Kavárna - Cirgard

DeletedUser

Host
Temu sa ani nechce verit určite si musel hrat ;) Či už pod iným nickom alebo timto neviem ty si bol v ally skor ako som začal prekukavat hračov :)
 

DeletedUser

Host
A jak daleko si se zabíraním oblastí??? Ja sem zabral včul Západný Nagach a nwm sa mi zda že sem mnel nekedy davno dostat 2 legionarov ako odmenu ne? No a ja sem nic nedostal nwm či sem spravil neco zle :D
 

DeletedUser3157

Host
tak to netušim :D já pořád nemůžu dobýt poslední část v Západním Nagachu a žádný legionáře sem zatím nedostal :/
 

DeletedUser

Host
A jak daleko si se zabíraním oblastí??? Ja sem zabral včul Západný Nagach a nwm sa mi zda že sem mnel nekedy davno dostat 2 legionarov ako odmenu ne? No a ja sem nic nedostal nwm či sem spravil neco zle :D

to dostanes za ukol,nevim ted presne jaky ani nazev ale urcite ho jednou ten ukol dostanes :)

2nq9mo1.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
No konečne takže neni za uzemia ale že dej k dispozici 240 obyvatel... Sakra a ja se lek :D
 

DeletedUser

Host
Ahoj hledám alianci na tomto světě. Kdo má zájem můj nick ve hře je Rogur.
 

DeletedUser2298

Host
Ale je opravdu pěkné že na předních příčkách jsou (zatím) bezdiamanťáci.. Holt někdo tomu věnuje čas a má i schopnosti , a někdo tomu věnuje jen peníze a ušetří čas ale ty schopnosti jsou potřeba taky :)
 

DeletedUser2385

Host
:D JA nemôžem z toho, ako si niektorý hráči prenášajú názvy z iných hier :D Jeden hľadá klan...Ďalší hľadá guildu...poniektorý kmeň a Ďalší si bude hľadať ostrovanov :D :D
 

DeletedUser

Host
Ve vsech mmorpg co jsem hral to byla guilda/cech. V progamingu je to pak klan/tym. Ve vysledku je to ale uplne jedno x)
 

DeletedUser

Host
Sevas tak u nas neni dulezite kolko mas ted,ale kolik chces mat.nie kazdy zacinal stejne :) Casom se ukaze dobrej hrac.
 

DeletedUser2298

Host
Já na Cirgardu začal cca 2 dny po spuštění serveru... to je ze začátku docela nevýhoda ve ztrátě výzkumných bodů , ale stejně jsem aktuálně na třetí příčce ( a to i bez diamantů). Ale čím člověk začne později , tím to má horší - pokud někdo začne teď - tak vytáhnout se do TOP 10 bez diamantů je záležitost a) dost dlouhé doby a hoodně intenzivního hraní nebo b) nutnost nakoupit matroš (diamanty) a c) tou variantou "a" si nejsem tak moc jistý...
 

DeletedUser3944

Host
začal jsem hrát dneska... hej a baví mě to jak sviň.... :)
jen jsem se trošičku zarazil s tím že už je server otevřen cca měsíc... to už jsem docela bez šance :)

Od kolik a bodů má cenu se hlásit do cechu ??
 

DeletedUser3950

Host
Pánečku, dobrá hra zacal jsem v čera a dá se to je to lepší než divoký kmeny .atd. a další iné hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Deriber: Pokud budeš aktivní hráč a hrát pravidelně a "pracovat na sobě" tak si tě může vzít některý z nejlepších cechů i s cca 2 K body - pokud bude vidět že makáš stavíš a bojuješ..
 
Nahoru