Hraci nad 100 000 bodu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser187

Host
Sice je to spíš do sekce krčma ale když už ses zeptal tak mam 100 603
 

DeletedUser

Host
Ahoj, náš kontinent má 2 hráče co mají přes 200K ;-)
PS:také jsem pro přesunutí do krčmy
 

DeletedUser

Host
Náš kontinent je trochu pozadu ja mam jediny přes 100K. A to 115K.Druhy za mnou ma teprve 90K.
Ale co by jste chteli za 3 dny hrani.
 

DeletedUser118

Host
239 309 bodu tak si rikam jestli zalozit pro hrace nad 200 000 :D mejte se


obnovim link at tu nespamuji s novymi prispevky a mam ted 343 318 vsichni se divite a myslite si ze hraji jen skrze dia ale neni tomu tak kdyz rozjedete silnou armadu a ekonomicky prosperujete tak z baracku nastradate hodne penez na urychleni vyvoje za koupi bodu a kozi nebo jine farmy vam kladivka prihazuje po desitkach.... jsem zvedav na zebricek hracu s nejvice body a taky jak a kde budeme po novem vzorci s body.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
kolko si do toho vrazil? Podla mna uplna zbytocnost minat prachy ked to je zatial len v beta verzii a nevies ako to dopadne.
 

DeletedUser129

Host
dopadne to dobre nemaj obavu o toto :) kazdy moze hrat ako sa mu paci ci uz pouziva diamanty alebo nie pokial vie niekto rozmyslat dfokaze velke vecy aj bez akehokolvek premia (o tejto teme mozme kludne viest polemiky trvam na tom ze hry od innogames su prave preto tak dobre pretoze mozes dosiahnut vsetko aj bez premia) ale ak chce niekto premium preco ni9e je to jeho slobodna volba ale to mu nezaruci vitazstvo alebo nieco iste a ani body nic neznamenaju v tejto fazy hry :) maj dobre vojsko nauc sa bojovat a farmis aj hracov co su bodovo nad tebou :) vsetko je len o rozume a schopnostiach
nakoniec cena premia nieje nijak horibilna skuste si rozpocitat kolko stoja naozaj dolezite vecy ktore chcete a kolko napriklad nechate piatok a sobotu v baroch alebo v fastfoode :D mesiac si usetrite zabavu alebo zlozvyk ako fajcenie a mate krasne premium skuste si to len takto prepocitat a zistite ze minate na daleko vacsie hluposti ako je hra ktoru mate radi :) ale ako vravim staci rozmyslat a hrat a prmeium nutne nieje je to slobodna volba ci ano alebo nie
 

DeletedUser

Host
ved ja nikoho neudsudzujem, nech si kazdy vraza do toho kolko chce ak na to ma. dost ma len zaraza cena premia, je to dost predrazene v porovnani s westom. 300 diamantov za 5 eur je dost, hlavne ked za to skoro nic v hre nedostanes, to je ale business. skor som mal dojem, ze zacnu ako s westom, par vyvazenych premii ale tu je vidiet, ze zacli pekne z ostra a premium je prakticky vsade, toto len odradi neplatiacich hracov, ale asi to nebude Innu vadit, urcite sa najde kopec takych co do toho vrazia peniaze :) good luck (samozrejme je to len moj osobny nazor, na ktory ma kazdy narok)
 

DeletedUser

Host
Njn, já jsem dvánáctý s 85 900 body, a na nejlepšího ztrácím zaokrouhleně 74 tisíc bodů, a až nahrabu dalších 30 bodů už budu jedenáctý
 

DeletedUser

Host
neřekla bych že mít přes 200K nutně znamená toho vrážet peníze, já jsem si poté co jsem dostala 25 dia od šaška dokoupila zbytek do 200 na jedno pole, byo to zbytečné ale chtěla sjem to vyzkoušet, rozhodně tě ale můžu ujistit, že ti to hru nikterak výrazně neurychlí a rozhodně to nemá vliv na nahrané body, 200K je o tom, kolik hře věnuješ času a to doslova, takže tu nespekuluj o tísících za dia, protože do toho pravděpodobně prd vidíš :))
 

DeletedUser

Host
Já mám zatím 106.185 bodů,u nás na kontinentě před necelou hodinou dva další dosáhli té stovky také.U nás se hraje především mezi námi,ostatní jsou trochu pozadu a méně aktivní.
 

DeletedUser129

Host
nieje to drahe na tom trvam ale musis vediet pouzivat diamanty s rozumom a potom zistis ze je to dost lacne na to co za to dostanes ;)
ale aj bez premia sa daju tieto hry dotiahnut na top 1 hracov :) staci len chciet a vediet :)
 

DeletedUser

Host
já mám 122k bodů a to jsem se kolem půlnoci přehoupl přes tu stovku
 

DeletedUser118

Host
co se tyce dia tak sem pouzil jen za 300 dia a to abych si postavil divadlo jen tak ze bych ho rad mel postaveny jinak nic vic dia sem nevrazel skoda ze nevidime sve vesnicky jen tak ze screenu to nejde tak videt jak mesto prosperuje a kdyz mate spoustu obydli ktere vam dava dolary a za ne si koupite body vyzkumu tak se rychle rozjedete a body jen s kacou a kdyz jdete cestou valecnika tak body ze bitev taky naskaci takze nejde tu jen o dia ale o taktiku...
 

DeletedUser

Host
dneska jsem překonal 300 000 bodů :).. a zpomaluji.. nadšení trochu opadá. Druhý má 280K :)
 

DeletedUser

Host
neřekla bych že mít přes 200K nutně znamená toho vrážet peníze, já jsem si poté co jsem dostala 25 dia od šaška dokoupila zbytek do 200 na jedno pole, byo to zbytečné ale chtěla sjem to vyzkoušet, rozhodně tě ale můžu ujistit, že ti to hru nikterak výrazně neurychlí a rozhodně to nemá vliv na nahrané body, 200K je o tom, kolik hře věnuješ času a to doslova, takže tu nespekuluj o tísících za dia, protože do toho pravděpodobně prd vidíš :))

Prd vidí.. on je problém, že za diamanty se nekupují jenom rozšíření území, ale třeba i takové budovy typu vila, nebo amfiteátr, které jsou neporovnatelně účinnější, než ostatní běžné budovy. Já osobně mám rád systém f2p a rád si připlatím, abych ocenil práci autorů, nicméně u téhle konkrétní hry je to nevyvážené. Tím neříkám, že je to hra špatná, jen souhlasím s tím, že žebříček nemusí nutně reflektovat schopnosti hráčů, protože si někteří herní skill a čas věnovaný hře raději zaplatí v podobě diamantů, thats all :)
Jinak abych nebyl uplně off topic, tak mám cca 166 000 a jsem druhý... náš kontinent je asi trochu opožděný :D ale tak vzhledem k tomu, že nemám čas u toho sedět dnem i nocí a mám spoustu jiných poviností, tak jsem vcelku spokojený :)
 

DeletedUser

Host
ahoj,
taky přispěji do mlýnka, dnes ráno jsem dosáhla 135 000 a rozhodně to nemám z nákupů dia ;-).
Je sice pravdou , že jsem si koupila krejčího, jen jsem to chtěla zkusit a zatím se mi zdá, že jsem investovala dobře. Ostatní body jsou za hru, za boje, za to, že stavím, za to, že se zúčastňuji pravidelně turnajů,zabírám nová území, že útočím na nehrající a málo bodové hráče, a hlavně na ty, co mne napadají.
Jsem přesvědčena, že dia jsou dobrá alternativa,byť záleží na movitosti hráčů.
 

DeletedUser

Host
až na to, že je ještě stará bodový systém, kde body = sebrané mince + zásoby
Já teď mám 148 000 bodů - nekoupil jsem si diamanty a ani po tom netoužím
 

DeletedUser

Host
Tak pokud je člověk milionář a vše investuje sem,tak prakticky může výzkumy a celou hru dokončit v jednom celém dni,ale radost ze hry by pak byla nulová.
 

DeletedUser

Host
já jsem si dia ještě nekoupila a nvm k jakému dni jste tady rozjeli debatu o bodech,ale já mám dnes 6.6.2012 v tuto chvíli 292.474 bodů.Jsem druhá a to jen proto,že si jedna slečna koupila u nás dia a ze 7 místa najednou byla první a od té doby ji nemůžeme dohonit nějak :-D.Můj přítel to hraje taky a bez dia je na 1 místě a má ted právě něco přes 315.000 a tak si myslím,že dia asi hodně pomohou,ale nejsou nutné...ne pro mě...je to zábava a hra a ne závod ne,? :-DD Hodně zdaru všem i těm bez dia :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru