Hraci nad 100 000 bodu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
A tobe to nepripada jako podvod nakoupeni diamatu a zvyhodneni oproti jinym hracum? doping ve sportu podplaceni v obycejnem zivote atd. je to vsecho na stejnem principu.
A proc by o tom meli rozhodovat diamantaci . Tak je tu nejaky administrator vlasnik serveru tomu staci jen vytvorit podminku ---vec za diamanty ---- te soupne na jiny svetadi a jeto.
 

DeletedUser

Host
Podle mě jsi dost vedle ohledně úplatků a dopingu ve sportu. Tahle hra není žádný sport a jde v ní jen o zábavu. Osobně ani nevidím nějakou šílenou potřebu "porážet ostatní", spíš mi jde o to, abych se bavil pohledem na vývoj mého města a dobře si zabojoval. Chápu, že to každý z nás může brát jinak, ale myslím, že se shodneme na tom, že tady na rozdíl od reálného světa o nic nejde. Proto si taky nákupčí diamantů spíš představuji jako lidi, kteří si chtějí ke hře pořídit jakési "rozšíření" a jsou ochotni si za to připlatit. Buď chtějí rychleji objevovat neprozkoumané končiny herních možností nebo chtějí své město ozdobit bonusovou budovou či dohnat ostatní hráče, když začali později. Nevidím v tom žádný podraz a pokud se nemýlím, tak kvůli jejich diamantům nikdo netrpí. A to se o ztrátách peněz ze státního rozpočtu a dopingu rozhodně říct nedá.
 

DeletedUser

Host
Promin ja to zpocatku nepochopil Myslim tu obhajobu. Ty jsi jeden z tech co nakupuje diamanty .protoze oni nic nerozsiruji nic nevylepsuji jenom zvyhodnuji hrace mels to napsat hned na zacatku .taky si predstavuji hrace s diamantama ale trochu jinak (hamty hamty at mam vic než tamty). Ale to je konec koncu tvoje filosofie ja ti ji neberu zpocatku ta debata byla o necče jinem a k tomuto tematu se jiz nechci vracet a i to obhajovani a vymlouvani , že je to vlastně OK.mi dava za pravdu. A z te pravdy se nerozčiluj dej si kafe a dobře si zahraj.
 

DeletedUser

Host
V pohodě Brblo. Já diamanty nepoužívám. Jsem chudý student a nemůžu si dovolit sponzorovat internetové hry. Takže to nebyla obhajoba, jen mám trochu méně odsuzující názory než ty. Jen ti trochu poradim - zlo hledej jinde, ne u hráčů internetových her. Pak to u nás v republice vypadá, jak to vypadá. ;)

EDIT: Mimochodem oceňuji tvůj nick, je trefně vybraný. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
eastwoode, musíš hlavně klikat, tady máš pohled na moje město body.jpg
 

DeletedUser

Host
Ono to po změně bodového systému bude celé jinak,takže aktuální bodový stav bych moc vážně nebrál(je jen za naklikané suroviny).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru