Hraci nad 100 000 bodu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
...Chtějí, aby vítězství nebo prohra jim ukázaly, jesli jsou dost dobří a jak moc se mají ještě zdokonalovat aby z nich byli mistři. Když si vítězství koupí, tak se nic nedozví, kromě toho, že si koupili nejvíc výhod.
V tom případě doporučuji šachy. ;)
 

DeletedUser1157

Host
Ne ne. Já mluvím o tom, že může být leasing plně vyladěné hry, který zaplatí vývojáře. Může být bezplatná plně hratelná ale demoverze. Taková ochutnávka, která mi řekne o čem vlastně ta hra je než si ji koupím a taky hra pro ty, kterým kapesný na víc zatím nestačí. A pak tu může být něco pro stálé zvědavce. To jsou Bety. Tam mohu najít i novinky, ale platím za to tím, že nemám plnou pohodu. Padá to. Jsou tam nedodělávky atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ohledně hráčů na kontinentu: štve mě, že je ten bojový systém takhle udělán, neříkám, že je to špatné, ale je to nekvalitní (žádné pořádné bitky, útoky skoro nemají smysl apod.). Teď vysvětlím proč nemají smysl. Je to tím, že někteří hráči u nás na kontinentu jsou v top 5 a mají v obraně jen 2 kopiníky (chápu, určitě by to mohla být taktika jak dohnad prvního, ale o tom pochybuji, že takto myslí)...ten bojový systém je nedodělaný, měli to nechat jako u DK, protože toto časem omrzí. Hrát celou hru 8v8, to prostě zábava není. Ano z počátku se to zdá býti zábavné, je to něco nového, ale stereotypní (vím, že se dá více taktizovat, ale je to houby o taktice, když je proti vám počítač)...Dobrý nápad s novým systémem, co se týče browser strategií, ale v praxi je to fail, škoda no...třeba je časem napadne předělat tento nekvalitní bojový systém
 

DeletedUser

Host
řekla bych, že spíš pořád ještě někteří nepochopili, že je to především strategie, postavená na plánování a přemýšlení, nikoliv střílečka s urážením hlav a kalužemi krve :))
 

DeletedUser

Host
428 000 + zopár drobných
som príklad toho, že aj bez diamantov to ide
 

DeletedUser

Host
řekla bych, že spíš pořád ještě někteří nepochopili, že je to především strategie, postavená na plánování a přemýšlení, nikoliv střílečka s urážením hlav a kalužemi krve :))

To nic nemění na tom, že 1 útok/24 h, který ti nedá žádnou výhodu, vlastně útoky jsou tu k ničemu...můžu pořád jen sbírat surky a stejně budu první...vojáci v obraně se nedají zabít (chápu, je to logické, když je ovládá PC), takže útočit je uplně zbytečné :)
 

DeletedUser

Host
já bych to tak nehrotila, nevíš totiž co přinese další fáze hry, až budou cechy a podobně, neřekla bych že vývojáři stavěli, jen čistě na této strategii -))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
ad Fortrens:
1) S úpravou bodování budou mít body za souboje větší vliv než body za sběr surovin.
2) Bez některých komodit se nedostaneš dál ve výzkumu a po útoku je můžeš ukrást (když si počkáš, až je tvá oběť vyrobí a klikneš dřív). Ten kdo krást nechce, musí zatím utrácet body do výzkumu za výměny výrobků.
3) Díky soubojům můžeš získat medaile a rozšířit si tak území (podle mého obrovská výhoda, která v pozdějších dobách bude rozhodující)
4) Pokud systém kritizuješ, navrhni nějaký lepší (a tím nemyslím "udělejte to tak jako tam", ale skutečně napsat seriózní návrh)
 

DeletedUser

Host
ad Fortrens:
1) S úpravou bodování budou mít body za souboje větší vliv než body za sběr surovin.
2) Bez některých komodit se nedostaneš dál ve výzkumu a po útoku je můžeš ukrást (když si počkáš, až je tvá oběť vyrobí a klikneš dřív). Ten kdo krást nechce, musí zatím utrácet body do výzkumu za výměny výrobků.
3) Díky soubojům můžeš získat medaile a rozšířit si tak území (podle mého obrovská výhoda, která v pozdějších dobách bude rozhodující)
4) Pokud systém kritizuješ, navrhni nějaký lepší (a tím nemyslím "udělejte to tak jako tam", ale skutečně napsat seriózní návrh)

Vidím, že jsi moc nepochopil, co jsem psal ;)
Víš, nemám nic proti tomu systému, ale boje 8v8 ? To je vcelku k smíchu...
Ohledně bojů, mám něco přes 130, neni to moc, ale hraji tu hru cca 3 dny a nějak extra medailí jsem teda nezískal
K čemu ti je ukrást nějaké suroviny, když při útoku přijdeš třeba o 4 vojáčky, kteří mají vyšší hodnotu a soupeř přijde jen o těch pár surek...o to mi jde, fajn, jsem na začátku, což nevadí....ukradnu max 80 zlata, ale k čemu mi to je, když mi zabijou při boji třeba 4 jednotky v hodnotě 200 zlata a 100 zásob ? Chápeš, že útočník, který vyhraje útok by měl mít něco z toho útoku ?
Jako fajn, v pozdější fázi určitě ukradneš víc, ale zase přijde o víc vojáků...přijde mi to nevyvážené, protože ty přijde o vojáky, které budeš stavět dejme tomu 4-6 hodin (což přijdeš i o surky) a soupeř přijde o jeden druh surovin...skvělé no xD
 

DeletedUser

Host
Jde o to že můžeš rabovat produkty na které nemáš bonus a potřebuješ je :)
 

DeletedUser

Host
A pokud hráč neni hloupý a hlídá si vybírání surovin ? Tak jen přijdeš o vojáky a ukradneš pár zlatých, že ? :) Logicky si dám dobu výroby na ten čas, kdy vím, že se k té hře dostanu a neukradneš mi nikdy nic...pokud je někdo s prominutím blb, tak jeho chyba..
Víš, možná je to tím, že jsem hrál DK, Travian, Ikariam apod., ale prostě tento systém, kdy nemůžeš zabít vojáky se mi nelíbí ;)
 

DeletedUser

Host
Tak máš prostě smůlu, ale pochybuju, že si každý hlídá přesně na minuty kdy mu skončí výroba...
 

DeletedUser

Host
Vidím, že jsi moc nepochopil, co jsem psal ;)
...

Pochopil, jen ty jsi se ještě neseznámil se všemi aspekty hry a proto hodnotíš černobíle.

1)Komodity nejsou peníze ani nástroje, ale suroviny a výrobky, které získáš ve specializovaných budovách a k jejich masivní výrobě potřebuješ mít na mapě bonusový důl/surovinu. Nikdo nebude mít vše (spíš menšinu) a je nutná buď výměna a nebo drancování (jsou nutné k odemykání výzkumů).

2) Medaile získáš za umístění v turnaji, které neustále probíhají ve věžích na mapě pro příslušnou kvalitu jednotek (rozuměj dobu, ze které pocházejí). Prvních několik hráčů v turnaji získá medaile.

Nemyslím to nijak zle, ale nekritizuj něco po třech dnech hry, pokud jsi dostatečně neprolezl fórum a herní možnosti. :)

EDIT: A dávej si pozor, co píšeš. Podle tebe je každý člověk, který nemá čas sedět u toho v pravidelných intervalech několik hodin denně, blb?
 

DeletedUser

Host
A já pochybuji, že ty si zrovna všimneš toho, že mu skončila výroba...o tomto můžeme polemizovat, ale je to zbytečné, prostě útočník tu nemá skoro žádné výhody, body jsou k ničemu, protože tě může porazi i hráč, co má o 40k méně, díky UI v obraně....tobě to přijde fér ? Mně teda ne, že ty dřeš na to, aby jsi byl třeba v top5 a pak hráč, který je třeba 30 tě porazí jak nic ? Vidíš tu nevyváženost ? Útočník má výhody v tom, že hraje proti UI, ale to je jediná věc, protože i ten uplně tupej počítač ti vždycky něco zabije..

Aulus....

Já chápu vcelku dobře vše, co jsi napsal, nepotřebuji to hrát týden, dva, abych to pochopil....prostě vidím ty možnosti, které jsou takřka nulové...zjištěno mám skoro vše, co jsi napsal...
Ano, člověk, co si nastaví výrobu, na dobu, kdy ví, že tu nebude, je blb :) I kdybych šel na akci, tak máš možnost dát až 24 hodin...pokud někam jedeš a nevíš, kdy se vrátíš, tak radši nastavím víc, než míň...pokud u toho někteří nemyslí, tak jsou opravdu hloupí, to se na mě nezlob, ale je to tak...ty možnosti 5 min..15 min..1 hod.. 8 hod.....1 den tu nejsou pro srandu, pak je vidět, kdo u té hry aspoň trošku přemýšlí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Podívej se do topicu "Zvýšení možnosti pro vojáky.", ve kterém o tom i já píši a uvidíš, jaký na to mám názor. Rozhodně si nemyslím, že je to fér. Na druhou stranu, tvé tvrzení o tom, že útočník nemá žádné výhody, si dost protiřečí s tím, že v druhé větě píšeš o nevýhodě obránce v UI. Správně by obránce měl mít hradby, obrovskou výhodu polohy na mapě a útočník by měl mít vždy masivní ztráty. Takhle se mi to zdá fér. V tom případě by i mohly umírat jednotky v obraně.
 

DeletedUser

Host
A v čem je to taková výhoda, že brání UI ? to jsem jenom podotknul, že je to jedna maličkost, co dává + útočníkovi ;)
 

DeletedUser

Host
Maličkost? Tak já nevím. Kdyby hráči opravdu ovládali jednotky, myslíš, že by se ti vyplatilo útočit na někoho, kdo je třeba i o dobu níž? Ty rozdíly v kvalitě jednotek nejsou až tak velké a ztráty by byly obrovské. Pak bys několik hodin čekal, než se ti naverbují nové jednotky a mezi tím tě vydrancuje další soused. To, že armádu obránce ovládá UI, je pro útočníka tak velká výhoda, že zastiňuje nevýhody bohatě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
mě se libila odpověd ktera se tu objevila oddělit hrace diamantove od tech kteri to hraji klasicky bez vyhod o podpurnych berlicek diamantaci mohou i schrabnout vyhody ktere poctive hrajici hrac nedostane a to napr. pvp vez diamantak se do te doby dostane daleko rychleji a je tam sam automaticky vyhraje pvp vez a rozsireni uzemi atd. tak at jsou spolu na kontinentu a mohou souperit kdo si koupi vic diamantu.
 

DeletedUser

Host
Maličkost? Tak já nevím. Kdyby hráči opravdu ovládali jednotky, myslíš, že by se ti vyplatilo útočit na někoho, kdo je třeba i o dobu níž? Ty rozdíly v kvalitě jednotek nejsou až tak velké a ztráty by byly obrovské. Pak bys několik hodin čekal, než se ti naverbují nové jednotky a mezi tím tě vydrancuje další soused. To, že armádu obránce ovládá UI, je pro útočníka tak velká výhoda, že zastiňuje nevýhody bohatě.

Nevím jak ty, ale já mám vojáčky na dvě skupiny....útok a obrana, takže by mě asi těžko někdo vydrancoval, nemám 8 vojáků na všechno xD
 

DeletedUser

Host
V tom případě ale pro hráče, kteří do diamantů teď investují, ztrácí smysl, si je kupovat. Důvodem je podle mě právě touha být nějak zvýhodněn nebo mít snadnější postup než ostatní. Kdyby to rozdělili, byli by sami proti sobě.

ad Fortrens: Pokud by vojáci v obraně umírali, bylo by ti i těch 8 v obraně celkem na nic. První hráč by ti je smetl a druhý by už prošel. Krom toho, už vidím, jak by tě bavilo jednou zaútočit, zrušit si armádu a pak několik hodin (v železné době už 4 za jednu jednotku, takže počítám minimálně 8, pokud má dost budov) čekat na to, než si budeš moct zaútočit znovu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru