Kavárna - Cirgard

DeletedUser3944

Host
tak makám makám... bo mě to baví baví... včera 1. den 800bodů... dneska mám trošičku zásek s stavební plochou a spokojeností, takže bych to dneska viděl na cca 1500 bodů... jen mám docela dilema jaké budovy stavět tzn. po jaké době je evybírat... budu muset přítelkyni naučit co jak a kdy vybírat... ale i tak je to docela na přemýšlení... :)

sleduji hráče co jsou na tom bodově cca stejně jak já a mají evoluci založenou trošku jinak...
Jájse m si udělal zákl. jednotky a ted spíše menší farma abych se co nejrychleji dostal k dalším vývojíma lepším stavbám potožmo jednotkám... :)
 

DeletedUser3944

Host
jen tAk okrajově... zajak dlouho se dá z bronzu kít do středověku ? řekl bych tak 3-5 dní cca
 

DeletedUser2298

Host
Spočítej si hodiny nutné na výzkum ;-) To vše za předpokladu že budeš mít dostatek mincí , zásob i zboží...
 

DeletedUser3944

Host
tak hlavní příjem ( zatím ) bodů je z ekonomiky... jen už mi docela nestačí prostor na stavby.... :)
 

DeletedUser

Host
Dobry den preji :) hraju to poprve a musim uznat, ze je to pekne...hraju 3.den tak vse se zatim ucim :))
 

DeletedUser

Host
zdravím není nějaký výpadek na Cirgardu ? nemůžu se na něj dostat na ostatní světy ano :))
 

DeletedUser2385

Host
Čakáme a nikto nevie načo čakáme kým niekto spraví dačo :D

mi to pripomenulo akúsi pesničku :D :D :D

Inak sorry za spam :D
 

DeletedUser

Host
No jsem tady novacek a stale mi nikdo nevysvetlil podstatu teto hry...jaky je vlastne cil?....Proc byt v silnem cechu,kdyz do ted neni pomalu nikdo schopen projit mou obranou.....da se stavet dalsi mesto?....Proste spousta otazniku a odpovedi nikde...privital bych nejaky rozumny bezreklamni odkaz...diky...
 

DeletedUser

Host
FAQ případně sekce otázky nabízí spousty odpovědí, o náplni se vedly řeči zase zde

Nicméně hra je stále ve stádiu BETA, tudíž plno novinek stále ještě přichází (viz. nová doba) a přicházet bude. tudíž i cíl hry se bude formovat :)

Odpovím tedy na tvé uveřejněné otázky:
Cech má zatím význam obchodní, kdy měníš s členy cechu suroviny za výhodnějších podmínek než na kontinentu, dále si pomáháte motivací a zušlechťováním
Obranou se dá projít zatím vždy jen se musí najít schopný protivník :) ... a o čem se hodně spekuluje a hodně lidí si přeje boje Face to Face = online souboje proti sobě bez zásahu umělé inteligence pokud to ty sám nedovolíš
Nejde stavět nové město pouze to současné rozšiřovat a inovovat :)
 

DeletedUser

Host
Moc diky za tvou odpoved...takze uvidime co vyvojari prosadi do teto hry noveho,ale je to velice zajimava hra....bohuzel ji muze zkazit clovek co zacne hrat na diamanty..pak se rozdily zvetsi...sam to ted hraji bez diamantu,ale chci zkusit nejaky ten diamant nakoupit a zjistit o kolik mne to nakopne dopredu....jeste jednou diky a Vasi praci zdar....
 
Nahoru