Hraci nad 100 000 bodu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
tieto body su k nicomu, v dalsom update uz to bude uplne inak :) myslim, ze odpocitaju body za suroviny.
 

DeletedUser

Host
tak si myslím,že dia asi hodně pomohou,ale nejsou nutné...ne pro mě...je to zábava a hra a ne závod ne,? :-DD Hodně zdaru všem i těm bez dia :p

Přesně tohle si myslím i já. Za čtyři dny mám 113.000 a jsem první. Dia jsou pro zazobance. Sice mne mrzí ty budovy jen zy dia, ale i bez nich se dá udělat krásné město.
 

DeletedUser

Host
Ahoj dnešní skóre mám 450 000 +- a za dia mám jen Divadlo abych ušetřil místo a měl spokojené občany :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
273 000 bodů a také už se plácám na začátku Raného středověku.
 

DeletedUser

Host
Já kvůli nedostatku cenných komodit jsem teprv na začátku doby železný (já zaostalec) =D
 

DeletedUser839

Host
já jsem cca ve dvou třetinách doby železené a aktuálně mam 291 000 a par drobnejch bodů
 

DeletedUser

Host
klidně ať do toho vrazi celé premiove spoření mladých a celou matraci schovavanou na důchod ale štve mně když si nakoupí všechno za diamanty a pak se vychloubá jaký je skvělý hráč , že má o 10bodů více než ostatní.
Není to fer hra.
 

DeletedUser

Host
Já osobně žádné diamanty nemám a bodů mám taky dost. Rozhodně si ale nemyslím, že by hráči, kteří diamantů využívají byli vůči ostatním neféroví. Naopak, podporují penězi vývoj hry, kterou hráči jako já a ty hrajeme zadarmo. A kdo je tady potom ten "nefér hráč".
Já osobně hře propadl, protože mě prostě baví. Není to žádná soutěž sama o sobě (samozřejmě se soutěží například v HvH, ale to je jen součást hry). Body slouží spíš na rozlišení aktivních a méně aktivních hráčů a ukazují, jak na tom mezi sebou přibližně jsou. Po updatu se body za zisk surovin stejně vydělí 200 a připočtou se body za budovy a bitvy vydělené 50, takže skóre bude mít trochu jinou vypovídající hodnotu. Už nebude tak důležité, jak u toho kdo sedí často, ale spíš co postavil a jak umí bojovat.
 

DeletedUser1157

Host
Myslím, že je zbytečné se dohadovat (hádat) o tom jestli hrát s diamanty, nebo bez nich. Jestli hodně nebo málo usnadňují hru. Nebo o tom, že firma chce vydělat a nabízí pro platící hráče za jejich peníze doplňkové služby.
Je to něco jako profi-liga a amatéři(myslím čistí amatéři). Možná by se to dalo řešit jako ve sportu. Udělat soutěž profesionálů a soutěž amaterů. Ok s možností přestupu. Aby amatéři mohli přestoupit do profi a naopak. Profesionálové by si potom opravdu kupovali služby a né vítězství. O tom vlastně celá ta diskuse je. Když si mohu koupit vítězství tak nemá cenu hrát. Když nemá cenu hrát tak hráči půjdou jinam. Z opravdových hráčů se tak stávají kočovníci. Zkusí jednu hru, další a ještě další. Něco hledají a možná ani neví co. No hledají hru, ve které mohou porovnat své síly s ostatními za stejných podmínek. Chtějí, aby vítězství nebo prohra jim ukázaly, jesli jsou dost dobří a jak moc se mají ještě zdokonalovat aby z nich byli mistři. Když si vítězství koupí, tak se nic nedozví, kromě toho, že si koupili nejvíc výhod.
 

DeletedUser

Host
ne ty diamanty jsou tam pro to aby si to kazdej nastavil tak jak ho to baví.
 

DeletedUser

Host
Vždyť ty kluci programátorský taky musí z něčeho žít, tak už na ty diamanty nenadávejte ;-).
Dá se hrát bez diamantů (jsem bez nich druhý na ostrově), a za diamanty si můžeš pořídit výhody.
A že se bez diamantů nedá vyhrát? Pro mě byla výhra, když se mi podařilo přestavět město, lépe využít plochu a postavit pár budov navíc :).
 

DeletedUser

Host
Můj momentální počet bodů je 133 000 +, sousedství budou rozloženy dle libosti hráčů nebo náhodně prosím?
 

DeletedUser

Host
tu nikto nedebatuje ze netreba platit vyvojarov. mne len vadi ze ak to porovnam s inymi hrami tak tu je to premium uplne vsade a toto aj dost potencialnych hracov odradi. ludia su sutazivy a iba najdete iba par co naozaj budu len klikat a hrat do pohody, vacsina z vas chce byt co najlepsia a sutazi s ostatnymi a preto su v nevyhode ak je v hre prilis vela premiovych funkcii.
 

DeletedUser839

Host
tak to asi trochu mrzí každýho, když ho ve hře předběhne někdo, kdo postupuje jen díky neskutečnýmu používání prémia, ale nejde to z mý kapsy, tak proč to řešit

jsem na svym kontinentě druhej jenom díky tomu, že mě jeden takovej předběh, ale hra mě baví tak si jí přece nenecham někym takovym zkazit

pěknou hru všem, bez rozdílu stylu hraní :)
 

DeletedUser

Host
Zdar, mám 326000 bodů a u nás jsem první. Nikdy bych si diamanty nekoupil. Stačí že do toho investuji poměrně hodně času. Tato hra se dá celkem dobře hrát i bez prémia, jen se jí musí člověk hodně věnovat :)
 

DeletedUser1315

Host
S tím souhlasím jde o zábavu a pohodu a když vše šlape a daří se není problém...
 

DeletedUser

Host
Tak já mám jen 16.576 bodů

A jsem 1. na svém kontinentu xD

Ano premium není potřeba ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru