. Pokud bojují jen jednotky průmyslové doby a níže i boj zůstává při starém.

někdo se ptal na jednotky z Geustů. Mám první Guest na jednotku, ale splnění vyžaduje 20 výbušnin a vyzkoumat vojenskou technologii. Odměnou je rychlopalné dělo. Jde o 8. úkol z nepřeskočitelné řady. Tudíž vám je to k ničemu. Než dostanete dělo stejně musíte nějakou vojenskou technologii vyzkoumat.

Nevím jak to bude v úkolech co jdou přeskočit, ale v té přímé linii to nepůjde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
jsem trochu romantik,takže ten parník si hodlám užít:) asi nějak takhle: :D Zobrazit přílohu uživatele 1241

I já jsem si tu cestu chtěl užít podobně. Ale bohužel, pár metrů od přístavu jsem dostal mořskou nemoc a bylo po užívání! Tak nastoupila tvrdá realita a diamanty co jsem si šetřil. ;)
Včera večer jsem dobil poslední oblast v poslední provincii. Tak nějak to je evropská část Ruska s tuším 12ti oblastmi, fakt porce. Při dobývání jednotlivých oblastí to je fakt dobrý, můj střelec na dvě rány složí tank (asi tehdá ještě byli tanky z papíru:D).
Ale teď nastává to horší a to je výzkum. Ten se bohužel moc ovlivnit nedá, body na stromech nerostou a suroviny se musí vyobchodovat (vydrancovat nejdou, sousedi nejsou tak daleko) a výroba se ještě moc nerozběhla. Mám hotovo teprve 11 výzkumů (jedu 12) a ta spotřeba surovin to brzdí. A to nemluvím o tom zámku, co je jako VS. Ten toho zbaští taky dost, no, máme toho ještě hodně před sebou!
 

Kayro

Znalec
Tak si jeste nech misto na Alcatraz.I kdyz jsem ho uz videl postaveny mimo mesto ve vode.Ale byl to asi jen vtip i kdyz uprostred mesta bude vypadat dost hloupe.
 

DeletedUser5384

Host
Jipi,taky jsem to nedotáhl:D Raděj jsem zatopil na lodi pod kotlem čistým uhlíkem v krystalický podobě a byl jsem na břehu natošup:) Ty tanky jsou fakt pro zábavu,ale když vidíš,že na výzkum obrněnýho vozu potřebuješ pocínovanej plech,tak se není čemu divit:D Normální civilizace z něj dělaj konzervy:D
Jen nerozumím tomu "dobyl poslední oblast v poslední provincii." To ses upsal a mělo být poslední v první,nebo je to správně? Jestli ano,klobouk dolů,jedeš jako dráha:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6590

Host
Musim opravit Lorda Jake ktery rikal ze ukol ktery vam da za odmenu rychlopalna dela nejde preskocit.. preskocit lze a da vam ho Grivus
 

DeletedUser1845

Host
Já mám drobný dotaz související z dobou pokroku. Nedávny update odemkl bonusová území na mapě průmyslu. Člověk nedobojuje hned vše a mezi tím přišla doba pokroku. Rychle, rychle na novou mapu, vyloděno, odemknutá věž PvP turnaje doby pokroku a teď ejhle průšvih.
Při pokusu o průzkum bonusových starších oblastí, konkrétně jde o El Fuego a Wenoevre, nelze spustit průzkum, protože se neukazuje ani cena za onu oblast. Jde o chybu, nebo jen o chybný pohled, či herní krok?
 

DeletedUser3139

Host
DoctorX: nevím, jestli ti dobře rozumím, ale pokud jsi je dobil, tak už se ti hodnoty neobjeví. Pokud si je nedobil, tak zkus support.
bobbyc: Ne, je to správně, poslední, mapu mám za sebou, carské Rusko bylo poraženo!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1845

Host
DoctorX: nevím, jestli ti dobře rozumím, ale pokud jsi je dobyl, tak už se ti hodnoty neobjeví. Pokud si je nedobyl, tak zkus support.
bobbyc: Ne, je to správně, poslední, mapu mám za sebou, carské Rusko bylo poraženo!

Pokud bych je vlastnil, tak se přeci neptám :rolleyes:
Prostě v době obsazení předposlední oblasti průmyslu, konkrtně Ydine došlo již k vyplutí na kontinent doby pokroku.
 

DeletedUser3139

Host
Tak pak se zřejmě vloudila chybička a tu ti pomůže vyřešit jen support.
 

DeletedUser8814

Host
Nevite nekdo prosim, kde bych sehnal podrobnejsi informace k Velkolepym budovam teto doby?
 

traktorista

Odborník
...Při dobývání jednotlivých oblastí to je fakt dobrý, můj střelec na dvě rány složí tank (asi tehdá ještě byli tanky z papíru:D)...

První lehké tanky skutečně poskytovaly ochranu víceméně pouze pouze ručním palným zbraním, těžký kulomet o dělech nemluvě už si dokázal s jejich pancéřováním poradit - výkony motorů tenkrát nedovolovaly navěšet na to víc železa(pancéřování). Dodnes se traduje historka o tom jak sovětští generálové nevěřili německým protějškům při návštěvě že ty neohrabané slabé panzerkamfwageny jsou skutečně to jediné co mají a neustále vyzvídali kde mají schované to s čím opravdu půjdou do boje. Proto se skopčákům také ve Francii hodila naše tanková výzbroj ( a tak naše tanky ukázali žabožroutům, že nebylo moudré nechávat nás v Mnichově ve štychu mnohem názorněji než plačtivé písně národních bardů ), ale pak v šíré Rusi byli nemile překvapeni T-34 a IS. Popravdě doufám, že IS bude v další aktualizaci, s tím monstrem bych si tu rád zaválčil :D. ( konec dějepisně-technického okénka )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Zdravím, má už někdo plánek na Alcatraz nebo proslulá "náhoda" způsobuje, že dostáváme nákresy jen na Ch. F. Nebudu se pokoušet to psát celé a správně aniž bych to opsal. Díky za odpovědi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru