Kavárna - Cirgard

DeletedUser

Host
Není zač :)

Diamanty v menším množství můžeš dostat i za některé úkoly ve hře, případně si o ně zasoutěžit zde na foru. Vyzkoušíš sice jen omezeně jejich možnosti a můžeš zvolit postup, ale je to jen a jen na tobě :)
 

DeletedUser

Host
Tak uz jsem tady zase s malym dotazem....jak to,ze mam treba 120 obyvatel a najednou mi pribyde o sto vice...,ale taky nekdy je to naopak,ze mi stovka zmizne ani nevim jak...co to ovlivnuje? Mozna trapna otazka,ale pro mne jedna velka zahada...:rolleyes:
 

DeletedUser4060

Host
Ahojky mam problem, nemužu se přihlasit do hry, naskočí mi vždy jen černa obrazovka, je to problem u mně nebo je chyby servru? díky
 

DeletedUser

Host
V tuto chvíli mi přihlášení na Cirgard nečiní žádné problémy. Zkus to znovu :)

Případně zkusit přes jiný prohlížeč :)
 

DeletedUser2385

Host
zmaž cookies a cache ak sa toto deje väčšinou bola chyba tam :)

ale ak si zmenil prehliadač a taktiež neide tak chyba bola inde :D
 

DeletedUser

Host
Vážení hráči Cirgardu,
byla pro Vás otevřena zbrusu nová Síň slávy! Překonávejte rekordy a milníky a dokažte, že jste NEJlepší ve vašem světě!

S přáním překonání neuvěřitelných rekordů,
Váš FoE tým
 

DeletedUser4233

Host
zajímalo by mě, kdy se potkáme s novými staršími sousedy :) ... pořád mi to píše o nových, ale to jsou samí slabší :(
 

DeletedUser

Host
Tak nam to tady uz nove sousedy konecne hodilo......je to super je zase koho porazet.Mnel bych,ale vytky k vojenskym jednotkam.Je to dost nevyvazene a mnelo by se s tim neco udelat.Jizdni jednotky nepotrebuji vlastne vubec a staci mi vlastne katapulty a trebuchery nebo jak se to pise.Potom i pesi jsou zbytecna ,takze to vsechno budu rusit.Je to skoda,ale prozatim v techto jednotkach nevidim zadny prinos.
 

DeletedUser2298

Host
Zkus prorazit obranu 8mi koníků z pozdního středověku nebo 8mi dragounů z koloniálního věku a pak mi ještě chvíli vyprávěj jak jsou to nepotřebné jednotky.. :p ( porazíš je ale ztráty na tvých jednotkách se ti vůbec líbit nebudou - a pokud to má protihráč tak na něj budeš útočit opravdu jen někdy když tě naštve)
 

DeletedUser

Host
Podle jednotek,ktere jsem uvedl pisu o dobe do vrcholneho stredoveku...o jednotkach o kterych nemam tu cest je jeste hodnotit.Jednoduse..... je skoda,ze do vrcholneho stredoveku nepotrebuji jizdni ani pesi jednotky.
 

DeletedUser235

Host
Tak já teda nevím, ale od doby co jsem hrál naposledy se toho s updaty dost změnilo. Dřív jsem vystačil s kopiníky až do vojáků a s trochou snahy jsem je úspěšně používal i dál. Až proti jednotkám raného středověku začali ztrácet význam.
A teď? Nepřátelé jsou silnější a kopiníci hned u jednotek doby železné k ničemu. Jestli "opravili" jízdu a je teď použitelná nevím, nezkoušel jsem. Ale nějak se mi nezdá co píšeš. Zatím žiju v domnění, že všechny "střílející stroje" jsou k ničemu, možná že trebuchety už se dají použít, ale dostal jsem odměnou za úkol Vrhač kamene, který je naprosto a absolutně k ničemu, protože vojákovi ubere 1 čtvereček hp, nebo taky nic. Pěkná kravina. Pravda, že proti střeleckým jednotkám se použít dají dobře, to by šlo.
 

Dan 77

Veterán
Každá jednotka je použitelná a má své. :) Lehká pěchota odolává jízdě a nejlépe ze všech se drží pod palbou, těžká pěchota je dobrá hlavně na lehkou pěchotu, střelecké jednotky nemusejí bojovat nutně čelně a mají bonus na těžkou pěchotu, katapulty (všeobecně) mají velký dostřel a jízda je na pěchotu k ničemu, ale na jeden tah ujede hodně políček a vpadne ke střelcům a katapultům, proti kterým mají ještě bonus.
 

DeletedUser235

Host
Díky, tyhle info se budou hodit až začnu zbrojit. :) Zatím hraju čistě na ekonomiku (pravda, mám jedny kasárna kvůli jakési minimální obraně a asi budu muset postavit ještě abych měl v obraně maximální počet jednotek kvůli rabování).
 

DeletedUser2298

Host
karatan: Mít "nějaké" jednotky v obraně je fajn ale pokud nejsou schopny útočníkovi udělat takové škody aby si rabování a útoky na tebe rozmyslel.. tak .. jsou to jen vítané body do PvP věže ;-)
 

DeletedUser235

Host
Nebuď tak přísnej, :) teprve se tady s touhle taktikou oťukávám. Dost možná ji upravím.
 

DeletedUser4233

Host
aktuálně jsem v raném středověku a potvrzuji, že jízdní jednotky jsou skoro k ničemu. Co se týká katapultů (obecně) tak určitě k ničemu nejsou, ale je samozřejmé, že vrhač kamene z doby praotce, těžko způsobí vojákovi z vyšší doby nějaké to větší poškození. Ale jinak s trochou umu můžeš v době železné s osmi vrhači lehce porazit jakéhokoliv konkurenta z doby železné a to beze ztrát (pokud nemá jízdu :), ale to je jediný případ, kdy je jízda účinná)
 
Nahoru