Přátelství

DeletedUser7078

Host
Můžete si mě přidat a pomoct mi se stavbou Diovy sochy a Alexandrijského majáku
 

DeletedUser7090

Host
Taktéž sháním přítele na motivaci a zušlechťování. Jsem tu denně :) děkuji
Ve hře jako Reginna
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5701

Host
Hledám přátele

Ahojky. Taky hledám přátele pro zušlechťování a motivaci. Hraju aktivně každý den. Takže kdo bude mít zájem si mě klidně přidejte. Staví se u mě Babylonská věž a Koloseum.Tě pic.
Puclikjbc
 

DeletedUser6604

Host
Zdravím nově jsem dostal další 2 budovy takže mám
Babylonska věž
Bazilika sv. Marka
Alexardrijský maják
Hagia sophia

už mám 80 přátel, proto už nemůžu posílat pozvánky,tak pokud chcete každý den Z/M pošlete pozvánku :)
 

DeletedUser5701

Host
Ahoj. Taky si mě můžete přidat do přátel. Puclikjbc
 

DeletedUser5410

Host
Zdravim
Stavim vsech 12 Velkolepych staveb.


Tak jsi mne pridejte do pratel kdo chcete planky

Nick: Brewery
Svet: Cirgard
 

DeletedUser

Host
Ahoj.

Hledám přátele. Nejlépe s vystavenými budovami v době bronzové, železné a všechny středověky.

Budu rád za každou nabídku k přátelství!!!

Nick: KemaBV
Svět: Cirgard
 

DeletedUser7198

Host
Hledám přátele na M+Z. Přidávejte! Můj Nick je Dr. Stejn
 

DeletedUser

Host
Cau ahoj hledam pratele na motivaci a zuslechtovani!!!.:) predem dekuji za pridani ci zadost...:)
muj nick: Exot90
 

DeletedUser7239

Host
Mám ještě volná místa pro přátele na motivace a zušlechťování. Hraji denně. Posílejte žádosti.
 

DeletedUser

Host
zdravim hledam pratele na zuslecteni a motivovani pripadne pridavani do VB muj nick je charlesczc :)
 

DeletedUser3159

Host
cau..nabizim k mani vsech 10 nejdulezitejsich VB !!!! :)) tak kdyz tak si me pridejte nebo napiste :)) White Garden
 

DeletedUser

Host
Ahoj.

Hledám přátele. Nejlépe s vystavenými budovami v době železné a všechny středověky.

Budu rád za každou nabídku k přátelství!!! :)

Nabízím také plánky k Babylonské věži! ;)

Nick: KemaBV
Svět: Cirgard
 

DeletedUser5010

Host
Ahoj, nabízím k získávání plánků několik V. B. jakými jsou Hagia Sophia, Noter Dame, Cášská katedrála Pokud máte zájem přidejte si mě do přátel. PS: motivuji S pozdravem kuda
 

DeletedUser

Host
Hledam pratele pro pravidelne Z/M a stavbu VB, zatim mam Diovu sochu a tesne pred dokoncenim je Casska katedrala a Bazilika svateho Marka.

HornyCzech
 

DeletedUser

Host
Ahoj.

Nabízím plánky k Babylonksé věži.

Taktéž nabízím své přátelství.

Pokud máš zájem, přidej si mě do přátel, podpoř Babylonskou věž a získej plánky.

:)
 

DeletedUser5181

Host
mám teď nově drážďanský kostel Panny Marie, prosim o pomoc s bodama. Kdyztak si me dejte do pratel=) taky motivuju=)
 

DeletedUser7447

Host
Ahoj, kdo má zájem o pravidelné Z/M tak si mne přidejte do přátel. Mám VB - Alexandrijský maják, Notre Dame, Babylonská věž, Cašská katedrála, Basilika svatého Marka , Castel del Monte,CHRÁM VASILA BLAŽENÉHO. Posílejte své žádosti budete vítáni
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru