Kavárna - Cirgard

DeletedUser2385

Host
:D Niesom si istý, ale apchu asi nieje na SK FoE ? alebo je ? je to hlavný spamer .D
 

DeletedUser

Host
No co koho mate za favorita na 3. světe :confused: Mam tu naku konkurenciu ? :p
 

DeletedUser

Host
no kdyz tak obcas kouknu na cirgard ani jeden z top hracu nema nic za diamanty(budovy myslym..) takze je to dobry svet pro ty co to hraju opravdu zadara..kdybych tam prijel ja nebo nekdo z diamantovych hracu z brisgardu nebo arvahalu tak free hraci by na prvni pricky spis jen koukali ale myslym si ze se to nestane,ja osobne jsem na tom uvazoval jestli rozjedu hru aj tam ale nebavilo by mne to na dvou svetech tak jsem tam nesel a myslym ze nejak podobne uvazuju aj ostatni co uz jsou na konci hry...ale je to jen a jen dobre ze maji sanci vscihni..
 

DeletedUser

Host
Asi se zle dívaš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
jeste nejak vcera rano nikdo nic nemnel :)
nj stejne vsem preju hodne stesti..
 

DeletedUser2385

Host
Zajímalo by mě, zda někoho z nich mám na kontinentu :D Zřejmě ne, aspoň z těch bodově silnějších :)

Tak to neviem, ale lamač ani zhnusím tam niesu...jedine, že som nespoznal ich nick :)

A pekná výhra na portugalcoch :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3157

Host
Bez diamantů se dá hrát, ale je to jen otázka času než se sem dostanou lidi co bez nich nehrajou.
 

DeletedUser

Host
No aspon to skusim ne? A chcel by som videt napisaný názov favoritného cechu :confused: :eek: No? Sem s tím :p
 

DeletedUser

Host
Tak They are má velmi zajímavé složení, co jsem to tak viděl na screenech ;)
 

DeletedUser

Host
:eek: A dokonca sa u nás aj zaučia nováčci ;) Teda každy nováček musí mnet povinne skype ;) Lahko vidim ich aktivitu :p A tak už sa tešim na tie medzi cechové boje ;) Odporučam sa slabším cechom spojit ;) aspon nas predbehnu na kratku dobu :)
 

DeletedUser3157

Host
mam dojem, že porušuju pravidla :D jsem nováček a nemam skype... :D
 

DeletedUser3157

Host
aj sakra asi sem se trošku přepočítal :D ale jinak co se týče doby hraní, tak jsem opravdu nováček :) 4 dny na Brisgardu a teďka tady taky 4 dny...
 
Nahoru